کرمان رصد

آخرين مطالب

240 مبلغ و مبلغه به نقاط مختلف جیرفت اعزام شد فرهنگي

240 مبلغ و مبلغه به نقاط مختلف جیرفت اعزام شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - جیرفت - سرپرست اداره تبلیغات اسلامی جیرفت از اعزام 240 مبلغ و مبلغه در ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف جیرفت خبر داد و گفت: 200 مبلغ مرد و 40 مبلغه خانم در مساجد و تکیه های این شهرستان فعالیت های مذهبی انجام می دهند.
حجت الاسلام حسین محمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیش از 340 مسجد در جیرفت وجود دارد و پیش بینی می شود حداقل 300 مسجد این شهرستان در ماه مبارک رمضان به ویژه شب های قدر، برنامه های مذهبی داشته باشند.
وی مهمترین کمبود ایام و مناسبت های تبلیغی شهرستان جیرفت را نبود خانه عالم به حد کافی و تجهیزات مورد نیاز اعلام کرد و افزود: با اعزام مبلغان به مساجد، ادارات، مراکز آموزشی و سایر اماکن در جیرفت، تمهیدات لازم در راستای ایجاد فضای معنوی در ماه مبارک رمضان اندیشیده شده است.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی جیرفت همچنین ماه رمضان را بهترین فرصت برای استغفار بندگان خدا دانست و گفت: امیدوارم فضای معنوی ماه مبارک رمضان توسط روحانیون، مسئولان هیات امنای مساجد، هیات های مذهبی و مداحان به ویژه در ایام شب های قدر، پربارتر شود و از این ظرفیت در بخش های مختلف فرهنگی، دینی، مذهبی استفاده شود.
وی به نقل از رسول گرامی اسلام حضرت محمد (ص) اظهار داشت: رمضان ماهی است که ابتدایش رحمت، میانه اش مغفرت و پایانش آزادی از آتش جهنم است.
7450/7429/ 5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield