کرمان رصد

آخرين مطالب

لزوم حمایت هدفمند بنگاه های صنعتی از ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشي

لزوم حمایت هدفمند بنگاه های صنعتی از ورزشکاران رشته‌های مختلف
  بزرگنمايي:

کرمان رصد- "محمدتقی امیری‌خراسانی" امروز در جلسه ستاد استانی بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو با اشاره به اینکه هیئت های ورزشی که ورزشکار در مسابقات انتخابی برای المپیک و پاراالمپیک داشته اند، در این جلسه حضور دارند، اظهار کرد: در سال گذشته 252 مدال برون مرزی رسمی به استان کرمان اختصاص یافته است که مهمترین آنها حضور 23 نماینده ورزش استان در مسابقات جاکارتا بوده است.

وی افزود: در سال گذشته همچنین 602 مدال کشوری توسط  ورزشکاران استان کرمان کسب شده و روند رشد در حوزه ورزش بانوان استان قابل مشاهده است که البته در این حوزه هنوز جا دارد که شاهد اتفاقات مناسب تری باشیم.

امیری خراسانی تصریح کرد: در حوزه ورزش همگانی سعی شده در تمامی حوزه های آن به ویژه در نقاط محروم اقدام شود و  طرح توسعه ورزش قهرمانی استان کرمان بر اساس برنامه های بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت پیگیری شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در ادامه با اشاره به اینکه احتمال حضور 28 ورزشکار از استان کرمان در بازی های المپیک 2020 وجود دارد، بیان کرد: کمتر از 18 ماه وقت داریم و ورزشکاران ما باید کسب سهمیه کنند.

امیری خراسانی با اشاره به اینکه هزینه های یک ورزشکار ماهانه حدود 10 میلیون تومان است، گفت: 52 ورزشکار در 15 ماه بیش از 7 میلیارد تومان نیاز دارند.

وی تصریح کرد: از سوی بنگاه های صنعتی هزینه های زیادی در رشته های ورزشی می شود اما هدفمند نیست که امیدواریم با همکاری بنگاه های صنعتی بتوانیم کار را در بحث آمادگی ورزشکاران و کسب سهمیه المپیک 2020 جلو ببریم و حمایت کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield