کرمان رصد

آخرين مطالب

عضو شورای شهر کرمان:

در مقطع کنونی جا برای کار کردن وجود دارد سياسي

  بزرگنمايي:

کرمان رصد - عضو شورای شهر کرمان گفت: دلیل اینکه به شورا آمدم، این بود که دیدم واقعا در مقطع کنونی جا برای کار کردن وجود دارد و می شود کار کرد و در صورتی که بتوانیم به نفع شهروندان و ارتقاء وضعیت شهر کرمان کاری انجام بدهیم، خوشحال می شویم.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "زهرا لری" عصر امروز 19 خردادماه در نشست عمومی شورای شهر کرمان اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم برای پیشبرد شورا و ارتقاء وضعیت اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و همه ابعادی که شهر نیاز به بالندگی دارد، گام برداریم.
وی افزود: با توجه به اینکه در سه دوره شورا حضور داشته ام، حس می کنم هر مجموعه ای که می خواهد کار جمعی انجام بدهد، هدف این است به بهترین نحو از عهده مسوولیت بربیایند و کارهای ماندگار خوبی انجام بدهند.
لری تصریح کرد: بنده از منش، توانمندی و تخصص ریاست شورا در سال های گذشته درس گرفته ام و دیگر اعضای شورا افراد متخصص و توانمندی هستند و فعالیت های خوبی برای شهر انجام می دهند که خروجی آن انتخاب شهردار خوشفکر و توانمند برای شهر است.
این عضو شورای شهر کرمان بیان کرد: اگر شورا بخواهد خود را در سطح مدیریت شهری ببیند، این به اعضای شورا برمی گردد و وضعیت امروز شهر از ابتدا اینگونه نبوده و فعالیت هایی که صورت گرفته از ایجاد فرهنگسراها و پارک های مختلف در مراحل و زمان های مختلف ایجاد شده است.
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه استاندار با مجموعه شورا رابطه و تعامل خوبی دارد و این است که مدیریت واحد شهری را شکل می دهد، افزود: دلیل اینکه به شورا آمدم، این بود که دیدم واقعا در مقطع کنونی جا برای کار کردن وجود دارد و می شود کار کرد و در صورتی که بتوانیم به نفع شهروندان و ارتقاء وضعیت شهر کرمان کاری انجام بدهیم، خوشحال می شویم.
لری اظهار کرد: کارآموزی را در سال های قبل انجام داده ام و شهرهای ایران را دیده و از نزدیک با شوراهای آنها کار کرده ام و امیدوارم بتوانم از تجربه اندک در راستای پیشرفت شورا استفاده کرده و در کنار دیگر اعضا کارهای خوب و درخشانی انجام بدهیم.
عضو شورای شهر کرمان گفت: مشکلات عدیده ای در جامعه در زمینه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی وجود دارد و باید وقت گذاشته و در زمانی که نبوده ام، کار را جبران کرده و در شورا با همکاری، تلاش می کنیم کارنامه خوبی را به مردم ارائه بدهیم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield