کرمان رصد

آخرين مطالب

شهردار:طرح جامع حمل و نقل و ترافیک کرمان نیازمند بازنگری است اجتماعي

شهردار:طرح جامع حمل و نقل و ترافیک کرمان نیازمند بازنگری است
  بزرگنمايي:

کرمان رصد- سید مهران عالم زاده  در نشست خبری شورای اسلامی شهر کرمان افزود: اگر مشکل حمل و نقل کرمان ساماندهی نشود، ترافیک افزایش می یابد.
وی اظهار داشت: سیستم بی آر تی به علت داشتن آلودگی و نداشتن جذابیت متناسب با شهر کرمان نیست و شرکت های داخلی و خارجی ظرفیت اجرای سیستم تراموا(واگن برقی) را در این شهر دارند.
شهردار کرمان گفت: بر اساس ضوابط و چارچوب های وزارت کشور، تا سال های آینده به احداث مترو نخواهیم رسید.
وی تصریح کرد: اگر به نظام حمل و نقل عمومی در گذشته اهمیت داده می شد، امروز نیاز به مترو و بی آر تی نداشتیم و ترافیک و حمل و نقل اینک به مشکلی برای شهر کرمان تبدیل شده است.
**ابزاری برای فعالیت فرهنگی در کرمان وجود ندارد
عالم زاده افزود: برای اجرای فعالیت های فرهنگی نیاز به ابزاری برای انتقال حرف خود داریم که این ابزار اکنون در شهر کرمان وجود ندارد لذا شورای اجتماعی 73 محله (هر کدام با 11 عضو) راه اندازی شد که می توانیم از ظرفیت اجتماعی این شوراها برای فرهنگسازی استفاده کرد.
وی عنوان کرد: ایجاد شبکه فرهنگی و فعالیت های دیگری در حوزه ارتقای زیرساخت های فرهنگی در کرمان در حال انجام است.
**قرارگاه خاتم الانبیاء نتوانسته به تعهدات خود عمل کند
شهردار کرمان گفت: تعهد ماهانه 2 میلیارد تومان برای اتمام پروژه های عمرانی به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و پنج میلیارد تومان مازاد تعهدات خود را پرداخت کردیم که قرارگاه خاتم الانبیاء(عج) نتوانسته به تعهدات خود در اتمام پروژه های عمرانی طی بهمن و آذرماه سال 97 عمل کند.
وی ادامه داد: مسئولان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(عج) و گروه تخصصی شهید رجائی تحریم ها و وارد نشدن مواد اولیه را علت تعویق افتادن زمان بهره برداری از پروژه های عمرانی اعلام می کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield