کرمان رصد

آخرين مطالب

علمي

توضیح آموزش و پرورش استان کرمان از ابتلای معلمان یک مدرسه به کرونا

کرمان رصد - ایسنا/کرمان در پی درج خبری در برخی رسانه‌ها مبنی بر مثبت شدن تست کرونای معلمان یک مدرسه در منوجان به ویروس کرونا، رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و استان کرمان با تایید ابتلای سه نفر از معلمان دبستان ام ابیها منوجان به ویروس کرونا گفت: سه معلمی که تست کرونا ی آنها مثبت اعلام شده نسبت فامیلی دارند و از یک خانواده هستند و هیچ گونه ارتباطی بین ابتلای این معلمان به کرونا با بازگشایی مدارس وجود ندارد.

ارایه طرحی برای تطبیق دروس دانشگاهی با بخش صنعت و تولید

کرمان رصد - ایسنا/کرمان استاندار کرمان در صحبت‌های مطرح شده در این جلسه مبنی بر اینکه ۸۰ درصد دروس آموزشی در راستای اشتغال نیست، اظهار کرد: الگویی از دانشگاه‌های دنیا بگیریم، دو ترم درس و یک ترم کار و این الگو در برخی از رشته‌های عملی به‌صورت آزمایشی اجرا کنید لذا برای مجلس شورای اسلامی پیشنویس طرح و یا آیین نامه قانونی آن تدوین کنید تا این طرح به‌عنوان آزمایشی و پایلوت در چند رشته دانشگاهی در استان کرمان اجرا کنیم.

آخرین وضعیت واکسن ایرانی کرونا

کرمان رصد - مدیرکل دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت تهیه واکسن ایرانی کرونا و چالش‌های تهیه واکسن، گفت: شرکت‌های تولیدکننده واکسن ایرانی کرونا تست‌های حیوانی را انجام داده‌اند و در مرحله ورود به فاز انسانی هستند. لکن استفاده از واکسن و پروتکل هدف آن باید در کمیته واکسیناسیون ملی مورد تایید قرار گیرد. استفاده از واکسن به هر حال چالش‌هایی را دارد که از جمله آن این است که اگر ویروس خودبه‌خود ضعیف شود، ما دیگر نیازی به واکسن نداریم.

آموزش حضوری اولویت اصلی آموزش و پرورش/ اختصاص سرانه بهداشتی به مدارس استان کرمان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه آموزش حضوری اولویت اصلی آموزش و پرورش است از واریز بیش از ۴۸ میلیارد ریال سرانه بهداشتی به حساب مدارس سراسر استان خبر داد.

استقبال ۶۰ درصدی دانش آموزان کرمانی از کلاس های حضوری

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در مناطق شهری و مدارس پرجمعیت استقبال بین ۲۰ تا ۸۰ درصد متغیر است و بحمدلله تاکنون مشکل خاصی در برگزاری کلاس ها و شیوع کرونا در مدارس نداشته ایم.

واکسن کرونای قزاقستان جواب داد

کرمان رصد - داوطلبان پس از دریافت واکسن قزاقستان ایمنی طولانی مدت نسبت به ویروس کرونا پیدا می‌کنند.

چگونه اضطراب فرزندانمان را در ایام کرونایی کنترل کنیم؟

کرمان رصد - ایسنا/کرمان یک فوق تخصص روانپزشکی کودکان گفت: حفظ روتین ها از جمله کنترل ساعات خواب، غذا خوردن با خانواده و ... از استرس بچه ها کم می کند و سعی کنیم موارد روتین قبل از کرونا را تا جایی که امکانش هست، رعایت کنیم.

تهیه و تدوین اطلس آموزشی برای دانش آموزان کرمان الزامی شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه حفظ سلامت جسمانی دانش آموزان اولویت اصلی ماست ، گفت: تهیه و تدوین اطلس آموزشی برای تمامی دانش آموزان در این شرایط ضروری است.

اصرار ما برای آموزش حضوری به معنی تهدید و اجبار نیست

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: اصرار ما برای آموزش حضوری به معنی تهدید و اجبار نیست و نباید باشد، بلکه باید دانش آموزان برای آموزش حضوری و بهره گیری از فرصت کلاس های تشکیل شده تشویق و ترغیب شوند و در این فرایند نباید مدارس تعطیل شوند و ارزیابی های به عمل آمده نیز نشانگر تمایل و نظر موافق اولیای محترم برای آموزش حضوری است.

آیا «استروئیدها» در کاهش نرخ مرگ‌ومیر ناشی از کووید ۱۹ موثرند؟

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مطالعات جدید نشان می دهد که داروی نه چندان گران قیمت «استروئیدها» می تواند خطر مرگ و میر را در بیماران با فرم شدید بیماری کووید ۱۹، تا یک سوم کاهش دهد.

دانش آموزان بهترین سفیران سلامت

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: دانش آموزان در شرایط کنونی بهترین سفیران سلامت جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی در خانواده و جامعه هستند.

زنگ تفریح در مدارس به صورت همزمان نیست/ارسال کاروان وسایل بهداشتی به مدارس کرمان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان درباره وضعیت بهداشت سرویس ها بهداشتی مدارس گفت: طبق دستورالعمل های ابلاغی، قبل از حضور دانش آموزان در مدارس تمامی سرویس های بهداشتی باید گند زدایی و روزانه سه دفعه سرویس های بهداشتی تمامی مدارس استان گندزدایی می شوند.

واکسن کرونای روسیه برای عموم مردم عرضه شد

کرمان رصد - وزارت بهداشت روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد نخستین محموله واکسن کرونای «اسپوتنیک V» برای استفاده عموم مردم عرضه شده است.

شهید سلیمانی متعلق به همه مردم و فراجناحی بود

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه حاج قاسم متعلق به همه مردم و فراجناحی بود، گفت: جشنواره فرهنگی هنری "علمدار" با هدف معرفی آثار فرهنگی و هنری دانش آموزان، دانشجومعلمان و فرهنگیان مستعد و علاقمند و تجلیل از آنها برگزار می شود.

احتمال مرگ و میر و عوارض شدید ناشی از کووید ۱۹ در افراد معتاد زیاد است

کرمان رصد - ایسنا/کرمان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: افرادی که اعتیاد دارند احتمال مرگ و میر و عوارض شدید ناشی از ابتلا به کووید ۱۹ در آنها زیاد است که نمونه آن را در استان داشته ایم.

قیمت "واکسن آنفلوآنزا" اعلام شد

کرمان رصد - مدیر‌کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با بیان "امسال به‌دلیل افزایش رعایت مردم احساس می‌‌کنیم نیاز مردم به واکسن آنفلوانزا کاهش یابد"، قیمت "واکسن آنفلوآنزا" را اعلام کرد

آغاز توزیع سیم‌کارت‌های دانش‌آموزی در استان کرمان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس اداره فن‌آوری اطلاعات آموزش و پرورش استان کرمان درباره نحوه دریافت سیم‌کارت‌های دانش‌آموزی گفت: زمان دریافت سیم کارت دانش آموزی نامحدود است.

پوشال آنتی باکتریال در کرمان تولید شد

کرمان رصد - کرمان - فناوران پارک علم و فناوری کرمان در راستای تحقق اهداف زیست محیطی موفق به تولید پوشال‌های آنتی باکتریال با توان سرمایشی بالا شدند.

موضوع باسوادی جزء کارهای اولویت دار مدیران استانی نیست

کرمان رصد - ایسنا/کرمان استاندار کرمان با اشاره به اینکه در سه شهرستان استان در حال بررسی میزان سواد رسانه‌ای هستیم، عنوان کرد: علی‌رغم اینکه کرمان جزء استان های برتر در زمینه ارتقای باسوادی است ولی تصور می کنم متولی این امر دست تنها است و موضوع باسوادی جزء کارهای اولویت دار مدیران استانی نیست این در حالی است که باید مدیران این مهم را جزء اولویت های خود قرار دهند.

وضعیت باسوادی در شمال استان کرمان بهتر از جنوب استان است

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: وضعیت باسوادی در شمال استان بهتر از جنوب استان است که طرح شتاب بخشی باید در جنوب استان اجرا شود تا درصد باسوادی را در این منطقه افزایش دهیم.

استقبال دانش‌آموزان کرمانی از بازگشایی مدارس چگونه بود؟

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: با توجه به حضور دانش آموزان در شهرهای بزرگ و متوسط، تقریبا در روز اول بازگشایی مدارس (۱۵ شهریورماه) ۵۰ درصد دانش آموزان استان در مدارس حضور یافته اند.

سازمان جهانی بهداشت امیدی به واکسن کرونا ندارد

کرمان رصد - سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که به رغم انتظارات ایالات متحده برای پخش واکسن کرونا طی چند هفته آینده، انتظار انجام واکسیناسیون گسترده در برابر کووید-۱۹ را دست‌کم تا اواسط سال ۲۰۲۱ میلادی ندارد.

تمایلی برای پذیرش دانشجو در تکمیل ظرفیت نداریم/آموزش ها در ترم جاری به صورت مجازی

کرمان رصد - ایسنا/کرمان معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با اشاره به پذیرش دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه بیان کرد: تمایلی برای تکمیل ظرفیت نداریم و اکنون ثبت نام دانشجویان جدید در حال انجام است.

هیچ ردی از سند «۲۰۳۰» در آموزش و پرورش استان کرمان وجود ندارد/مردم نباید پشت به مدرسه کنند

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در آموزش و پرورش استان هیچ ردی از سند ننگین ۲۰۳۰ وجود ندارد و نخواهد داشت و افتخاری برای معلمان بالاتر از این نیست که توسط رهبری با عنوان افسران سپاه پیشرفت کشور خطاب شده اند.

دانشگاه علمی کاربردی از سمت کمیت به کیفیت سوق پیدا کرده است/فراخوان پذیرش جذب مدرس

کرمان رصد - ایسنا/کرمان معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به اینکه در دنیای فعلی کیفیت حرف اول را می زند اظهار کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز به دنبال افزایش کیفیت است که در این راستا تعداد مراکز دانشگاهی را نصف کرده و هم اکنون ۶۳۲ مرکز با کیفیت در سطح کشور در حال فعالیت هستند و از سوی دیگر نیز در دو سال اخیر به پالایش اساتید این دانشگاه پرداختیم و در این راستا نیز در روزهای آینده فراخون جذب مدرس در این دانشگاه را اعلام خواهیم کرد.

فعالیت مدارس در کرمان به صورت حضوری است/حفظ سلامت دانش آموزان خط قرمز آموزش و پرورش

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان درباره نگرانی والدین و اینکه برخی اعلام کرده اند فرزند خود را در این شرایط کرونایی به مدرسه نمی فرستند، اظهار کرد: حفظ سلامت دانش آموزان و فرهنگیان خط قرمز آموزش و پرورش و دغدغه اصلی ماست و همه پروتکل های بهداشتی در مدارس رعایت خواهد شد و جای نگرانی نیست.

توصیه های مهم دانشگاه علوم پزشکی کرمان برای بازگشایی مدارس

کرمان رصد - ایسنا/کرمان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان خطاب به والدین دانش آموزان گفت: نقش والدین برای آموزش مسائل بهداشتی به دانش آموزان پایه‌های اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم بسیار مهم است و توصیه اکید داریم که والدین ۲ عدد ماسک، کیسه فریزر، ژل شستشوی دست و بطری آب معدنی را همراه فرزندانشان کنند و مسئولین مدارس نیز حتما مباحث رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی و تهویه مناسب در کلاس های درس را به‌ صورت جدی انجام دهند.

حداکثر زمان حضور دانش آموزان در کلاس درس، ۳۵ دقیقه/تشریح برنامه های شبکه "شاد"

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: شبکه شاد برای دوره متوسطه اول از ساعت ۸ تا ۱۰ و ۱۵ دقیقه صبح و متوسطه دوم از ۱۰ و ۳۰ دقیقه تا ۱۲ و ۴۵ دقیقه برنامه دارد.

اولویت در استان کرمان، برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری است/تشریح برنامه های شبکه "شاد"

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: شبکه شاد برای دوره متوسطه اول از ساعت ۸ تا ۱۰ و ۱۵ دقیقه صبح و متوسطه دوم از ۱۰ و ۳۰ دقیقه تا ۱۲ و ۴۵ دقیقه برنامه دارد.

تشریح شیوه آموزش مقاطع تحصیلی در ۳ سناریو

کرمان رصد - ایسنا/کرمان معاون آموزش متوسط اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان به تشریح نحوه برگزاری کلاس های درس در وضعیت های متفاوت کرونایی پرداخت.

پذیرش دانشجوی رشته پزشکی از بهمن ماه در دانشکده علوم پزشکی سیرجان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت: سهمیه ای از تعداد دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از بهمن ماه در دانشکده علوم پزشکی سیرجان جذب خواهند شد.

نکاتی درباره بازگشایی مدارس در کرمان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان صبح امروز ۱۰ شهریورماه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان اعلام شد: در نقاطی که وضعیت قرمز است هیچ کس به مدرسه نمی رود و در وضعیت زرد بخشی از دروس به صورت مجازی تدریس و بخش یگر از طریق حضور در مدرسه دنبال می شود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بم منصوب شد

کرمان رصد - صدا و سیما / وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی مازیار اویسی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ...

۵ میلیون دانش آموز در کشور از آموزش‌های مجازی عقب می‌مانند

کرمان رصد - ایسنا/کرمان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: حداقل ۳ میلیون نفر دانش آموز در کشور تبلت و موبایل هوشمند ندارند و دو میلیون نفر به اینترنت دسترسی ندارند که این ۵ میلیون نفر خودبه خود از آموزش مجازی عقب می مانند.

آمادگی استان کرمان برای بازگشائی مدارس از ۱۵ شهریور/تلاش برای حل مشکل اینترنت ۷۰۰ روستا

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان درباره وضعیت آموزش از طریق فضای مجازی عنوان کرد: ۲۲۰۰ روستا در استان کرمان بدون پوشش اینترنت بوده که تاکنون مشکل ۱۵۰۰ روستا حل شده و امیدواریم مابقی روستاها نیز تحت پوشش اینترنت قرار بگیرد.

کشف یک واکسن موثر برای کرونا، پایان راه نیست/ کووید ۱۹ با ما خواهد ماند

کرمان رصد - ایسنا/کرمان استادیار اپیدمیولوژی دانشگاه کالیفرنیای سانفرانسیکو آمریکا معتقد است کرونا ۱۹ با ما خواهد ماند همانطوری که آنفلوانزا و بقیه ویروسهای کرونا مانده اند و این ما هستیم که باید یاد بگیریم با آنها زندگی کنیم و با رفتار خود خطر انتقال آنها را کم و کمتر کنیم.

نیمی از روس‌ ها واکسن روسیِ کرونا را نمی‌ خواهند

کرمان رصد - والری فئودورف رئیس مرکز تحقیقات افکار عمومی در روسیه اعلام کرد نتایج نظر سنجی این مرکز نشان میدهد بیش از نیمی از روس ها (۵۲ درصد) فعلا تمایلی برای تزریق واکسن کرونا ندارند

بهره‌برداری از پروژه عمرانی توسعه دانشکده هنر و معماری صبا دانشگاه شهید باهنر کرمان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان همزمان با هفته دولت پروژه عمرانی توسعه دانشکده هنر و معماری صبا دانشگاه شهید باهنر کرمان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع در ۲ بلوک دو و سه طبقه با اعتباری نزدیک بر ۲۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی به بهره برداری خواهد رسید.

پلاسما درمانی چگونه به درمان بیماران کرونایی کمک می‌کند؟

کرمان رصد - ایسنا/کرمان یک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری گفت: دو شرط برای استفاده از پلاسما برای درمان بیماران کرونایی وجود دارد؛ نخست اینکه فرد اهداکننده پلاسما حتما به کرونا مبتلا شده و شرط دوم این است که سطح آنتی بادی خونش به حد قابل قبولی رسیده باشد و اینطور نیست که در خون همه بهبودیافتگان آنتی بادی خوبی موجود باشد.

ساير مطالب

طرح همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان از مهرماه

پیشنهادی برای خانه دار شدن کارگران

اتحادیه فروشندگان خودرو: قیمت‌ ها کاذب است

خودکفایی اهالی روستای محمدآباد سیرجان در تولید برق

عکس/ انواع وام خرید مسکن؛ قسط هر کدام چقدر است؟

بنیاد برکت 8500 فرصت شغلی در مناطق محروم کرمان ایجاد کرد

کاهش 60 درصدی واردات کالا به استان کرمان

کاهش چشمگیر واردات استان کرمان در 5 ماهه گذشته سال جاری

پرسش کلیدی فدایی از مشاوران جوان؛ «جواب معمای توسعه نیافتگی کرمان چیست؟»

وام مسکن روستایی 50 میلیون تومان شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 22 شهریور 99

جزئیات طرح مجلس برای پرداخت یارانه غیرنقدی

دستور روحانی به بانک مرکزی برای تأمین ارز لازم تهیه مواد اولیه دارو

277 مصوبه جدید در نشست رفع موانع تولید جنوب کرمان تصویب شد

14میلیارد ریال صرف محور زاهدان - فهرج کرمان شد

قیمت جدید کَره اعلام شد؛ 100گرمی 8هزار تومان

مهلت ثبت‌نام طرح ملی مسکن تمدید شد

کانال مالی ایران و سوئیس فعال‌ تر می‌ شود

انتقاد تند رئیس خانه صنعت از قیمت بالای دلار

جزئیات شیوه‌ نامه جدید فروش خودروسازان

پراید گران نیست، باید 120میلیون تومان باشد!

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 20 شهریور 99

جابه جائی دام بدون مجوز دامپزشکی قاچاق محسوب می شود

دستورالعمل قاچاق دام ایراداتی دارد

رشد 65 درصد ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده در استان کرمان

کَره سهمیه‌ بندی شد؟؛ قیمت تخم‌ مرغ رکورد زد!

90 درصد معادن کرومیت شهرستان بافت تعطیل شده است

سرمایه گذاری 15 هزار میلیارد تومانی گل گهر و مس در معادن

قیمت مرغ در استان کرمان به 25 روز قبل برگشت

برق مجانی به تهرانی‌ها هم می‌رسد

وزارت راه: مردم فعلا بلیت ترکیه نخرند

قیمت آپارتمان‌های زیر 100 متر در تهران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 شهریور 99

شرکت مس و روی خانه‌خاتون معین توسعه‌ بخش دهبکری شد

توسعه کارخانه مس اسفندقه جیرفت 300شغل ایجاد می‌کند

زمان واریز یارانه شهریور ماه اعلام شد

صندوق توسعه ملی به داد بورس رسید

بیش از 32 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان کرمانی پرداخت شد

بهره برداری از فاز اول پروژه خط انتقال آب از خلیج فارس در مهرماه با حضور رییس جمهور

قیمت مرغ روی 19هزار تومان ثابت ماند

توصیه وزارت صنعت: فعلا خودرو نخرید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 18 شهریور 99

بهره برداری از فاز 1 و 2 خط انتقال آب از خلیج فارس در سال جاری

بلیط پرواز تهران - استانبول، 100میلیون تومان؟!

بالاترین قیمت قبر در بهشت زهرا (س)

شیوع کرونا عکاسان کرمانی را زمین‌گیر کرد

مشکلات رفع تعهد ارزی صادرکنندگان کرمان بررسی شد

عدم موفقیت استان کرمان در استفاده از تسهیلات تبصره 18

یارانه نقدی پنج‌شنبه واریز می‌شود

تصمیمات خوبی گرفتیم، مردم کرمان دل نگران آب نباشند

40 هزار میلیارد تومان، سرمایه گذاری پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان کرمان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 17 شهریور 99

افتتاح 6 پروژه بزرگ انتقال برق و فوق توزیع استان کرمان با حضور وزیر نیرو

شاخص کل بورس باز هم افت کرد

لیست بدهکاران به ایران، با صدرنشینی چین

معدن ذغال سنگ هجدک تعطیل شد

چرا کرمان در رتبه‌های انتهایی فضای کسب و کار کشور قرار دارد؟

کاهش مسافران جاده‌ای به یک سوم!

وام ودیعه مسکن به دست 678 مستاجر رسید

تسهیلات بانکی 32درصد افزایش یافت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 16 شهریور 99

مدیرعامل: رکورد جهش تولید در شرکت گهر زمین شکسته می‌شود

خودروهای 100 تا 200 میلیون تومانی بازار را بشناسید

تشریح جزییات سفر وزیر نیرو به کرمان

6 پروژه بزرگ انتقال و فوق توزیع فردا با حضور وزیر نیرو در استان کرمان افتتاح می‌شود

حمل‌ونقل 13.5 میلیون تن کالا بوسیله ناوگان جاده ای استان کرمان

افزایش قیمت مرغ در کرمان

قیمت پراید از مرز 100میلیون عبور کرد!

التهاب بازار خودرو 100روز پس از حذف قیمت‌ها

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 15 شهریور 99

نخستین مرکز نوآوری تعاون در استان کرمان افتتاح می‌شود

نیمی از تعاونی‌های استان کرمان فعال هستند/واگذاری فعالیت‌های حوزه تعاون به اتاق تعاون

بافندگان غیرحرفه‌ای، بازار فرش را به چالش می‌کشند

نه مال خود را برای ورود به بورس بفروشید و نه تک سهم بخرید

روحانی: برق 30 میلیون ایرانی مجانی می‌ شود

امکان فروش یک قطره نفت هم وجود ندارد

رییس سازمان مدیریت: معین‌های اقتصادی 6700 شغل در کرمان ایجاد می‌کنند

مشکلات 13 واحد معدنی مشکل‌دار کرمان رفع می‌شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 13 شهریور 99

سالانه یک میلیون واحد مسکونی در کشور نیاز است

افتتاح مرکز نوآوری تعاونی‌های استان کرمان در هفته آینده

برگزاری رویداد ملی "صنایع روستا دوست" توسط کمیته امداد

باید سهم تعاون در اقتصاد استان کرمان به 25 درصد برسد

احتمال افزایش 30درصدی شهریه مهد‌های کودک!

با کمبود لاستیک خودروهای سنگین در استان کرمان روبرو هستیم

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 12 شهریور 99

تازه‌ ترین آمار از مبتلایان و فوتی‌ های کرونا در ایران 12 شهریور 99

ادامه اُفت نگران‌ کننده شاخص کل بورس

12 تعاونی جدید در کرمان افتتاح می‌شود

سفره های خالی، سبد‌های خالی‌ ترِ ایرانی‌ ها

سیل به روستای های تشنه کرمان خسارت زد/خلاء اطلاع رسانی و زیرساخت

جزئیات تورم کالا‌های خوراکی در بازار + جدول قیمت کالاها

قیمت خرما در شرق کرمان با فراهم شدن زمینه صادرات افزایش می‌یابد

مدیرعامل صندوق امید: طرح روستای بدون بیکار در کرمان نوید بخش جهش تولید است

9100 میلیارد تومان سرمایه گذاری جدید در استان کرمان در سال جاری

ابهام استاندار کرمان؛ آیا بنیاد مستضعفان در قلعه گنج با "فتاح" راه "سعیدی کیا" را می رود؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 11 شهریور 99

شاخص کل بورس ریزش کرد

از طرح اقدام ملی مسکن استان کرمان چه خبر؟

مبلغ صادرات کرمان به پاکستان باید به 200 میلیون دلار در سال برسد