کرمان رصد

آخرين مطالب

220 تن میوه طرح تنظیم بازار در جنوب کرمان توزیع شد اقتصادي

220 تن میوه طرح تنظیم بازار در جنوب کرمان توزیع شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - جیرفت - مدیرکل تعاون روستایی جنوب استان کرمان با بیان اینکه 380 تن میوه برای ایام نوروز ذخیره شده است گفت: از ابتدای طرح توزیع میوه شب عید تا کنون در هفت شهرستان جنوب استان کرمان 220 تن میوه توزیع شد.
فرود سالاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان میوه شامل سیب و پرتقال است که 60 درصد میوه ‌های طرح تنظیم بازار در بیش از 30 مرکز عرضه مستقیم در شهرها، مراکز بخش ها و روستاها توزیع شده است.
وی تصریح کرد: توزیع میوه شب عید از 25 اسفند ماه سال گذشته در هفت شهرستان جنوبی کرمان آغاز شده و تا 14 فروردین امسال ادامه دارد.
مدیرکل تعاون روستایی جنوب استان کرمان تصریح کرد: سیب درختی زرد و قرمز مرغوب به میزان 180 تن و پرتقال به میزان 200 تن با نرخ مصوب در منطقه ذخیره‌ و به مردم عرضه می شود.
وی بیان کرد: قیمت هر کیلوگرم پرتقال والنسیا چهار هزار تومان و هر کیلوگرم سیب درختی 6 هزار و 500 تومان برای مصرف کننده مشخص شده است.
سالاری ادامه داد: نحوه نظارت بر عرضه میوه های عید نوروز توسط دستگاه‌ های ناظر، پیش بینی شده تا مردم بدون دغدغه خاطر نسبت به تامین میوه شب عید خود اقدام کنند.
وی گفت: مردم می توانند در صورت بروز هرگونه تخلف در مراکز عرضه توزیع میوه، با سامانه 124 ارتباط برقرار کرده و شکایات خود را گزارش کنند.
سازمان تعاون روستایی جنوب کرمان مستقل از مرکز استان، هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد، فاریاب، رودبار جنوب، کهنوج، قلعه گنج و منوجان را تحت پوشش قرار دارد.
3029/7450/7429


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield