کرمان رصد

آخرين مطالب

بهمن‌ماه؛ برگزاری اولین انتخابات مجمع ملی جوانان کشور در کرمان ورزشي

بهمن‌ماه؛ برگزاری اولین انتخابات مجمع ملی جوانان کشور در کرمان
  بزرگنمايي:

کرمان رصد- "محمدمهدی تندگویان" امروز 18 دی ماه دی دیدار با استاندار کرمان با اشاره به برگزاری مجمع ملی جوانان، بهمن ماه امسال در کرمان اظهار کرد: در حوزه جوانان حدود 16 سال آرزوی برگزاری مجمع ملی جوانان کشور را داشته ایم که به دلایل مختلف شکل نمی گرفت و سال گذشته اساسنامه را در شیراز رونمایی کریم و امسال برای نخستین بار انتخابات مجمع ملی را در کرمان برگزار می کنیم.

وی افزود: در همه استان ها مجمع جوانان فعال است که انتخابات کشوری را این مجامع در کرمان برگزار می کنند که برکات خوبی خواهد داشت.

تندگویان با اشاره به اینکه برای هماهنگی برنامه های مجمع به کرمان سفر کردم، گفت: انتخابات مجمع ملی کار سمبلیک و قشنگی در حوزه جوانان خواهد شد.

براساس این گزارش، دکتر "محمدتقی امیری خراسانی" مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان نیز در این جلسه اظهار کرد: یکی از اتفاقات بزرگ امور جوانان در کرمان برگزاری مجمع ملی سمن های جوان کل کشور اول تا سوم بهمن ماه است.

وی بیان کرد: برای نخستین بار انتخابات هیئت رییسه این مجمع ملی در کرمان صورت می گیرد.

امیری خراسانی با اشاره به افتتاح سالن ورزشی محی آباد با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون تومان افزود: این سالن امروز با حضور معاون وزیر افتتاح شد که از سال 91 کلنگ زنی شده بود.

وی تصریح کرد: بحث 0.27 درصد در برنامه ششم توسعه ورزش کشور را نجات داد و اتفاقات خوبی در حوزه پروژه های ورزشی افتاده است.

 "محمدجواد فدایی" استاندار کرمان نیز در این جلسه گفت: امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی خوب مجمع ملی سمن های جوان را در کرمان برگزار کنیم و مسائل مربوط به جوانان به خوبی حل شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield