کرمان رصد

آخرين مطالب

امام جمعه رفسنجان:

خانواده‌های زندانیان به حمایت مادی و معنوی نیاز دارند اجتماعي

خانواده‌های زندانیان به حمایت مادی و معنوی نیاز دارند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - رفسنجان - امام جمعه رفسنجان بر لزوم حمایت مادی و معنوی از خانواده‌های زندانیان تاکید کرد.

 حجت الاسلام عباس رمضانی پور  در مراسم جشن نسیم مهر ویژه گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد با تبریک میلاد امام حسن مجتبی ( ع) اظهار داشت: امام حسن ( ع) در عمر 47 ساله خود سه مرتبه تمام اموال و سه مرتبه نیمی از اموال خود را در راه خدا انفاق کردند.
وی افزود: ائمه ما مفسر کلام وحی هستند در کلام قرآن کریم آمده است اگر خوبی کردید خوبی به خودتان برمی‌گردد اگر انسان بخواهد انفاق کند باید بهترین چیزهای خود را انفاق کند.
امام جمعه رفسنجان با بیان این مطلب که اگر سرپرست خانواده جرمی مرتکب شده اما خانواده او تقصیری ندارند، اظهار داشت: امسال مجموعه ستاد دیه و انجمن حمایت از زندانیان در بحث آزادی زندانیان انصافاً تمام توان خود را می‌گذارند و از هر ظرفیتی شده استفاده می‌کنند تا اینکه یک زندانی آزاد شود اما در عین حال خانواده زندانیان حمایت مادی و معنوی لازم دارند.
رمضانی پور تصریح کرد: اگر ما به شکل پسندیده و زیبنده و شایسته در قالب انجمن حمایت از زندانیان کمک کنیم، کمک‌ها آبرومندانه به دست خانواده زندانیان برسد این کار ارزشمند است و هر کسی وعده‌ای می‌دهد عمل کند و روی شیطان را با کار فوری و عاجل در این زمینه سیاه کنید.
فرماندار رفسنجان نیز در این مراسم با تبریک ولادت امام حسن مجتبی ( ع) ، گفت: اگر حمایت خیران نباشد ممکن است آسیب‌های بیشتری به خانواده زندانیان می‌رسد.
مجید فصیحی‌هرندی افزود: بعضی زندانیان شاید اراده جرم کردند اما خیلی‌ها اراده جرم نداشتند اما به هر حال باید خانواده‌هایشان تحت حمایت قرار بگیرند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield