کرمان رصد

آخرين مطالب

اقتصادي

هجوم دسته های جدید ملخ صحرایی به کرمان /سمپاشی شبانه آغاز شد

کرمان رصد - کرمان – هجوم دسته های جدید ملخ های صحرایی به جنوب کرمان موجب شده طرح های مبارزه با این آفت به صورت شبانه روزی انجام شود و مردم نیز به کمک کارمندان جهاد کشاورزی آمده اند.

شیرین کامی کرمانی ها در انتظار اقدام دستگاه های متولی

کرمان رصد - کرمان-معاون صمت شمال استان کرمان آخرین وضعیت شکر در استان کرمان را تشریح کرد و گفت: میزان تولید شکر به پی گیری های جهاد کشاورزی و اداره غله برای اخذ سهمیه شکر خام مورد نیاز استان بستگی دارد.

بخش کشاورزی ظرفیت لازم برای دستیابی به خودکفایی را دارد

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان با اشاره به ارزش 20 هزار میلیارد تومانی محصولات کشاورزی این استان ، گفت: بخش کشاورزی ظرفیت لازم برای دستیابی به خودکفایی کامل را دارد و می تواند به خوبی از قابلیت های موجود خود استفاده کند.

ارزش محصولات بخش کشاورزی کرمان 20 هزار میلیارد تومان است

کرمان رصد - کرمان - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان با اشاره به تولید 6 و نیم میلیون تن انواع محصولات کشاورزی در این استان گفت: ارزش محصولات تولیدی بخش کشاورزی کرمان 20 هزار میلیارد تومان است.

حذف قبوض کاغذی برق از ابتدای تیر در کرمان اجرا می شود

کرمان رصد - کرمان - مدیریت شرکت توزیع برق شهرستان کرمان گفت: در راستای الکترونیکی شدن فعالیت های دولت و همچنین صرفه جویی در مصرف کاغذ، سایر هزینه ها و رساندن قبوض به موقع و دقیق تر به دست مردم، قبوض مشترکین برق از ابتدای تیر ماه در حوزه عملیاتی این شرکت حذف می شود.

درصد جذب اعتبارات استان کرمان به 60 رسید

کرمان رصد - رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان اظهار کرد: با تاکید استاندار مبنی بر جذب اعتبارات از سوی دستگاه ها، درصد جذب استان به 60 درصد ...

عملیات اجرایی 2000 هکتار جنگل کاری در رودبار جنوب آغاز شد

کرمان رصد - ‌جیرفت - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از آغاز عملیات اجرایی 2 طرح منابع طبیعی در این منطقه خبر داد و گفت: این طرح ها شامل عملیات اجرایی جنگل کاری 2 هزار هکتاری رودبار جنوب و طرح آبخیزداری چاه شور منوجان است.

طرح ممیزی املاک و اصناف در کرمان آغاز شد

کرمان رصد - کرمان - شهردار منطقه سه کرمان گفت: طرح پیاده‌سازی «ممیزی املاک و اصناف» در سطح منطقه سه از فروردین ماه 98 وارد فاز اجرایی خود شده است.

برخی مستاجران کرمانی به کانکس‌نشینی روی آورده‌اند/بازار مسکن تا بعد از انتخابات در آرامش است

کرمان رصد - عضو اتحادیه مشاوران املاک کرمان گفت: خیلی از متقاضیان بخش مسکن استیجاری که توان پراخت اجاره خانه ندارند، به دنبال زمین اجاره ای برای ...

وزارت صمت زمینه تسهیلات کم بهره را برای فعالان زغالسنگ فراهم کند

کرمان رصد - کرمان - رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی از وزیر صنعت، معدن و تجارت خواست تا زمینه برخورداری فعالان معادن زغالسنگ شهرستان های زرند و کوهبنان را بمنظور ایجاد فرصت های شغلی جدید فراهم سازد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت وارد زرند شد

کرمان رصد - وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز برای بازدید از معادن و مراکز صنعتی و حضور در نشست رفع موانع تولید شهرستان زرند وارد این شهرستان شد. مهدی ...

50 درصد از میزان ارز صادراتی کشور در سال گذشته تعیین تکلیف نشده است/ایران، سختگیرانه‌ترین کشور دنیا در قانون کار

کرمان رصد - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طبق آخرین گزارش های به دست آمده، به دلیل سیاست های غلط بانک مرکزی در حوزه صادر کنندگان، 50 درصد ...

به دنبال نقش حاکمیتی و سیاستگذاری هستیم

کرمان رصد - وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت به دنبال اجرای راحتر و سریعتر کارها در تمامی حوزه های زیرمجموعه خود است ...

افتتاح کارخانه تولید مس کاتد در جیرفت

کرمان رصد - با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ معاونین و مشاور وزیر، نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستانی ...

افزایش 7 درصدی صادرات کشور در 2 ماه گذشته سال جاری/توجه ویژه دولت به مشارکت مردم برای سرمایه‌گذاری در معادن کوچک

کرمان رصد - وزیر صنعت، معدن و تجارت بر جدی گرفتن معادن در سال‌جاری تاکید کرد و ادامه داد: امسال به معادن کوچک توجه می‌کنیم تا مردم نیز بتوانند در این ...

احداث 1500 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در کرمان/تشریح آخرین وضعیت واگذاری سهام عدالت

کرمان رصد - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از احداث یک هزار و 100 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد شهرستان کرمان خبر داد. به گزارش ...

2 طرح صنعتی در سفر وزیر صنعت به کرمان افتتاح می شود

کرمان رصد - کرمان - وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر 2 روزه خود به استان کرمان ضمن افتتاح 2 طرح صنعتی از چند واحد دیگر صنعتی و معدنی و همچنین از پایانه صادراتی جنوب کرمان بازدید می کند.

25 درصدی واحدهای تولیدی استان غیرفعال است/پرداخت 3500 میلیارد تومان تسهیلات بانکی در حوزه اشتغال استان

کرمان رصد - استاندار کرمان گفت: از یک هزار و 600 واحد تولیدی استان کرمان 25 درصد غیرفعال است و 35 درصد واحدها نیز نیمه راکد بوده به طوری که این سرمایه ...

دفاتر تسهیل گری به تقویت تولید در محلات کرمان کمک می کند

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان با تاکید بر اینکه توانمندسازی افراد در مناطق حاشیه نشین شهری اولویت کار دفاتر تسهیل گری است، گفت: توانمندسازی افراد سبب رونق تولید می شود.

49 میلیارد ریال پروژه کشاورزی در جیرفت افتتاح شد

کرمان رصد - جیرفت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان از افتتاح 2 طرح کشاورزی با اعتبار 49 میلیارد ریال در جیرفت خبر داد و گفت: این طرح‌ها به مناسبت هفته جهاد کشاورزی با حضور جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.

125 هزار هکتار از اراضی استان کرمان سم پاشی شد

کرمان رصد - کرمان - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان با اشاره به هجوم ملخ ها به مراتع، مزارع و باغات کشاورزی گفت: از بهمن ماه 97 تاکنون بیش از 125 هزار هکتار از اراضی آلوده به ملخ های صحرایی سم پاشی شده که 110 هکتار از این مقدار مربوط به جنوب کرمان است.

میزان مالیات خریداران سکه

کرمان رصد - مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان گفت: تا خرید 20 سکه، مشمول دریافت مالیات نیستند اما برای خرید 20 تا 60 سکه به ازای هر سکه باید 150 هزار ...

مس سرچشمه از توسعه مزارع آلوئه ورا حمایت می کند

کرمان رصد - کرمان - دبیر کارگروه اقتصاد مقاومتی مجتمع مس سرچشمه با اشاره به اینکه حمایت از توسعه و کشت آلوئه ورا را در دستور کار داریم، گفت : تاکنون بیش از پنجهزار متر مربع در قالب چند گلخانه کشت آلوئه ورا در رفسنجان را مورد حمایت قرار داده ایم.

هفت هزار میلیارد تومان پروژه در شهربابک در حال انجام است

کرمان رصد - کرمان - فرماندار شهربابک گفت: هفت هزار میلیارد تومان پروژه در شهربابک در حال انجام است که سه هزار و 250 میلیارد تومان آن مربوط به معدن چاه فیروزه و سایر شرکت های اقماری وابسته به شرکت مس و شرکت های خصوصی است.

10 طرح کشاورزی در ارزوئیه آماده بهره برداری است

کرمان رصد - کرمان - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارزوئیه با بیان اینکه 10 طرح آب و خاک و کشاورزی با 83 میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان آماده بهره برداری است گفت: این طرح ها طی هفته کشاورزی در ارزوئیه به بهره برداری می رسد.

2 هزار متر مربع استخر پرورش ماهی در رفسنجان احداث می شود

کرمان رصد - کرمان - فرماندار رفسنجان گفت: 2 هزار متر مربع استخر پرورش ماهی در راستای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی توسط دانشگاه ولیعصر (عج) در منطقه شاهزاده عباس رفسنجان احداث می شود.

اشتغال مضاعف در رفسنجان ایجاد شود

کرمان رصد - رفسنجان - فرماندار رفسنجان گفت: باید تلاش کنیم با حفظ سطح اشتغال فعلی، اشتغال مضاعف در این شهرستان ایجاد شود.

120 هزار قطعه بچه ماهی در کرمان رها سازی شد

کرمان رصد - کرمان - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرمان گفت: 120 هزار قطعه بچه ماهی سردابی در راستای توسعه آبزی پروری در مزارع و استخرهای ذخیره آب کشاورزی این شهرستان رها سازی شد.

520 نیروگاه خورشیدی مددجویان کمیته امداد در کرمان به بهره برداری می رسد

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با بیان اینکه 520 نیروگاه خورشیدی مددجویان این استان در جشن "کرامت آفتاب" به بهره برداری می رسد گفت: 720 مددجوی این نهاد از طریق نصب پنل های خورشیدی ماهانه به طور متوسط یک میلیون تومان برق به دولت می‌فروشند.

چهارراه طماسب‌آباد هوشمندسازی شود

کرمان رصد - استاندار کرمان با بیان این مطلب که برای رسیدن به توسعه همه جانبه بایستی قدم به قدم پروژه‌ها را اجرا کنیم و نمی‌توان در مدت کوتاه به این مهم ...

تابستان امسال خاموشی نداریم/6 مگاوات صرفه‌جویی در پی تغییر ساعت ادارات استان در سال گذشته

کرمان رصد - مدیرعامل شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان درباره احتمال اعمال خاموشی در تابستان امسال بیان کرد: ما شرکت توزیع هستیم و برنامه بالادست مشخص ...

رونق تولید آینده کشور را تضمین می کند

کرمان رصد - کرمان – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با بیان اینکه سال رونق تولید شعار نیست بلکه محور عمل است گفت: رونق به بخش تولید اقتدار آینده کشور را تضمین می کند و تولید در گرو مدیریت شایسته است.

100 هزار تن گندم در جنوب کرمان خریداری شد

کرمان رصد- رئیس اداره غله شهرستان جیرفت از خرید 100 هزار تن گندم خبر داد و گفت: این میزان گندم از ابتدای اسفندماه سال گذشته تاکنون در هفت شهرستان جنوب کرمان توسط سیلوی جیرفت و مراکز مشخص شده خریداری شده است.

وجه غالب تصمیم‌گیری‌ها در کرمان با نگاه سیاسی است، نه اقتصادی!/تشریح دلایل فرار سرمایه از استان

کرمان رصد - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: وجه غالب تصمیم‌گیری‌ها در کرمان با نگاه سیاسی است و نه اقتصادی! و این موضوع به ...

ارسال دهمین محموله کمک های کرمانی ها به سیل‌زدگان/ شورای زکات مسئول جمع‌آوری فطریه

کرمان رصد - دهمین محموله کمک‌های مردمی استان کرمان به هموطنان سیل‌زده به ارزش بیش از یک میلیارد تومان به استان‌های لرستان و خوزستان بارگیری و ارسال شد. ...

توزیع 3 کیلو شکر به ازای هر نفر در استان

کرمان رصد - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کرمان درباره توزیع شکر در استان کرمان گفت: در سه ماهه امسال نزدیک به 3 ...

1000 تن ذخیره شکر استراتژیک در کرمان وجود دارد

کرمان رصد - کرمان - مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان کرمان گفت: هزار تن ذخیره استراتژیک شکر در کرمان وجود دارد که در حال توزیع آن هستیم همچنین دو هزار تن شکر جایگزین قرار است وارد استان و ذخیره شود.

کرمان در 25 شاخص توسعه پایین تر از متوسط کشوری است

کرمان رصد- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: این استان برغم اینکه در بسیاری از ظرفیت‌ها از جمله معدن و تولید محصولات باغی و کشاورزی رتبه نخست کشور را داراست اما در 25 شاخص توسعه، پایین‌تر از متوسط کشور قرار دارد.

صنعت ساختمان کشور نیازمند فناوری های نوین است

کرمان رصد- رئیس جهاد دانشگاهی استان کرمان با بیان اینکه صنعت ساختمان کشور نیازمند به روز شدن و فناوری های نوین است گفت: استفاده از روش‌های جدید و فناوری های نوین در کاهش قیمت تمام شده و ارتقا و افزایش ایمنی صنعت ساختمان تاثیر دارد.

مدیرکل استاندارد کرمان: تولید کالا با کیفیت پائین تر از استاندارد اجباری ممنوع است

کرمان رصد- مدیرکل استاندارد استان کرمان گفت: تولید، تمرکز، توزیع و فروش کالاهای مشمول مقررات استاندارد اجباری، بدون علامت استاندارد و یا با کیفیت پائین تر از استاندارد مربوطه ممنوع است.

فعال کردن کارخانه بازیافت

کرمان رصد - در نشست امروز شورای شهر کرمان اعلام شد: کارخانه بازیافت شهرداری حدود دو سال است که فعالیت نمی کند و شهرداری قصد دارد براساس قراردادی، سایت ...

برخی‌ها به مصوبات صورتجلسات اعتقادی ندارند

کرمان رصد - استاندار کرمان با بیان این مطلب که برخی‌ها به مصوبات صورتجلسات اعتقادی ندارند، تصریح کرد: مصوبات جلسات شفاف هستند، بنابراین مصوبات جلسات ...

کشف 17 هزار لیتر سوخت قاچاق در کرمان

کرمان رصد - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان از وصول 658 میلیون ریالی جریمه عامل قاچاق سوخت خبر داد و گفت: این قاچاقچی در قالب حمل مواد شوینده 17 هزار ...

تدبیر صادراتی مرهمی بر کشاورزی جنوب کرمان

کرمان رصد - جیرفت - طی چند سال اخیر شاهد ضرر و زیان پی در پی کشاورزان جنوب کرمان بوده ایم و این مساله موجب ایجاد زخم های عمیقی بر پیکر کشاورزی منطقه شده بود اما امروز تدبیر صادراتی دولت، مرهمی بر زخم های کشاورزی این دیار شد.

افزون بر 11 میلیارد ریال پروژه در قلعه گنج افتتاح شد

کرمان رصد - جیرفت - 11 میلیارد و 620 میلیون ریال پروژه اقتصادی و عمرانی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان کشور، مسئولان محلی و مردم در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی (قلعه گنج) به بهره برداری رسید.

معاون استاندار: یکهزار تن شکر بین خانوار کرمانی توزیع می شود

کرمان رصد - کرمان - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت: یکهزار تن شکر از محل ذخیره استراتژیک آماده توزیع در این استان شده که طی هفته جاری بین خانوارها توزیع می شود.

کرمان می تواند پایلوت کشوری در حوزه اقتصادی شود

کرمان رصد - کرمان - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: کرمان بر مبنای ظرفیت های موجود می تواند به استان پایلوت در کشور در حوزه مسائل اقتصادی تبدیل شود.

افزون بر 81 هزار هکتار از زمین های جنوب کرمان سم پاشی شد

کرمان رصد - جیرفت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان از ادامه مبارزه بی امان با ملخ های صحرایی در این منطقه خبر داد و گفت: تاکنون 81 هزار و 710 هکتار از زمین های جنوب استان توسط کشاورزان و جهادگران سازمان جهاد کشاورزی سم پاشی شده است.

وصول مطالبات معوق بانکها هشت برابر شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از رشد هشت برابری وصول مطالبات معوق بانکهای این استان توسط واحدهای اجرای مفاد اسناد رسمی طی چهار سال گذشته خبر داد.

کرمان‌؛ می‌تواند به عنوان پایلوت اقتصادی در کشور مطرح باشد/پیش‌بینی ایجاد 5000 شغل در استان در حوزه زغالسنگ

کرمان رصد - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های مهم استان کرمان بیان کرد: استان کرمان با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های ...

چرا پروژه بسیار تاثیرگذار در اقتصاد و رفاه مردم استان همچنان پس از 2 سال بلاتکلیف باقی مانده است؟

کرمان رصد - استاندار کرمان با انتقاد از برخی مدیران استانی در اجرای تعهدات خود گفت: در 23 آبان‌ماه سال 96 برای یک پروژه بسیار تاثیرگذار در اقتصاد و رفاه ...

یک طرح آبخیزداری در منوجان افتتاح شد

کرمان رصد - جیرفت - مدیرکل منابع طبیعی جنوب کرمان از بهره برداری یک طرح آبخیزداری در منوجان خبر داد و گفت: این طرح با 700 میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در بخش نودژ این شهرستان به بهره برداری رسید.

به دنبال تعطیلی هیچ واحد تولیدی و صنعتی فعالی نیستیم/وصول روزانه 6 میلیارد ریال از مطالبات معوق بانک‌ها

کرمان رصد - مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از رشد 8 برابری وصول مطالبات معوق بانک های استان کرمان توسط واحدهای اجرای مفاد اسناد رسمی استان در چهار ...

8 هزار شغل در صنایع دستی کرمان انجام شده است

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به ظرفیت ایجاد اشتغال بالای صنایع دستی این استان گفت: در سال 97 برای هشت هزار نفر در حوزه صنایع دستی اشتغال زایی شده است.

قبوض کاغذی برق در کرمان حذف می شود

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان و معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر بر آغاز عملیات حذف قبوض چاپی برق در این استان توافق کردند.

خسارت ملخ‌ها محدود به مراتع است/شرایط در شمال کرمان تحت کنترل است

کرمان رصد - کرمان - مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی شمال استان کرمان با اعلام این مطلب که تاکنون هیچ خسارتی در اثر ریزش ملخ‌ها به باغات و مزارع وارد نشده است، گفت: البته مراتع دچار خسارت شده اند.

ساير مطالب

پنج طرح اقتصاد مقاومتی در دانشگاه رفسنجان اجرا می شود

زراعت چوب در جنوب کرمان توسعه می یابد

توسعه مزارع زعفران جنوب کرمان در دستور کار قرار گرفت

100 پرونده واحدهای انرژی خورشیدی در کرمان معطل تسهیلات است

استان کرمان، سالانه 180 میلیارد تومان هزینه آموزش کودکان مهاجر می‌کند

30 هزار تن چغندر قند در جنوب کرمان تولید شد

عملیات احداث محور فاریاب به ارزوئیه آغاز شد

خیرین 1200کلاس درس در استان کرمان ساختند

خزانه داری متمرکز منجر به پرداخت به روز حقوق‌ها در شهرداری شد

61 هزار هکتار از اراضی جنوب کرمان سم پاشی شد

استاندار کرمان:دستگاه های اجرایی کالاهای مورد نیاز را از داخل استان تامین کنند

رئیس اتاق کرمان:اقدامات اجرایی بانک ها علیه واحدهای تولیدی متوقف شود

500 طرح توسعه‌ای و احداثی استان قابل واگذاری به بخش غیردولتی/اعلام لیست نهایی از ابتدای تیرماه

ابلاغ بخشنامه تامین کالاهای مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی از داخل استان در آینده نزدیک

باید تمام فعالیت‌های اجرایی بانک‌ها علیه واحدهای تولیدی متوقف شود/نیروگاه‌های خورشیدی دیگر توجیه اقتصادی ندارند

عرضه کالای اساسی با قیمت مناسب در نمایشگاه ضیافت/ مردم در حد نیاز خرید کنند

پنجهزارکنتور هوشمند در جنوب کرمان نصب شد

صدور بیش از 4000 سند مالکیت روستایی

قیمت خرما کاذب است/ توزیع 4 کیلو شکر برای هر کرمانی

پروژه‌های نیمه تمام یکی ازمهمترین نارسایی های حوزه شهری کرمان است

زیر ساخت‌های اجرای فیبر نوری در شهر کرمان ضعیف است

معاون وزیر صنعت : تامین نیاز داخلی بر صادرات اولویت دارد

ممنوعیت صادرات خرما منتفی شد / ارسال 1000 تن خرما به تهران

پیش بینی برداشت 29 هزار تن پسته از باغات شهرستان رفسنجان

25 هزار تن خرما در انبارهای کرمان وجود دارد

مدیر زراعت جنوب کرمان: کشاورزان در خرید بذر دقت کنند

مشوق های قانونی در انتظار صاحبان چاه های کشاورزی

آغاز عملیات احداث دهکده تخصصی خرما در بم

معاون رییس جمهوری: روستاها محل تولید و ثروت آفرینی شوند

صنوف متخلف در سیرجان جریمه شدند

11 هزار هکتار از باغات پسته رفسنجان به سیستم آبیاری نوین مجهز شد

گفت و گو با سلطان پیاز جنوب کرمان

اعلام پروژه‌های نیمه تمام قابل واگذاری به بخش خصوصی تا پایان خردادماه

معاون استاندار کرمان :نظارت بر استاندارد کالا به رونق تولید کمک می کند

بیش از 52 میلیارد ریال سهم در بورس منطقه ای کرمان معامله شد

نماینده مجلس : ضعف نظارت قیمت خرما را افزایش داد

جایگاه جهانی استاندارد ایران 10 رتبه بهبود یافت

کشت گل محمدی در سیرجان 35درصد افزایش یافت

نمایشگاه عرضه کالا با 350 غرفه در جنوب کرمان برپا شد

10میلیارد تومان به استان های درگیر ملخ صحرایی اختصاص یافت

یک جامعه شناس : شهروندان از خرید هیجانی بپرهیزند

مبارزه با ملخ های صحرایی در 164 هزار هکتار اراضی کشور انجام شد

مشکل کرایه حمل و نقل سیمان در کرمان رفع شد

افزون بر 6 میلیارد ریال پروژه برق در شهداد به بهره برداری رسید

آخرین گزارش از وضعیت هجوم ملخ‌های صحرایی به استان کرمان

در جامعه ما کارآفرینی به معنای واقعی خود مطرح نشده است

میزبانی سه ساله ایران از ملخ صحرایی/ لزوم مبارزه با این آفت در سطح 345 هزار هکتار مزارع

اشتباه محاسبه ای در نرخ حمل بار در کرمان

برداشت گل محمدی در رفسنجان آغاز شد

افزون بر 2000 تن تخم مرغ در جنوب کرمان تولید شد

10 صندوق خرد اشتغالزایی برای عشایر کرمان ایجاد شد

13هزار مترمربع واحدهای دامی در فاریاب سم پاشی شد

دولت به بافت های فرسوده جنوب کرمان تسهیلات می دهد

تحریم فروش نفت؛ راه پرداخت «مالیات پنهان» را در کشور باز می‌کند

21 میلیارد ریال؛ میزان محکومیت‌های صادره توسط تعزیرات استان در سال جاری/کاهش قیمت گوشت مرغ در بازارهای کرمان

استعدادهای کارآفرینی دانشگاه ها کشف شوند

مسئولان زیره به کرمان می‌آورند/ بازار خرما در چنگ دلالان

دولت به بافت های فرسوده جنوب کرمان تسهیلات دریافت می دهد

انجام 50 میلیارد تومان سرمایه گذاری صنعتی/ 240 فرصت شغلی ایجاد شد

شبکه فاضلاب شهری رفسنجان 700 میلیارد تومان هزینه دارد

کارگران نمونه معادن گل گهر سیرجان تجلیل شدند

نرخ زولبیا و بامیه در کرمان مصوب شد

بیش از پنج هزار شغل در کرمان ایجاد می شود

پرداخت تسهیلات تبصره 18 به واحدهای تولیدی در سال جاری/پیش‌بینی اشتغال 5000 نفری در حوزه صنعت

1900 تن گوشت سفید در جنوب کرمان تولید شد

بیش از 48 میلیاردریال سهم در بورس منطقه ای کرمان معامله شد

کارگران جوان را دریابید

کارآفرینی ارزش پول ملی را افزایش می دهد

اقتدار شرکت گل گهر در معرض دید خبرنگاران

300میلیارد تومان صرف تقویت تولید جامعه عشایری می شود

کشاورزان جنوب کرمان محصول گندم را به مراکز خرید دولتی تحویل دهند

قیمت هر کیلو زلوبیا و بامیه در کرمان/پیش‌بینی کاهش خرید مردم در ماه رمضان

هزار نیروگاه خورشیدی در کرمان احداث می شود

نمایشگاه طرح ضیافت در کرمان برگزار می شود

مشکلات کارگران معادن زغال سنگ کوهبنان حل و فصل شد

باند فرود اضطراری هواپیمای سم پاش در جازموریان راه اندازی شد

مزارع کرمان از هجوم ملخ های صحرایی در امان ماند

راه حل اصلی مشکلات کشور توجه به رونق تولید و اقتصاد مقاومتی است

شرایط تولید 2500 مگاوات انرژی الکتریکی در کرمان فراهم است

آب خلیج فارس تا شهریور به سیرجان منتقل می شود

افغانستان و ایران مشترکات زیادی دارند

احداث بیمارستان در یکی از استان‌های افغانستان توسط سرمایه‌گذاران ایرانی

امکان تولید حداقل 2500 مگاوات انرژی الکتریکی از خورشید در کرمان/انتقال انرژی الکتریکی از کرمان به افغانستان

توسعه فراگیر و پایدار هدف نهایی مسئولان است

فعلا خبری از افزایش قیمت بنزین نیست/مردم به جایگاه های سوخت هجوم نیاورند

520 نیروگاه خورشیدی مددجویان امداد در کرمان به بهره‌برداری می‌رسد

دستورالعمل اقتصادمقاومتی کرمان به زودی به شهرستان‌ها ابلاغ می‌شود

10 هزار واحد مسکونی در استان کرمان برای محرومان ساخته می‌شود

نرخ بیکاری در شهربابک 15 درصد است/ وجود 6400 نفر بیکار در شهرستان

دولت از بخش خصوصی حمایت کند/ لزوم توجه ویژه به رونق تولید

اعتبارات حوزه اشتغال کمیته امداد 3 برابر افزایش یافت

بسته حمایتی «رونق تولید» ظرف 2 روز آینده ارائه می‌شود

اشتغال یکی از مشکلات اصلی استان کرمان است

کرمان ظرفیت تبدیل به پایلوت ایجاد نیروگاه های خورشیدی را دارد

اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی محور اصلی فعالیت مدیران کرمان است

کارشناسان :شایعه آلودگی سیب زمینی های جیرفت به نیترات صحت ندارد

اعتبارات اشتغالزایی کمیته امداد سه برابر افزایش یافت

تغییر رویکرد دیوان محاسبات جای تقدیر دارد

معاون استاندار کرمان :نمایشگاه طرح ضیافت در کرمان دایر می شود

پیگیری آزادسازی سهام عدالت مددجویان کمیته امداد

درمانگاه تامین اجتماعی راور مورد بهره برداری قرار گرفت

مشکل معادن کرمان با تخصیص اعتبارات دولتی رفع می شود

بیش از 82 میلیارد ریال سهم در بورس منطقه ای کرمان معامله شد

مدیرکل مصرف توانیر:بهره وری انرژی در کشور کاهش پیدا کرده است

افزایش 20 درصدی بودجه‌ شهربابک در سال‌ 98

افزایش 30 درصدی قیمت زمین و ساختمان در کرمان/ رکود نسبی در خرید و فروش

کارخانه تولید شمش فولاد در سیرجان به بهره برداری رسید

دلایل عقب ماندگی پروژه ها در استان کرمان شناسایی و رفع شود

اعتبار پیش بینی شده برای مرمت قبه سبز 20 میلیارد تومان است

خط تولید جدول «وت پرس» در کرمان راه اندازی می‌شود

2543 شغل پایدار در رفسنجان ایجاد شد

70 درصد روستاهای بافت از نعمت گاز برخوردارند

افزون بر 2 هزار شغل پایدار در رفسنجان ایجاد شد

پیشرفت پروژه‌های اقتصاد مقاومتی نسبت به برنامه زمان بندی عقب است

مناطق مستعد بومگردی عشایری کرمان شناسایی می شود

افتتاح رسمی درمانگاه تامین اجتماعی راور با حضور رییس تامین اجتماعی کشور

اجازه نمی‌دهیم بنگاه‌های تولیدی به دلیل مشکلات قضایی تعطیل شوند

توسعه صنایع زیردستی شهربابک به رونق تولید کمک می کند

1000هکتار به نخلستان های ریگان افزوده شد

نماینده مجلس :حمایت از کارآفرین اشتغال و رفاه جامعه را در پی دارد

عملیات اجرایی طرح های آبخیزداری جنوب کرمان آغاز شد

مدیر مس شهربابک: تجمیع امکانات و همدلی به رونق اقتصاد می انجامد

از تعیین اعضای شورای کارگروه شورای معادن استان تا نقشه‌برداری 200 معدن با سیستم جدید پهبادی در استان

500 هزار متر مکعب آب در سدهای ریگان ذخیره شد

افزون بر 2000 میلیارد تومان محصول کشاورزی از جنوب کرمان صادر شد

ارز 4200 تومانی ضد رفاه مردم بود/شوک ارزی بیشتر از افزایش قیمت حامل‌های انرژی به مردم لطمه می‌زند

بازگشایی محور راور _ دیهوک بعد از 12 روز

یک میلیارد ریال کمک‌های اداره کل غله کرمان به خوزستان ارسال شد

تگرگ 360 میلیارد تومان به باغات پسته سیرجان خسارت زد

تخم ریزی ملخ ها در جازموریان کشاورزی کرمان را تهدید می کند

حقوق معوقه فرهنگیان پرداخت شود

تگرگ به 7000 هکتار از باغات سیرجان خسارت وارد کرد

باران موجب کنترل طغیان آفات در مزارع کشاوزری می شود

سیلاب 442 میلیارد تومان خسارت در کرمان بر جا گذاشت

فرش دستباف کرمان مشمول استاندارد اجباری شود

108 میلیون متر مکعب آب به سفره‌های زیرزمینی کرمان نفوذ کرد

30 میلیون دلار فرش طی سال گذشته از کرمان صادر شد

سیلاب 470 میلیارد ریال به بخش کشاورزی زرند خسارت وارد کرد

باران موجب کنترل طغیان آفات در مزارع کشاوزری کرمان می شود

دورهمی مدیران استانی برای بررسی وضعیت حال فرش کرمان

بازاریابی حلقه مفقوده صنعت فرش/ دست دلالان کوتاه می‌شود

جهاد کشاورزی کرمان به کمک کشاورزان خرده پا شتافت

باران 442 میلیارد تومان به زیرساخت های کرمان خسارت زد

همراه با استاندار کرمان در ارتفاعات بُنگِرو - کمیل بهشتیان**

66 درصد سد جیرفت آبگیری شد

رونق تولید موجب اشتغال پایدار و تقویت اقتصادی کشور می شود

روند تامین برق مشترکان شمال کرمان بطور عادی در جریان است

نقشه راه تثبیت اراضی ملی کرمان تدوین شد

سیل افزون بر سه هزار میلیارد ریال به کشاورزی کرمان خسارت زد

فعالیت های زیست محیطی شرکت گل گهر در نمایشگاه بین المللی محیط زیست تشریح شد