کرمان رصد

آخرين مطالب

رییس موسسه آموزش عالی غیردولتی کرمان:

موسسه آموزش عالی غیردولتی کرمان مرکز برگزاری آزمون‌های بین‌المللی زبان شد علمي

موسسه آموزش عالی غیردولتی کرمان مرکز برگزاری آزمون‌های بین‌المللی زبان شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - رییس موسسه آموزش عالی غیردولتی کرمان اظهار کرد: با توجه لابراتوار زبان این موسسه در جنوب شرق کشور بی‌نظیر است و همچنین اساتید برجسته زبان این مرکز لذا مجوز برگزاری آزمون‌های بین‌المللی زبان به این موسسه داده شده است.
دکتر " محمد داستان‌پور" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، با اشاره به پیشینه موسسه آموزش عالی غیردولتی کرمان، اظهار کرد: این موسسه توسط 8 نفر از اساتید با تجربه و متخصص دانشگاه‌های دولتی در 15 سال پیش تاسیس شد.
وی از وجود 14 رشته کارشناسی ارشد، 16 رشته کارشناسی و چند رشته کاردانی در موسسه آموزش عالی غیردولتی کرمان سخن گفت و بیان کرد: ساختمان این موسسه جزی مدرن‌ترین و استانداردترین ساختمان‌های شهر کرمان است.
رییس موسسه آموزش عالی غیردولتی کرمان اعلام کرد: لابراتوار زبان این موسسه در جنوب شرق کشور بی‌نظیر است و به این سبب مجوز برگزاری آزمون بین‌المللی زبان تافل اخذ کرده‌ایم و اولین جلسه این آزمون روز شنبه( 18اسفندماه) در این موسسه برگزار خواهد شد.
وی با بیان این مطلب که تعداد شرکت کنندگان آزمون تافل زیاد نیستند، تصریح کرد: آزمون تافل به لحاظ اعتبار بین‌المللی، یکی از آزمون‌های انگلیسی معتبر است؛ شایان ذکر است که این آزمون برای اولین بار در جنوب شرق کشور و در این موسسه برگزار می‌شود.
داستان‌پور اظهار کرد: آزمون زبان انگلیسی MSRT که از طریق وزارت علوم برگزار می‌شود از سال 1393 همه ماهه در این موسسه برگزار می‌شود که در هر دوره حدود 300 نفر از مناطق مختلف جنوب شرق کشور در این آزمون شرکت می‌کنند؛ گفتنی است که آزمون MSRT در استان کرمان فقط در موسسه آموزش عالی غیردولتی کرمان برگزار می‌شود.
وی عنوان کرد: مقرر است پس از دو دوره برگزاری آزمون تافل در این موسسه؛ مجوز برگزاری آزمون بین المللی IELTS و GRE به این موسسه داده شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield