کرمان رصد

آخرين مطالب

اقتصادي

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۳۰ شهریور ۹۹

کرمان رصد - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۲۳ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳میلیون و ۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان است.

بازار تخم‌ مرغ تا ۳ روز آینده متعادل می‌ شود

کرمان رصد - وزیر جهاد کشاورزی گفت: روند رو به افزایش صادرات تخم‌مرغ باعث افزایش قیمت این محصول شد که با اقدامات صورت گرفته بین دو تا سه روز آینده بازار این محصول متعادل می‌شود

دلیل افزایش قیمت مسکن از زبان وزیر راه

کرمان رصد - وزیر راه و شهرسازی، نقدینگی سرگردان را عامل اصلی بی‌ ثباتی بازار مسکن دانست و گفت: حجم نقدینگی لجام‌ گسیخته موجود در کشور این بلا را بر سر بازار مسکن آورده است

۹۵ درصد تجارت و سرمایه گذاری در بنگلادش توسط بخش خصوصی انجام می شود

کرمان رصد - ایسنا/کرمان سفیر بنگلادش در ایران گفت: ۹۵ درصد تجارت و سرمایه گذاری در بنگلادش توسط بخش خصوصی انجام می شود و بخش خصوصی قوی داریم و دولت به طور کامل از این موضوع حمایت می کند.

افزایش روابط اقتصادی کرمان و بنگلادش

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: استان کرمان هیچ وقت بیش از یک میلیون دلار صادرات به بنگلادش نداشته اما با توجه به پتانسیل هایی که وجود دارد می توان به رقم های خیلی بیش از این رسید و متقابلا واردات از این کشور داشته باشیم زیرا تجارت دو سویه است.

از علل تلاطم بازار ارز تا جایگاه ایران در تجارت جهانی کالا

کرمان رصد - ایسنا/کرمان یک عضو هیات علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان با تاکید برآنکه ما دیگر با نفت نمی‌توانیم اقتصاد کشور را اداره کنیم، تصریح کرد: باید هم بودجه دولت، بازار ارز و اقتصاد داخلی را از نفت جدا کنیم.

مدیرعامل آبفا: ساکنان ۱۳شهر استان کرمان در وضعیت قرمز آب قرار دارند

کرمان رصد - کرمان - به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان در تابستان امسال تعداد ۱۳ شهر معادل ۶۳درصد جمعیت این استان از جمله مرکز این استان در وضعیت قرمز آبی قرار گرفتند طوری که در برخی محله ها مجبور به آبرسانی با تانکر شدیم .

علت افزایش نرخ بلیت ترکیه مشخص شد

کرمان رصد - دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی درباره قیمت بلیت ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومانی ترکیه گفت: با توجه به نرخ ارز و نوسانات اقتصادی این قیمت طبیعی و با نظارت سازمان هواپیمایی کشور انجام می‌شود.

عمر برخی از پروژه‌های عمرانی در کرمان از نصف هم کمتر است

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: براساس بررسی های صورت گرفته در استان، عمر متوسط برخی از پروژه ها از یک‌دوم هم کمتر است که به دو عامل کیفیت نامناسب مصالح (عمدتا در حوزه آسفالت و بتن) و عدم نیروی ماهر اجرایی بر می گردد که در این راستا نیز اقداماتی صورت گرفته است تا شرایط بهبود پیدا کند.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۹ شهریور ۹۹

کرمان رصد - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۰۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان است.

از بیمه بیکاری و تسهیلات کرونایی در استان کرمان چه خبر؟

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان درباره واحدهای اقتصادی که از شیوع ویروس کرونا ضربه خورده اند، گفت: تسهیلات ۱۲ تا ۱۶ میلیون تومان با نرخ ۱۲ درصد برای پرداخت هزینه پرسنلی به کارگاه‌هایی که از شیوع کرونا دچار آسیب شده‌اند، اعطا می‌شود که در همین راستا در استان کرمان از ۱۷۸ میلیارد تومان درخواست تسهیلات کرونایی، تاکنون ۱۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

تدبیر کاهش نرخ کود

کرمان رصد - جیرفت - همانطور که در خبرها آمده، قیمت برخی کودهای کشاورزی در کشور با افزایش قابل توجهی همراه بوده و برخی، این افزایش ناگهانی قیمت را علت نگرانی کشاورزان مطرح کرده‌اند. حال آنکه دولت برای ساماندهی این وضعیت در تلاش است.

با وام مسکن، فقط می‌توان ۷متر خانه خرید

کرمان رصد - با توجه به متوسط قیمت مسکن شهر تهران که ۲۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است، با تسهیلات ۱۶۰ میلیون تومانی خانه اولی ها می توان ۶ متر و ۹۰ سانتی متر مسکن خریداری کرد.

حداقل اجاره برای خانه زیر ۲۰متر در تهران

کرمان رصد - آمار‌ها می‌گوید اجاره مسکن در تهران نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد بیشتر شده، اما در واقعیت، کرایه‌ها افزایش بیشتری داشته است. افزایشی که دست مستاجران به خصوص افراد مجرد را بسته است. اجاره یک اتاق ۱۲ متری در محدوده امام حسین، حداقل ۱۰ میلیون پول پیش و یک میلیون اجاره ماهانه می‌خواهد.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۷ شهریور ۹۹

کرمان رصد - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۰۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان است.

رییس اتاق کرمان: آمار مهارت‌آموزی در کرمان نگران کننده است

کرمان رصد - کرمان - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: مهارت آموزی کلید توسعه اشتغال پایدار تلقی می‌شود اما آمار استان در این حوزه نگران کننده اعلام شده است.

رییس صمت کرمان: بخشنامه رفع تعهدات ارزی بانک مرکزی با شیبی ملایم دنبال شود

کرمان رصد - کرمان - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت)استان کرمان گفت: با وجود بخشنامه بانک مرکزی در خصوص رفع تعهد ارزی طی چهار روز آینده مجبور به تعلیق برخی صادرات استان هستیم و با این اقدام صادرات ما فلج می‌شود لذا باید برنامه رفع تعهد ارزی با شیب ملایمی دنبال شود.

در جلسه توسعه صادرات از تعلیق کارت‌های بازرگانی تا اصرار برخی برای برگزاری نمایشگاه‌ها مطرح شد

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان این مطلب که استان کرمان یک استان صادراتی است، گفت: صادرکنندگان استان کرمان حدود ۴۳۰ میلیون دلار رفع تعهد ارزی نکرده‌اند لذا طبق قانون حدود ۱۵۰ کارت بازرگانی در استان تعلیق می‌شود.

بازگشت شرط واریز وجه در زمان ثبت‌نام خودرو

کرمان رصد - شرط واریز وجه در زمان ثبت نام خودرو دوباره در کمیته خودرو مصوب شد، بر این اساس ۱۰ درصد قیمت خودرو باید در زمان ثبت نام به یک حساب واسط واریز شود

دروس دانشگاهی ۲۰ درصد با بخش تولید و صنعت تطابق دارد

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان مهارت آموزی را کلید توسعه اشتغال پایدار دانست و بیان کرد: آمار نگران کننده‌ای گفته می‌شود و آن این است که دروس دانشگاهی ۲۰ درصد (اما باید این آمار مورد بررسی بیشتر قرار گیرد) با بخش تولید و صنعت تطابق دارد و این درحالی است که در کشور چین حدود ۹۰ درصد این تطابق وجود دارد.

تقاضای کرمان برای تامین ۷۵۰ میلیون دلار منابع جهت اجرای پروژه های پتروشیمی بافت و پلاسمای خون

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان اظهار کرد: با توجه به کمبود منابع ارزی به دلیل تحریم ها و محدود شدن فروش نفت، توقع تامین همه مبلغ ارزی را در استان نداریم اما تقاضای تامین ۷۵۰ میلیون دلار را برای پروژه پتروشیمی بافت و پلاسمای خون در سال جاری داریم و در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان با حضور وزیر نیرو که معین استان کرمان است، این مطالبه جدی استان مطرح و مقرر شد جلسه ای در تهران با رییس بانک مرکزی و صندوق توسعه ملی داشته و مسائل مربوط به تامین منابع مالی استان را در سطح ملی دنبال کنیم.

جزئیات پرداخت یارانه کالایی به ۶۰میلیون ایرانی

کرمان رصد - عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس از پرداخت یارانه کالایی به ۶۰ میلیون ایرانی از مهرماه امسال خبر داد و گفت: در این طرح که تدوین آن نهایی شده ۴۰ میلیون ایرانی یارانه کالایی ۶۰ هزارتومانی و ۲۰ میلیون ایرانی یارانه ۱۲۰ هزارتومانی به‌صورت ماهانه دریافت خواهند کرد.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۶ شهریور ۹۹

کرمان رصد - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۴۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶هزار و ۹۰۰ تومان است.

بیش از هشت میلیاردریال تسهیلات کرونا به صنایع دستی کرمان پرداخت شد

کرمان رصد - کرمان - سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: هشت میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال تاکنون تسهیلات خسارت کرونا به هنرمندان صنایع دستی این استان پرداخت شده است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۵ شهریور ۹۹

کرمان رصد - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۱۹۶ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶هزار و ۱۵۰ تومان است.

بیش از ۴۸میلیاردریال سرانه بهداشتی به حساب مدارس کرمان واریز شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه حفظ سلامتی دانش آموزان و فرهنگیان اولویت اصلی این نهاد آموزشی است، از واریز ۴۸میلیارد و ۱۳۰میلیون ریال سرانه بهداشتی به حساب مدارس استان از فروردین ۹۹ جهت گندزدایی و ضدعفونی نمودن خبر داد.

طرح پیش‌ فروش نفت به مردم لغو شد

کرمان رصد - جهانگیری گفت: طرح فروش اوراق سلف نفتی که می‌توانست تا ۱۴۰ هزار میلیارد تومان درآمد برای دولت ایجاد کند، به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها از دستور کار خارج شد

جزئیات طرح مجلس برای ساماندهی بازار خودرو

کرمان رصد - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به جزئیات طرح تحول بازار و صنعت خودرو سبک گفت: قرار است با عرضه تمامی خودروهای صفر در بورس، جلوی فروش این خودروها توسط خودروسازان از درب های پشتی گرفته شود

توزیع یک میلیون ماسک زیر قیمت بازار در استان کرمان

کرمان رصد - کرمان - مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان کرمان گفت: از تاریخ ۲۷ مرداد ماه تا ۲۵ شهریور تعداد یک میلیون عدد ماسک ارزان قیمت در کرمان توزیع شده است.

۳ تصمیم بانک مرکزی برای مهار گرانی دلار

کرمان رصد - به نظر می‌رسد افزایش قیمت دلار در بازار به پایان کار خود نزدیک می‌شود زیرا بانک مرکزی از صبح دیروز با ۳ اقدام مهم شامل از سرگیری فروش ارز سهمیه‌ای، برداشتن سقف قیمت در سامانه نیما و همچنین صرافی‌های بانکی(بازار متشکل ارزی) ،‌ در تلاش است بازار را تحت کنترل درآورد

افزایش بودجه شهرداری‌های استان کرمان در سال جاری

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل دفتر امور شهری استانداری کرمان از افزایش بودجه شهرداری‌های استان کرمان در سال جاری خبر داد و بیان کرد: امسال ۱۳۰۰ میلیارد تومان به بودجه کل شهرداری‌های استان اضافه شده و همین امر باعث شده بودجه شهرداری‌های کل استان به ۲۸۵۰ میلیارد تومان برسد.

توپ التهاب بازار لاستیک در زمین کیست؟

کرمان رصد - ایسنا/کرمان در روزهای گذشته ارز لاستیک از دولتی به نیمایی تغییر کرد و همین مساله سبب شد که به گفته دبیر کانون انجمن‌های صنفی کامیون‌داران قیمت لاستیک چهار برابر شود و دوباره التهابی در بازار لاستیک در کشور به وجود آید

مدیرکل تعاون کرمان: رونق تعاونی‌ها می‌تواند زمینه ساز جهش تولید شود

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل تعاون روستایی استان کرمان، بر فعالیت تعاونی هایی نظیر تعاونی تولید روستایی، تعاونی زنان و تعاونی های تخصصی نظیر تعاونی مرغداران در مناطق مختلف تاکید کرد و گفت : رونق تعاونی می تواند زمینه ساز جهش تولید شود.

قیمت لاستیک چهاربرابر شد

کرمان رصد - دبیر کانون انجمن‌های صنفی کامیون‌داران از چهار برابر شدن قیمت لاستیک در شرایط کنونی و پس از برداشتن ارز دولتی آن انتقاد کرد و گفت: چرا باید قیمت یک حلقه لاستیک از واردات تا بازار داخلی بیش از دو برابر شود و نظارت دقیق و درستی روی تولید و واردات آن وجود نداشته باشد؟

ارسال پیامک به ۱.۵میلیون نفر دارای مسکن مازاد

کرمان رصد - معاون وزیر راه و شهرسازی از ارسال پیامک به ۱.۵میلیون نفر دارای مسکن مازاد خبر داد و گفت: حدود ۲.۵ میلیون خانوار مشمول خانه‌های مازاد هستند.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۴ شهریور ۹۹

کرمان رصد - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۱۵هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲میلیون و ۹۵۰هزار تومان و قیمت دلار ۲۶هزار و ۷۰۰ تومان است.

برداشت ۳۵۰۰ تن گلابی از باغات استان کرمان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیر باغبانی جهادکشاورزی شمال استان کرمان گفت: برداشت گلابی در استان کرمان از اواسط مردادماه شروع و تا اواخر شهریور ادامه دارد و پیش بینی می شود در سال جاری حدود ۳۵۰۰ تن محصول برداشت شود.

کمبود تخم‌مرغ در استان کرمان نداریم

کرمان رصد - ایسنا/کرمان معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان میزان سرانه مصرف سالانه تخم‌مرغ هر نفر در استان کرمان را ۱۹۰ تا ۲۰۰ تخم‌مرغ اعلام کرد و گفت: همه نیاز تخم مرغ استان کرمان در داخل تولید می‌شود.

افزایش قیمت جهانی طلا با پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات آمریکا

کرمان رصد - ایسنا/کرمان یک عضو هیات علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان با بیان اینکه هر چه تنش های بخش های موازی در اقتصاد مانند بازارهای مالی، تجارت خارجی و بورس بیشتر باشد، تقاضای جهانی برای طلا افزایش پیدا می کند تصریح کرد: سهم اقتصاد ایران در قیمت جهانی طلا خیلی کم است و بیشتر صندوق های بین المللی طلا در این مسئله نقش دارند.

تخم‌مرغ شانه‌ای ۳۰هزار تومان شد!

کرمان رصد - رئیس اتحادیه سوپر مارکت‌داران اعلام کرد: چندی پیش دولت اعلام کرد هر شانه تخم مرغ تقریبا ۲۰ هزار تومان است در حالی که هم اکنون قیمت هر شانه تخم مرغ در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سوپرمارکت نزدیک به ۳۱ هزار تومان می‌رسد.

خودرو گران شد، چرا مواد شوینده را گران نکنیم!

کرمان رصد - رئیس اتحادیه عمده فروشان مواد شوینده با اشاره به اینکه اگر قیمت دلار افزایش یافته، گرانی مواد شوینده طبیعی است، گفت: در افزایش قیمت خودرو رقم زیادی جابه جا می‌شود، حال که نوبت به تولیدکنندگان کوچک شوینده می‌رسد، دم از گرانی می‌زنند.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۳ شهریور ۹۹

کرمان رصد - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک میلیون و ۱۸۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶ هزار و ۴۰۰ تومان است.

ساير مطالب

طرح همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان از مهرماه

پیشنهادی برای خانه دار شدن کارگران

اتحادیه فروشندگان خودرو: قیمت‌ ها کاذب است

خودکفایی اهالی روستای محمدآباد سیرجان در تولید برق

عکس/ انواع وام خرید مسکن؛ قسط هر کدام چقدر است؟

بنیاد برکت 8500 فرصت شغلی در مناطق محروم کرمان ایجاد کرد

کاهش 60 درصدی واردات کالا به استان کرمان

کاهش چشمگیر واردات استان کرمان در 5 ماهه گذشته سال جاری

پرسش کلیدی فدایی از مشاوران جوان؛ «جواب معمای توسعه نیافتگی کرمان چیست؟»

وام مسکن روستایی 50 میلیون تومان شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 22 شهریور 99

جزئیات طرح مجلس برای پرداخت یارانه غیرنقدی

دستور روحانی به بانک مرکزی برای تأمین ارز لازم تهیه مواد اولیه دارو

277 مصوبه جدید در نشست رفع موانع تولید جنوب کرمان تصویب شد

14میلیارد ریال صرف محور زاهدان - فهرج کرمان شد

قیمت جدید کَره اعلام شد؛ 100گرمی 8هزار تومان

مهلت ثبت‌نام طرح ملی مسکن تمدید شد

کانال مالی ایران و سوئیس فعال‌ تر می‌ شود

انتقاد تند رئیس خانه صنعت از قیمت بالای دلار

جزئیات شیوه‌ نامه جدید فروش خودروسازان

پراید گران نیست، باید 120میلیون تومان باشد!

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 20 شهریور 99

جابه جائی دام بدون مجوز دامپزشکی قاچاق محسوب می شود

دستورالعمل قاچاق دام ایراداتی دارد

رشد 65 درصد ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده در استان کرمان

کَره سهمیه‌ بندی شد؟؛ قیمت تخم‌ مرغ رکورد زد!

90 درصد معادن کرومیت شهرستان بافت تعطیل شده است

سرمایه گذاری 15 هزار میلیارد تومانی گل گهر و مس در معادن

قیمت مرغ در استان کرمان به 25 روز قبل برگشت

برق مجانی به تهرانی‌ها هم می‌رسد

وزارت راه: مردم فعلا بلیت ترکیه نخرند

قیمت آپارتمان‌های زیر 100 متر در تهران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 شهریور 99

شرکت مس و روی خانه‌خاتون معین توسعه‌ بخش دهبکری شد

توسعه کارخانه مس اسفندقه جیرفت 300شغل ایجاد می‌کند

زمان واریز یارانه شهریور ماه اعلام شد

صندوق توسعه ملی به داد بورس رسید

بیش از 32 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان کرمانی پرداخت شد

بهره برداری از فاز اول پروژه خط انتقال آب از خلیج فارس در مهرماه با حضور رییس جمهور

قیمت مرغ روی 19هزار تومان ثابت ماند

توصیه وزارت صنعت: فعلا خودرو نخرید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 18 شهریور 99

بهره برداری از فاز 1 و 2 خط انتقال آب از خلیج فارس در سال جاری

بلیط پرواز تهران - استانبول، 100میلیون تومان؟!

بالاترین قیمت قبر در بهشت زهرا (س)

شیوع کرونا عکاسان کرمانی را زمین‌گیر کرد

مشکلات رفع تعهد ارزی صادرکنندگان کرمان بررسی شد

عدم موفقیت استان کرمان در استفاده از تسهیلات تبصره 18

یارانه نقدی پنج‌شنبه واریز می‌شود

تصمیمات خوبی گرفتیم، مردم کرمان دل نگران آب نباشند

40 هزار میلیارد تومان، سرمایه گذاری پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان کرمان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 17 شهریور 99

افتتاح 6 پروژه بزرگ انتقال برق و فوق توزیع استان کرمان با حضور وزیر نیرو

شاخص کل بورس باز هم افت کرد

لیست بدهکاران به ایران، با صدرنشینی چین

معدن ذغال سنگ هجدک تعطیل شد

چرا کرمان در رتبه‌های انتهایی فضای کسب و کار کشور قرار دارد؟

کاهش مسافران جاده‌ای به یک سوم!

وام ودیعه مسکن به دست 678 مستاجر رسید

تسهیلات بانکی 32درصد افزایش یافت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 16 شهریور 99

مدیرعامل: رکورد جهش تولید در شرکت گهر زمین شکسته می‌شود

خودروهای 100 تا 200 میلیون تومانی بازار را بشناسید

تشریح جزییات سفر وزیر نیرو به کرمان

6 پروژه بزرگ انتقال و فوق توزیع فردا با حضور وزیر نیرو در استان کرمان افتتاح می‌شود

حمل‌ونقل 13.5 میلیون تن کالا بوسیله ناوگان جاده ای استان کرمان

افزایش قیمت مرغ در کرمان

قیمت پراید از مرز 100میلیون عبور کرد!

التهاب بازار خودرو 100روز پس از حذف قیمت‌ها

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 15 شهریور 99

نخستین مرکز نوآوری تعاون در استان کرمان افتتاح می‌شود

نیمی از تعاونی‌های استان کرمان فعال هستند/واگذاری فعالیت‌های حوزه تعاون به اتاق تعاون

بافندگان غیرحرفه‌ای، بازار فرش را به چالش می‌کشند

نه مال خود را برای ورود به بورس بفروشید و نه تک سهم بخرید

روحانی: برق 30 میلیون ایرانی مجانی می‌ شود

امکان فروش یک قطره نفت هم وجود ندارد

رییس سازمان مدیریت: معین‌های اقتصادی 6700 شغل در کرمان ایجاد می‌کنند

مشکلات 13 واحد معدنی مشکل‌دار کرمان رفع می‌شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 13 شهریور 99

سالانه یک میلیون واحد مسکونی در کشور نیاز است

افتتاح مرکز نوآوری تعاونی‌های استان کرمان در هفته آینده

برگزاری رویداد ملی "صنایع روستا دوست" توسط کمیته امداد

باید سهم تعاون در اقتصاد استان کرمان به 25 درصد برسد

احتمال افزایش 30درصدی شهریه مهد‌های کودک!

با کمبود لاستیک خودروهای سنگین در استان کرمان روبرو هستیم

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 12 شهریور 99

تازه‌ ترین آمار از مبتلایان و فوتی‌ های کرونا در ایران 12 شهریور 99

ادامه اُفت نگران‌ کننده شاخص کل بورس

12 تعاونی جدید در کرمان افتتاح می‌شود

سفره های خالی، سبد‌های خالی‌ ترِ ایرانی‌ ها

سیل به روستای های تشنه کرمان خسارت زد/خلاء اطلاع رسانی و زیرساخت

جزئیات تورم کالا‌های خوراکی در بازار + جدول قیمت کالاها

قیمت خرما در شرق کرمان با فراهم شدن زمینه صادرات افزایش می‌یابد

مدیرعامل صندوق امید: طرح روستای بدون بیکار در کرمان نوید بخش جهش تولید است

9100 میلیارد تومان سرمایه گذاری جدید در استان کرمان در سال جاری

ابهام استاندار کرمان؛ آیا بنیاد مستضعفان در قلعه گنج با "فتاح" راه "سعیدی کیا" را می رود؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 11 شهریور 99

شاخص کل بورس ریزش کرد

از طرح اقدام ملی مسکن استان کرمان چه خبر؟

مبلغ صادرات کرمان به پاکستان باید به 200 میلیون دلار در سال برسد