کرمان رصد

آخرين مطالب

لاش برای احداث تصفیه خانه مرکزی آب آشامیدنی شهر رفسنجان اجتماعي

لاش برای احداث تصفیه خانه مرکزی آب آشامیدنی شهر رفسنجان
  بزرگنمايي:

کرمان رصد- مجید فصیحی هرندی در حاشیه بازدید مسئولان شهرستان از مرکز کوهورت رفسنجان با بیان اینکه آب سالم از دغدغه‌های مردم است، اظهار داشت: از آنجایی که آب آشامیدنی مردم رفسنجان مشکل دارد لذا در بیش از 20 نقطه از شهرستان ایستگاه‌های آب آشامیدنی نصب شده که مردم می‌توانند با پرداخت بهایی آب سالم را خریداری و برای طبخ غذا استفاده کنند.

وی افزود: برخی به دلیل عدم دسترسی به این ایستگاه‌ها، نمی‌توانند آب سالم تهیه کنند و از همان آب لوله کشی شده در منزل استفاده می‌کنند.

وی بیان کرد: برای اینکه آب سالم در همه منازل وجود داشته باشد در صدد احداث تصفیه خانه مرکزی در این شهر هستیم تا همه بتوانند از آب سالم بهره مند شوند.

فرماندار رفسنجان از پیگیری برای تأمین ملزومات ایجاد تصفیه خانه مرکزی آب آشامیدنی خبر داد و گفت: برای ایجاد این تصفیه خانه مرکزی زمین از طرف شهرداری واگذار شده و اعتباری بالغ بر 120 میلیارد تومان نیاز است.

فصیحی هرندی در ادامه با بیان اینکه وجود دستگاه سنجش میزان آلایندگی در رفسنجان ضروری است، تصریح کرد: در این خصوص نیز پیگیری می‌کنیم تا این دستگاه خریداری و نصب شود تا میزان مونوکسید کربن، آلودگی آب و هوا، آلودگی خاک منطقه مشخص شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield