کرمان رصد

آخرين مطالب

نرخ زولبیا و بامیه در کرمان مصوب شد اقتصادي

نرخ زولبیا و بامیه در کرمان مصوب شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - مشاور رسانه ای رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به تصویب اقلام مصرفی ویژه ماه مبارک رمضان در ستاد تنظیم بازار استان گفت: قیمت هرکیلو زولبیا 15 هزار و 500 تومان، بامیه 16 هزار و 500 تومان و مخلوط 16 هزار تعیین شده است.
علیرضا ابوالحسنی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمامی واحدهای صنفی و قنادی ها موظف به اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار هستند و در این زمینه با هرگونه گرانفروشی و کم فروشی و دیگر تخلفات اقتصادی در ایام ماه مبارک رمضان به شدت برخورد می شود.
وی اظهار داشت: مشتریان و همشهریان در صورت مشاهده هرگونه تخلف گران فروشی و کم فروشی با سامانه 124 ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان تماس گیرند.
مشاور رسانه ای رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: همچنین واحدهای صنفی باید نرخ نامه خود را به صورت درشت در دید عموم نصب کنند.
وی با اشاره به برگزاری ششمین نشست کارگروه تنظیم بازار استان کرمان گفت: در این نشست در خصوص جذب سهمیه آرد، روغن و شکر و نحوه توزیع آن نیز بحث و تصمیم گیری شد.
ابوالحسنی عنوان کرد: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا از روز 18 تا 28 اردیبهشت ماه در محل پارک مادر کرمان با حضور یکصد غرفه برگزار می شود.
وی ادامه داد: واحدهای صنفی، شرکت تعاونی ها و واحدهای تولیدی عرضه مستقیم کالا، اقلام مورد نیاز ماه مبارک رمضان را تامین می کنند و در این نمایشگاه به مرحله فروش می گذارند.
مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان با نام ضیافت از ابتدای این ماه گفت: گشت های مشترک این سازمان با همکاری اداره کل تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، دانشگاه علوم پزشکی و استاندارد از اماکن صنفی و بازرگانی کرمان بازدید می کنند.
7420/ 5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield