کرمان رصد

آخرين مطالب

اجتماعي

تصادف اتوبوس در کرمان یک کشته و 11زخمی برجا گذاشت

کرمان رصد - کرمان - مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمان گفت: بر اثر برخورد اتوبوس با کامیون در محور باغین به جوپار این استان یک نفر کشته و 11 نفر زخمی شدند.

ساخت باند فرود اضطراری هواپیما در قلعه گنج آغاز شد

کرمان رصد - جیرفت - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان با اشاره به عزم جدی مدیران استان در مبارزه با ملخ های صحرایی گفت: با دستور استاندار کرمان، عملیات اجرایی احداث باند فرود اضطراری قلعه گنج برای فرود هواپیماهای سم پاش در بخش مرکزی این شهرستان در حال انجام است.

دامداران نسبت به خروج دام های خود از جازموریان اقدام کنند

کرمان رصد - جیرفت - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: با توجه به لزوم مبارزه شیمیایی به صورت هوایی و زمینی با ملخ های صحرایی، دامداران حوزه تالاب جازموریان نسبت به خروج دام های خود از منطقه اقدام کنند.

انفجار در رفسنجان جان دختر 2 ساله را گرفت

کرمان رصد - کرمان - رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: انفجار یک منزل مسکونی در رفسنجان جان دختر بچه 2 ساله را گرفت.

مرکز رشد و فناوری های سلامت وزنه ای علمی برای کرمان است

کرمان رصد - کرمان - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت: مرکز رشد و فناوری های سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمان با 29 شرکت فناورانه وزنه ای برای این استان بشمار می رود که باید بیشتر حمایت شود.

دامداران نسبت به خروج دام های خود از جازموریان اقدام کنند

کرمان رصد- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: با توجه به لزوم مبارزه شیمیایی به صورت هوایی و زمینی با ملخ های صحرایی، دامداران حوزه تالاب جازموریان نسبت به خروج دام های خود از منطقه اقدام کنند.

فرمانده سپاه کرمان:سپاه خادم مردم و بازوی ولایت است

کرمان رصد - کرمان - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به سالروز تشکیل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی به فرمان امام راحل گفت: سپاه همچنان خادم مردم و بازوی ولایت است و با تمام توان با تدابیر رهبری معظم انقلاب در همه عرصه ها به مملکت خدمت می کند.

انجام 309 عملیات توسط آتش‌نشانان

کرمان رصد- مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از انجام 169 مورد عملیات اطفاء حریق و 140 مورد عملیات امداد و نجات به دلیل بی‌احتیاطی و عدم رعایت مسائل ایمنی در شهر کرمان در فروردین‌ماه سال‌جاری خبر داد.

وضع مطلوب مراتع کوچ عشایر کرمان را به تعویق انداخت

کرمان رصد- مدیرکل عشایری استان کرمان کوچ را نماد عشایر دانست و گفت: با توجه به اینکه کوچ بهاره از نیمه اردیبهشت‌ماه آغاز خواهد شد امسال به دلیل وضعیت مطلوبی که در مراتع قشلاقی ایجادشده است از عشایر خواسته‌ایم کوچ را به تعویق بیاندازند.

کرمان در تامین منابع مالی بازسازی حمیدیه نقشی ندارد

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان با اشاره به اینکه هزینه‌های مالی برای بازسازی حمیدیه از محل کمک‌های دولتی و مردمی است، گفت: کرمان در تأمین منابع مالی بازسازی حمیدیه نقشی ندارد.

21 درصد جمعیت بالای 35 سال رفسنجان مبتلا به دیابت هستند

کرمان رصد - رفسنجان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با اشاره به اینکه در جامعه شهری رفسنجان دوسوم جمعیت افزایش وزن دارند یا چاق هستند، گفت: بیش از 21 درصد جمعیت بالای 35 سال در این شهر دیابت دارند.

انجام 309 عملیات آتش نشانی در کرمان/ 90 نفر نجات یافتند

کرمان رصد - کرمان - مدیر عامل آتش نشانی کرمان از انجام 169 مورد عملیات اطفا حریق و 140 مورد عملیات امداد و نجات به دلیل بی احتیاطی و عدم رعایت مسائل ایمنی در شهر کرمان طی فروردین ماه خبر داد.

هلال احمر کرمان 446 تن کالا به خوزستان ارسال کرد

کرمان رصد - کرمان - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: طی 15 روز گذشته در مجموع 446 تن کالا به ارزش 12 میلیارد تومان از این استان به مناطق سیل زده خوزستان ارسال شده است.

اعتبارات دولتی استان به رفع بحران حمیدیه اختصاص نیافته است

کرمان رصد - کرمان - نماینده استاندار کرمان در امور رسیدگی به سیل زدگان و مسئول ستاد معین شهرستان حمیدیه گفت: برای حل بحران سیل در حمیدیه از اعتبارات دولتی استفاده نشده و تنها با استفاده از کمک های مردمی، تامین ماشین الات از سوی شهرداری ها و دهیاری ها و کمک واحدهای بزرگ صنعتی در این راستا اقدام شده است.

اعتبارات عمرانی کرمان به مناطق سیل زده اختصاص نمی یابد

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان با تاکید بر اینکه کار مدیریت بازسازی مناطق سیل زده حمیدیه به این استان واگذار شده است، گفت: هیچ مبلغی از اعتبارات عمرانی استان برای بازسازی مناطق سیل زده خوزستان اختصاص نیافته است.

مبارزه با ملخ ها در 1500 هکتار از زمین های جنوب کرمان انجام شد

کرمان رصد - جیرفت - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: مبارزه با ملخ صحرایی در سطح یکهزار و 500 هکتار از زمین های جنوب کرمان انجام شده و تا نابودی کامل این حشرات ادامه دارد.

وضع مطلوب مراتع کوچ عشایر کرمان را به تعویق انداخت

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل عشایری استان کرمان کوچ را نماد عشایر دانست و گفت: با توجه به اینکه کوچ بهاره از نیمه اردیبهشت‌ماه آغاز خواهد شد امسال به دلیل وضعیت مطلوبی که در مراتع قشلاقی ایجادشده است از عشایر خواسته‌ایم کوچ را به تعویق بیاندازند.

مدیرکل اطلاعات کرمان به اخلال گران در امنیت هشدار داد

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل اطلاعات و رئیس جامعه اطلاعاتی استان کرمان گفت: افرادی که به دنبال اخلال در امنیت استان هستند و یا با تحریک بیگانگان قصد ایجاد هر گونه ناامنی را دارند هشدار داده می شود که با قاطعیت با آنان برخورد شده و اجازه هیچ گونه تحرک و ناامنی داده نخواهد شد.

پیش‌بینی بسته‌های حمایتی برای حقوق‌بگیر و بازنشستگان/اتخاد تصمیمات ناپخته در باشگاه مس

کرمان رصد - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: برای جبران گرانی‌ها می‌توان بسته‌هایی را برای طیف حقوق‌بگیر و بازنشستگان پیش‌بینی کرد. ...

از وضعیت نگران‌کننده چند شهرستان استان در برابر سیل تا ساخت دانشگاه در مسیل رودخانه!!

کرمان رصد - استاندار کرمان با تاکید بر اینکه باید توسط فرمانداران، شهرداران و بخشداران عواملی که شهر را در برابر پدیده سیل تهدید می‌کند، را مشخص کرد، ...

عملکرد استان کرمان در حمیدیه خوزستان

کرمان رصد - مدیرکل حوزه استاندار و نماینده استاندار کرمان در شهرستان حمیدیه گفت: بعد از حضور تیم‌های استان کرمان در منطقه، سیل بندهای اطراف شهر که به ...

خسارت 442 میلیارد تومانی سیل اخیر به استان/مسدود بودن محورهای «شهداد – نهبندان» و «راور – دیهوک»

کرمان رصد- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: سیلاب اخیر در استان کرمان 442 میلیارد تومان خسارت به بخش های کشاورزی، منابع طبیعی، ابنیه و راه ها، گاز، برق، آب و فاضلاب شهری و روستایی، مدارس، مسکن شهری و روستایی و ادارات استان وارد کرده است.

وضعیت بارندگی استان کرمان 2 درصد بالاتر از متوسط بلند مدت قرار گرفت

کرمان رصد- مدیرکل هواشناسی استان کرمان گفت: با بارش های فروردین ماه امسال، وضعیت بارندگی استان کرمان دو درصد از بالاتر از متوسط بلند مدت خود قرار گرفته اما همچنان خشکسالی های هیدرولوژی را در استان شاهد بوده و منابع آبی زیرزمینی خالی است.

از نفوذ 108 میلیون مترمکعبی آب به سفره‌های زیرزمینی تا پر شدن 73 درصدی ظرفیت سدهای استان

کرمان رصد- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان با بیان اینکه در 7 هزار و 412 سازه آبخیزداری ما در بارش های اخیر 3.2 میلیارد مترمکعب روان آب داشته که 360 میلیون مترمکعب مدیریت شده و 108 میلیون مترمکعب نفوذ به سفره های آب زیرزمینی بوده است تصریح کرد: 11 درصد از وسعت حوضه آبخیز در شمال استان کرمان آبخیزداری شده است که این مسئله موجب شده 360 میلیون مترمکعب روان آب کنترل شود.

دوم سوم جمعیت رفسنجان چاق یا اضافه وزن دارند

کرمان رصد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خاطرنشان کرد: در جامعه شهری رفسنجان دوسوم جمعیت یا افزایش وزن دارند یا چاق هستند که عدد بالایی به شمار می رود، همچنین بیش از 21 درصد جمعیت بالای 35 سال دیابت دارند و یک چهارم این جمعیت مبتلا به پرفشاری خون هستند.

تفاهم نامه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جیرفت منعقد شد

کرمان رصد - جیرفت - رئیس بهزیستی جیرفت از انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک در اجرای برنامه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی خبر داد و گفت: این تفاهم نامه بین فرماندهی انتظامی، مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی، آتش نشانی و اداره بهزیستی شهرستان جیرفت منعقد شد.

باز شدن دریچه‌های سد بافت

کرمان رصد - مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان از باز شدن تدریجی دریچه های سد بافت خبر داد. " ابراهیم علیزاده" در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، با ...

کرمانی ها در امدادرسانی به حمیدیه خوزستان موفق ظاهر شدند

کرمان رصد - کرمان - گرچه استان کرمان همچون دیگر استانهای درگیر سیل و سیلاب متحمل خسارت های زیرساختی شده ولی بنا به تکلیف تعیین شده از سوی وزرات کشور به عنوان یکی از معین های خوزستان بخشی از نیروهای امدادی این استان در قالب معین منطقه دچار سیل شده حمیدیه مشغول به خدمات رسانی هستند،طوری که رضایت مردم و مسئولان این منطقه را در پی داشته است .

عضو خبرگان رهبری: سال 98با امید و فداکاری آغاز شد

کرمان رصد - جیرفت - نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بر خلاف آنچه دشمنان بر طبل تو خالی خود می زنند گفت: سال 98 با امید و رحمت خداوند و فداکاری ملت ایران آغاز شد.

ساخت و سازهای 23 شهرستان کرمان در بستر رودخانه قرار دارد

کرمان رصد - کرمان - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان با بیان اینکه ساختمان های موجود در 23 شهرستان در حریم و بستر رودخانه ها ساخت و ساز شده است گفت: با اقدامات خطرآفرین اینچنینی برخورد خواهد شد.

2 جوان قلعه گنجی پای چوبه دار بخشیده شدند

کرمان رصد - کرمان - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج گفت: طی یک اقدام خداپسندانه و با ایجاد صلح و سازش بین 2طایفه میرزایی و برقی و گذشت اولیای دم، 2 جوان پای چوبه دار از قصاص رهایی یافتند.

تامین اجتماعی کرمان حائز رتبه اول در سطح کشور شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان از کسب رتبه اول ارزیابی،ارزشیابی و رتبه بندی تامین اجتماعی استان کرمان در سطح کشور خبرداد و گفت: این ارزیابی برای 6ماهه نخست سال 97 انجام شده است.

نماینده استاندار کرمان : بحران سیل در حمیدیه مدیریت شده است

کرمان رصد - کرمان - نماینده استاندار کرمان و مسئول ستاد معین این استان در امور کمک رسانی به مناطق سیل زده خوزستان گفت: وضعیت سیل در شهرستان حمیدیه تحت کنترل و هلال احمر کرمان در زمینه تأمین اقلام مورد نیاز سیل زدگان اقدامات زیادی انجام داده است.

زلزله 4.1 ریشتری هجدک کرمان خسارت نداشت

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: زلزله 4.1 ریشتری بامداد امروز (چهارشنبه) در هجدک از توابع شهرستان راور این استان هیچگونه خسارتی نداشت.

معاون استاندار کرمان:دفاتر تسهیل گری ظرفیتی که باید همراهی شود

کرمان رصد - کرمان - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان از دفاتر تسهیل گری، بعنوان ظرفیت و بازوی قوی و توانمند برای فعالیت در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی نام برد که باید بیشتر همراهی شود.

مردم از ورود به رودخانه منتهی به سد جیرفت خودداری کنند

کرمان رصد - جیرفت - مدیر امور سد جیرفت از بازگشایی دریچه این سد خبر داد و گفت: مردم و عشایر این شهرستان از حضور در مسیر و حاشیه رودخانه هلیل خودداری کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

استاندار کرمان :پیمودن قله های پیشرفت با بهره مندی از توانایی جوانان میسر است

کرمان رصد - کرمان - استاندارکرمان در پیامی به مناسبت روز جوان تاکید کرد: توسعه هرچه بیشتر ایران اسلامی، پیمودن قله های پیشرفت و اقتدار علمی با بهره مندی از توانایی جوانان و مدیریت مسئولانه آنها محقق می شود.

معاون استاندار : سمن ها می تواند گره گشای برخی مشکلات باشند

کرمان رصد - کرمان - سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت : سمن های مردم نهاد از توانایی گسترده و موثری برخوردارند که می توان با حمایت و تکیه بر دانش آنان گره گشای امور زیادی در جامعه بود.

مشکل قطعی ارتباطات در کرمان رفع شد

کرمان رصد - کرمان - مدیر مخابرات منطقه کرمان با اشاره به خسارت های سیلاب و طغیان رودخانه ها به زیرساخت های ارتباطی این استان گفت: مشکل قطعی خطوط مخابرات اینک به صورت کامل در این منطقه رفع شده است.

محور شهداد - نهبندان همچنان مسدود است

کرمان رصد - کرمان - معاون راهداری استان کرمان گفت: کیلومتر 60 تا 75 محور ارتباطی شهداد - نهبندان به صورت کامل تخریب شده و عبور از این محور از روز یکشنبه تاکنون به دلیل وقوع سیلاب همچنان ناممکن است.

استاندار کرمان بر ساماندهی کودکان بی سرپرست تاکید کرد

کرمان رصد - کرمان- استاندار کرمان در جریان بازدید از موسسه خیریه آشیانه علی شهر کرمان ضمن قدردانی از متولیان این موسسه بر ساماندهی هر چه بهتر و بیشتر کودکان بی سرپرست و بد سرپرست تاکید کرد.

مرحله اول مأموریت ستاد معین کرمان در حمیدیه پایان یافت

کرمان رصد - کرمان - نماینده استاندار کرمان در امور رسیدگی به سیل زدگان و مسئول ستاد معین شهرستان حمیدیه گفت: با گذار از مرحله بحران و کنترل سیل در این شهرستان و حاکم شدن وضعیت سفید در منطقه، مرحله تثبیت اوضاع آغاز شد و بخشی از تجهیزات و نیروی انسانی ستاد معین به کرمان باز می گردد.

سه کلاهبردار در کرمان دستگیر شدند

کرمان رصد - کرمان- فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 85 فقره کلاهبرداری به ارزش 320 میلیارد ریال و دستگیری سه متهم در عملیات پلیس آگاهی کرمان خبر داد .

فرصت تاریخی برای تماشای کشتی های کلوخی در کویر شهداد-عباس تقی زاده *

کرمان رصد - کرمان - عباس تقی زاده فعال رسانه ای استان کرمان با انتشار مطلبی با عنوان ` فرصت تاریخی برای تماشای کشتی های کلوخی در کویر شهداد` به اقلیم عجیب و چند گانه کویر لوت پرداخته که این بار بر اثر سیلاب های اخیر کلوت هایش به شکل کشتی هایی شناور بر آب نگاه هر رهگذری را به خود معطوف کرده است .

پلیس فتا کرمان استخدام می کند

کرمان رصد - کرمان- رئیس پلیس فتا استان کرمان گفت: این پلیس به منظور تامین نیروی انسانی تخصصی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن، متعهد، ولایتی، بسیجی، پلیس افتخاری، نخبه علمی و کارآمد (مرد) به صورت پیمانی پنج ساله در مقطع افسری استخدام می‌ کند.

10داروخانه جدید در کرمان راه اندازی می شود

کرمان رصد - کرمان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به وجود 124 داروخانه در کرمان گفت: 9 مورد داروخانه های این شهر شبانه روزی است و قرار است طی سال جاری 10 داروخانه به شهر کرمان اضافه شود.

سیل؛ رشد 45 درصدی گردشگران نوروزی کشور را به 5 درصد کاهش داد/اشغال 110 درصدی هتل‌های کرمان در نوروز 98

کرمان رصد - معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: طی بازدید از هتل های سطح شهر کرمان، اشغال این هتل ها در ایام تعطیلات ...

کرمان به قطب بوم گردی کشور تبدیل شده است/11 میلیارد دلار؛ آورده گردشگری کشور در سال 97

کرمان رصد - معاون توسعه‌ مدیریت سازمان میراث ‌فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور با اشاره به راه اندازی 318 اقامتگاه بوم گردی در استان کرمان، گفت: در حال ...

آغاز برآورد خسارت سیل در استان کرمان

کرمان رصد - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: در حوزه راه های اصلی، فرعی، روستایی، عشایری، پل و ابنیه، مسکن روستایی، کشاورزی، گلخانه ها، کانال ...

اتمام 2 پروژه تقاطع غیرهمسطح ابوذر و پل‌ راه‌آهن در دستور کار شورا در سال جاری/پرهیز شورا از مسایل حاشیه‌ای و سیاسی

کرمان رصد - رییس شورای شهر کرمان با اشاره به اینکه سه پروژه عمرانی بزرگ طی سال گذشته در شهر کرمان به بهره برداری رسید که در این راستا نواقصی وجود دارد ...

فضای سبز حاشیه معابر شهر کرمان خوب نیست/تخصیص تنها 50 درصد بودجه عمرانی استان در سال گذشته

کرمان رصد - استاندار کرمان با اشاره به اینکه فضای سبز حاشیه معابر شهر کرمان خوب نیست و این یک ضعف در این شهر بوده که باید به آن بپردازیم گفت: متاسفانه ...

حال جازموریان خوب است

کرمان رصد - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمان با ابراز خرسندی از جان گرفتن دوباره جازموریان اظهار کرد: در سال‌جاری بارندگی در دو استان کرمان و سیستان ...

عبور صرفا اضطراری از محور «راور _ دیهوک»

کرمان رصد - معاون راهداری اداره کل راهداری شمال استان کرمان اظهار کرد: محور «راور _ دیهوک» در حال بازگشایی است و اکنون فقط عبورهای اضطراری مثل پلیس، ...

تنش آبی استان کرمان به قوت خود باقیست/ وضعیت هیچ نقطه‌ای از استان در بحث آب‌های زیرزمینی خوب نیست

کرمان رصد - مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان از وضعیت تنش آبی استان در سال‌جاری در پی بارندگی‌های روزهای اخیر در استان سخن به میان آورد و بیان ...

علت باز شدن دریچه های سد جیرفت چه بود؟

کرمان رصد - مدیر سد جیرفت دلیل باز شدن دریچه‌های سد جیرفت را تخلیه رسوبات پشت دریاچه سد اعلام کرد. " مسعود افشاری‌پور" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا ...

تخلیه آب 5 روستای سیل‌زده استان/عمده راه‌های بسته شده روستایی استان امروز باز می‌شوند

کرمان رصد - جانشین ستاد بحران استانداری کرمان با یادآوری 5 روستای تخلیه شده در سطح استان، اظهار کرد: در حال تخلیه آب این 5 روستا هستیم و امروز احتمالا ...

تراموا به کرمان می‌رسد؟

کرمان رصد - "تراموا یا قطار سبک شهری" این روزها به عنوان یکی از مدهای حمل و نقلی که می‌تواند کارکرد مناسبی در ناوگان حمل و نقل عمومی داشته باشد مطرح شده ...

کرمان در وضعیت پایدار است

کرمان رصد - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان با بیان اینکه هم‌اکنون در کرمان، آب‌گرفتگی و یا مشکلات ناشی از سیل وجود ندارد، گفت: در مرحله برآورد ...

ساير مطالب

رییس جهادکشاورزی جنوب استان: وضعیت نارنجی است/امیدواریم ملخ‌ها حالت تهاجمی پیدا نکنند

علت باز شدن دریچه های سد جیرفت چه بود؟

زمین لرزه 4.1 ریشتری در هجدک راور

نماینده استاندار کرمان : بحران سیل در حمیدیه مدیریت شده است

2 جوان قلعه گنجی پای چوبه دار از قصاص رهایی یافتند

آمادگی شهرداری کرمان برای ساماندهی کودکان کار و متکدیان

بازداشت فرد منتشرکننده مطالب توهین آمیز به نبی مکرم اسلام (ص)

عضو خبرگان رهبری: سال 98با امید و فداکاری آغاز شد

ساخت و سازهای 23 شهرستان کرمان در بستر رودخانه قرار دارد

بارش‌های اخیر در سازه‌های آبخیزداری شهرستان رفسنجان ذخیره سازی شد

کارشناسان، خسارت سیل در روستاهای شهداد را برآورد می کنند

احتمال رسیدن ذخیره آب پشت سد نساء به 150 میلیون مترمکعب/برای ارگ بم مشکلی پیش نیامده است

هلال احمر کرمان به بیش از 11 هزار خوزستانی امدادرسانی کرد

شهردار : هشت میلیون متر مکعب آب از معابر کرمان جمع آوری شد

عملیات بازسازی پل کالیشور راور با فروکش کردن آب آغاز می شود

6 روستا در کرمان بر اثر تهدید سیلاب تخلیه شد

مدیریت اردوگاههای سیل‌زدگان حمیدیه به ستاد معین کرمان واگذار شد

پروازهای فرودگاه کرمان برقرار است

جدیدترین اقلام مورد نیاز سیل زدگان خوزستان اعلام شد

3800 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در رفسنجان‌ و انار معدوم شد

مردم از سفرهای غیر ضروری جاده ای بپرهیزند

سیلاب راه ارتباطی 73 روستای کرمان را مسدود کرد

بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) کرمان به خوزستان اعزام شد

نشست مشترک دستگاههای امدادرسان کرمان و حمیدیه خوزستان برگزار شد

غفلت از بلایای طبیعی در پدافند غیرعامل - بهنام احمدی *

ارسال محموله 28 تنی امدادی، بهداشتی و غذایی استان کرمان به حمیدیه خوزستان

نباید دیدگاه‌های سیاسی و شخصی به مشارکت و همکاری در کارها لطمه وارد کند

با ایجادسیل‌بندها و دیوار حفاظتی؛ 90 درصد شهر کرمان در برابر سیل امن خواهد شد

بیمارستان صحرایی با تجهیزات کامل درمانی به خوزستان ارسال شد

ارسال اولین کامیون کمک‌های مردم استان کرمان طی هفته جاری به استان‌های سیل‌زده

طرح اضطرار سیل در کرمان تدوین شد

وقوع سیلاب در قناتغستان/ چندین واحد مسکونی دچار آب گرفتگی شدند

نماینده استاندارکرمان در امر کمک رسانی به مناطق سیل زده خوزستان معرفی شد

آخرین وضعیت کمک های امدادی کرمان به استان های سیل زده تشریح شد

بارش باران 10 واحد مسکونی ماهان کرمان را دچار آبگرفتگی کرد

کرمان در 25 شاخص از میانگین کشوری پائین تر است

100 سبد غذایی در روستاهای قلعه گنج توزیع شد

بازگشایی 70 راه روستایی «دوره چگنی» لرستان توسط تیم‌های راهداری استان کرمان

آبگرفتگی برخی منازل مسکونی در مناطق قناتغستان و ماهان/23 و 24 فروردین، روزهای نگران‌کننده بارانی

کرمانی‌ها به کمک سیل‌زدگان حمیدیه خوزستان می‌روند

پنجمین محموله امدادی کرمان به مناطق سیل زده خوزستان ارسال شد

سامانه بارشی در برخی مناطق کرمان فعال است

380 کیلوگرم فرآورده خام دامی فاسد در شهربابک معدوم شد

راه اندازی شهرداری بافت قدیم/ طرح مسیر دوچرخه سواری کلید می‌خورد

تلاش دادگستری برای جلوگیری از توقف چرخ تولید در استان کرمان

انجام بیش از 4000 عملیات توسط آتش نشانان کرمانی

بارش باران در غرب استان/وزش بادهای نسبتا شدید

30 هزار مسافر با ناوگان حمل و نقل جنوب کرمان مسافرت کردند

کرمانی‌ها 520 میلیون تومان به سیل‌زدگان کشور کمک کردند

1788 نفر به مراکز خون گیری کرمان طی نوروز مراجعه کردند

565 هزار پرونده وارد دادگستری کرمان شد

آغاز عملیات اجرایی سیل‌بند شهر کرمان در هفته جاری

گروگان 52 ساله در جیرفت آزاد شد

تصادف در محور ریگان به ایرانشهر چهار کشته و زخمی بر جا گذاشت

افزون بر 2 میلیون تردد نوروزی در جاده های جنوب کرمان ثبت شد

کمک 520 میلیون تومانی کرمانی‌ها برای سیل‌زدگان کشور

آغاز عملیات ساخت سیل‌بند شهر کرمان از 2 روز آینده/تشریح محل‌های خطر هجوم سیل به سمت کرمان

کاهش 6 روزه رسیدگی به پرونده‌ها در دادگستری استان کرمان

طرح استقرار سطل‌های تفکیک شده زباله در شهر کرمان آغاز شد

بارندگی در رفسنجان پنج برابر افزایش یافت

750 سازه آبخیزداری در جنوب کرمان آبگیری شد

چهار محموله امدادی از کرمان به مناطق سیل زده کشور ارسال شد

روزهای تلخ و شیرین جاده‌ای نوروز 98 استان کرمان

ارسال کمک‌های نقدی و غیر نقدی کرمانی‌ها به استان‌های سیل‌زده گلستان و لرستان

بارش باران تا پایان هفته جاری در کرمان ادامه دارد

افزون بر چهارتن موادغذایی فاسد در جنوب کرمان معدوم شد

اقلام امدادی کرمان به سیل زدگان خوزستان ارسال می شود

2 دستگاه راهداری دیگر از جنوب کرمان عازم مناطق سیل زده شد

تردد خودرویی محور سیرجان در ایام نوروز امسال 25درصد رشد یافت

امروز؛ 3 حادثه و نجات 11 تن توسط آتشنشانان

تلاش برای جلوگیری از هیچ گونه توقفی در حوزه تولید

تجهیزات و ماشین آلات از کرمان برای کمک به سیل زدگان ارسال شد

کرمانی ها به یاری مردم مناطق سیل زده بشتابند

زمین لرزه 3 ریشتری در «نودژ» به وقوع پیوست

افتتاح بوستان تمدن در کرمان

وقوع رگبارهای پراکنده درکرمان/شنبه شدت ناپایداری‌ها بیشتر می‌ شود

سانحه رانندگی در محور «بم-ایرانشهر» 5 قربانی گرفت

آمار فوتی‌های ناشی از تصادف در کرمان طی نوروز 26 درصد کاهش یافت

زمین لرزه 3.2 ریشتری جیرفت را تکان داد

مشکل تردد در جاده ها وجود ندارد

جوان عنبرآبادی بر اثر سقوط جرثقیل جان باخت

افزون بر 6 هزار مسافر در جنوب کرمان راهنمایی شدند

5 دستگاه راهداری از جنوب کرمان عازم مناطق سیل زده لرستان شد

واژگونی اتوبوس در کرمان یک کشته و 23 مصدوم بر جا گذاشت

تصادف مرگبار محور ریگان نرماشیر 14کشته و مصدوم برجا گذاشت

هوای کرمان تا فردا ابری همراه با بارش های پراکنده است

کرمان موفق در عبور از بحران سیل

تشریح وضعیت جنوب کرمان در روزهای بارانی ابتدای سال

افزون بر 82 هزار نفر از خدمات طرح ایمنی و سلامت بهره مند شدند

ارسال کمک از استان کرمان برای مناطق سیل زده کشور ادامه دارد

اقلام و تجهیزات مورد نیاز به استانهای سیل زده ارسال شد

واحدهای تولیدی و اقتصادی استان کرمان به کمک سیل زدگان می آید

برخورد اتوبوس با سمند یک کشته و ٢٣ زخمی بر جای گذاشت

فرونشست خاک در منطقه جازموریان/ مشکل استان کرمان در زمینه ریزگردها با باران‌های اخیر حل نخواهد شد

کشته و زخمی شدن 15 نفر در محور «بم – ایرانشهر»

تکذیب وقوع سیل در استان

کرمان معین استان خوزستان است/ فرمانداران گزارش ساخت و سازهای حریم رودها را ارائه دهند

بهره مندی 82 هزار نفر از خدمات طرح ایمنی و سلامت در استان کرمان

وزش باد شدید و گرد و خاک در کرمان/احتمال بارش باران در برخی مناطق

زمین لرزه 3 ریشتری قلعه گنج را تکان داد

سیزده به‌در علیه طبیعت است؟!

ادای احترام به میزبانی طبیعت

کمک های کرمانی ها به مناطق سیل زده خوزستان ارسال شد

دوربین های ثبت تخلف جاده های جنوب کرمان فعال است

طبیعت گردی مردم کرمان در روز طبیعت

افزون بر 1500 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در رفسنجان معدوم شد

رفسنجانی ها بیش از 553 میلیون ریال به سیل زدگان کمک کردند

35 اکیپ یگان حفاظت منابع طبیعی در جنوب کرمان فعال شد

محدودیت های ترافیکی 13 فروردین در کرمان اعلام شد

محور جیرفت - ساردوئیه 13 فروردین یکطرفه می شود

آمادگی استان در برابر حوادث احتمالی بررسی شد

قاتل در کمتر از 12 ساعت در رودبار جنوب دستگیر شد

محدودیتهای ترافیکی استان کرمان در روز سیزده بدر

توصیه‌های ستاد بحران استانداری کرمان به مردم برای سیزده‌بدری آرام

تماس تلفنی رئیس جمهور با استاندار کرمان

به دنبال اختصاص اعتباری به صورت مستقیم برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری کشور هستیم

آخرین وضعیت آب پشت سدهای استان کرمان/شمال استان همچنان در وضعیت خشکسالی

بوستان‌های کرمان در روز طبیعت مهیای حضور طبیعت گردان هستند

سه کارگاه شیرینی پزی فاقد مجوز در رودبار جنوب پلمپ شد

بی توجهی راننده پراید، جان ترک نشین موتورسیکلت را گرفت

بازدید نوروزی 615 هزار نفر از اماکن متبرکه و موقوفه استان کرمان

تردد در تمامی محورهای استان برقرار است/لغو تمامی مرخصی پرسنل راهداری

کشته شدن 47 نفر به علت حوادث ترافیکی در کرمان/تعطیل شدن 80 مرکز و اماکن به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی

برگزاری 750 تور نوروزی در استان کرمان

سه طرح مختلف در بردسیر به بهره برداری رسید

وزش باد پدیده غالب سیزدهم فروردین در کرمان است

ماهی قرمز را در آبهای آزاد و سد ها رهاسازی نکنید

آغاز بارش‌ها در استان از امروز/برآورد خسارت های سیل روزهای گذشته در حال جمع آوری و کارشناسی است

افتتاح و بازدید از چند پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان بردسیر

رعایت حقوق شهروندی در اولویت برنامه های پلیس است

پیش‌بینی سیزده بدری ابری در کرمان/احتمال وقوع طوفان شن در مناطق شرقی استان از روز دوشنبه

13 نفر در حوادث نوروزی کرمان جان باختند

طرحهای آبخیزداری در کرمان سد راه سیلاب های مخرب شد

کمبودی برای اسکان مسافران نوروزی در استان کرمان وجود ندارد

نزاع جمعی در سیرجان 6 نفر را راهی بیمارستان کرد

290 هزار مسافر نوروزی از موزه های کرمان دیدن کردند

آمار ولادت و فوت در استان کرمان در ایام نوروز

مفاد میثاق نامه «بهرفت» در جامعه باید نهادینه و فرهنگ سازی شود

هفت مجتمع رفاهی در جنوب کرمان آماده خدمات رسانی است

رسیدگی به نقاط محروم اولویت اصلی دولت است

تالاب جازموریان آبگیری شد

امدادگران فرد سقوط کرده در چاله آسانسور را نجات دادند

پرتصادف‌ترین استان‌ها در نوروز 97/کرمان رتبه دوم در کشته شدگان حوادث رانندگی!!

افزایش 42 درصدی تعداد بازدیدکنندگان ارگ تاریخی بم

290 هزار مسافر نوروزی از موزه های استان کرمان دیدن کردند

سیل به بیش از 1600 کیلومتر راه روستایی کرمان خسارت زد

سیل به چه میزان شهر کرمان را غافلگیر می‌کند؟

سقوط کارگر ساختمانی در چاله آسانسور

تصادف در محور سیرجان به بندرعباس سه کشته برجا گذاشت

شهروندان کرمانی موارد تخلف را گزارش دهند