کرمان رصد

آخرين مطالب

اجتماعي

دستگیری قاتل جوان فاریابی در شیراز

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رئیس حوزه قضایی شهرستان فاریاب از دستگیری قاتلی که با سلاح گرم در روز انتخابات سال 96 اقدام به قتل یک جوان فاریابی کرده بود، خبر داد و گفت: قاتل شامگاه گذشته در مخفیگاهش در استان فارس دستگیر شد.

قاتل جوان فاریابی در شیراز دستگیر شد

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رئیس حوزه قضایی شهرستان فاریاب از دستگیری قاتلی که با سلاح گرم در روز انتخابات سال 96 اقدام به قتل یک جوان فاریابی کرده بود، خبر داد و گفت: قاتل شامگاه گذشته در مخفیگاهش در استان فارس دستگیر شد.

9500 نفر از جمعیت رفسنجان و انار مبتلا به دیابت هستند

کرمان رصد - رفسنجان-معاون دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان گفت: از 160 هزار نفر جمعیت بالای 30 در رفسنجان و انار 96 هزار و 700 نفر از نظر بیماری قند و دیابت بررسی شدند که هزار و 500 نفر مبتلا به دیابت بودند.

شهربابک جزو 2 منطقه سالمند کرمان است

کرمان رصد - کرمان - به گفته رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهربابک، این شهرستان با حدود 9 هزار و 800 فرد سالمند، در کنار بافت جزو سالمندترین شهرستان های استان کرمان هستند.

متکدی زن‌نما در سیرجان دستگیر شد

کرمان رصد - کرمان - فرمانده انتظامی سیرجان از دستگیری یک مرد متکدی که با پوشش زنانه در این شهر اقدام به گدایی می‌کرد ، خبر داد.

افزون بر 10 هزار پرونده تصادفات رانندگی در دادگستری کرمان وجود دارد

کرمان رصد - کرمان - رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: طی هفت ماهه نخست امسال، آمار ورودی پرونده‌های وارده به دادگستری استان کرمان با موضوع ایراد صدمه بدنی غیرعمدی بر اثر تصادفات رانندگی 10 هزار و 111 مورد بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6.9 درصد کاهش یافته است.

50 درصد بیماران دیابتی تحت درمان قرار نمی‌گیرند!

کرمان رصد - ایسنا/کرمان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از آنجا که دیابت همیشه همراه با علائم بالینی نیست، حدود 25 درصد افراد دیابتی از بیماری خود اطلاعی ندارند و متاسفانه حدود 50 درصد بیماران دیابتی تحت درمان قرار نمی گیرند.

492 کشته در 5 ماهه اول امسال در محورهای استان کرمان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس کل دادگستری استان کرمان اظهار کرد: در سال گذشته در محورهای مواصلاتی درون شهری و برون شهری استان کرمان یک هزار و 120 نفر به علت تصادف جان باخته‌اند و در 5 ماهه اول امسال 492 در سطح استان به دلیل تصادف کشته شده‌اند.

کرمانی‌ها در فصل سرما کمتر خون می‌دهند!

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل انتقال خون استان کرمان تصریح کرد: در استان کرمان سالانه حدود 75 هزار واحد خون اهدا می شود که 62 درصد آن مربوط به اهداکنندگان مستمر است که به لحاظ سطح کیفی و سلامت خون، بالاترین سلامت خون اهدایی مربوط به این افراد است زیرا این افراد حداقل سالی 2 بار خون اهدا می کنند.

بازگشایی موقت محور «شهداد - نهبندان»

کرمان رصد - ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش اداره کل راهداری حاکی است که دو طرف مسیر «شهداد - نهبندان» به صورت موقت خاکریزی شده و با پیگیری شرکت‌های بخش خصوصی و معدنی که نیاز به تردد دارند، مسیر به صورت غیررسمی باز است.

اعضای شبکه حمل و توزیع شیشه و هروئین در فاریاب دستگیر شدند

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رئیس حوزه قضایی شهرستان فاریاب از دستگیری اعضای یک شبکه توزیع مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین خبر داد و گفت: ارزش ریالی مواد مخدر کشف شده بالغ بر 25 میلیارد ریال ارزیابی شده است .

موقوفات درمانی کرمان درحوزه سلامت جامعه به کارگیری می شود

کرمان رصد- مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان کرمان گفت: همسو با تغییر رویکرد برنامه های سازمانی اوقاف این اداره توجه ویژه ای به بحث سلامت و درمان مردم با استفاده از ظرفیت موقوفات درمانی کرمان دارد.

اعضای باند مواد مخدر در فاریاب کرمان دستگیر شدند

کرمان رصد- رئیس حوزه قضایی شهرستان فاریاب از دستگیری اعضای یک باند توزیع مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین خبر داد و گفت: ارزش تقریبی این مواد افزون بر 25 میلیارد ریال ارزیابی شده است.

چاه‌دادخدا در استان کرمان لرزید

کرمان رصد - ایسنا/کرمان زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 4.6 ریشتر چاه دادخدا از توابع شهرستان قلعه‌گنج در جنوب استان کرمان را لرزاند.

زلزله 4.6 ریشتری «چاه‌ دادخدا» در استان کرمان خسارتی نداشت

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل مدیریت بحران و حوادث غیرمترقبه استانداری کرمان از وقوع زلزله 4.6 ریشتری در منطقه «چاه‌دادخدا» از توابع شهرستان قلعه‌گنج در جنوب استان کرمان خبر داد و گفت: خوشبختانه تا این لحظه گزارشی مبنی بر خسارت جانی و مالی در این منطقه نداشته‌ایم.

سارقان آنغوزه در شهربابک دستگیر شدند

کرمان رصد - کرمان - به گفته فرمانده انتظامی شهربابک، سارقان 650 کیلوگرم آنغوزه برداشت شده شهربابک در راه‌های فرعی این شهرستان دستگیر شدند.

تفاوت قابل توجهی بین دهک‌ها در استان کرمان وجود دارد

کرمان رصد - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: تفاوت قابل توجهی بین دهک‌ها در استان کرمان وجود دارد همچنین بخش نقدینگی معادن و صنایع بزرگ در خارج استان است و با توجه به اینکه آلودگی این معادن در استان کرمان است لذا نیاز است همه نقدینگی این صنایع و معادن بزرگ به استان کرمان بیایند.

جمعیت تحت پوشش سیستم‌های فاضلاب استان کرمان، پایین تر از متوسط کشوری

کرمان رصد - ایسنا/کرمان وزیر نیرو با اشاره به آغاز عملیات اجرایی تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان زرند گفت: جمعیت تحت پوشش سیستم‌های فاضلاب استان کرمان از متوسط کشور پایین‌تر است، بنابراین می‌بایست تلاش بیشتری برای جذب سرمایه‌های بخش غیر دولتی در اجرای پروژه‌های فاضلاب این استان صورت گیرد.

پزشک متخلف بجای حبس به آموزش رایگان بانوان در کهنوج محکوم شد

کرمان رصد - کرمان - رئیس دادگستری شهرستان کهنوج گفت: متهمان پرونده قصور پزشکی در یکی از مراکز درمانی این شهر که شامل یک متخصص زنان و زایمان، 2 پرستار و یک ماما بودند به پرداخت دیه و از لحاظ جنبه عمومی بجای یک سال حبس به ارائه آموزش رایگان و نوشتن مقاله با موضوع راههای پیشگیری از مرگ و میر نوزاد و مادر محکوم شدند.

پزشک متخصص، به جای حبس به آموزش رایگان بانوان شهرستان کهنوج محکوم شد

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رئیس دادگستری شهرستان کهنوج گفت: متهمان پرونده قصور پزشکی در یکی از مراکز درمانی این شهر که شامل یک متخصص زنان و زایمان و 2 پرستار و یک ماما بودند به پرداخت دیه و از لحاظ جنبه عمومی بجای یک سال حبس به ارائه آموزش رایگان و نوشتن مقاله با موضوع راه‌های پیشگیری از مرگ و میر نوزاد و مادر محکوم شدند

در ثانیه ظرفیت پاسخگویی 10 هزار استعلام را داریم

کرمان رصد - رییس سازمان ثبت احوال کشور به تکمیل پایگاه اطلاعات جمعیت کشور پرداخت و گفت: 200 اداره در 200 هزار نقطه کشور کار استعلام و تشخیص هویت را انجام می دهند، به طوری که در ثانیه 10 هزار استعلام را ظرفیت پاسخگویی داریم.

توفان شن مناطق شرق استان کرمان را فرا می‌گیرد

کرمان رصد - کرمان - رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان از وزش باد نسبتا شدید و احتمال توفان شن در مناطق شرق این استان برای امروز و فردا (یکشنبه و دوشنبه) خبر داد.

موتورپمپ‌های کشاورزی رفسنجان و انار 10 روز خاموش می‌شود

کرمان رصد - کرمان - نماینده مردم شهرستان‌های رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال کشاورزان این 2 شهرستان بعد از انجام اقدامات مورد نیاز در باغ‌ها که نیاز به آبیاری به موقع دارد موتورپمپ‌های کشاورزی را به مدت 10 روز خاموش می کنند.

عملیات احداث ساختمان مجتمع قضایی شهید قدوسی کرمان آغاز شد

کرمان رصد - کرمان - معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان کرمان از شروع عملیات احداث ساختمان مجتمع قضایی شهید قدوسی ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی دادگستری کل استان کرمان خبر داد.

ابراز نگرانی مدیرکل بهزیستی استان کرمان از رشد آمار خودکشی در بعضی از استان‌ها

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل بهزیستی استان کرمان در مقایسه آمار موجود بین ایران و سایر کشور ها در بحث خودکشی گفت: گرچه ایران از میانگین دنیا در موضوع خودکشی و سایر مشکلات اجتماعی بالاتر نیست، اما به هر حال وقوع 10 خودکشی در یک مدت زمان کوتاه بیانگر واقعیاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد و در این توجه استفاده از نظرات کارشناسان و دانشگاهیان بسیار راهگشا است.

طغیان دوباره ملخ صحرایی در جنوب استان کرمان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان گفت: همه زندگی مردم در جنوب کشاورزی است و اگر در مزرعه ای ملخ بنشیند، محصول از بین می رود و این بحران(هجوم ملخ) بالای 90 درصد اتفاق می افتد.

باید به ساخت و سازهای حریم رودخانه‌ها حساسیت بیشتری نشان داد

کرمان رصد - ایسنا/کرمان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان گفت: سعی می کنیم به ساخت و سازهای حریم رودخانه حساسیت بیشتری ورود کرده و طرح واگذار نشود و برخی از طرح ها نیز باید جابه جا شود.

پیش‌بینی بارش‌های بیش از حد نرمال در آبان ماه

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل هواشناسی استان کرمان گفت: پیش بینی می شود بارش ها در آبان ماه جاری بیش از نرمال باشد، در آذرماه بارش های کشور نرمال و قدری کمتر خواهد بود.

پرداخت بیش از 5 میلیارد تومان بابت حق بیمه تامین اجتماعی مددجویان کرمانی

کرمان رصد - ایسنا/کرمان سرپرست معاونت حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمان گفت: پنج میلیارد و 916 میلیون تومان طی شش‌ماهه نخست امسال بابت حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان پرداخت‌شده است.

9 زخمی در تصادف زنجیری شب گذشته در کرمان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از وقوع یک تصادف زنجیره‌ای در شب گذشته در شهر کرمان خبر داد.

بزرگداشت 140 شهید روحانی کرمان برگزار می شود

کرمان رصد - کرمان - مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: همزمان با برنامه های ایام پایانی ماه صفر و دهه وقف مراسم بزرگداشت 140 شهید روحانی استان کرمان به میزبانی 40 مسجد شهر کرمان برگزار می شود.

5 میلیارد تومان حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان کرمانی پرداخت شد

کرمان رصد - کرمان - سرپرست معاونت حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کرمان گفت: پنج میلیارد و 916 میلیون تومان طی شش‌ماهه نخست امسال بابت حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت‌شد.

کرمان از شنبه سردتر می‌شود/احتمال بارش برف برای ارتفاعات مرکز و شمال استان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس اداره پیش بینی هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه از روزهای شنبه و یکشنبه بیشینه دمای هوا در استان کرمان کاهش می یابد تصریح کرد: ناپایداری های جوی تا اواخر وقت شنبه در استان ادامه دارد و از روز یکشنبه دمای مینیمم روند کاهشی خواهد داشت و به تدریج شاهد کاهش نسبی دما در استان خواهیم بود.

2 متخلف شکار در عنبرآباد دستگیر شدند

کرمان رصد - کرمان - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان عنبرآباد از دستگیری 2 متخلف شکار و صید که در حال تیراندازی به دام ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان افتادند، خبر داد.

شناسایی و خنثی کردن 33 میلیون حمله سایبری به کشور در سال گذشته

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: آنتی ویروس توانمند و بومی «پادویش» خدمت ارزنده دیگری نیز از مرکز ماهر سازمان فناوری اطلاعات ایران در حوزه امنیت می باشد که با هدف افزایش ضریب پایداری و مصون سازی فضای تولید و تبادل اطلاعات بکار گرفته شده است.

احتمال هجوم ملخ‌های صحرایی به کشور از 3 ناحیه

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیر حفظ نباتات جهادکشاورزی شمال استان کرمان اظهار کرد: براساس گزارش سازمان بین‌المللی فاوو در سال‌جاری، احتمال هجوم سه دسته ملخ به کشور را داریم که توده اول ملخ‌های از سمت پاکستان و هند، توده دوم ملخ‌های که در کشورهای عربی تخم‌گذاری کرده و توده سوم ملخ‌هایی هستند که در داخل کشور تخم‌گذاری کرده‌اند.

نقشه راه تغییر عملکرد و رویکرد وقف در حال تدوین است

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به اینکه سیاست جدید این اداره اقتصادی، خدماتی و فرهنگی می‌باشد، گفت: نقشه راه تغییر عملکرد و رویکرد وقف در حال تدوین و یکسری اقدامات اولیه در این زمینه انجام شده است.

ساير مطالب

اجرای طرح بیمه اجباری درمان مبتنی بر وُسع خانواده‌ها

تردد عموم از جاده «شهداد - نهبندان» امکان‌پذیر نیست

افزایش 7 درصدی پرونده‌های طلاق در استان کرمان در 6 ماهه اول امسال

بازگشت 8 اتوبوس غیرفعال شهرداری کرمان، به چرخه حمل‌ونقل شهری

قتل در کرمان، دستگیری در بندرعباس

لزوم ورود سازمان بازرسی و اداره اطلاعات به پرونده واگذاری خودرو به لیزینگ یکی از بانک های استان

کمبود دارو در کرمان وجود ندارد

طرح نذر دارو در کرمان اجرایی شد

کمبود انسولین داروخانه‌های کرمان برطرف می‌شود

8اتوبوس بازسازی شده وارد چرخه ناوگان حمل و نقل شهری کرمان می شود

36 حوزه آبخیزداری و آبخوانداری در جنوب کرمان در دست اجراست

بهسازی و تجهیز پارک شهریار بعد از 20 سال/ سردیس شهریار نصب می شود

گلایه مندی شهروندان کرمانی از افزایش هزینه برق

جذب 200 نفر کارشناس در 70 رشته در کرمان

نجات 97 نفر از شهروندان توسط آتشنشانان کرمانی

جذب 200 نفر کارشناس در 70 رشته در استان

100هزار زائر پاکستانی در موکب های چهارگانه اوقاف کرمان اطعام شدند

راهداری کرمان به 312 پرونده تخلف شرکت‌های حمل و نقل رسیدگی کرد

2 متخلف حرفه‌ای شکار پرندگان وحشی در کرمان دستگیر شدند

رفت و آمد گردشگران خارج ازمنطقه سبزشهداد ممنوع است

حمله کنندگان به فروشگاه رفاه کرمان، دستگیر شدند

مشارکت وزارت و شهرسازی در ترمیم و بهسازی معابر ورودی شهر کرمان

حمله کنندگان شب گذشته به فروشگاه رفاه کرمان، دستگیر شدند

بازنگری طرح جامع شهر کرمان/اجازه نمی دهیم یک ریال از منابع کرمان به استان‌های دیگر منتقل شود

استان کرمان، قربانی قاچاق مواد مخدر/ورود روزانه 1500 نفر اتباع بیگانه به کرمان

از افتتاح مرکز ماده 16 ترک اعتیاد سپاه در آذرماه تا انتقاد از نحوه برخورد شورا

دارستان سیرجان دهکده جهانی گلیم می شود

کارمند شهرداری زرند به اتهام اختلاس بازداشت شد

تولید سالانه 14هزار مترمربع فرش دست‌باف توسط مددجویان کمیته امداد استان کرمان

تولید سالانه 14000 مترمربع فرش دست‌باف توسط مددجویان کمیته امداد استان کرمان

پلمب 150 واحد صنفی در کرمان در 6 ماهه اول سال جاری

توقف کامیون های حامل کود حیوانی در جیرفت ممنوع شد

سانحه رانندگی در فاریاب کرمان جان راکب موتورسیکلت را گرفت

خیرین کرمانی افزون بر 2میلیارد ریال به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند

پیاده روی جاماندگان اربعین با حضور 80 هزار سیرجانی برگزار شد

کمک 2 میلیارد و 660 میلیونی خیران به فرزندان زندانیان نیازمند

بند 700 ساله‌ «مملکت»؛ محافظ شهر کرمان در برابر سیلاب

زائرین اربعین حسینی استان کرمان به مرز 120 هزار نفر رسیدند

89 تابلوی غیرمجاز از حاشیه راه‌های جنوب کرمان حذف شد

503 دستگاه تجهیزات مخابراتی قاچاق در سیرجان کشف شد

طرح 600 هکتاری جنگل‌کاری در رودبار جنوب کرمان افتتاح شد

واژگونی خودرو در قلعه‌گنج یک کشته بر جا گذاشت

ترمینال کرمان در حالت نیمه تعطیل/بازگشت 5000 زائر به استان کرمان

هشدار پلیس فتا به افزایش انتشار اپلیکیشن‌های اندرویدی جعلی

احتمال کمبود اتوبوس برای بازگشت زائرین اربعین حسینی استان کرمان از مرز شلمچه

احتمال افزایش ابر و رگبار باران در مناطق جنوب غربی استان کرمان

2 شکارچی متخلف در پارک ملی خبر دستگیر شدند

سرمایه دامی استان کرمان در معرض تهدید/افزایش انگیزه قاچاق دام در استان

مردم از خرید مرغ با وزن بیش از 1800 گرم خودداری کنند

سه حفار غیرمجاز در بافت دستگیر شدند

پیاده روی جاماندگان اربعین در امامزادگان کرمان برگزار می شود

کلاهبرداران 20 میلیاردی کرمان دستگیر شدند

وجود 6970 روشندل در استان کرمان

مدیران فضاهای مجازی در کرمان شناسایی می‌شوند

جزئیات کلاهبرداری 200 میلیارد ریالی در کرمان

2 گروه متخلف شکار و صید در بم دستگیر شدند

متکدیان شهر کرمان ساماندهی می شوند/ راه اندازی 2 کمپ

بودجه شهرداری کرمان بیشتر از میزان تعیین شده تحقق پیدا کرد

توضیح مدیر فوریت‌های پزشکی کرمان پیرامون انتشار یک کلیپ در فضای مجازی

وجود 6 هزار و 970 روشندل در استان کرمان

بنیاد مستضعفان به تجهیز مدارس قلعه‌گنج کمک کرد

10 مصدوم و 2 کشته، در اثر واژگونی خودروی حامل افغان‌ها در محور «ماهان - کرمان»

509 دستگاه اتوبوس در کرمان برای جابجایی زائران اربعین حسینی مهیا شد

واژگونی خودرو حامل افاغنه در کرمان 2 کشته و 10 مصدوم برجا گذاشت

پیش‌بینی افزایش 30 درصدی سفرهای بین شهری اربعین در کرمان

شوراهای حل اختلاف؛ نماد اعتماد نظام قضائی به توانایی‌های مردم

پروانه شکار پرندگان وحشی در کرمان صادر می‌شود

10 مصدوم و 2 کشته، در اثر واژگونی خودروی حامل افغانی‌ها در محور «ماهان - کرمان»

10 مصدوم و 2 کشته؛ در اثر واژگونی خودروی افغانی‌کش در محور «ماهان - کرمان»

25 تا 26 مهرماه، اوج بازگشت زائرین کرمانی اربعین حسینی از مرزهای کشور

اجرای عملیات جدول‌گذاری برای بهبود وضعیت جمع‌آوری آبهای سطحی

محموله سوخت قاچاق در جنوب استان کرمان کشف شد

یکهزار کیلوگرم رب گوجه تاریخ مصرف گذشته در جیرفت کشف شد

افزون بر 682 پرونده قضایی زرند با صلح و سازش مختومه شد

ردیابی مگس مدیترانه‌ای در 35 هزار هکتار از باغ‌های کرمان انجام شد

سرکرده باند قاچاق مواد مخدر در رودبار جنوب کرمان دستگیر شد

دستگیری کلاهبرداران 200 میلیاردی در کرمان

سومین قطار کربلا از استان کرمان حرکت کرد

مفاخر دستگاه قضایی استان کرمان مورد تقدیر قرار خواهند گرفت

تدوین سند مقاوم‌سازی شهرها و روستاها/ لزوم ساماندهی بستر رودخانه‌ها

مسیر «شهداد – نهبندان» قابل بازسازی نیست!!

وضعیت مرزهای حفاظتی استان کرمان برای کنترل قاچاق کالا بررسی شود

مقاوم بودن 60 درصد مسکن روستایی استان کرمان

کرمانی‌ها؛ 15 روز هوای پاک نفس کشیدند

بارش‌های پاییزی کرمان در حد نرمال خواهد بود

ورودی کاروان های زائران پاکستانی به کرمان افزایش یافت

بیشترین پرونده‌های تعزیراتی در کرمان مربوط به نفت و گاز است

ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق در کرمان 38 درصد افزایش یافت

از افزایش 200 درصدی پرونده‌های قاچاق سوخت تا لزوم تحلیل آمارها

افزایش 38 درصدی ارزش ریالی پرونده‌های قاچاق کالا در کرمان

ثبت‌نام 116 هزار و 252 نفر کرمانی برای حضور در پیاده‌روی اربعین حسینی

6 مددجوی کانون اصلاح و تربیت کرمان آزاد شدند

مددجویان کانون‌های اصلاح و تربیت قربانی خطاهای دیگران هستند

دادگستری کرمان با انشعاب‌های غیرمجاز برق برخورد می‌کند

سامانه ارائه گواهی عدم سوءپیشینه در کرمان راه اندازی شد

زمین لرزه 3.2 ریشتری گلباف را تکان داد

مقصران اصلی سیل امسال کرمان چه کسانی بودند؟

2 جوان عنبرآبادی به علت برق گرفتگی در چاه آب جان باختند

نباید اجرای تصمیمات تبعیض‌آمیز باشد

چند پرونده فساد اقتصادی در کرمان در دست بررسی است

سوریه: احتمال گفتگو با کرد‌ها وجود ندارد

درخواست عجیب ترامپ درباره «رضا ضراب»

بیش از یک تن مواد غذایی فاسد در رفسنجان امحا شد

تخلیه نخاله‌های کارخانه مس جیرفت در عنبرآباد ممنوع شد

دستگیری شرور سابقه‌دار رودبار جنوب

حذف قبوض کاغذی گاز از اول آذرماه در کرمان

رژه موتورسواران قانونمند در کرمان برگزار شد

6000 زائر اربعین در موکب اوقاف ماهان اطعام شدند

نخستین قطار کربلا استان کرمان اعزام شد

اعتراض اساتیدی بسیجی کرمان به حذف نام شهید از خیابان‌ها

نخستین قطار از استان کرمان به کربلا اعزام شد

اولین قطار زائران کربلا از کرمان اعزام شد

شبکه‌های اجتماعی در افزایش مشارکت سیاسی موثر هستند

پیش بینی حضور 100 هزار زائر پاکستانی در موکب ماهان

40 موکب میزبان زوار اربعین/ کرمانی ها به شلمچه می روند

یادواره شهدای عشایر استان کرمان سوم بهمن‌ماه برگزار می‌شود

استودیو پلیس کرمان افتتاح شد

کارگران ساختمانی کرمان تا 15 آبان مهلت ثبت‌نام در سامانه رفاهی را دارند

استودیو پلیس در کرمان راه‌اندازی شد

یگان ویژه در مقابل اعتراضات و تجمعات غیرقانونی می‌ایستد

کاهش فاصله کشف و وقوع جرم باعث افزایش احساس امنیت می شود

استخدام نیرو در یگان ویژه با مدرک تحصیلی دیپلم به بالا

رزمایش اقتدار نیروی یگان ویژه در کرمان برگزار شد

پلیس بر مبنای تعامل‌گرایی به دنبال توسعه امنیت اجتماعی است

بخشدار قدیم چاه دادخدا به قتل رسید

رشد 2 درصدی بیمه شدگان استان کرمان طی 6 ماهه اول سال جاری

مرحله دوم واکسیناسیون دام‌ها برای کنترل تب برفکی در کشور آغاز شد

7 درصد کشته‌های تصادفات کشور متعلق به استان کرمان

ارایه خدمت مطلوب در بافت تاریخی کرمان نیازمند امکانات است

کرمان، خط مقدم مبارزه با آسیب های اجتماعی و جرائم

باید ماهیت برنامه‌ها و اقدامات پلیس مبتنی بر تعاملات اجتماعی باشد

همایش ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری

لزوم به روز رسانی دانش پلیس/ جوانان نخبه به کار گرفته شوند

افراد در آستانه اربعین مراقب کلاهبرداران تلفنی باشند

80 هزار اصله درخت در کرمان از گیاهان انگلی پاکسازی می‌شود

حفاظت محیط زیست کرمان نسبت به شکار هوبره توسط اتباع خارجی هشدار داد

نیروی انتظامی به اندازه نفوذش در اسلامی شدن جامعه نقش دارد

افزایش 20 درصدی تولید علوفه مراتع، با انجام پروژه‌های اصلاح و احیای مراتع

مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان از ایسنا بازدید کرد

در فضای غبارآلود فتنه‌ها؛ هیچ نیروی پلیسی نلغزید

پروژه انتقال آب از دریا، اولویت تامین آب شرب شهر کرمان

تامین سلامت آب شرب شهروندان در اولویت است/عملکرد مطلوب کرمان در امحای زباله‌های بیمارستانی

93کیلومتر راه روستایی در جنوب کرمان بازگشایی شد

باید سه دهک پایین جامعه بیمه رایگان داشته باشند

روند رشد مرسولات پستی استان کرمان

لزوم معرفی کرمان به عنوان استان، «ترین‌ها»

اعتقاد، حساسیت و همیت حرفه ای کارکنان استاندارد ستودنی است

احساس امنیت مردم نباید خدشه‌دار شود

7 درصد تولید ناخالص ملی را تصادفات هدر می‌دهند

برخی رفتارها فقط با الزام قانون اصلاح می‌شود