کرمان رصد

آخرين مطالب

مسئول کمیته آموزش هیئت فوتبال کرمان:

18 هزار و 800 ورزشکار استان کرمان تحت پوشش بیمه هستند ورزشي

18 هزار و 800 ورزشکار استان کرمان تحت پوشش بیمه هستند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - مسئول کمیته آموزش هیئت فوتبال استان کرمان گفت: تعداد ورزشکاران بیمه شده فوتبال در سطح استان کرمان بیش از 18 هزار و 800 نفر است.

به گزارش خبرنگار مهر ، علیرضا دادگر بعدازظهر شنبه در نشست مجمع نمایندگان کرمان با هیئت فوتبال این استان اظهار داشت: مناطقی از استان کرمان به شدت مستعد آسیبهای اجتماعی است.
وی ادامه داد: یکی از راه های به شدت تاثیرگذار در کاهش آسیب های اجتماعی به ویژه در مناطق جنوبی پرداختن به بحث ورزش به ویژه فوتبال است .
مسئول کمیته آموزش هیئت فوتبال استان کرمان تصریح کرد: کرمان از معدود استان هایی است که 38 تیم در رده های مختلف باشگاه های کشور دارد. علیرغم کمبودها و مشکلات در رده بانوان در سطح برتر کشور فعالیت می کنیم و تیم بانوان شهرداری بم قهرمان لیگ برتر فوتبال بانوان کشور شده است .
دادگر تصریح کرد: در حال حاضر 174 تیم ویژه آقایان و 67 تیم ویژه بانوان اکنون در شهرستان های استان کرمان فعال هستند.
وی ادامه داد: در حوزه مربیگری بیش از هزار و 300 مربی رسمی آموزش دیده در سطح استان داریم که حدود 30 الی 35 درصد آنها فعال هستند. در حوزه داوری 804 داور آموزش دیده رسمی در سطح استان داریم که چیزی حدود 30 الی 35 درصد این افراد فعال اند .
مسئول کمیته آموزش هئیت فوتبال استان کرمان گفت: تعداد ورزشکاران بیمه شده فوتبال در سطح استان کرمان بیش از 18 هزار و 800 نفر است .


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield