کرمان رصد

آخرين مطالب

دولت به بافت های فرسوده جنوب کرمان تسهیلات دریافت می دهد اقتصادي

دولت به بافت های فرسوده جنوب کرمان تسهیلات دریافت می دهد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد- محمد ساردویی افزود: در این طرح برای مالک هایی که خواستار احداث واحد مسکن با تعداد کم هستند مبلغ 50 میلیون تومان در نظر گرفته شده که 40 میلیون تومان آن با سود 9 درصد و 10 میلیون تومان آن با سود 18 درصد پرداخت خواهد شد.
وی ادامه داد: متقاضیانی که قصد استفاده از این تسهیلات را دارند می توانند با مراجعه به شعب بانک مسکن، از قوانین و مقررات پرداخت و باز پرداخت این تسهیلات اطلاعات کافی را کسب کنند.
ساردویی بیان کرد: مالکانی که در بافت های فرسوده قصد انبوه سازی دارند نیز می توانند برای هر واحد 70 میلیون تومان دریافت کنند، که 40 میلیون تومان آن با سود 9 درصد و 30 میلیون تومان دیگر آن با سود 18 درصد در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان اضافه کرد: چنانچه انبوه سازان قصد احداث ساختمان با فناوری نوین داشته باشند مبلغ این تسهیلات به 90 میلیون تومان افزایش پیدا خواهد کرد، که 40 میلیون آن با سود 9 درصد و 50 میلیون تومان آن با سود 18 در صد محاسبه خواهد شد.
وی اظهار داشت: هم اینک با در اختیار گذاشتن زمین های مناسب ساخت و ساز به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مراکز شهرستان های جنوبی استان کرمان به غیر از شهرستان جیرفت، احداث مسکن به صورت ویلایی در دستور کار این اداره کل است و در شهر جیرفت برای متقاضیانی که مجوز انبوه سازی دارند زمین برای احداث آپار تمان واگذار خواهد شد.
ساردویی ضمن بر شمردن اهمیت باز آفرینی شهری در بافت های فرسوده گفت: اصلی ترین سیاست دولت تدبیر و امید احداث مسکن در بافتهای فرسوده است.
اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان، مستقل از مرکز استان، هفت شهرستان با جمعیت یک میلیون نفر را تحت پوشش دارد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield