کرمان رصد

آخرين مطالب

امام جمعه موقت کرمان:

برای غلبه بر تحریم و مشکلات داخلی باید جهادی کار کنیم سياسي

  بزرگنمايي:

کرمان رصد - امام جمعه موقت کرمان گفت: اگر می خواهیم بر تحریم و مشکلات داخلی فائق بیاییم، باید جهادی کار کنیم.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام"احمد شیخ بهایی" امروز هفتم فروردین ماه در نخستین جلسه شورای اداری استان کرمان در سال جدید با اشاره به نامگذاری سال 98 به "رونق تولید" اظهار کرد: باید شیوه کارمان در راستای تحقق رونق تولید شیوه امیرالمومنین علیه السلام باشد. در روایت است که حضرت بار هسته خرما می بردند و می کاشتند و 100 هزار نخل به ثمر رسید که در آن زمان سرمایه سنگینی بود.
وی افزود: تولید ثروت بد نیست اگر از طریق حلال باشد و مصرف آن برای مصلحت جامعه باشد و امام علی علیه السلام هر کاری می کرد برای مستمندان، فقرا و بی بضاعت ها وقف می کرد.
امام جمعه موقت کرمان با بیان اینکه در معنای جهاد؛ خستگی ناپذیری، تقدس و کار شبانه روزی است و مقام معظم رهبری می فرمایند باید خستگی ناپذیر و به صورت شبانه روزی کار کرد بیان کرد: یک شروع نمادین سال نو با میلاد امیرالمومنین است و این یعنی حرکت جهادی و اگر می خواهیم بر تحریم و مشکلات داخلی فائق بیاییم، باید اینگونه کار کنیم.
وی افزود: اتفاقی که در سال جدید در کشورمان افتاد، وقوع سیل بود که این گونه حوادث همه برنامه ها را به هم می ریزد و اگر آمادگی به اندازه نباشد، ضربه می خوریم و ما در مقابل سیل های مختلفی قرار داریم و تهاجم فرهنگی و ... از جمله آن است.
شیخ بهایی تصریح کرد: هرچه سازندگی کرده باشیم، در مقابل سیل تحریم، اگر کوتاهی کرده و سوء مدیریت داشت، هر چه کار کرده ایم، از بین می رود لذا باید حرکت دشمن را پیش بینی کرده و فعالیت های دشمن را در برنامه های طراحی شده، ببینیم.
وی بیان کرد: با توجه به مسوولیت سنگینی که مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب بر دوش ما گذاشته اند، عهد کنیم که شبانه روزی و مخلصانه در مسیر رونق تولید و ساختن جامعه اسلامی و آمادگی برای ظهور امام زمان (عج) قدم برداریم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield