کرمان رصد

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی خبر داد:امکان دریافت آنلاین همه آگهی های ثبتی تشکل های کارگری و کارفرمایی

کرمان رصد - مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از انجام همه آگهی های ثبتی تشکل های کارگری و کارفرمایی از طریق سامانه دریافت آنلاین محتوای آگهی های ثبتی روزنامه رسمی کشور خبر داد.

در کارگروه اشتغال استان کرمانشاه عنوان شد: تلاش برای اجرای سند توسعه اشتغال استان باید در راستای شعار جهش تولید باشد

کرمان رصد - چهارمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه به ریاست بازوند استاندار کرمانشاه و با حضور هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی، حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری ، مدیران کل دستگاه های اجرایی، موسسات و بانک های عامل در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد.

ثبت نام کارفرمایان ایلام برای دریافت تسهیلات کرونایی آغاز شد

کرمان رصد - مدیر اشتغال و کارآفرینی تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: ثبت نام کارفرمایان برای دریافت وام کرونایی در ایلام آغاز شده است و متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه کارا نسبت به آن اقدام کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعیی مازندران خبر داد: پرداخت وام به 13 رسته کسب و کار آسیب‌دیده از کرونا از خرداد ماه

کرمان رصد - مدیرکل و رییس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: پرداخت وام 12 درصدی به 13 کسب و کار آسیب دیده از کرونا به شرط حفظ اشتغال از خردادماه آغاز می‌شود.

بیش از 10 هزار نفر در استان بوشهر برای بیمه بیکاری ثبت نام کردند

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: تاکنون 10 هزار و 726 نفر از متقاضیان بیمه بیکاری ناشی از مشکلات اقتصادی کرونا در این استان در سامانه مربوطه ثبت نام کردند.

معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس:تقویت و توسعه کیفی تعاونی‌ها اولویت اصلی است

کرمان رصد - معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: با توجه به شرایط کنونی اقتصاد استان تعاونی ها می توانند نقش و اثرگذاری مهم در اشتغال و تامین ارزانتر کالاهای مورد نیاز مردم را ایفا کنند.

سامانه استحقاق درمان تأمین اجتماعی ، جایگزین تاریخ اعتبار دفترچه‌های درمانی شد

کرمان رصد - سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور دستور اداری به واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر کشور ، حذف فرآیند تأمین اعتبار دفترچه درمانی و جایگزینی آن با سامانه استحقاق درمان را ابلاغ کرد.

رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی : سامانه تخصصی ناظربرای پایش برنامه های اشتغال وارد مرحله عملیاتی شد

کرمان رصد - رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال وزارت تعاون ،کارورفاه اجتماعی ازمرحله عملیاتی و اجرایی شدن سامانه" ناظر" به عنوان نخستین سامانه تخصصی نظارت و ارزیابی مصوبات، سیاست ها و برنامه های اشتغال در سطح ملی و استانی خبر داد.

اطلاعیه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در مورد مشمولین بیمه بیکاری

کرمان رصد - به اطلاع می رساند تمامی مقرری بگیرانی که در اسفند سال 1398 بیکار شده اند ظرف 24 ساعت آینده پیامکی به شرح زیر دریافت می کنند : «متقاضی محترم،لطفا به محض دریافت این پیامک با مراجعه به سامانه «ثبت درخواست بیمه بیکاری» و در اسرع وقت( حداکثر 12 ساعت) نسبت به درج شماره حساب بانکی خود در یکی از بانک های تعیین شده در سامانه اقدام نمایید. بدیهی است مسئولیت اعلام صحت و سقم شماره حساب و انطباق آن با کد ملی بر عهده جنابعالی است.»

رییس بازرسی کار خراسان شمالی: امسال استقرار مسئول ایمنی در کارگاه های پر خطر الزامی می شود

کرمان رصد - رییس بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: امسال، استقرار مسئول ایمنی در کارگاه های پر خطر بخصوص کارگاه های ساختمانی در قالب مدل خودبازرسی درون کارگاهی، الزامی می شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم خبرداد: صدور 42 گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی در سال 1398

کرمان رصد - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: با تلاش همکاران اداره بازرسی کار، 42 گواهینامه صلاحیت ایمنی برای شرکتهای پیمانکاری استان قم در سال 98 صادر شد.

آموزش و کارورزی 717 نفر دانش آموخته دانشگاهی در واحدهای تولیدی استان همدان

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان به اجرای طرح کارورزی برای فارغ التحصیلان جویای کار و کارفرمایان استان همدان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: 717 نفر دانش آموخته دانشگاهی در واحدهای تولیدی استان همدان دوره کارورزی را سپری کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: روابط عمومی صدای واحد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

کرمان رصد - نشست ویدئو کنفرانس وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیران کل و مسئولان روابط عمومی ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانها برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: روابط عمومی ها جریان اعتمادسازی در جامعه را تقویت کنند

کرمان رصد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام با تاکید بر اینکه روابط عمومی ها جریان اعتمادسازی در جامعه را تقویت کنند، گفت: پاسخگویی مستمر به مخاطبان و کاهش فاصله میان مردم و مدیران کارکرد مهم و اصلی روابط عمومی در هر دستگاهی است.

استان مرکزی سنجش مهارت را در واحدهای صنعتی به فعلیت برساند

کرمان رصد - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه استان مرکزی سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای را در واحدهای صنعتی به فعلیت برساند، تاکید کرد: تحقق توسعه در گرو مهارت نیروی انسانی است.

کبیری در مراسم امضای تفاهم نامه با سازمان ملی بهره وری خبر داد: گسترش تعامل و همکاری های دو جانبه در زمینه ارتقا بهره‌وری حوزه تعاون

کرمان رصد - سازمان ملی بهره‌وری ایران و معاونت امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: کسب و کارهای حافظ نیروی کار در زمان کرونا حمایت می شوند

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: بنگاه‌هایی که در زمان شیوع بیماری کرونا کسب و کار خود را فعال نگه داشته و نیروی کارشان را حفظ کنند، از سوی دولت حمایت می شوند.

​رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در استان مرکزی: مجوزهای کارآفرینی باید پیوست نیروی انسانی داشته باشد

کرمان رصد - علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، بر «پیوست نیروی انسانی ماهر» برای صدور پروانه کارآفرینی در کشور تأکید کرد.

رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور در استان مرکزی: ضرورت ایجاد شورای صلاحیت حرفه‌ای در استان مرکزی

کرمان رصد - رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور بر ضرورت ایجاد شورای صلاحیت حرفه ای و سنجش مهارت در استان مرکزی با تکیه بر ظرفیت نخبگان، اساتید و مربیان حوزه های مختلف تاکید کرد و گفت: این شورا می تواند توان مهارتی تمام مراکز تولیدی استان را ارزیابی و شناسنامه مهارتی لازم را برای هر بخش صادر کند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین خبر داد: بیش از 9 هزار بازرسی از واحدهای کار قزوین صورت گرفت

کرمان رصد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: در سال گذشته 9 هزار و 795 بازرسی ادواری و موردی از واحدهای کار استان صورت گرفت که نسبت به مدت مشابه قبل 10 درصد افزایش داشته است.

تشکیل شورای همکاری نهادهای انقلابی حمایتی با دولت در یاسوج

کرمان رصد - نخستین شورای استانی همکاری نهاد های انقلابی حمایتی، عمومی و سازمان های مردم نهاد با دولت به ریاست استاندار کهگیلویه وبویراحمد و با دبیری اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی در سالن دولت تشکیل شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت جامعه کارگری و کارفرمایی از طرح رزمایش مومنانه

کرمان رصد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: به عنوان نماینده جامعه کارگری و کارفرمایی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لرستان به عنوان متولی رزمایش کمک مومنانه که در اجرای دو مرحله این طرح در استان بی‌نظیر عمل کرده، حمایت خواهیم کرد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: روابط عمومی ها خدمات انجام شده را با ابزارهای نوین اطلاع رسانی کنند

کرمان رصد - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان در اولین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها از تلاشها و خدمات روابط عمومی های دستگاهها و بانکهای زیر مجموعه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان که در عرصه اطلاع رسانی خدمات گسترده خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعالیت می کنند، تقدیر کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: پرداخت بیمه بیکاری به 37 هزار متقاضی آسیب دیده از کرونا

کرمان رصد - مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اصفهان اعلام کرد: پیش بینی می شود تا اواخر اردیبهشت بیمه بیکاری 37 هزار متقاضی بیمه بیکاری در استان اصفهان پرداخت شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: موفقیت یک سازمان منوط به روابط عمومی قوی، قدرتمند و پویاست

کرمان رصد - نشست ویدئو کنفرانس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی با مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران روابط عمومی استان ها با حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

ساخت بزرگترین پروژه گاوداری شرق کشور در شیروان آغاز شد

کرمان رصد - عملیات اجرایی ساخت گاوداری 10 هزار راسی شیروان، بزرگترین پروژه گاوداری شرق کشور، به صورت ویدئوکنفرانس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در روستای خرم‌آباد این شهرستان آغاز شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: روابط عمومی ها باید به جایگاه واقعی خود برسند

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: مسوولین روابط عمومی با توجه به گستردگی فعالیت ها باید از یک جایگاه ویژه برخودار بوده و به جایگاه واقعیشان دست یابند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ارتباطات مردمی و پاسخگویی در دوره کنونی قابل قیاس با گذشته نیست

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در جلسه ویدیو کنفرانس مدیران کل و روابط عمومی های ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها که به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد از تحولات چشمگیر در حوزه ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شهروندان در دوره کنونی خبر داد و گفت: این تحولات نسبت به گذشته بسیار روزافزون شده و قابل قیاس نیست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: روابط عمومی ها با ترسیم شفاف خدمات نقش مشاوره ای در تصمیمات استراتژیک دارند

کرمان رصد - به مناسبت گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات ، مدیر کل و رییس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مسئولان روابط عمومی شورای هماهنگی تقدیر کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: سرمایه گذاری یک هزار میلیارد تومانی شستا در پروژه های دامداری صنعتی

کرمان رصد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به سرمایه گذاری یک هزار میلیارد تومانی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی( شستا) در پروژه های دامداری صنعتی، گفت: اطلاعات دقیق مربوط به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) در صفحه کدال بورس وجود دارد و چیزی از دید مردم پنهان نیست.

سامانه استحقاق درمان تأمین اجتماعی ، جایگزین تاریخ اعتبار دفترچه‌های درمانی شد

کرمان رصد - سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور دستور اداری به واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر کشور ، حذف فرآیند تأمین اعتبار دفترچه درمانی و جایگزینی آن با سامانه استحقاق درمان را ابلاغ کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: انتقال درست اخبار، سرمایه اجتماعی را افزایش می دهد

کرمان رصد - شریعتمداری با بیان اینکه "تهدیدهراسی" یکی از نقاط ضعف روابط عمومی ها در ایران است، بر ضرورت شکل گیری روابط عمومی دو طرفه و گفتگو محور با نقش برجسته شبکه های اجتماعی تاکید کرد.

رییس سازمان بهزیستی چگونگی جبران خسارت مهدهای کودک غیردولتی ناشی از کرونا را تشریح کرد

کرمان رصد - معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور از ارایه تسهیلات وام 12 تا 16 میلیون تومانی به مهدهای کودک غیر دولتی به ازای حفظ اشتغال هر پرسنل که به منظور قطع زنجیره انتقال کرونا از اسفندماه تعطیل هستند خبر داد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: پرداخت تسهیلات 10 میلیون ریالی به بازنشستگان برای خرید سهام ETF یکم

کرمان رصد - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از ایجاد امکان سرمایه گذاری بازنشستگان علاقه مند این صندوق در صندوق واسطه گری مالی یکم (ETF) با استفاده از تسهیلات 10 میلیون ریالی خبر داد.

​شریعتمداری خبرداد:مذاکره برای ساخت 4 هزار خانه جدید ویژه خانواده های دارای دو معلول+فیلم

کرمان رصد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : پیرو یادداشت تفاهمی که قبلا امضا شده بود مقدمات مذاکره برای ساخت 4 هزار واحد مسکونی بعدی برای خانواده‌های دارای دو معلول با کمک بنیاد مستضعفان صورت گرفت.

ساير مطالب

​شریعتمداری خبرداد:مذاکره برای ساخت 4 هزار خانه جدید ویژه خانواده های دارای دو معلول

تقدیر نماینده کارگران از کارفرمایان برای تامین اقلام بهداشتی

پیام تسلیت وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به وزیر اقتصاد

​آغاز ثبت نام از کارفرمایان و خویش فرمایان برای دریافت تسهیلات کرونا

پرداخت تسهیلات به تعاونی های تولید کننده محصولات مقابله با کرونا+ فیلم

پرداخت تسهیلات به تعاونی های فعال در مبارزه با کرونا+ فیلم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: اجرای آیین نامه ایمنی کارگاه های ساختمانی آمار حوادث را کاهش می دهد

تقدیر یونیسف از تلاش های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ارائه خدمات ضروری به ایرانیان

در کارگروه اشتغال استان البرز مطرح شد: جهش شاخص‌های اقتصادی البرز در سال 98

معاون توسعه کارآفرینی واشتغال : وبینارهای آنلاین تخصصی فناوری و صنایع فرهنگی در شرایط پسا کرونا برگزار می شود

معاونت امور تعاون و قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح تفاهم نامه همکاری امضا کردند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کشاورزی یکی از اولویت‌های توسعه استان کرمانشاه است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: قراردادهای سفید امضا در صورت اثبات در مراجع قضایی فاقد اعتبار است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: 63 هزار اصفهانی مشمول دریافت بیمه بیکاری هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تاکید کرد: ضرورت استفاده از ظرفیت صدا و سیما برای آموزش و توانمندسازی تعاونگران

مدیرکل بازرسی کاروزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی : "ابطال آیین نامه مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی" رد شد

شجاعی برهان : تبادل مناسب اطلاعات دستگاه ها به روان سازی ارائه خدمات منجر می شود

با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی «مدیرکل دفتر بیمه‌های اجتماعی» منصوب شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: 28 هزار کارگر ساختمانی تحت پوشش بیمه ای قرار دارند

70 میلیارد تومان سهم ایلام از تسهیلات اشتغال روستایی

تولیدی ترانسفورماتورسازی کوشکن واحد نمونه زنجان شد

مهارت آموزی بیش از 2 هزار نیروی کار در استان همدان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی خبر داد: خانه بهداشت کارگری سیمان ارومیه در میان برترین های کشور

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی بوشهر: خودکفایی در تولید علاوه بر ایجاد اشتغال های خرد به پیشگیری از آسیب های اجتماعی منجر می شود

تسهیلات 2 هزار و 284 طرح اشتغال روستایی در استان مرکزی پرداخت شد

استاندار گیلان: حفظ نیروهای کارگری در ایام شیوع کرونا ستودنی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: اقدامات لازم برای پیشگیری از کرونا در واحدهای تولیدی و صنعتی با جدیت انجام می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: جهش تولید در دستور کار تشکل‌های تعاونی قرار گیرد

مدیرکل تعاون, کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا حمایت می شوند

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: نقش و جایگاه تشکلهای کارگری موجب آرامش، افزایش بهره وری و امنیت شغلی کارگران خواهد شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه : نحوه کمک های مؤمنانه به افراد نیازمنده هدفمند می شود

آمار مشمولان دریافت بیمه بیکاری در کهگیلیویه وبویراحمد اعلام شد

فعالیت بیش از 11 هزار کارگر ورزشکار در اردبیل

جذب 438 میلیارد تومان اعتبار اشتغال روستایی در گلستان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین از تشکیل 44 تعاونی جدید در استان خبر داد

بازنشستگی پیش از موعد یک هزار و 500 کارگر لرستانی

سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد : فراخوان ثبت نام الکترونیکی از متقاضیان تأسیس مراکز خدمات بهزیستی (مثبت زندگی)

ابزارهای دانش برای ارتباط جهان / عیسی منصوری _ معاون توسعه، کارآفرینی و اشتغال

امهال اقساط مشتریان صندوق کارآفرینی امید جهت حمایت از کسب و کارها در اردبیل

شیرکانی در دیدار نمایندگان استان گلستان: منابع صندوق‌ بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر امانت است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: توانمندسازی تشکلات کارگری و کارفرمایی ضروریست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: سهم اشتغال در حوزه تولید در استان یزد 43 درصد است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: خودجوش بودن مردم در تولید ماسک نشان از روحیه جهادی دارد

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: سرمایه اصلی تعاون اعتماد مردم است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: بنگاههای اقتصادی در ایام کرونا با حفظ اشتغال موجود به کار ادامه دهند

نحوه بهره مندی واحد‌های کسب و کار از تسهیلات دوره کرونا در کرمانشاه اعلام شد

تفاهم‌نامه همکاری با سازمان ‌نظام‌ وظیفه عمومی خوزستان امضا می شود

معاون توسعه کارآفرینی واشتغال : وبینارهای آنلاین تخصصی فناوری و صنایع فرهنگی در شرایط پسا کرونا برگزار می شود

معاونت امور تعاون و قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح تفاهم نامه همکاری امضا کردند

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خبر داد: برگزاری نشست شورای عالی کار به منظور بررسی مولفه های مزدی حق مسکن

منصوری : وبینارهای آنلاین تخصصی فناوری و صنایع فرهنگی در شرایط پسا کرونا برگزار می شود

امضا تفاهمنامه همکاری بین معاونت امور تعاون و قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح

تقدیر یونیسف از تلاش های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ارائه خدمات ضروری به ایرانیان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: 500 بسته معیشتی تا پایان ماه رمضان در میان اقشار آسیب دیده کارگری توزیع می شود

در جلسه گروه کارشناسی کارگروه تخصصی اشتغال خراسان رضوی: معین های اقتصادی عامل حفظ و پایداری بنگاه های اقتصادی هستند

کسب دو عنوان برتر ملی استان اردبیل در جشنواره امتنان

کارفرمایان زنجانی با به‌کارگیری افراد معلول از تسهیلات بهره‌مند می‌شوند

کاهش آمار بیمه بیکاری در استان سمنان با اولویت‌قرارگرفتن تولیدات ترکیبی

احیا 172 واحد راکد طی سال 99 در اردبیل

پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام

مدیرکل تعاون, کار ورفاه اجتماعی هرمزگان خبر داد: فرصت های شغلی در محلات آسیب پذیر ایجاد می شود

20 هزار کارگر در واحدهای تولیدی چابهار فعالیت می کنند

پیام قدردانی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از مقام معظم رهبری

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه "سی و یکمین جشنواره ملی قدردانی از کارگران: پیشنهاد افزایش حق مسکن دستمزد کارگران را به دولت می بریم

نحوه بهر ه مندی واحد های کسب و کار از تسهیلات دوره کرونا

در سی و یکمین جشنواره ملی قدردانی از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه : شریعتمداری از کارگران نمونه ملی سال 1398 تقدیر کرد + اسامی

بحران کرونا و سازمان تامین اجتماعی / مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی

به‌مناسبت هفته کارگر و پیگیری تحقق شعار سال انجام شد؛ ارتباط تصویری هفت مجموعه تولیدی با رهبر معظم انقلاب اسلامی

از سوی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ؛ گزارش حوزه های تخصصی به معاون اول رئیس جمهور ارائه شد

از سوی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد ؛ ارائه گزارش حوزه های تخصصی به معاون اول رئیس جمهور

از سوی مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت؛ ارائه گزارش حوزه های تخصصی به معاون اول رئیس جمهور

آزادسازی سهام عدالت منجر به گسترش مالکیت مردمی در جامعه می‌شود/عرضه سهام شستا در بورس بزرگترین برنامه اقتصادی - اجتماعی دولت بوده است

با حضور معاون اول رئیس جمهور: سامانه فرزندخواندگی رونمایی شد

پرداخت وام 2میلیون تومانی به صاحبان مشاغل بی ثبات/ ثبت نام از 13 رسته شغلی آسیب دیده از هفته آینده/ نمی توان از نقش جامعه کارگری به عنوان ستون فقرات تولید در کشور چشم پوشی کرد

پیگیری رفع مشکلات از موسسه خیریه بندرعباس / تولید روزانه هزار ماسک در موسسه خیریه بندرعباس

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در ستاد مدیریت بیماری کرونا: خدمات دولت را در مقابله با کرونا به آگاهی مردم برسانیم

شرط پرداخت مرحله پنجم تسهیلات اشتغال روستایی در اردبیل اعلام شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر:طرح‌های زودبازده گامی در مسیر تحقق جهش تولید است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: خدمت به ورزش کارگری از اولویت های کاری است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران در بازدید از شهرک صنعتی شمس آباد: در سال جهش تولید تلاش می کنیم از بحران کرونا عبور کنیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: جهش تولید نباید یک لحظه تعطیل شود

استان سمنان جزو 10 استان برتر کشور در جذب تسهیلات اشتغال روستایی

ضرورت اجرای فازهای باقیمانده طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان‌های زنجان

پیشگیری و کنترل بیماری کرونا با محوریت خانه های بهداشت کارگری در استان فارس

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد: بیش از 12 هزار نفر در استان متقاضی بیمه بیکاری هستند

در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید زنجان عنوان شد: افزایش بیمه‌شدگان تامین اجتماعی نشان از رونق تولید دارد

دلبری در جلسه شورای هماهنگی استان تهران: با توجه به شرایط کرونا باید به شکل قوی تری به انجام وظایف خود بپردازیم

زنجان 112 هزار کارگر بیمه شده دارد

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: کارگران زیربنا و خمیرمایه توسعه کشور هستند

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: گفت وگوی اجتماعی و سه جانبه گرایی ابزاری برای دستیابی به پیشرفت اجتماعی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: 480 هزار کارگر بیمه شده تامین اجتماعی در کرمان مشغول به کار هستند

تجلیل از برگزیدگان جشنواره امتنان از کارگران و واحدهای نمونه هرمزگان

سال گذشته بیش از 11 هزار بازرسی از کارگاه‌های کردستان صورت گرفت

سمنان جزو 4 استان با کمترین درخواست‌ دهنده بیمه‌ بیکاری قرار گرفت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تاکید کرد: ضرورت افزایش توسعه کمی و کیفی بخش تعاون در شهرستانها

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام خبر داد: شرکت پویا نخ ایلام فعالیت خود را از سر می گیرد/ تعامل بین کارگر و کارفرما ملاک تداوم رونق تولید است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: کارخانه نساجی نقش و تاثیر اساسی در اشتغال و تولید دارد

9 هزار کارگر واجد شرایط دریافت بیمه بیکاری در اردبیل شدند

منتخب مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی: شعار جهش تولید با استفاده از نیروهای جهادی تحقق می‌یابد

حوادث کار در استان سمنان 25 درصد کاهش یافت