کرمان رصد

آخرين مطالب

قوانین زائد رونق تولید باید حذف شود اقتصادي

قوانین زائد رونق تولید باید حذف شود
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: اولین وظیفه مجلس در زمینه تحقق شعار سال این است که قوانین زائد و سد راه تولید را حذف کند.
به گزارش ایرنا، شهباز حسن پور روز چهارشنبه در نشست شورای اداری استان کرمان ضمن تبریک سال نو و با قدردانی از تمام دستگاه های تسهیلات نوروزی و با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان 'رونق تولید' افزود: اصلی ترین سرمایه، نیروی انسانی است که باید همه همت و تلاش در راستای حفظ و حراست نیروهای انسانی باشد.
وی با اشاره به اینکه در زمینه تحقق شعار امسال اولین وظیفه مجلس این است که قوانین زائد را حذف کند و نیازهای کارآفرینان را در اولویت قرار دهند گفت: در مرحله بعد دولت نیز بخشنامه هایی که در گذشته تدوین شده اند با توجه به شرایط کنونی اصلاح و بازنگری کند.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با سودهای 18 تا 20 درصد تسهیلات نباید انتظار رونق تولید در استان را داشت بیان داشت: بانک ها باید سود را کاهش دهند.
** بازار مصرف در استان باید مدیریت شود
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با تبریک سال نو افزود: همه باید با تعامل و همدلی برای رونق تولید تلاش کرد.
حسین امیری خامکانی با اشاره به اینکه در جنگ اقتصادی باید همدلی و همزبانی ایجاد شود تصریح کرد: در سالجاری نیاز و تاکید بر تولید و رونق تولید است و همه باید در فضای کسب و کار دست به دست هم دهیم.
وی با بیان اینکه بازار مصرف در سطح استان باید مدیریت شود گفت: همه واحدهای صنعتی و معدنی استان نیازها و سفارش های خود را در استان سفارش دهند.
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان تصریح کرد: یک نهادی باید برای معرفی ظرفیت احدهای صنعتی در استان تشکیل شود.
امیری خامکانی با اشاره به تغیرات اقلیمی یادآورشد: باید مسیرهای سیلاب ها در استان باز شود تا در طول سال های آینده دچار مشکل نشویم.
3029/9895


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield