کرمان رصد

آخرين مطالب

«کووید1984 »زیر پای سربازان مقاومت؛

خروش سلیمانی‌ها در فضای مجازی/اسرائیل را محو می کنیم سياسي

خروش سلیمانی‌ها در فضای مجازی/اسرائیل را محو می کنیم
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - جوانان کرمانی همزمان با روز قدس در کنار مزار فرمانده خود، فریاد «مرگ بر اسرائیل» سر می‌دهند و در فضای مجازی مرزها را در هم می‌شکنند.

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: هر سال در صف اول راهپیمایی روز قدس مردم شهر کرمان فرمانده جبهه مقاومت را می‌دیدند، شهید سلیمانی به فرمان ولی فقیه امام خامنه‌ای پرچم مبارزه با رژیم صهیونیستی را بر افراشته بود و حالا این پرچم در گلزار شهدای کرمان به دست جوانان انقلابی برافراشته است.
هر چند در سال جاری مردم کرمان در صف نخست راهپیمایی روز قدس مانند سال‌های گذشته شهید حاج قاسم سلیمانی را نمی‌بینند اما در ارتفاعات مشرف بر شهر کرمان و در جوار مزار شهید سردار سلیمانی پرچم خون خواهی او را برافراشته‌اند و حذف اسرائیل از روی نقشه زمین را کمترین خونخواهی فرمانده و پرچمدار جبهه مقاومت طی سال‌های اخیر می‌دانند.

کرمان رصد


مردم دیار سردار سلیمانی آماده جان فشانی در راه ولایت هستند
امروز پرچم فلسطین و حزب الله در مزار شهدای کرمان برافراشته شده است و سرودهای حماسی پخش می‌شود، جوانان کرمانی هر چند زیر سایه کرونا امسال نمی‌توانند در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند اما با رعایت فاصله اجتماعی گرد مزار سردار سلیمانی جمع شده‌اند، لباس‌های رزم بر تن سپاه سلیمانی ست و در گلزار شهدای کرمان و مجاور ده‌ها فرمانده جبهه مقاومت که جانشان را در دفاع از مظلومان و جبهه مقاومت نثار کرده‌اند با امام خامنه‌ای پیمان می‌بندند که طبق وصیت‌نامه سردار سلیمانی آماده‌اند جانشان را برای اجرای فرمان‌های امام خامنه‌ای فدا کنند.
جوانان بسیجی کرمان با برافراشتن پرچم‌های فلسطین و حزب الله در سطح شهر کرمان نشان می‌دهند که خون سلیمانی در رگ‌ها شأن جریان دارد و پرچم جهاد و مقاومت را بر زمین نمی‌گذارند.
جوانان بسیجی کرمان با برافراشتن پرچم‌های فلسطین و حزب‌الله در سطح شهر کرمان نشان می‌دهند که خون سلیمانی در رگ‌ها شأن جریان دارد و پرچم جهاد و مقاومت را بر زمین نمی‌گذارند
استفاده از هشتک‌های مختلف با محوریت روز قدس در فضای مجازی داغ شده و #القدس_ درب_ الشهدا دست به دست می‌شود و پویش روز قدس در دیار سردار سلیمانی نیز راه اندازی شده است.
پوستر (قدس را خرمشهر دیگر می‌کنیم) نیز در هر جای شهر کرمان دیده می‌شود و مردم کرمان بار دیگر عکس سردار سلیمانی را بر شیشه اتومبیل‌های خود نصب کرده و پرچم حزب الله را در دست گرفته‌اند.
کمپین روز جهانی قدس همراه با گروه‌های مقاومت و آزادگان جهان نیز راه اندازی شده است، از سوی دیگر لشکر سلیمانی هر ساعت در سامانه راهپیمایی مجازی روز قدس افزوده می‌شوند.
عکس پروفایل کرمانی‌ها در گروه‌های اجتماعی نیز تغییر کرده و چهره سردار سلیمانی و پرچم فلسطین و حزب‌الله باز نشر می‌شود.

کرمان رصد


هم اکنون برنامه‌های روز قدس با دو محور بزرگداشت روز قدس و بزرگداشت سیدالشهدای جبهه مقاومت در حال برگزاری است.
یکی از جوانان کرمانی که پرچم فلسطین به دست گرفته است در گفتگو با خبرنگار مهر می‌گوید: هر چند امسال راهپیمایی روز قدس برگزار نشده اما جوانان روزه دار کرمانی به جنایتکاران و کودک‌کشان اسرائیلی نشان دادند که در فضای مجازی مرزها را می‌شکنند و پیام مظلومیت روز قدس را همچون پیر و مرادمان امام خمینی (ره) فریاد می‌زنیم.
هر چند امسال راهپیمایی روز قدس برگزار نشده اما جوانان روزه‌دار کرمانی به جنایتکاران و کودک‌کشان اسرائیلی نشان دادند که در فضای مجازی مرزها را می‌شکنند
یاسر ابراهیمی می‌گوید: از یک هفته قبل جوانان در مساجد شهر کرمان گرد هم آمده‌اند و برای ایجاد یک موج عظیم برعلیه رژیم غاصب اسرائیل تلاش می‌کنیم که البته با استقبال بسیار خوبی از سوی جوانان سایر کشورهای جبهه مقاومت هم مواجه شده است.
وی افزود: ما در روز قدس منتظر شنیدن بیانات امام خامنه‌ای هستیم تا همچون سردار سلیمانی که روی سنگ مزارش نوشته شده سرباز ولایت ما هم پرچم ولایتمداری را در دست گیریم و از مردم مظلوم فلسطین و کشورهای مظلوم منطقه دفاع کنیم.
اسرائیل ویروس منحوس جهان اسلام است
زهرا محمدی از دیگر جوانان پور شور انقلابی شهر کرمان است که می‌گوید: همه دختران کرمان دختر شهید سلیمانی هستند و در کنار برادران خود فریاد مرگ بر اسرائیل سر می‌دهیم و یک قدم عقب نمی‌نشینیم امسال کرونا باعث شد راه پیمایی برگزار نشود اما ما مشت‌های خود را گره می‌کنیم و فریاد می‌زنیم که پیرو ولایت هستیم و اسرائیل را ویروس منحوس می‌دانیم که بیشترین ضربه را به بشریت طی سال‌های اخیر وارد کرده است کودکان را می‌کشد و به کسی رحم نمی‌کند اما اسرائیلی‌ها بدانند ما جوانان کرمانی خون سلیمانی را در رگ‌های خود داریم و پرچم اسرائیل را آتش می‌زنیم و هم قسم می‌شویم که این رژیم منحوس را از صحنه روزگار محو می‌کنیم.

کرمان رصد


ما جوانان کرمانی خون سلیمانی را در رگ‌های خود داریم و پرچم اسرائیل را آتش می‌زنیم و هم قسم می‌شویم که این رژیم منحوس را از صحنه روزگار محو می‌کنیم
یکی از هم رزمان شهید سلیمانی نیز در گفتگو با مهر می‌گوید: امروز در گلزار شهدای کرمان شاهد هستیم که بسیاری از مردان و زنان غیور این شهر در طول 40 سال عمر انقلاب در عرصه‌های مختلف جان خود را تقدیم انقلاب کرده‌اند.
وی می‌گوید: هر یک از این سنگ قبرها برای رزمندگان سپاه ثارالله یک انگیزه برای تداوم راهی است که این روزهای در جبهه مقاومت جریان دارد، ده‌ها نفر از فرماندهان جبهه مقاومت امروز در کنار حاج قاسم عزیزمان آرمیده‌اند اما وصیت‌نامه‌های این شهدا امروز نشانگر راهی است که باید طی کنیم.
ما جوانان کرمانی خون سلیمانی را در رگ‌های خود داریم و پرچم اسرائیل را آتش می‌زنیم و هم قسم می‌شویم که این رژیم منحوس را از صحنه روزگار محو می‌کنیم.
وصیت‌نامه سردار سلیمانی را سر لوحه خود قرار دهید
کریمی از جوانان کرمانی خواست وصیت‌نامه سردار سلیمانی را که مملو از ولایتمداری و دفاع از مظلوم و اسلام ناب محمدی است را سر لوحه خود قرار دهند.
حالا پرچم ولایتمداری به دست جوانان کرمانی بلند تر از هر روز دیگر در این استان شهیدپرور برافراشته است و همگی آماده جان فشانی در عرصه جهاد برعلیه ظلم و دفاع از مظلوم تا محو اسرائیل هستند.

کرمان رصد


راه سیدالشهدای مقاومت را ادامه می‌دهیم
امروز همچنین 12 تصویر از سیدالشهدای مقاومت از سطح شهر تا مجاور مزار این شهید نصب شده است.
سپاه ثارالله کرمان نیز در بیانیه‌ای بر ادامه راه فرمانده شهیدشان تاکید کردند در این بیانیه آمده است؛ سپاه ثارالله استان کرمان در بیانیه‌ای با گرامیداشت روز جهانی قدس و آزادی قدس شریف از دست غاصبان تاکید کرد و معامله قرن را سند رسوایی مدعیان دموکراسی دانست.
در بخشی از این بیانیه آمده است نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس نشان از اقدام حکیمانه و آینده‌نگری امام راحل است که در گام دوم انقلاب و در اولین سال بعد از شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به دست دولت تروریست آمریکا و با حمایت رژیم آدم‌کش و تروریست صهیونیستی عزم و اراده تمام آزادگان جهان و ملت مسلمان محور مقاومت را قوی‌تر نموده است تا با جهانی سازی آرمان آزادی قدس شریف بیش از هر زمان دیگری نظام سلطه و صهیونیسم و دولت تروریست آمریکا و ایادی منطقه‌ای آن را هراسان و نگران نموده است.
کرونا جوانان جبهه مقاومت را مقابل اسرائیل متحد کرد
این بیانیه بر ادامه انتفاضه فلسطین که از مرزهای سرزمین‌های اشغالی فراتر رفته است تاکید می‌کند در ادامه این بیانیه ضمن محکوم کردن طرح معامله قرن، طراحان و حامیان آن را مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق ملت‌ها دانست که از دموکراسی به عنوان ابزار مقاصد سیاسی خود سو استفاده می‌کنند.

کرمان رصد


این بیانیه تاکید می‌کند که تنها راه حل فلسطین، اخراج اشغالگران و برچیدن بساط صهیونیست‌ها از سرزمین‌های اشغالی و بازگشت آوارگان فلسطینی و برگزاری انتخابات آزاد برای تعیین سرنوشت، توسط ملت فلسطین است.
در پایان این بیانیه آمده است از آنجا که امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا راهپیمایی در سطح شهرها برگزار نمی‌شود از تمام مردم ولایی و غیور استان کرمان، دیار سیدالشهدای مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ضمن دعوت برای استماع بیانات راهبردی، ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای عزیز که در روز جهانی قدس از رسانه ملی پخش خواهد شد از همگان جهت حضور فعال و ایجاد پویش‌های خودجوش جهت حمایت از آرمان‌های فلسطین در فضای مجازی دعوت به عمل می‌آید.
حالا کرونا به جای اینکه جریان قدس را تحت الشعاع قرار دهد باعث شده جوانان کشورهای مختلف جبهه مقاومت در مقابل اسرائیل متحد شوند و فریاد محو اسرائیل را سر دهند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

همکاری دانشگاه و سازمان محیط زیست در حوزه محیط زیست طبیعی

امام خمینی (ره) بانی آزادی انسان ها در قرن حاضر است

زلزله 3.6 ریشتری عنبرآباد را لرزاند

سفر غیررسمی معاون اول رییس جمهور به کرمان

امام خمینی(ره)، بهترین الگو و اسوه صبر و شکیبایی در عصر ماست

راه‌اندازی موزه آثار شهید سپهبد سلیمانی در کرمان

صادرات بیش از 9000 تن پسته از کشور در اردیبهشت ماه

امنیت یکی از زیرساخت‌های جهش تولید است

کرونا آمار تلفات جاده‌ای در کرمان را کاهش داد

2 پاسگاه انتظامی در سیرجان افتتاح شد

ادامه ممنوعیت عرضه قلیان در واحدهای صنفی کرمان

رفع تصرف از 9 هکتار اراضی کشاورزی در سیرجان

راه اندازی شرکت تعاونی برای کارگران در رفسنجان ضروری است

بیش از 9 هزار تن پسته ایران صادر شد

50 ویژه برنامه به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در کرمان برگزار می‌شود

​پرداخت مرحله اول بیمه بیکاری برای بیمه شدگان آسیب دیده از کرونا + فیلم

دادگستری کرمان از سرمایه‌گذاران حمایت می‌کند

مهر امسال 3 پروژه مدرسه‌سازی مسکن مهر آماده بهره‌برداری است

61 مورد جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان شناسایی شد

مولفه های سازمانها و شرکتهای تک‌آور، آیا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می تواند تک‌آور باشد؟ | مسعود بابایی

آغاز واریز بیمه بیکاری کرونا از هفته آینده+ فیلم

شناسایی عامل حیوان آزاری توسط پلیس فتا

200 هزار نفر روستایی و عشایری استان کرمان بیمه نیستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان: حفظ حقوق شهروندی مستلزم ارائه خدمات در کوتاهترین زمان است

اختصاص 547 میلیارد تومان اعتبار تسهیلات کرونا به واحدهای آسیب دیده گلستان

تعطیلی موزه‌های استان کرمان در سالروز ارتحال امام

کاهش 2 درصدی نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری

جزئیات پرونده زمین خواری 30 هکتاری در منوجان

77 هزار بیمه شده صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در کرمان

امام خمینی(ره) بنیانگذار و معمار حکومت اسلامی در عصر جدید

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی تاکید کرد: رفع مشکلات کارگری و تعاونی ها روزنه ای به سوی جهش تولید

سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: با همراهی شرکای اجتماعی اقدامات لازم برای تثبیت اشتغال انجام می شود

راه اندازی سیستم آموزش مجازی در حوزه روابط کار و تشکلات در استان البرز

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل عنوان کرد: ارتباطی ارزان، فوری و فراگیر رویکرد روابط عمومی های نسل نوین است

راه اندازی خط تولید ماسک برای مبارزه با کرونا در جزیره کیش

ابلاغ مصوبات ستاد مبارزه با مواد مخدر در سطح جزیره کیش

آبگیری اصلی ترین کانون گرد و غبار در سیستان

افتتاح نخستین باشگاه پرنده نگری شرق کشور در مشهد /ثبت ملی منطقه طبیعی هفت حوض

درخواست مدیر فوریت‌های شرکت توزیع برق شمال استان کرمان از شهروندان

انهدام بزرگترین شبکه‌ قاچاق سوخت در شرق کشور

سرباز وظیفه کرمانی در درگیری با اشرار به شهادت رسید

طرح ملی سامان از آغاز مهرماه در کرمان اجرا می‌شود

منابع طبیعی جنوب کرمان برای مهار هرگونه حریق در مراتع آماده است

استاد دانشگاه باهنر کرمان: اقتصاد منعطف در بحران ها موفق عمل خواهد کرد

رئیس کلانتری بردسیر پیشنهاد رشوه را رد کرد

بیانیه استاندار و نماینده ولی فقیه در استان کرمان به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره)

کاهش بی سابقه واردات استان کرمان

38 درصد کرمانی‌ها سال گذشته دخانیات استعمال کردند!

شرایط به نفع افراد دارای معلولیت نیست

برخی با زد و بند اراضی دولتی را تصرف کرده و می‌فروشند