کرمان رصد

آخرين مطالب

اقتصادي

تفویض اختیار صدور کارنه آ.ت.آ به اتاق کرمان پیگیری می‌شود

کرمان رصد - کرمان - رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق کرمان گفت: برای ارائه سریعتر خدمات به فعالان اقتصادی در زمینه حمل محموله‌های صادراتی، تفویض اختیار صدور کارنه آ.ت.آ که به عنوان پاسپورت تجارت بین‌المللی شناخته می‌شود و بازرگانان می‌توانند به عنوان یک سند بین المللی گمرکی از آن استفاده کنند، به اتاق کرمان پیگیری می‌شود.

توزیع کنندگان مرغ نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار را رعایت نمی کنند

کرمان رصد - کرمان - رئیس صمت شمال استان کرمان گفت: نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار استان کرمان در خصوص مرغ توسط توزیع کنندگان این کالا رعایت نمی شود که باید در این خصوص چاره اندیشی شود.

مرغ در کرمان باید با قیمت 12 هزار و 900 تومان عرضه شود

کرمان رصد - کرمان - سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان قیمت نهایی مصوب ستاد تنظیم بازار استان کرمان برای مرغ را 12هزار و900 تومان اعلام کرد و گفت: تولیدکنندگان باید قیمت مصوب این ستاد را اجرایی کنند.

شهریه اضافی دریافت شده از دانش آموزان باید پس داده شود

کرمان رصد - سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان درباره اخذ شهریه بالای برخی مدارس غیرانتفاعی در کرمان گفت: باید ظرف یک هفته آینده نرخ مصوبه توسط آموزش و پرورش اعلام شود و در غیر این‌صورت مصوبه توسط ستاد تنظیم بازار اعلام می‌شود. متاسفانه این اخذ شهریه اضافی از ابتدای مهرماه امسال از والدین صورت گرفته که این موضوع کوتاهی متوالیان امر بوده و باید هزینه اضافی به والدین بازگردانده شود و این آخرین مهلت به آموزش و پرورش است و اگر ظرف مدت مقرر نتیجه‌ای حاصل نشود با متخلفین برخورد خواهد شد.

هم از تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم و هم مصوبات ستاد تنظیم بازار را اجرایی خواهیم کرد

کرمان رصد - سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان تاکید کرد: در چهارچوب قوانین و مقررات از تولیدکننده حمایت می‌کنیم اما باید قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار کشور را نیز اجرایی کنیم.

آمار صادرات متناسب با ظرفیت‌های استان کرمان نیست

کرمان رصد - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: 500 میلیون دلار صادرات استان کرمان نسبت به ظرفیت های استان عدد کمی است و باید ظرفیت های صادرات استان تعریف و افزایش داده شود.

قیمت مرغ زنده در کرمان از میانگین کشوری کمتر است

کرمان رصد - کرمان - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: بخش دولتی همواره به منظور تعدیل بازار و با توجه به قیمت تمام شده مرغ زنده و تقاضای مصرف کننده، اقدام به توزیع مرغ منجمد می­‌کند لذا قیمت مرغ زنده در این استان از میانگین کشوری کمتر است.

قیمت مرغ زنده در استان کرمان، پایین‌تر از متوسط کشوری

کرمان رصد - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان اظهار کرد: با توجه به قیمت تمام شده مرغ زنده و تقاضای مصرف کننده در بازار، بخش دولتی همواره به منظور تعدیل بازار اقدام به توزیع مرغ منجمد می کند که در این راستا هم اکنون قیمت مرغ زنده در استان کرمان از میانگین کشوری کمتر است

سرعت پروژه فاضلاب کرمان پائین است!

کرمان رصد - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با بیان این مطلب که سرعت پروژه فاضلاب کرمان به نسبت سایر پروژه های خدماتی پائین است، گفت: مردم و مسئولان باید برای اجرای سریع تر این پروژه همکاری لازم را داشته باشند.

حضور مدیران در جلسات پنجره واحد سرمایه‌گذاری الزامی است

کرمان رصد - استاندار کرمان در واکنش به حضور نماینگان تام‌الاختیار برخی مدیران در جلسه پنجره واحد سرمایه گذاری عنوان کرد: اگر نمایندگان تام الاختیار می‌توانستند مشکلات را حل و مصوبات را اجرایی کنند ما با این موضوع مشکلی نداشتیم اما طبق تجربیاتی که از 18 جلسه پنجره واحد در امسال، 41 جلسه سال گذشته و 6 جلسه در سال 96 داشته ایم، به این نتیجه رسیدیم که این روش جواب نمی‌دهد و فقط حضور شخص مدیران در چنین جلسات چاره ساز خواهد بود.

تکمیل شدن سهمیه اشتغال روستایی استان در سال 97

کرمان رصد - سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان اظهار کرد: صد در صد سهمیه اشتغال روستایی سال 97 استان تکمیل شده است و در حال رایزنی برای دریافت سهمیه بیشتر از منابع دیگر هستیم ضمن آنکه سهمیه اشتغال روستایی سال جاری هنوز ابلاغ نشده است.

پیشرفت 82 درصدی 11 طرح اقتصاد مقاومتی در جنوب استان کرمان

کرمان رصد - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان از پیشرفت فیزیکی 82 درصدی 11 طرح اقتصاد مقاومتی در حوزه جنوب استان کرمان خبر داد و عنوان کرد: از محل این طرح‌های اقتصاد مقاومتی برای یک هزار و 483 اشتغال فراهم می‌شود.

توافق بانک مرکزی برای حل مشکلات واحدهای اقتصادی کرمان اخذ شد

کرمان رصد - کرمان - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از نشست مشترک فعالان اقتصادی کرمان و مسئولان ارشد بانک مرکزی خبر داد و گفت: در این نشست توافقات لازم با بانک مرکزی برای حل مشکلات تسهیلات واحدهای اقتصادی استان کرمان اخذ شد.

تورم نقطه به نقطه 34.4 درصدی هزینه‌های خانوارهای کرمانی در شهریور

کرمان رصد - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: تورم زمان فعلی نسبت به زمان مشابه سال قبل را تورم نقطه به نقطه می‌گویند. حال تورم شهریورماه امسال استان کرمان در مقایسه با شهریورماه سال قبل 34.4 درصد بوده که این متوسط این تورم در سطح کشور 35 درصد بوده است که نشان دهنده آن است هر خانوار کرمانی نسبت به شهریورماه سال قبل 34.4 درصد برای یک سبد کالای یکسان بیشتر هزینه کرده است.

مگس مدیترانه‌ایی به باغ‌های میوه رابر خسارت وارد کرد

کرمان رصد - کرمان - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رابر گفت: پس از ردیابی مگس میوه مدیترانه‌ای در این شهرستان مشخص شد که این آفت به برخی از مناطق با جمعیت بسیار بالایی هجوم آورده و خسارات زیادی به باغات هلو و شلیل وارد کرده است.

افزایش حجم محموله‌های صادراتی پسته از 25 به 60 تن

کرمان رصد - رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق کرمان به تولید 220 هزار تن پسته در سال جاری و بیش از 30 هزار تن پسته مانده از سال پیش در انبارهای کشور اشاره کرد و گفت: درخواست شده حجم محموله های صادراتی را از 25 تن حال حاضر به 50 یا 60 تن افزایش دهند که موضوع در دست بررسی است.

افزایش 34.4 درصدی هزینه‌های خانوارهای کرمانی نسبت به سال گذشته

کرمان رصد - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: تورم زمان فعلی نسبت به زمان مشابه سال قبل را تورم نقطه به نقطه می‌گویند. حال تورم شهریورماه امسال استان کرمان در مقایسه با شهریورماه سال قبل 34.4 درصد بوده که این متوسط این تورم در سطح کشور 35 درصد بوده است که نشان دهنده آن است هر خانوار کرمانی نسبت به شهریورماه سال قبل 34.4 درصد برای یک سبد کالای یکسان بیشتر هزینه کرده است.

اجرای 1000 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان کرمان

کرمان رصد - مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: تاکنون2000 کیلومتر خطوط انتقال گاز و 17 هزار کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در سطح استان اجرا شده که از این میزان1000 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع طی 6 ماهه اول سال 98 اجرا شده است.

پیشرفت 50 درصدی پروژه های معاونت فنی اداره منابع طبیعی جنوب کرمان

کرمان رصد - کرمان - معاون منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان گفت: عملیات اجرایی پروژه‌های حوزه این معاونت که امسال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در حال انجام است 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

اجرای یکهزار کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان کرمان

کرمان رصد - مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: تاکنون 2 هزار کیلومتر خطوط انتقال گاز و 17 هزار کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در سطح استان اجرا شده که از این میزان یکهزار کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع طی 6 ماهه اول سال 98 اجرا شده است.

مسکن مهر تصمیم خوبی بود، اما در اجرا اشتباه داشت/آغاز اجرای طرح اقدام ملی مسکن در کرمان

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان گفت: مسکن مهر تصمیم خیلی خوبی بود و شاید در اجرا اشتباهاتی داشتیم اما در بنیادمسکن تجربه خیلی خوبی در ساخت 10 هزار واحد مسکن مهر داشتیم که 96 درصد آن را هم اکنون مردم استفاده می کنند.

فروپاشی تحریم‌های ایران کاملا مشهود است/ رفع 95 درصد مشکلات ارزی فعالان اقتصادی

کرمان رصد - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تصمیمات بانک مرکزی در نیمه سال 97 یک فاجعه برای ایران بود و براساس بررسی‌های جدید سازمان‌های بین‌المللی مسیر اقتصادی ایران رو به رشد است و فروپاشی تحریم‌ها ایران کاملا مشهود است و در سال‌های آینده شاهد تحولات جدیدی خواهیم بود.

250 چاه کشاورزی رفسنجان به کنتور هوشمند مجهز شد

کرمان رصد - کرمان - فرماندار رفسنجان به نصب 250 کنتور هوشمند بر روی موتورپمپ چاه‌های کشاورزی رفسنجان اشاره کرد و گفت: 970 حلقه چاه کشاورزی در این شهرستان وجود دارد که تمام این چاه ها باید به کنتور هوشمند مجهز شود.

کرمان؛ نیمه دوم آبان ماه میزبان وزیر اقتصاد

کرمان رصد - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر اقتصاد برای بررسی مسائل فعالان اقتصادی از جمله فضای کسب و کار، مالیاتی و همچنین تامین منابع مالی ریالی در نیمه دوم آبان ماه به کرمان سفر خواهد کرد.

استاندارد بندی مکمل در سیاست های اقتصاد مقاومتی است

کرمان رصد - کرمان - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: موضوع استاندارد سازی در سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان یک بند مکمل مورد تاکید قرار گرفته است.

کوتاهی در برخورد با تولید کالاهای استاندارد، خیانت به مردم است

کرمان رصد - کرمان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان بر برخورد جدی با متخلفان تاکید کرد و گفت: کوتاهی در برخورد با افرادی که به کیفیت خدمات و محصولات تولیدی توجهی ندارند، خیانت به تولید، اقتصاد، اشتغال، جامعه و مردم است.

اگر مصوبه ای عملی نیست مدیران اعلام کنند

کرمان رصد - استاندار کرمان با انتقاد از اجرایی نشدن مصوبات جلسات قبل از جمله لیست قطعی بدهی دستگاه های دولتی به پیمانکاران عنوان کرد: اگر مصوبه ای عملی نیست مدیران اعلام کنند که مصوب نشود، ما اصراری نداریم مصوبه ای داشته باشیم که اجرایی نباشد.

گرفتاری‌های امروز جامعه ما ناشی از عدم به کارگیری استاندارد است

کرمان رصد - معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد با بیان این مطلب که سازمان‌ها، مدیریت‌ها و ... در برابر همه ذینفعان مسئول هستند، تصریح کرد: بسیاری از گرفتاری‌های امروز جامعه ما ناشی از عدم به کارگیری استانداردهاست و از استانداردهای اخلاقی که به خود اجازه می‌دهیم به حریم شخصی افراد وارد شویم، گرفته تا استانداردهای تولید کالا و ... هست.

تاکنون یک ریال دریافتی اسناد خزانه در استان کرمان نداشته ایم

کرمان رصد - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان بیان کرد: نگرانی از سوی خزانه و همکاران ما در جذب اسناد خزانه سال 98 وجود دارد که تاکنون هنوز یک ریال دریافتی اسناد را در استان کرمان نداشته ایم و باید حساسیت بیشتری وجود داشته باشد تا بتوانیم اسناد را جذب کنیم.

افزایش 16 درصدی برداشت خرما در شرق کرمان

کرمان رصد - کرمان - ایرنا - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: بیش از 170 هزار تن محصول از باغات نخیلات شرق استان در سال جاری برداشت شده که نسبت به سال قبل حدود 16 درصد افزایش داشته است.

استانداردسازی نباید سلیقه‌ای باشد

کرمان رصد - رییس اتاق بازرگانی، کشاورزی، صنایع و معادن استان کرمان بیان کرد: اگر کالای استاندارد لازم را نداشته باشد و صادر شود، بازارهای ما در خارج از کشور دچار آسیب می‌شوند و متاسفانه برخی از بازارها جهانی را از این بابت از دست داده‌ایم و اگر استاندارد را چشم سوم بدانیم لذا باید مورد وثوق طرفین باشد و حتما استاندارد نباید سلیقه‌ای رفتار کنند و براساس مستندات جهانی رفتار کنند.

98 درصد فراورده‌های تولیدی مشمول استاندارد اجباری نیستند

کرمان رصد - مدیر کل استاندارد استان کرمان بیان کرد: در کشور حدود 80 هزار فراورده، تولید می‌شود که حدود 98 درصد آن مشمول استاندارد اجباری نیست این در حالی است که تولیدکنندگان در راستای فتح بازارها باید ارتقای کیفیت کالای خود را سرلوحه کار خود قرار دهند.

21 میلیارد ریال؛ هزینه اشتراکات غیرمجاز شرکت برق جنوب استان

کرمان رصد - مدیرکل شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان گفت: برآورد می شود اشتراکات غیرمجاز در شهرستان های تحت پوشش شرکت برق جنوب استان کرمان سالانه بیش از 42 میلیون کیلووات برق مصرف کنند که ارزش ریالی آن 21 میلیارد ریال است.

انتقال دائمی گردش مالی صنایع بزرگ استان به کرمان در انتظار تصمیم بانک مرکزی

کرمان رصد - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: پیشنهاد داده‌ایم که بانک مرکزی از طرف بانک‌ها موضوع انتقال گردش مالی شرکت های بزرگ معدنی استان را دنبال کند تا برای صنایع و معادن فعال در استان‌ها، در جایی غیر از استان محل فعالیتشان حسابی باز نشود که تا این لحظه از مصوب شدن یا نشدن این پیشنهاد توسط بانک مرکزی اطلاعی ندارم.

همه مشکلات جامعه را از چشم بیگانگان نبینید

کرمان رصد - استاندار کرمان گفت: توسعه نیافتگی ها به دلیل تاخیر در اجرای طرح هاست و نمی توان تمام مشکلات موجود جامع را از چشم بیگانگان دید.

ساير مطالب

منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان 2هزار میلیارد تومان طرح در دست اجرا دارد

اجرای 75 درصد خط لوله انتقال آب خلیج‌فارس تا سرچشمه

از جبران کم‌کاری ایجاد اشتغال در فصل بهار تا عدم وجود چشم‌انداز کارآفرینی در استان

آینده روشنی برای توسعه معادن استان کرمان نمی‌بینیم

ارتباط اتهامات معاون ایران‌ خودرو با پرونده یکه‌ زارع

وضعیت منابع و مصارف استان همخوانی ندارد

تاسیس شعبه صندوق ضمانت معدنی در کرمان

صدور سیمان کرمانی به کشورهای همسایه

14 میلیون نیروی کار زیر پوشش قانون کار در کشور فعال هستند

انعقاد تفاهمنامه ایران خودرو و سایپا با قطعه سازان بمی

افزایش تولید در کشور نسبت به سال گذشته/راه افتادن نهضت ساخت و تولید داخلی در کشور

از دست دادن هر فرصت شغلی، مانند یک بمب است

از تعطیلی 4 شرکت خودروسازی تا انتقاد تفاهمنامه ایران خودرو و سایپا با قطعه سازان بمی

برای بومی کردن قطعات خودرو همه باید پای کار بیایند

گریپاژ شدن موتور خودروهای چینی در بم

گردشگری کرمان، متناسب با ظرفیت‌ها حرکت نمی‌کند

دولت باید خوش قول باشد تا مردم نیز اعتماد کرده و کار کنند

وزیر صمت وارد کرمان شد + برنامه‌ها

پرداخت تسهیلات نوسازی مسکن در جنوب کرمان آغاز شد

30 هزار کارگر در معادن کرمان مشغول به کار هستند

44.4 درصد؛ نرخ فلاکت استان کرمان در بهار 98

نابودی 50 درصد محصول خرما در برخی از مناطق کرمان/بخشی از خسارات را جبران می‌کنیم

لزوم اصلاح ساختار تسهیلاتی بانک‌ها/ باید منابع هر استان در خود آن استان هزینه شود

نقدینگی باید به سمت تولید و رونق تولید سوق پیدا کند/9 میلیارد دلار بدهی خارجی بانک مرکزی

فشار تحریم‌ها را شکسته‌ایم/هدف، آمدن ارز به کشور است نه سامانه «نیما»

احتمال تعطیلی کرمان خودرو تا آبانماه

دستاورد سفر همتی به کرمان چه بود؟

نگاهی به وضعیت مدرک کارمندان کرمانی

آماده افتتاح بودن 2 طرح معدنی شرکت گل گهر

اجرای «عملیات بازار باز» برای مهار بحران اقتصادی کشور از ابتدای مهرماه

3 خواسته فعالان پسته از بانک مرکزی

دلایل عدم حل برخی از مشکلات در استان کرمان از دیدگاه استاندار

به داد خودروسازان کرمانی برسید/سایپا و ایران‌خودرو فقط منابع دولتی را می‌بلعند

تجارت خارجی یک میلیارد دلاری استان در ٥ ماهه گذشته سال جاری/تراز تجاری استان مثبت شد

25 درصد متقاضیان طرح ملی مسکن؛ دارای زمین هستند/ ثبت‌نام حدود 10 هزار نفر در طرح ملی مسکن

قیمت مرغ در کرمان؛ 13600 تومان/قیمتِ تکلیفی مشکلی را حل نمی کند

ابطال سریع بخشنامه تمدید ضمانت‌نامه‌های بانکی برای بنگاه‌های اقتصادی از سوی بانک مرکزی

خسارت 14 هزار میلیارد ریالی به نخلستان‌های استان کرمان

تخصیص 46.3 درصدی اعتبارات هزینه‌ای استان در بودجه 98

880 میلیارد تومان؛ مطالبات پیمانکاران بخش خصوصی از دستگاه‌های اجرایی استان کرمان

180 اثر فرهنگی و تاریخی شرق استان آماده ثبت ملی/دستگاه‌های اجرایی لیست پیمانکاران طلبکار را ارائه دهند

کارخانه آهن اسفنجی فولاد بافت، آماده افتتاح رسمی

نیروگاه 160 مگاواتی سیرجان آماده افتتاح

سهم 50 میلیارد تومانی منابع طبیعی استان کرمان از اعتبارات صندوق توسعه ملی

120 مددجوی کمیته امداد از طریق مراکز کاریابی مشغول به کارشده‌اند

آغاز مجدد فعالیت معادن سنگ آهن راین با بکارگیری نیروهای بومی

پیشرفت 46.5 درصدی پروژه های اقتصاد مقاومتی استان کرمان

عدم استفاده پزشکان از کارتخوان از ابتدای مهرماه جرم است/15 صنف دیگر در انتظار

اعلام وضعیت تولید پیاز در جنوب کرمان با جهادکشاورزی، تنظیم بازار و صادرات با ما

خام فروشی 98 درصد محصول پسته کشور

چالش‌های پیش‌روی صنعت پسته در سال جاری چیست؟

پروژه های معاونت آبخیزداری جنوب کرمان 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

حذف صفر از پول ملی اولویت کشور نیست

درآمد 12 میلیون ریالی مددجویان کمیته امداد از نیروگاه خورشیدی

حشره مدیترانه ای در باغ های جنوب کرمان/ 10هزار هکتار باغ آلوده شد

98 درصد محصولات تولیدی کشور خام فروشی می‌شود

سرانه دانش آموزی در استان کرمان 30میلیون ریال برآورد شد

اعلام وضعیت تولید پیاز در جنوب کرمان با جهادکشاورزی، تنظیم بازار و صادرات با ما

انبار لوازم خانگی قاچاق در سیرجان کشف شد

کرمان در بخش تسهیلات بانکی به شدت عقب است

فعالسازی واحدهای راکد و نیمه راکد در دستور کار قرار گرفت

پیشرفت طرح‌های اقتصاد مقاومتی کرمان 46.5 درصد اعلام شد

13 میلیون مترمکعب آب از چاه های غیرمجاز رفسنجان برداشت می شود

45‌میلیون مترمکعب‌ آب‌کشاورزی در رفسنجان صرفه‌جویی شد

آغاز مجدد فعالیت معادن سنگ آهن راین با بکارگیری نیروهای بومی

معادن سنگ آهن راین آغاز به‌ کار می‌کند

5.2 مگاوات برق‌کرمان از طریق انرژی‌خورشیدی تامین می‌شود

رویش انواع گیاهان دارویی در ریگان

تولید کنسانتره سنگ آهن در فروردین 98 از مرز چهار میلیون تن گذشت

سهم 50 میلیارد تومانی منابع طبیعی استان کرمان از اعتبارات صندوق توسعه ملی

خیز طلای سبز برای تصاحب بازارهای جهانی/ افزایش تولید و کاهش قیمت

سطح زیر کشت زعفران در رفسنجان 35 هکتار است

30 درصد صادرات پسته کشور از رفسنجان است

حذف صفر از پول ملی اولویت کشور نیست

تولید پسته با اجرای آبیاری‌نوین افزایش می‌یابد

تسهیلات با سود پایین به صادر کنندگان پسته اختصاص یابد

نیروگاه های خورشیدی به پنج هزار واحد افزایش می یابد

نیروگاه 160 مگاواتی سیرجان آماده افتتاح

طوفان‌های شن به زیرساخت‌های شرق استان کرمان خسارت زد

بیش از 51 میلیاردریال در بورس منطقه‌ای کرمان معامله شد

32 طرح عمرانی و کشاورزی در رفسنجان به بهره برداری رسید

نیروگاه خورشیدی درآمدی پایدار برای مددجویان کمیته امداد رفسنجان و انار

کارخانه آهن اسفنجی فولاد بافت، آماده افتتاح رسمی

فرآوری مس در رمشک محروم‌ترین شهر ایران کلید خورد

880 هزار میلیارد تومان مطالبات بخش خصوصی از دستگاه‌های دولتی

880 میلیارد تومان؛ مطلبات پیمانکاران بخش خصوصی از دستگاه‌های اجرایی استان کرمان

تخصیص 46.3 درصدی اعتبارات هزینه‌ای استان در بودجه 98

خسارت 14 هزار میلیارد ریالی به نخلستان‌های استان کرمان

هشدار به دولت؛ پیاز دوباره اشک کشاورزان کرمانی را در نیاورد

ابطال سریع بخشنامه تمدید ضمانت‌نامه‌های بانکی برای بنگاه‌های اقتصادی از سوی بانک مرکزی

قیمت مرغ در کرمان؛ 13600 تومان/قیمتِ تکلیفی مشکلی را حل نمی کند

25 درصد متقاضیان طرح ملی مسکن؛ دارای زمین هستند/ ثبت‌نام حدود 10 هزار نفر در طرح ملی مسکن

تجارت خارجی یک میلیارد دلاری استان در ٥ ماهه گذشته سال جاری/تراز تجاری استان مثبت شد

به داد خودروسازان کرمانی برسید/سایپا و ایران‌خودرو فقط منابع دولتی را می‌بلعند

دلایل عدم حل برخی از مشکلات در استان کرمان از دیدگاه استاندار

احداث دامداری 20 هزار راسی در قلعه‌گنج مورد موافقت قرار گرفت

39 و نیم میلیارد تومان برای تولید شغل در قلعه گنج تامین شد

قلعه‌گنج کرمان صاحب کارخانه تولید مواد لبنی می‌شود

3 خواسته فعالان پسته از بانک مرکزی

اجرای «عملیات بازار باز» برای مهار بحران اقتصادی کشور از ابتدای مهرماه

آماده افتتاح بودن 2 طرح معدنی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

نگاهی به وضعیت مدرک کارمندان کرمانی

دستاورد سفر همتی به کرمان چه بود؟

از«هشدار نسبت به تعطیلی کرمان خودرو تا آبانماه» تا «تخلف بانک‌ها در ارائه تسهیلات»

فشار تحریم‌ها را شکسته‌ایم/هدف، آمدن ارز به کشور است نه سامانه «نیما»

نقدینگی باید به سمت تولید و رونق تولید سوق پیدا کند

لزوم اصلاح ساختار تسهیلاتی بانک‌ها/ باید منابع هر استان در خود آن استان هزینه شود

نابودی 50 درصد محصول خرما در برخی از مناطق کرمان/بخشی از خسارات را جبران می‌کنیم

رییس کل بانک مرکزی وارد کرمان شد

آغاز مطالعات سرمایه‌گذاری برای 9 موقوفه کرمان

راه‌اندازی یک هزار نیروگاه خورشیدی در سال‌جاری

کارخانه احیاء مستقیم شماره یک فولاد بافت آماده بهره‌برداری شد

5000 هکتار باغ گردو در کرمان آلوده به کرم خراط است

زخم کرم خراط بر تن باغات گردو

وزیر صنعت در راه کرمان

تعامل با صاحبان صنایع در راستای حمایت از رونق تولید/سال‌های آینده خبری از بخشودگی جرایم مالیاتی نیست

ثبت‌نام 4305 کرمانی در طرح ملی تولید مسکن/تمدید 2 روزه ثبت نام

چه خبر از اجرای طرح حذف قبوض کاغذی برق در استان کرمان؟

گرمازدگی کاهش تولید 30 هزار تنی خرما را رقم خواهد زد

کام تلخ نخلداران شرق کرمان

4 طرح معدنی در کرمان آماده افتتاح

هر دو دانش‌آموز کرمانی تنها یک دفترچه سهمیه دارند

1191 تن سهمیه مواد اولیه روغن نباتی به کرمان اختصاص یافت

برخی کارفرمایان بدهکار تامین اجتماعی، بخشوده می شوند

کارفرمایان از فرصت بخشودگی جرائم استفاده کنند

موانع کاری 15 واحد تولیدی کرمان رفع می شود

سرمایه‌گذاران هندی به کرمان می‌آیند

ابراز تمایل هند برای سرمایه گذاری در ایران

تشریح جزییات و اهداف سفر رییس کل بانک مرکزی به استان کرمان از زبان پورابراهیمی

چه خبر از قیمت مرغ در کرمان؟

هر دانش‌آموز کرمانی، نصف دفترچه‌ مشق سهمیه دارد

مقاوم‌سازی 64 درصد واحدهای مسکونی روستایی در استان کرمان/عدم همکاری بانک‌های ملت و ملی

12 هزار تن گردو از باغات بافت برداشت می شود

پاسخ شهرداری کرمان به دریافت حق السهم از املاک زیر 500 مترمربع

ظریف : دیدار بین روحانی و ترامپ قابل تصور نیست

کمیته امداد در اشتغال یک برند قابل قبولی در کشور است/به دنبال مدل‌های جدید توانمندسازی هستیم

اقدام صندوق کار آفرینی امید کرمان گامی در جهت رونق بخشی به فضای کسب و کار

19 طرح اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید در کرمان افتتاح شد

مهلت 5 روزه ثبت‌نام در طرح ملی مسکن/ اجرای طرح در همه شهرهای استان به جز کرمان

رعایت موارد ایمنی موجب بازگشت 500 درصدی سرمایه کارفرما می شود

از پایان عملیات گازرسانی به هنزا در آبان‌ماه تا امکان‌سنجی حفر چاه آب آشامیدنی در آن

رشد چشمگیر تولید پسته کرمان در سال جاری/برداشت بیش از 7000 تن خرما از نخلستان‌های کرمان

کرمان به رشد اقتصادی 8.5 درصدی می رسد

سال گذشته 159 میلیون دلار مجوز سرمایه گذاری در استان کرمان صادر شد

کیفرخواست 2 نماینده اخلال‌گرِ بازار خودرو صادر شد

کرمان رتبه دوازدهم کسب و کار کشور را داراست

ارتقای 4 پله‌ای استان کرمان در فضای کسب و کار در بهار 98

راه‌اندازی صندوق ضمانت بانکی برای مددجویان کمیته امداد/17 پروژه بزرگ استان با اعتبار 14 هزار میلیارد تومان، آماده افتتاح

فرش کرمان از شهرت جهانی و برند برتر بودن خود فاصله گرفته است

500 طرح هادی روستایی کرمان آماده بهره برداری است