کرمان رصد

آخرين مطالب

تجلی محبوبیت سپاه در قلب ملت فرهنگي

تجلی محبوبیت سپاه در قلب ملت
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان- روزنامه واقعه سرمقاله روز چهارشنبه خود به قلم محمدصادق طاهری مدیرمسئول این روزنامه را با چاپ تیتر " تجلی محبوبیت سپاه در قلب ملت " به تبعات اقدام نابخردانه ترامپ در خصوص این نهاد مردمی پرداخته است .
در این سرمقاله آمده است :تولد سپاه، آغاز انقلاب نبود. سپاه، ترکیبی از بهترین و ناب ترین جوانان مبارزی بود که یک دهه ی سنگین علیه رژیم شاه جنگیدند و شکنجه شدند و شهید شدند و چون مرجع مبارزاتی شان دچار انحراف شد، از آن خارج شدند و نهادی عظیم به نام سپاه پاسداران را تشکیل دهند. لذا انقلاب اسلامی یعنی سپاه! پاک ترین و دلسوزترین نیروهایی که در 40 سال گذشته، خود را سپر بلای مردم کردند و از ترورهای کور گروهک ها گرفته تا جنگ تحمیلی، برای حفظ بنیان های نظام، جان خود را فدا کردند.
سپاه در دفاع مقدس آموخت که نقطه شروع دفاع، از خط حمله ی دشمن آغاز می شود، نه از محوطه ی مرزی خودمان! که اگر این چنین نبود، داعش می توانست مرزهای غربی و شرقی ما را آماج حرکت خود قرار دهد و مملکت را ویرانه کند.
و... نمی توانست در سوریه و عراق و افغانستان و پاکستان زمین گیر شود و صرفاً دست به شبیخون های کوری بزند که مسیر سپاه را در کار رصد آنها هموارتر سازد.
دیروز به مناسبت تولد امام حسین(ع)، آموزگار بزرگ سپاه، یک بار دیگر گروه ترامپ، کینه توزی و دشمنی خود را نسبت به این نهاد مردمی نشان داد. حرکتی سخیف که قصدش صرفاً تضعیف روحیه ی ملت ایران در یکی از سخت ترین مقاطع اقتصادی و حتی اقلیمی بود. زیرا قبل از این، آمریکا در فرمان اجرایی خود، سپاه قدس و سپاه پاسداران را ذیل فرمان اجرایی 13244 قرارداده بود و اعلام امروز، حرف تازه ای در پی نداشت. لذا شک نکنید که برعکس آنچه که دشمنان می خواهند، مهمترین بازخورد هجمه ی آمریکا، تحکیم محبت و عشق بیشتر مردم نسبت به سپاه خواهد بود.
در روزهای آینده خواهیم دید که چگونه جناح ها و گروه های سیاسی مملکت و حتی اقلیت های دینی و مذهبی، وارد صحنه خواهند شد و از پرچم سبزی که امنیت سرزمین مان را تامین کرده، دفاع خواهند کرد! و چه قدر لازم بود که محبوبیت بالقوه سپاه، روزی متجلی شود و بزرگی این ملت را متبلور سازد.
5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield