کرمان رصد

آخرين مطالب

مس کرمان بر شهرداری تبریز غلبه کرد ورزشي

مس کرمان بر شهرداری تبریز غلبه کرد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - تیم فوتبال مس کرمان در هفته 32 رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور مقابل مهمان خود(شهرداری تبریز) با 2 گل به برتری رسید.
به گزارش ایرنا، تیم فوتبال مس کرمان از ساعت 17 عصر امروز در ورزشگاه شهید باهنر کرمان به مصاف تیم شهرداری تبریز رفت و توانست با 2 گل فرزاد حسین خانی و بهرام رشیدفرخی پیروز این میدان نام بگیرد.
تیم فوتبال مس کرمان در این مسابقه خانگی حملات بسیاری را روی دروازه حریف خلق کرد که در نهایت این حملات نتیجه داد و بر روی ارسال دیدنی امین جهان کهن، فرزاد حسین خانی در دقیقه 68 نخستین گل نارنجی پوشان کرمانی را وارد دروازه حریف تبریزی کرد.
پاس در عمق حسین خانی در دقیقه 82 رشید فرخی را در حالت تک به تک با دروازه بان تیم فوتبال شهرداری تبریز قرار داد که این بازیکن کرمانی با یک ضربه توانست گل دوم تیمش را به ثبت برساند.
مس کرمان در این مسابقه در ادامه روند کم شانسی های خود در چندین مرحله دروازه حریف تبریزی را تهدید کرد که دروازه بان شهرداری و یا تیر دروازه مانع گلزنی کرمانی ها شدند.
همچنین شروین بزرگ در دقیقه 22 بازی برای تیم فوتبال مس کرمان گلزنی کرد که داور آن را به علت آفساید مردود دانست.
تیم فوتبال مس کرمان گر چه سه امتیاز خانگی این مسابقه را به دست آورد اما با توجه به نتایج دیگر رقیبان خود در صدر جدول رده بندی جام آزادگان، امیدهای صعود به لیگ برتر را از دست داد.
فرزاد حسین خانی که به تازگی قرارداد خود را برای مربی گری تیم مس کرمان در فصل آینده تمدید کرده باید تیم خود را در قامت ترکیب یک تیم مدعی برای سال آینده لیگ دسته یک فوتبال کشور آماده کند.
تیم فوتبال مس کرمان در این مسابقه با ترکیب آرمان شهدادنژاد، محمدحسین حیدری، فرزاد حسینخانی، شروین بزرگ(از دقیقه 45 بهرام رشیدفرخی)، مهرداد قنبری، احسان جودکی، امین جهان کهن، رضا ستاری(از دقیقه 45 میلاد محمدی)، محمدوحید اسماعیل بیگی(از دقیقه 88 علیرضا آرتا)، میلاد باقری و محمدرضا پورمند به میدان رفت.
شاگردان حیدر جعفری نیز در این بازی عرفان اسفندیاری، مهدی قریشی، مهدی حسین زاده، سجاد رهبر، محمد صادقی(از دقیقه 7 احمد حسین زاده)، محمدرضا زینال خیری، جعفر برزگر(از دقیقه 84 امیرحسین طاحونی)، رسول پیرزاده، فرشاد بیابانی(از دقیقه 86 سیامک رضایی)، اتابک زارعی و حسین قره داغی بودند.
رضا ستاری(دقیقه 12) از تیم فوتبال مس کرمان و جعفر برزگر(در دقیقه 15) از تیم شهرداری تبریزی با کارت زرد داور جریمه شدند.
تیم فوتبال مس کرمان اینک از 28 بازی خود 43 امتیاز کسب کرده و با یک پله صعود در رتبه پنجم جدول رده بندی جام آزادگان قرار گرفته است و تیم شهرداری تبریز نیز با 25 امتیاز در جایگاه 14 لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد.
گل گهر سیرجان با 52 امتیاز، شاهین شهرداری بوشهر با 51 امتیاز، گل ریحان البرز 48 امتیاز و آلومینیوم اراک با 45 امتیاز تیم های نخست تا چهارم لیگ دسته یک فوتبال کشور را تا 2 هفته باقی مانده به پایان این رقابت ها تشکیل می دهند.
7420/ 5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield