کرمان رصد

آخرين مطالب

واکنش شهرداری کرمان به اکران مخدوش بیلبورد مرتبط با کنسرت گروه لیان اجتماعي

واکنش شهرداری کرمان به اکران مخدوش بیلبورد مرتبط با کنسرت گروه لیان
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - روز گذشته در فضای مجازی شهر کرمان عکس بیلبوری در سطح شهر کرمان منتشر شد که در یک اقدام عجیب عکس ساز نی انبان مربوط به بنرهای تبلیغاتی کنسرت «محسن شریفیان» و گروه لیان در کرمان شطرنجی شده بود که در همین رابطه شهرداری کرمان مدعی شده اکران مخدوش بیلبورد مرتبط با کنسرت گروه لیان، توسط مجری برگزاری کنسرت صورت گرفته و مطلقا مورد تایید شهرداری کرمان نمی باشد.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، سید رضا میرحسینی سرپرست ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرمان در این باره گفت: بنر مخدوش مرتبط با اطلاع رسانی گروه لیان توسط شرکت مجری، طراحی و نصب شده و ارتباطی به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمان ندارد.
میرحسینی افزود معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری بلافاصله پس از کسب اطلاع از اکران مخدوش یکی از بنرهای های اطلاع رسانی کنسرت لیان که توسط مجری برنامه نصب شده، مراتب را به شرکت مجری اعلام نموده و بنر مذکور حذف و اصلاح گردید.
مسئول روابط عمومی شهرداری گفت : واضح است شهرداری کرمان که میزبان گروه لیان است و از بین گروه های متعدد موسیقایی، این گروه را به کرمان دعوت نموده در اطلاع رسانی های خود تصویر ساز مجاز و فاخر نی انبان را مخدوش نکرده و مطلقا چنین اعتقادی ندارد.
میرحسینی گفت: موسیقی سنتی ریشه در تاریخ و فرهنگ پرافتخار این مرز و بوم دارد و شهرداری کرمان ترویج این گونه فاخر از موسیقی را همواره بعنوان یکی از اهداف خود در حوزه فرهنگی و اجتماعی به شمار آورده و عمیقا به اهالی موسیقی سنتی احترام می گذارد و شاهد حاضر این مدعا نیز گشایش جشنواره تابستانی شهرداری کرمان با اجرای موسیقی سنتی و مشخصا با اجرای ارزشمند گروه لیان است .
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield