کرمان رصد

آخرين مطالب

آموزش و پرورش باید به نظامی ممتاز تبدیل شود فرهنگي

آموزش و پرورش باید به نظامی ممتاز تبدیل شود
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: نظام آموزش و پرورش با همکاری فرهیختگان باید نظامی ممتاز و متفاوت با نظام های دیگر شود.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام، حسن علیدادی سلیمانی در آئین تجلیل از معلمان نمونه استان کرمان با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی از معلمان به ویژه معلمان شهید تقدیر کرد و ادامه داد: معلمی که مرکز تعلیم و تعلم است باید کانونی باشد تا افرادی که در کلاس حضور می یابند از آن بهره های انسانی فراوان ببرند.
وی از معلمی به عنوان مقامی بسیار مهم یاد کرد و اظهار داشت: گفتار، رفتار و حرکات معلم می تواند طوری باشد که یا انسان را به سقوط بکشاند و یا آنکه انسان را به بالاترین قله ها برساند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تاکید بر اینکه اولین کانونی که معلم باید به آن مسلح باشد، کانون اخلاص است، افزود: جامعه تعلیم و تعلم باید مخلص باشد و تمام تلاش ها و کارهای آنان برای خداوند باشد.
حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه معلم در هر جایگاهی باید به نحوی صحبت کند که شأن معلمی مخدوش نشود عنوان کرد: جامعه موظف است به معلمان به صورت ویژه رسیدگی کند.
وی با تاکید بر اینکه معلم باید کانون امید و حرکت باشد، تصریح کرد: معلمی فرصتی بی‌ نظیر برای معلم و فرصتی کم نظیر برای متعلم است.
امام جمعه کرمان تاکید کرد: محیط آموزش و پرورش باید حقیقتا فضای تعلیم و تربیت باشد.
3029/7440


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield