کرمان رصد

آخرين مطالب

خطیب جمعه کرمان:

برنامه ها باید در راستای خنثی کردن تهاجم فرهنگی دشمن باشد سياسي

برنامه ها باید در راستای خنثی کردن تهاجم فرهنگی دشمن باشد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - خطیب موقت جمعه کرمان با بیان اینکه تهاجم فرهنگی دشمنان همانند سیل است گفت: باید نگاهمان این باشد که در زیر دوربین دشمن کار می کنیم و به گونه ای برنامه هایمان را طراحی کنیم که نقشه های دشمن را خنثی کند.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام شیخ بهایی روز چهارشنبه در نشست نخستین شورای اداری استان کرمان ضمن تبریک سال نو و ماه رجب افزود: میلاد امیرالمومنین (ع) در ابتدای سال بدین معنی است که در سال رونق تولید، امور باید شیوه حضرت امیرالمومنین (ع) انجام شود.
وی با بیان اینکه اگر رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسئولان می گوید؛ در کار کردن شب و روز نباید؛ بشناسید و خستگی ناپذیر باشید اظهار داشت: در این راستا باید جهادگر فی سبیل الله باشیم و بر طبق قرآن و سنت نبی مکرم اسلام (ص) عمل کنیم.
خطیب موقت جمعه کرمان با بیان اینکه محبوبیت بین مردم و اولیای الهی مطلوب است تصریح کرد: گزارش همه مسئولیت ها و اقدامات علاوه بر این دنیا در آخرت نیز ارائه می شود که در این راستا انسان باید تقوا داشته باشد.
حجت الاسلام شیخ بهایی تصریح کرد: وقوع سیلاب ها در آستانه سال نو بدین معنا است که در اقدامات و سازندگی ها باید پیش بینی های ساخت و سازها و آمادگی در برابر این حوادث مد نظر قرار گیرد.
3029/9895


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield