کرمان رصد

آخرين مطالب

فرماندار : 12میلیاردریال به طرح نجات در ریگان اختصاص یافت اجتماعي

فرماندار : 12میلیاردریال به طرح نجات در ریگان اختصاص یافت
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - فرماندار شهرستان ریگان گفت: با تخصیص 12میلیارد ریال از سوی استانداری کرمان طرح نجات ( رفع آسیب های اجتماعی )در ریگان با موفقیت در حال اجرا است .
به گزارش ایرنا امین باقری روز یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان ریگان با اشاره به اینکه طرح نجات برای اولین بار در استان در شهرستان ریگان در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی اجرایی شده اظهار داشت : این طرح به مدت سه سال در روستاهایی که با مشکلات اسیب های اجتماعی مواجه هستند ادامه خواهد یافت.
وی با اشاره به اینکه این طرح توسط بهزیستی شهرستان در حال انجام اشت ، افزود: انجام پروژه آگاهسازی پیشگیری و درمان آسیب های اجتماعی شهرستان ریگان در راستای طرح نجات انجام پذیرفت.
باقری تصریح کرد : در این طرح که در هشت روستای شهرستان ریگان انجام شد، بیش از 3500نفر اموزش های لازم در زمینه مهارتهای زندگی سبک زندگی، همسرداری ، زندگی ارام و مشاوره را فرا گرفتند .
وی در ادامه با اشاره به کنترل ملخ صحرایی در شهرستان ریگان بیان داشت : در اقدامی به موقع این افت در شهرستان توسط مدیریت جهاد کشاورزی کنترل شد .
فرماندار ریگان عنوان کرد: شهرستان ریگان در استان کرمان به عنوان شهرستان برتر در زمینه کنترل به موقع ملخ صحرایی توسط حفظ نباتات معرفی شد .
باقری تصریح کرد: با توجه به اینکه احتمال تخم گذاری این ملخ در شهرستان وجود دارد بیان داشت کارشناسان جهاد کشاورزی در منطقه در حالت اماده باش و پایش منطقه هستند .
ریگان در 280کیلومتری شرق کرمان قرار دارد.
7442/ 5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield