کرمان رصد

آخرين مطالب

168 هکتار زمین در رفسنجان به متقاضیان واگذار شد اقتصادي

168 هکتار زمین در رفسنجان به متقاضیان واگذار شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رفسنجان گفت: 168 هکتار زمین در بخش های مختلف این شهرستان از ابتدای سال 95 تاکنون به متقاضیان واگذار شده است.
علی عباسی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی سه سال گذشته طرح های مختلفی به دفتر نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی معرفی شد که برای اجرای آنها نیاز به زمین بود.
وی ادامه داد: لذا برای اجرای این طرح ها از سوی اداره راه و شهرسازی رفسنجان 168 هکتار معادل یک میلیون و 680 هزار متر مربع زمین به متقاضیان واگذار شده است.
وی با بین اینکه طر ح های معرفی شده باید توجیه اقتصادی داشته باشند تا شامل طرح واگذاری زمین شوند تصریح کرد: این طرح ها در زمینه های مختلف ورزشی، درمانی، صنعتی، آموزش عالی، آموزش و پرورش، احداث مدارس و نیز احداث مجموعه های رفاهی و گردشگری است.
عباسی افزود: هفت قطعه زمین در قالب 64 هزار و 280 متر مربع در بخش صنعتی در زمینه طرح های تولید ماشین آلات کشاورزی، بسته بندی پسته، بسته بندی گیاهان دارویی، گلخانه، توسعه کارخانه اروند چرخ و غیره به متقاضیان واگذار شد.
وی بیان کرد: برای 12 طرح ورزشی نیز در قالب 127 هزار متر مربع زمین واگذار شد و به طرح های ایجاد مجموعه رفاهی و گردشگری معرفی شده نیز در قالب 52 هزار مترمربع زمین واگذار شد.
رفسنجان در 110 کیلومتری کرمان قرار دارد.
3029/7433


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield