کرمان رصد

آخرين مطالب

وزارت رفاه

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ کلنگ ساخت ۲۴۰ واحد مسکونی تعاونی کارکنان زیرمجموعه در قم به زمین زده شد

کرمان رصد - کلنگ ساخت ۲۴۰ واحد تعاونی مسکونی برای کارکنان اداره تعاون، کار و رفاعی اجتماعی استان قم در سفر معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در بلوار امام رضا قم به زمین زده شد .

معاون توسعه مدیریت و منابع در قم : باید با همفکری و تصمیم گیری های به موقع، مشکلات مردم را حل کنیم

کرمان رصد - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ما وزارتخانه ای هستیم که ارتباط زیادی با مردم داریم به طوری که ۲۵ درصد اقتصاد دولتی کشور در ذیل این وزارتخانه مدیریت می‌شود.

شرکت های پیمانکاری مناطق ویژه و آزاد ملزم به اجرای طرح طبقه بندی مشاغل هستند

کرمان رصد - مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس ماده ۴۸ و ۴۹ قانون کار و مقاوله نامه شماره ۱۰۰ و ماده ۵۱ قانون کار، شرکت های پیمانکاری در مناطق ویژه اقتصادی و آزاد ملزم به اجرای طرح طبقه بندی مشاغل هستند.

یزدان در نشست تخصصی با مراجع حل اختلاف هرمزگان: شکایات کارگری هرمزگان کاهش داشته است

کرمان رصد - مدیرکل روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تاثیر آن در تولید و کسب کارها، شکایات کارگری در هرمزگان کاهش داشته که این امر نشان از تلاش کارکنان حوزه روابط کار وهمسویی با نگرش های مدیریت تعاون و کار استان دارد.

حرکت در جهت تکمیل زنجیره ارزش فولاد در صندوق‌های بازنشستگی

کرمان رصد - تفاهمنامه همکاری بین دو شرکت وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری و صندوق بازنشستگی فولاد با هدف تکمیل زنجیره ارزش فولاد در دو مجموعه و افزایش سودآوری برای بازنشستگان دو صندوق ، به امضا رسید.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همه امکانات و توانایی های خود را برای رفاه مردم به کار بسته است

کرمان رصد - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی همه امکانات و توانایی‌های خود را برای ایجاد اشتغال و رفاه مردم به کار بسته و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

کتابچه تعاونگران موفق کردستان سنندج منتشر شد

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از تهیه و تدوین کتابچه شرکت‌های تعاونی موفق خبر داد و گفت: در این کتابچه روایت موفقیت ۱۰ تعاونگر موفق شهرستان سنندج به رشته تحریر در آمده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: دهه فجر ایامی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت ایران است

کرمان رصد - نخستین جلسه کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه‌ مبارک فجر استان سمنان، بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: کارگران یکی از وفادارترین اقشار به انقلاب اسلامی بوده اند

کرمان رصد - جلسه مشترک شورای فرهنگی جامعه کار وتولید کارگروه کارگری و کارآفرینی گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر برگزار شد.

معرفی ۷۱۰۰ بنگاه آسیب دیده از کرونا برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل در استان یزد

کرمان رصد - تاکنون ۷ هزار و۱۰۰ مورد از بنگاه های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا به بانک های عامل جهت دریافت تسهیلات معرفی شده که ۴۶۹۶ بنگاه مبلغی بالغ بر ۱۳۱هزارمیلیارد تسهیلات دریافت کرده اند.

۱۰۲ میلیارد تومان تسهیلات کرونا به بیش از ۱۳ هزار کسب و کار در اردبیل پرداخت شد

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: بیش از ۱۰۲ میلیارد تومان تسهیلات کرونا به بیش از ۱۳ هزار کسب و کار عمدتا در حوزه حمل و نقل پرداخت شد.

هفدهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری خراسان جنوبی برگزار شد

کرمان رصد - هفدهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال پایدار روستایی استان خراسان جنوبی به میزبانی شهرستان بیرجند با حضور مدیر کل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و فرماندار شهرستان بیرجند و نماینده گان بانک های عامل و دستگاه های اجرایی استان، در محل فرمانداری شهرستان بیرجند برگزار شد.

برنامه های جامعه کار و تلاش با رویکرد امیدآفرینی در دهه فجر اجرا می شود

کرمان رصد - مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: برنامه های اجرا شده جامعه کار و تلاش و تعاون در آذربایجان شرقی در دهه فجر با رویکرد امید آفرینی در جامعه اجرا می شود.

ارزیابی عملکرد ۸ ماهه حوزه تعاون و بررسی ویژگی های طرح مشوق بیمه ای کارفرمایان

کرمان رصد - جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با دستور کار بررسی عملکرد ۹ ماهه سال جاری در حوزه تعاون با حضور پروانه رضایی بختیاری مدیر کل، مدیران، روسای ادارات روسای ادارات ستادی حوزه مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و جمعی از روسای اجرایی این اداره کل تشکیل شد.

فراهم شدن بسترهای اشتغال مولد دانش آموختگان دانشگاهی البرز از طریق اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای

کرمان رصد - در راستای اجرای طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال، تفاهم نامه همکاری آموزشی فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و دانشگاه فنی و حرفه ای استان البرز منعقد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: استعداد ورزش کارگری کردستان حضور در مجامع ملی و بین المللی است

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در جلسه تشکیل انجمن ورزش بوکس کارگری، استعداد ورزشی کارگری استان را مناسب ارزیابی کرد و گفت: انجمن های ورزش کارگری کردستان این ظرفیت را دارند که در عرصه کشوری صاحب جایگاه و در رقابت های بین المللی افتخار آفرینی کنند.

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به ۲۸۰۰ بازنشسته تامین اجتماعی در اردبیل

کرمان رصد - در دیدار رئیس هیئت مدیره کانون کارگری بازنشستگان استان با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل عنوان شد: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به ۲۸۰۰ بازنشسته تامین اجتماعی در اردبیل آغاز شد.

دو هزار نفر در سیستان و بلوچستان متقاضی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: از شهریور ماه امسال که دبیرخانه طرح ملی مشاغل خانگی در استان راه اندازی شده است تاکنون دو هزار و ۲۰۰ نفر در این طرح نام نویسی کرده اند.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: جهش تولید و گذر از مشکلات امروزی شعار کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر استان است

کرمان رصد - به دلیل حضور و استفاده گسترده نسل جوان و شهروندان از فضای مجازی و شبکه های ارتباطی، برنامه هایی که برای بزرگداشت چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران در نظر گرفته می شود باید در بستر فضای مجازی صورت گیرد.

گفت و گوی زنده اینستاگرامی رئیس سازمان بهزیستی کشور درباره مشکلات افراد دارای معلولیت و فرزند خواندگی

کرمان رصد - وحیدقبادی دانا، رئیس سازمان بهزیستی کشور در گفت و گوی زنده اینستاگرامی به سوالات مطرح شده در خصوص مشکلات افراد دارای معلولیت، مسائل مربوط به فرزند خواندگی و‌ به طور کلی موضوعات مربوط به این سازمان پاسخ می دهد.

​شاکرمی در نشست با شرکای اجتماعی استان خوزستان: تقاضای قانونی کارگران مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مبنی بر طرح طبقه بندی، داشتن تشکل و نظام مزدی اجرا شود

کرمان رصد - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر این که تقاضای قانونی کارگران مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مبنی بر طرح طبقه بندی ، داشتن تشکل و نظام مزدی باید اجرا شود، گفت: داشتن تشکل کارگری و کارفرمایی حقی است که در قوانین بین‌المللی،قانون اساسی و قوانین و مقررات جاری کشور برای کارگران و کارفرمایان به صراحت در نظر گرفته شده است.

افرادی که در حوزه اشتغال کار می کنند باید خود را وقف اشتغال مردم کنند

کرمان رصد - مشاور وزیر و سرپرست توسعه اشتغال و سیاستگزاری بازار کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم تودیع و معارفه مدیر اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ضمن تقدیر از مدیرکل و کارکنان استان قم بر لزوم تلاش بیشتر برای کاهش بیکاری در استان و رونق فعالیت های بخش گردشگری و ترانزیتی تأکید کرد.

امضاء تفاهم نامه «اشتغال مهارت محور» برای ایثارگران البرزی

کرمان رصد - تفاهم نامه اشتغال مهارت محور آموزش و توانمندسازی ایثارگران جویای شغل با استفاده از ظرفیت‌های مشترک با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز و مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز به امضاء رسید.

معاون وزیر کار در سمنان: ۶۲ هزار زن سرپرست خانوار در طرح ملی مسکن ثبت‌نام کردند

کرمان رصد - معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سمنان گفت: ٦٢هزار و ٥٨٩ از ثبت‌نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن در کشور را زنان سرپرست خانوار تشکیل می‌دهند.

صادقی فر در سمنان خبر داد: آغاز طرح استعدادیابی فرزندان کارگران در رشته های ورزشی

کرمان رصد - معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آئین افتتاح و بهره برداری سالن چندمنظوره مجموعه ورزشی کارگران ایوانکی از آغاز طرح استعدادیابی فرزندان کارگران در رشته های ورزشی خبر داد.

با حضور وزیر کار و مسئولان استانی،راهکارهای توسعه کهگیلویه و بویراحمد بررسی شد

کرمان رصد - راهکارهای توسعه استان کهگیلویه و بویر احمد در نشست مشترک محمد شریعتمداری، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه، نماینده ولی فقیه و امام جمعه ، معاونین و‌زارتخانه، روسای سازمان های تابعه ، مدیران عامل بانک های توسعه تعاون و رفاه کارگران و شستا بحث و بررسی شد.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت کار در سمنان: توسعه ورزش کارگری عاملی کاربردی برای تامین سلامت کارگران و افزایش بهره وری است

کرمان رصد - ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی سفر به استان سمنان از مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سمنان بازدید کرد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس : ایجاد شغل با شکست انحصار محقق می شود

کرمان رصد - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: اگر خواهان حفظ و ایجاد اشتغال در جامعه هستیم باید انحصار را رفع کنیم که این شکست می‌تواند در صدور مجوز فعالیتهای اقتصادی نیز باشد.

سرپرست اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی بوشهر: انجام کارگروهی و نظرات کارشناسی در تصمیم گیری و سیاست گذاری های کارآفرینی مهم است

کرمان رصد - مصدق کشاورزی با اشاره به ایجاد تشکل های حرفه ای و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی، تصریح کرد : انجام کارگروهی و نظرات کارشناسی نماینده کانون کارآفرینان در تصمیم گیری و سیاست گذاری های کارآفرینی مهم است .

ساير مطالب

متقاضیان محدوده‌های معدنی در کرمان، فردا تقاضای خود را ثبت کنند

وجود فاضلاب در آب شرب اهواز تایید شد

سرما بیش از 2000 میلیارد تومان به کشاورزی جنوب کرمان خسارت زد

جزییات محدوده‌های معدنی مشمول واگذاری در کرمان اعلام شد

وجود 120 هزار سرپرست خانوار فاقد پوشش بیمه‌ای در استان کرمان

30هزار تومان، قیمت پیشنهادی برای تن ماهی

درج قیمت‌ غیرواقعی در سایت‌های آگهی املاک

کمک 100 تا 120هزار تومانی واریز شد

سرما و توفان 2300 میلیارد تومان به کشاورزی جنوب کرمان خسارت زد

راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی و دستباف؛ تشخیص تابلو فرش دستباف از ماشینی

قیمت انواع پژو در بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 27 دی 99

جنوب استان کرمان قابلیت قطب جدید صنعتی را دارد/ معطل سرمایه گذار غیرفعال نمی مانیم

تامین اعتباری 85 میلیارد ریالی از مواد درآمد شوراهای استان/ فعالیت 32 شورا در سطح استان و اتخاذ 855 تصمیم در سال 99

جزئیات قبض برق 40 میلیاردی شرکت ماینر چینی

تصاویری از مزرعه بیت‌ کوین در قم

جزئیات پرداخت عیدی کارگران اعلام شد

احساس استاندار کرمان نسبت به دغدغه های "حاج قاسم، هند کوچک و جازموریان"

سرمای هوا با افزایش مصرف گاز، سوخت رسانی به نیروگاه ها را محدود کرد

کنسرو تن ماهی 40 هزار تومان شد!!

بازارِ آپارتمان‌های متری 30میلیون تومان

آخرین وضعیت قیمت‌ها در بازار خودرو

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 25 دی 99

واکنش کارشناسان اقتصادی به وعده‌ دلار 15 هزار تومانی رئیس جمهور

ماینینگ منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، داوطلبانه خاموش شد

جیرفت به مرکز مانیتورینگ مجهز می شود

کارخانه مس کاتد در ساردوئیه جیرفت افتتاح شد

جیرفت به مرکز "مانیتورینگ" مجهز می شود

مزرعه بیت‎کوین چینی‌ها در رفسنجان خاموش شد؛ البته موقتا

مردم امسال 40درصد بیشتر پول سپرده کردند

قیمت موبایل ١٠ تا ١٢درصد کاهش یافت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 24 دی 99

روزهای خوش اهالی منوجان با "گهرزمین"

21.8 میلیارد ریال پرونده تخلف واحدهای صنفی استان کرمان به تعزیرات معرفی شد

از ضرورت پلاک گذاری همه دام های صنعتی در استان کرمان تا افزایش قاچاق دام

واگذاری بلوک بیمه البرز از طریق بورس

آغاز ساخت واگن معادن در کارخانه واگن‌سازی زرند

اختصاص سهمیه 500 واحدی اقدام ملی مسکن برای کارگران شهرداری تبریز

نگاهی به پرونده معین اقتصاد مقاومتی «سی‌ریز» زرند/معدن سنگ‌آهن شاه‌کلید رونق منطقه

جزئیات قطعی برق در برخی از استان‌ های کشور

تا 10 سال آینده هیچ فرد نیازمندی در دهبکری نخواهیم داشت

بافت 290 هزار مترمربع فرش در آذربایجان‌غربی؛ ظرفیتی برای جهش تولید

سنگین‌ ترین ریزش شاخص بورس برای دومین بار

سفر مدیرعامل بیمه سینا به استان کرمان

تقدیر شرکت مهندسی آب و فاضلاب استان کرمان از خدمات شایسته بیمه سینا

بیست و یکمین دوره بازدید از پروژه های شرکت میدکو انجام شد

قیمت مسکن در آگهی‌ها قابل مشاهده شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 23 دی 99

ساختمان مرکز صنایع‌دستی عنبرآباد تکمیل می‌شود

صادرات 211 میلیون دلاری کالا از گمرکات کرمان طی 9 ماه امسال

بیش از 1.5 میلیون دلار کالای تولید شده استان کرمان از گمرکات کشور صادر شد

روستاییان باید از مزایای صندوق بیمه اجتماعی بهره مند شوند

ظرفیت تولید کاتد مس به 280 هزار تن افزایش می یابد

چالش شرکت های صادراتی استان کرمان در بحث کارت های بازرگانی

سپاه الغدیر 9 هزار بسته معیشتی در لواسانات و رودبار قصران توزیع کرد

تصمیم‌ گیری ابقای ارز 4200 تومانی در سران قوا

نرخ بیکاری در تهران کاهش یافت

افزایش قیمت بلیت هواپیما غیرقانونی است

وزیر نیرو: مصرف گاز کم نشود، خاموشی داریم

خودرو 5 تا 20 میلیون تومان در بازار ارزان شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 22 دی 99

وزیر نفت به مردم: راهی نداریم،کمتر گاز مصرف کنید

احتمال گرانی خودرو با بازگشت آگهی‌های اینترنتی

فرماندار: 30 هزار تن ذرت دانه‌ای در فاریاب استان کرمان تولید شد

مهلت ثبت نام در سامانه سجام تمدید شد

فرماندار: 30 هزار تن ذرت دانه‌ای در فاریاب استان کرمان تولید شد

واکنش روحانی به حواشی اخیر بازار بورس

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 21 دی 99

میزان اعتبار برای مبارزه با آفت مگس زیتون در رودبار تا 2 برابر افزایش می یابد

نقش زنجیره‌های تامین کالاهای صنعتی در فروشگاه‌های آنلاین فرش اکسیر ، تولید کننده فرش ماشینی دستباف گونه

پیشنهادهای اتاق بازرگانی کرمان برای توسعه صادرات محصولات کشاورزی جنوب استان

باید فرهنگ پرداخت زکات در جامعه نهادینه شود

بازگشت گلدکوئیست در پوشش نام جدید

آثار مخرب ارز 17500 تومانی در بودجه 1400

جدیدترین قیمت خودروهای داخلی امروز

جمع‌آوری حدود 40 میلیارد تومان زکات در 9 ماه در استان کرمان

خسارت 150 میلیارد تومانی سرما به کشاورزان عنبرآبادی

حمایت 576میلیاردی بانک کشاورزی از راه اندازی واحد گلخانه کشت ونشاِی گوجه فرنگی دراستان کرمان

جدیدترین قیمت گوشت و مرغ در میادین

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 20 دی 99

قیمت‌گذاری جدید خودرو، چوب دو سر طلا

رایگان‌شدن برق پنج میلیون مشترک در کشور

عرضه تخم‌ مرغ فله‌ ای ممنوع شد

فرماندار: سهمیه گاز مایع جیرفت افزایش یافت

افزون بر 400 طرح اشتغال مددجویی در جیرفت اجرا شد

محصول انار استان یزد با مزیت صادرات

شرکت‌های توسعه‌گرا باید مانند گل‌گهر در بخش راه‌آهن مشارکت کنند

بانک توسعه تعاون با تمام ظرفیت، در خدمت اشتغال استان کرمان است

سه دستگاه پیش‌آگاهی کشاورزی در جنوب کرمان نصب شد

توانمندسازی صنایع و معادن کرمان در گلوگاه تحریم‌ها

عملیات اجرایی 10 هزار میلیارد تومان پروژه در شهربابک آغاز شد

ظرفیت کاتد مس تا پایان سال به 280 هزار تن افزایش می یابد

رشد 5.4 درصدی صنعت و معدن کشور در 9 ماه اخیر

آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه مرکزی آب و کارخانه تولید مواد شیمیایی در رفسنجان

عوارض خروج از کشور در 1400 افزایش می‌ یابد

عملیات اجرایی تصفیه خانه مرکزی آب رفسنجان آغاز شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 18 دی 99

جلوگیری از قاچاق 29 تن گندم در بم

وزارت صمت موردهجمه رانت خواران و مفسدان قرار گرفته است

خام فروشی در استان کرمان به صورت جدی مطرح است