کرمان رصد

آخرين مطالب

استانداری کرمان آمادگی حمایت از سرمایه گذاران شهداد را دارد اقتصادي

استانداری کرمان آمادگی حمایت از سرمایه گذاران شهداد را دارد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان با اشاره به اینکه زمینه های فراوانی برای توسعه در شهداد وجود دارد گفت: استانداری کرمان آمادگی حمایت از سرمایه گذاران را در این منطقه دارد.
به گزارش ایرنا، محمدجواد فدائی روز دوشنبه در جمع مردم شهداد در امامزاده زید (ع) افزود: با توجه به ظرفیت هایی که در منطقه وجود دارد، حق شهداد این است که توسعه یابد.
وی به اقدامات انجام شده در بخش شهداد طی سال های گذشته اشاره و تصریح کرد: امیدواریم با ادامه کارهایی که آغاز شده، شاهد رونق در این منطقه باشیم.
استاندار کرمان نیز در سفر به بخش شهداد از فعالیت های هواپیمایی ماهان معین اقتصادی بخش شهداد در روستای ملک آباد بازدید و قدردانی کرد و اظهار داشت: کار هواپیمایی ماهان در ملک آباد به توسعه منطقه کمک کرده و در این راستا اشتغال خوبی انجام شده است.
فدائی از 2 واحد بومگردی در شفیع آباد و مزارع سیر دهستان تکاب بازدید کرد و یادآورشد: 40 خانه بومگردی که در شهداد ایجاد شده، منبع درآمدی برای افراد است.
وی با اشاره به مسائل مطرح شده از سوی مردم و مدیران شهدا دستور داد: طی 2 هفته آینده فرماندار کرمان مشکلات شهداد را بررسی و جلسه ویژه ای در استانداری با حضور مدیران با هدف تصمیم گیری برای حل مسائل این بخش تشکیل شود.
استاندار کرمان نیز در جریان این سفر با خانواده شهید افتتاحی دیدار و یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت.
3029/9895


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield