کرمان رصد

آخرين مطالب

لیگ دسته یک فوتبال

گل گهر سیرجان پیروز دربی کرمان شد ورزشي

گل گهر سیرجان پیروز دربی کرمان شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - تیم مس کرمان در هفته نوزدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور با جنگندگی و اما کم شانسی بسیار، با یک گل نتیجه را به گل گهر سیرجان حریف هم استانی خود واگذار کرد.
به گزارش ایرنا، دیدار 2 تیم فوتبال مس کرمان و گل گهر سیرجان عصر پنجشنبه در شرایط نامساعد جوی با و بادهای شدید در ورزشگاه شهید باهنر کرمان دنبال شد و در نهایت سیرجانی ها توانستند برنده دربی استان نام بگیرند.
تیم فوتبال گل گهر سیرجان از همان ابتدای مسابقه توسط پیمان رنجبری دروازه نارنجی پوشان را باز کرد، روی یک پاس پشت دفاع، مدافعان مس کرمان غافلگیر شدند و بازیکن گل گهر در حالت تک به تک توپ را به تک گل این مسابقه تبدیل کرد.
کرمانی ها در مابقی لحظات این مسابقه هر چند حمله کردند اما به در بسته زدند و گل گهر نیز در میان حملات شاگردان نادر دست نشان چشم به ضد حملات دوخته بود.
از نکات قابل توجه این دیدار حضور سجاد حیدری پس از هفته ها غیبت بود که از دقیقه 60 در ترکیب تیم فوتبال مس کرمان قرار گرفت، این بازیکن رفسنجانی اینک از شرایط مصدومیت خارج شده و می تواند تیم خود را همراهی کند.
مهدی تیکدری با 2 کارت زرد در دقیقه 15 و 90 اخراج شد و مهرداد قنبری نیز در دقیقه 37 از تیم مس کرمان و پیمان رنجبری در دقیقه 42 و علیرضا ابراهیمی دقیقه 51 از گل گهر سیرجان با کارت زرد داور جریمه شدند.
مس کرمان گر چه نتیجه این مسابقه را به حریف هم استانی خود واگذار کرد اما با وجود شکست این هفته سرخپوشان پاکدشت همچنان در کورس صعود به لیگ برتر قرار دارد.
با این پیروزی گل گهر سیرجان 36 امتیازی شد و به رتبه نخست جدول رده بندی لیگ دسته یک(جام آزادگان) صعود کرد و مس کرمان 29 امتیازی و در جایگاه سوم باقی ماند.
همچنین از دیگر حواشی، در ابتدای این مسابقه از 2 کودک کار و گل فروشانی که اخیرا مورد آزار و اذیت فردی از نیروهای پیمانکاری شهرداری کرمان قرار گرفته بودند، تقدیر شد.
مس رفسنجان دیگر نماینده استان کرمان نیز همزمان با دربی کرمان، در خرمشهر برابر کارون اروند قرار گرفت و با تک گل دقیقه 52 یاسر درویشی به برتری رسید.
تیم فوتبال مس رفسنجان با این پیروزی 17 امتیازی شد و به رتبه دوازدهم جام آزادگان صعود کرد.
در هفته 20 رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور نیز از روز پنجشنبه چهار بهمن ماه، مس در کرمان به مصاف آلومینیوم اراک می رود، گل گهر سیرجان میزبان نود ارومیه است و مس رفسنجان در بندر انزلی مقابل ملوان قرار خواهد گرفت.
3029/7420


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield