کرمان رصد

آخرين مطالب

توسعه زیرساخت های ارتباطی در کرمان ضروری است فرهنگي

توسعه زیرساخت های ارتباطی در کرمان ضروری است
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان گفت: این استان از نظر زیرساخت های ارتباطی ضعیف است و کمبودهای زیادی در این حوزه وجود دارد که باید برطرف شود.
به گزارش ایرنا، محمدجواد فدائی روز پنجشنبه در همایش و نمایشگاه رسانه های نوین و شکل دهی نهادهای اجتماعی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: موانع اصلی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان کرمان در حوزه زیرساخت ها است.
وی تاکید کرد: اگر زیرساخت های لازم فراهم نشود، نمی توان از فواید فناوری های نوین و نقش آن در توسعه استفاده کرد.
استاندار کرمان اظهار امیدواری کرد: با توسعه زیرساخت های ارتباطی در استان شاهد استفاده هر چه بیشتر از رسانه های نوین در استان کرمان باشیم.
فدائی با بیان اینکه رسانه و فناوری های نوین ارتباطات و اطلاعات موضوع بسیار مهم و تخصصی است، تاکید کرد: این 2 مهم در سرعت توسعه و گسترش توسعه کشور و استان نقش مهمی دارند و لازم است که از این امکان برای توسعه استان استفاده کنیم.
وی به ویژگی های رسانه های نوین اشاره و بیان کرد: تعاملی بودن و داشتن ارتباطات دو سویه، ناهمزمانی پیام دهنده و پیام گیرنده و ظرفیت بالای رسانه های نوین از جمله این ویژگی ها است.
استاندار کرمان گفت: تعاملی بودن و داشتن ارتباطات دو سویه رسانه های نوین باعث می شود تصمیمات در حوزه های مختلف را به کارشناسان عرضه کرده و نظرات آنها را دریافت کنیم و می توانیم تصمیمات را به نقد گذاشته و اشکالات احتمالی آنها را رفع کنیم.
3029/7440


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield