کرمان رصد

آخرين مطالب

واکنش اعضای شورای شهر کرمان به استعفای «ماه بانو معصوم زاده» سياسي

واکنش اعضای شورای شهر کرمان به استعفای «ماه بانو معصوم زاده»
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - اعضای شورای شهر کرمان نسبت به استعفای «ماه بانو معصوم زاده» از شورای شهر واکنش های متفاوتی نشان دادند.
به گزارش ایسنا منطقه کویر ، "علی اکبر مشرفی" یکی از اعضای شورای شهر کرمان عصر امروز در جلسه شورای شهر کرمان در مخالفت با استعفای دکتر معصوم زاده(عضو شورای شهر) اظهار کرد: خانم معصوم زاده فردی باهوش، توانمند و پرکار هستند که در 6 سال گذشته منشاء اثرات بسیار زیاد در شورای شهر بوده و این تاثیر بر هیچکس پوشیده نیست.
وی افزود: مسائل مطرح شده از سوی ایشان، وجود دارد و مشکلات جامعه زیاد است، اما خالی کردن عرصه پاک کردن صورت مسئله است.
مشرفی تصریح کرد: شورا محل تضارب عقاید، آراء و افکار است که همه باید این مسائل را مطرح کرده و ممکن است مورد تایید اکثریت قرار بگیرد یا خیر اما خالی کردن عرصه کار درستی نیست و حضور خانم معصوم زاده برای بیان کردن نقطه نظراتشان لازم است.
این عضو شورای شهر کرمان در بخش دیگری از سخنانش گفت: درختان کاج در چند خیابان شهر کرمان خشک شده و یا در حال خشک شدن هستند که از شهردار می خواهیم این مسئله را پیگیری و علت را بررسی کنند.
همچنین "منصور ایرانمنش" عضو دیگر شورای شهر کرمان در این جلسه بیان کرد: مایه تاسف و نگرانی است که یک عضو شورا به دلیل مشکلات و نارسایی هایی استعفا بدهد.
وی افزود: کار شورا انفرادی نیست و مجموعه تصمیم میگیرد و معتقدم گاهی همان یک نفر ممکن است تاثیر زیادی داشته باشد به ویژه زمانی که در اقلیت قرار داده باشد.
ایرانمنش با بیان اینکه بنده با استعفای خانم معصوم زاده مخالف هستم، گفت: پرکاری و دلسوزی از خصوصیات بارز ایشان است و بنده نیز این گلایه ها و دغدغه ها را دارم اما دلیلی نمی بینم که استعفا بدهیم و از خانم معصوم زاده می خواهیم در استعفا تجدیدنظر بکنند.
به گزارش ایسنا، "زهرا ایرانمنش" عضو دیگر شورای شهر کرمان در این جلسه با بیان اینکه لازم است شفاف بیان شود که دلیل استعفا چیست؟ اظهار کرد: این موارد طبیعی است و نامه های زیادی به شهرداری زده و خواسته های زیادی داشتیم که محقق نشده اما نباید به دلیل اینکه خواسته ها که برخواسته از نیازهای مردم است، محقق نشده، کار را رها کنیم.
"سیدمهران عالم زاده" شهردار کرمان نیز در این جلسه درباره مسائل مطرح شده گفت: یکی از آفت ها در کشور ما این است که به تعارف و تکلیف صحبت می کنیم و من صحبت نکنم بهتر است.
براساس این گزارش، "محمد فرشاد" رییس شورای شهر کرمان نیز پیش از این درباره استعفای «ماه بانو معصوم زاده» گفته بود: خانم معصوم زاده 26 فروردین ماه امسال استعفا داده اند و از ایشان خواهش کردم دوره ای را که با هم آغاز کرده ایم به پایان برسانیم زیرا حضور ایشان در شورا مفید و اثرگذار بود و تنها پزشک عضو شورا و اثرگذار در این مجموعه بودند.
وی افزود: توقعات برای بهبود اوضاع توقع همه اعضای شوراست که از یک سو توقعات مردم، از سوی دیگر شرایط اقتصادی و ... در زمان کوتاه ممکن است میسر نشود و باید به تدریج محقق شود.
فرشاد تصریح کرد: حضور خانم معصوم زاده را در شورا مفید می دانستم و کمیسیون بهداشت با مدیریت ایشان جلسات مفیدی داشته و بنده مخالف استعفای ایشان بودم اما ایشان اصراربر استعفا دارند و مطمئنا همه اعضای شورا جای خالی ایشان را حس خواهند کرد.
به گزارش ایسنا، در این جلسه درباره استعفای دکتر ماه بانو معصوم زاده عضور شورای شهر کرمان رای گیری شد که از اعضای حاضر در جلسه، 5 رای مخالف، 5 رای موافق و یک رای ممتنع بود و مقرر شد در جلسه هفته آینده شورای شهر (که ساعت 10 صبح روز یکشنبه برگزار می شود) مجددا درباره استعفای دکتر معصوم زاده رای گیری شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield