کرمان رصد

آخرين مطالب

عملکرد جزیره ای به فوتبال کرمان لطمه می زند ورزشي

عملکرد جزیره ای به فوتبال کرمان لطمه می زند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان گفت: عملکرد جزیره ای برخی از شهرستان ها ما را از هدفمان دور می کند و به فوتبال این استان ضربه می زند.
عرفان امیرخسروی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان این که از چند ماه قبل عملکرد جزیره‌ای هیات فوتبال شهرستان سیرجان روشن شده بود، افزود: بسیاری از اقدامات و فعالیت ها در حوزه فوتبال این شهرستان با هیات فوتبال استان کرمان هماهنگ نمی‌شد که به صورت کامل این اتفاقات را رصد می‌کردیم و جلوی آن را طی مکاتباتی با فدراسیون، گرفتیم.
وی ادامه داد: هیات فوتبال این شهرستان برای برگزاری کلاس‌های آموزشی مستقیم با فدراسیون مکاتبه می‌کرد که این ناهماهنگی و رعایت نکردن سلسله مراتب را به استحضار ریاست فدراسیون فوتبال کشور رساندیم.
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان بیان کرد: با توجه به اینکه این اتفاق چندبار تکرار شده بود خواستیم به صورت ویژه ورود کنیم که به علت حضور در کوران بازی‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور و حساسیت بسیار این بازی‌ها هرگونه عکس العمل را برای بعد از پایان لیگ گذاشتیم.
وی اضافه کرد: تا چند روز دیگر باید خودمان را آماده حضور در لیگ برتر کنیم و اگر این هماهنگی بین هیات شهرستان سیرجان با استان کرمان نباشد به مشکل برخورد خواهیم کرد و باید قانون را بپذیریم.
امیرخسروی با بیان اینکه راه اندازی لیگ‌های درون شهرستانی برای هیات فوتبال استان کرمان از اهمیت فراوانی برخوردار است، اظهار داشت: طی یکسال گذشته یکی از بزرگترین دستآوردها و تاکید مدیریت جدید هیات فوتبال استان کرمان راه‌اندازی لیگ‌های درون شهرستانی است.
7420/ 5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield