کرمان رصد

آخرين مطالب

جاده های جنوب کرمان لغزنده است اقتصادي

جاده های جنوب کرمان لغزنده است
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - جیرفت - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان با بیان اینکه تمامی محورهای ارتباطی این منطقه باز است، گفت: با توجه به بارش باران و لغزنده بودن تمامی محورهای ارتباطی این منطقه، رانندگان با احتیاط بیشتر تردد کنند.
مسعود جمیلی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تصاویر دریافتی از دوربین های نظارت تصویری و گشت های راهداری در سطح محورهای ارتباطی جنوب استان حکایت از بارش باران در تمامی محورهای حوزه استحفاظی جنوب استان کرمان دارد.
وی ادامه داد: هشدارهای سازمان هواشناسی برای امروز در جنوب استان کرمان، بارش شدید باران پیش بینی شده از این رو رانندگان با احتیاط تردد کنند.
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای جنوب کرمان از آماده باش 185 نفر راهدار و 145 دستگاه راهداری خبر داد و گفت:
رانندگان هنگام بارندگی در جاده های این دیار، جوانب احتیاط را رعایت و به توصیه های راهداران و اطلاعیه های مرکز مدیریت راه ها که از طریق رسانه ها و فضایی مجازی اطلاع رسانی می شود، توجه کنند.
وی تصریح کرد: رانندگانی که در هنگام بارندگی در حاشیه راه ها توقف می کنند، توجه داشته باشند در این مواقع دید راننده و خودروی در حال حرکت به علت شرایط جوی، کاهش می یابد و خطر برخورد را افزایش می دهد.
جمیلی با تاکید بر اینکه هم اکنون تمامی محورهای جنوب استان باز و تردد در جریان است، گفت: به جهت احتمال شدید بارندگی در ارتفاعات و جاری شدن سیلاب در رودخانه ها، احتمال سیلابی شدن آبنماها به ویژه در محور رودبار _ ایرانشهر وجود دارد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان از آماده باش مرکز مدیریت راه ها برای رصد وضعیت جوی و هماهنگی گشت های راهداری خبر داد.
مرکز مدیریت راهها با شماره تماس 141 آماده دریافت گزارش های تخریب محورها و اطلاع رسانی از وضعیت جوی جاده ها برای مسافران و رانندگان است.
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان مستقل از مرکز استان، هفت شهرستان را تحت پوشش دارد.
7450/7429/ 5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield