کرمان رصد

آخرين مطالب

تجدید میثاق مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و قضایی کرمان با شهدا اجتماعي

  بزرگنمايي:

کرمان رصد - صبح امروز و در آستانه 27 اردیبهشت، روز روابط عمومی، مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های قضایی و اجرایی شهر کرمان با حضور در گلزار شهدای کرمان و با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا احترام نمودند.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، صبح امروز و در آستانه 27 اردیبهشت، روز روابط عمومی، با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مدیرکل روابط عمومی استانداری، مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان و سایر مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های قضایی و اجرایی شهر کرمان در گلزار شهدای کرمان؛ با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.
در ابتدای این مراسم مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان شهیدان «عبدالمهدی مغفوری» و «محمد طائی» را شهدای شاخص روابط عمومی بر شمرد و به بیان فضائل و ویژه گی های این شهدای گرانقدر پرداخت و در ادامه با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام شد.
گفتنی است پس از پیشنهاد نامگذاری یک روز به عنوان «روز روابط عمومی» برابر مصوبه جلسه 590 مورخ 85/6/28 شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز 27 اردیبهشت به عنوان «روز ارتباطات و روابط عمومی» تعیین و اعلام رسمی شد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield