کرمان رصد

آخرين مطالب

سياسي

واژگونی پژوپارس در رفسنجان 2 کشته برجا گذاشت

کرمان رصد - کرمان - مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت:براثر واژگونی خودرو پژوپارس در 2 کیلومتری محور دره دُر در رفسنجان 2 نفر جان خود را از دست دادند.

قیمت میوه در کرمان کاهش یافت

کرمان رصد - کرمان - معاون بازرگانی، توسعه و تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: قیمت سیب درختی و پرتقال در نشست اخیر ستاد تنظیم بازار این استان به قیمت مصرف کننده سبدی هر کیلو پنج‌هزار و 500 تومان کاهش یافت.

نخستین محموله ماسک وزارت صمت وارد کرمان شد

کرمان رصد - کرمان - معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به اینکه اولین محموله ماسک های سه لایه و N95 وزارت صمت به این استان وارد شد ، بیان کرد: محموله دوم ماسک نیز به همین میزان که مربوط به سایر شهرستان های استان خواهد بود به زودی از سوی وزارت صمت ارسال خواهد شد.

کرونا ورود به مناطق حفاظت شده کرمان را ممنوع کرد

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان از ممنوعیت ورود و تردد در تمامی مناطق چهارگانه تحت مدیریت این اداره‌کل از جمله اثر طبیعی ملی، پارک ملی، مناطق حفاظت شده و پناهگاه‌های حیات وحش و همچنین مناطق شکار ممنوع برای کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی خبر داد.

سیل‌بندهای قلعه‌گنج ترمیم شد

کرمان رصد - جیرفت - فرماندار قلعه‌گنج از ترمیم سیل‌بندهای این شهرستان برای جلوگیری از ورود سیلاب به مناطق مسکونی خبر داد.

دستگیری سارقان در جیرفت 117 درصد رشد یافت

کرمان رصد - جیرفت - فرمانده انتظامی جیرفت از افزایش 117 درصدی دستگیری سارقان در این شهرستان خبر داد و گفت: سال گذشته یکهزار و 670 فقره سرقت در جیرفت ثبت شد.

90 درصد سد جیرفت آبگیری و دریچه‌های آن باز شد

کرمان رصد - جیرفت - مدیر امور سد جیرفت از آبگیری 90 درصدی این سد خبر داد و گفت: هم اکنون دریچه‌های سد باز شده و مردم از تردد در حاشیه رودخانه هلیل خودداری کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

تست کرونای 16 مورد جدید در کرمان مثبت شد

کرمان رصد - کرمان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: با احتساب 16 مورد جدید مبتلا به کرونا در کرمان شمار مبتلایان به این بیماری در استان به 228 نفر افزایش یافت.

وضعیت سلامت 81 هزار و 238 نفر درورودی ها استان کرمان بررسی شد

کرمان رصد - کرمان- مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری کرمان از کنترل وضعیت سلامت 81 هزار و 238 نفر در 70 ورودی شهرستان های این استان از زمان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا خبر داد.

مشکلات اقتصادی اصناف و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پیگیری می‌شود

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان گفت : باتوجه به اختصاص 100 هزار میلیارد تومان توسط دولت برای جبران مشکلات اقتصادی اصناف و کسب و کارهای آسیب دیده، کمیته ای برای بررسی و پیگیری مشکلات پیش آمده در سطح این استان در خصوص موارد یاد شده تشکیل شده است.

شهرداری ها مانع تجمع کارگران فصلی در شهرها شوند

کرمان رصد - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: شهرداری ها برای جلوگیری از شیوع کرونا در شهرهای استان، موظف به پیگیری وضعیت کارگران فصلی هستند.

جذب مشارکت‌های مردمی در آموزش و پرورش کرمان رشد سه برابری دارد

کرمان رصد - کرمانن - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه جذب مشارکت خیران در آموزش و پرورش این استان از 330 میلیارد ریال در سال 97 به 970 میلیارد ریال در سال 98 افزایش یافته است، گفت: جذب مشارکت‌های مردمی در آموزش و پرورش استان کرمان رشد سه برابری داشته است.

81238 نفر در 70 ورودی شهرستانهای استان کنترل شدند

کرمان رصد - مدیر کل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری کرمان بعدازظهر شنبه نهم فروردین ماه از کنترل 81238 نفر در 70 ورودی در شهرستانهای استان کرمان از زمان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و کاهش زنجیره انتقال کرونا ویروس کنترل شدند.

تعداد افراد مبتلا به کرونا در کرمان به 228 نفر رسید

کرمان رصد - کرمان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: با مثبت شدن آزمایش قطعی 16 نفر از روز گذشته، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این استان از آغاز اپیدمی به 228 نفر رسیده است.

مشکلات اقتصادی اصناف و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پیگیری می شود

کرمان رصد - باتوجه به اختصاص 100 هزار میلیارد تومان توسط دولت برای جبران مشکلات اقتصادی اصناف و کسب و کارهای آسیب دیده، کمیته ای برای بررسی و پیگیری مشکلات پیش آمده در سطح استان کرمان تشکیل شده است.

هواشناسی کرمان نسبت به طغیان رودخانه‌های فصلی هشدار داد

کرمان رصد - کرمان - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان ضمن هشدار طغیان رودخانه های فصلی گفت: با توجه به تقویـت آخرین نقشه های هواشناسی از امروز تا روز دوشنبه (11فرودین) شاهـد فعالیـت سامانه بارشی به صورت افزایـش ابر، بارش‌های رگباری به همراه رعد و برق، بارش احتمالی تگرگ و وزش تندباد های لحظه ای در این استان خواهیم بود.

سپاه جان پناه و سپربلای مردم است

کرمان رصد - کرمان - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت :سپاه نهادی انقلابیو از افتخارات بزرگ انقلاب اسلامی محسوب می شود و در واقع جان پناه مردم است و باید جان خود را سپر بلای مردم کند .

ملاک تصمیم گیری برای ساعت کاری بخشنامه سازمان اداری واستخدامی است

کرمان رصد - کرمان - مشاور استاندار کرمان گفت: ملاک تصمیم گیری برای ساعت کاری ادارات دولتی بخشنامه سازمان اداری و استخدامی است و در کرمان همانند مابقی استان‌های کشور عمل شده است.

تماس‌های 4030 را پاسخ دهید

کرمان رصد - کرمان - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از مردم خواست برای اجرای هر چه بهتر طرح غربالگری کرونا تماس‌های 4030 را پاسخ دهند.

موفقیت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی همکاری بیشتر رسانه ها را می‌طلبد

کرمان رصد - کرمان - به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان موفقیت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی مورد تاکید دولت ، ستاد ملی و استانی مقابله با ویروس کرونا با اطلاع رسانی سریع و حضور بیشتر رسانه ها در این عرصه تحقق می‌یابد.

هلال احمر به بیش از 16 هزار نفر سیل‌زده در کرمان امدادرسانی کرد

کرمان رصد - کرمان - به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان این جمعیت از روز سوم فروردین ماه 99 تاکنون به بیش از 16 هزار نفر سیل‌زده در مناطق جنوب و جنوب‌شرق استان امدادرسانی کرده است.

استاندار کرمان : شعبان، ماه امید و عبادت است

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان امروز جمعه با صدور پیامی با نام بردن از ماه شعبان، به عنوان ماه امید و عبادت، اعیاد فرخنده شعبانیه را تبریک گفت و روز پاسدار و جانباز را گرامی داشت.

دولت باید به عنوان پشتیبان حمایتی، بخش خصوصی را یاری کند

کرمان رصد - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان گفت: معتقدیم که بخش خصوصی باید از اینکه دولت را به عنوان پشتیبان بزرگ مالی خود بداند به تدریج خارج شده و کمک‌های حمایتی از دولت بگیرد.

شعبان، ماه امید و عبادت است

کرمان رصد - استاندار کرمان با صدور پیامی با نام بردن از ماه شعبان، به عنوان ماه امید و عبادت، اعیاد فرخنده شعبانیه را تبریک و روز پاسدار و جانباز را گرامی داشت.

وضعیت سیل زدگان در رودبار جنوب

کرمان رصد - کرمان - با وجود گذشت پنج روز از سیل جنوب کرمان هنوز بسیاری از سیل زدگان در روستاها با مشکلات زیادی روبرو هستند.

10 نفر به آمار بیماران مبتلا به کرونا در کرمان اضافه شد

کرمان رصد - کرمان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از 45 مورد نمونه ارسال شده به آزمایشگاه طی 24 ساعت گذشته جواب آزمایش 10 نفر مثبت شد و تعداد بیماران مبتلا به کرونا در این استان به 212 نفر رسید.

200 هزار نفر در مبادی ورودی کرمان کنترل شدند

کرمان رصد - کرمان - مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی از کنترل حدود 200 هزار نفر از 29 اسفند سال گذشته تا ابتدای هشتم فروردین سال جاری در ورودی‌های این استان خبر داد و گفت: از این تعداد 430 نفر دارای علائم مشکوک به کرونا بوده که بعد از بررسی اولیه 27 نفر به مراکز درمانی معرفی شدند.

محدودیت‌های شدید برای 13 فروردین اعمال می شود

کرمان رصد - کرمان - مشاور استاندار کرمان گفت: قطعاً محدودیت‌های شدیدی برای عدم حضور مردم در تفرجگاه‌ها و مناطق گردشگری برای روزهای تعطیل و 13 فروردین در نظر گرفته می‌شود.

بیش از 100 واحد صنفی در رفسنجان پلمب شد

کرمان رصد - کرمان - فرماندار رفسنجان گفت: طی یک ماه اخیر بیش از 100 واحد صنفی در رفسنجان در راستای رعایت نکردن موارد بهداشتی و بی توجهی به مساله مهم بیماری واگیر کرونا پلمب شدند.

مسافران غیربومی در کرمان اعمال قانون و اصناف متخلف پلمب می‌شوند

کرمان رصد - کرمان - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: مایل نیستم که کار به جای امنیتی و انتظامی برسد اما اگر پای سلامت مردم در میان باشند و عده کمی بهداشت را برای کنترل ویروس کرونا رعایت نکنند؛ حتما با آنها اعمال قانون می‌شود.

زلزله 5.4ریشتری فاریاب خسارت جانی نداشت

کرمان رصد - جیرفت - رئیس ستاد بحران شهرستان فاریاب گفت: زمین لرزه 5.4ریشتری امروز(جمعه ) در این شهرستان خسارات جانی و مالی نداشته است.

زمین لرزه 5.4 ریشتری جنوب کرمان را لرزاند

کرمان رصد - کرمان - زمین لرزه به شدت 5.4 ریشتر پیش از ظهر امروز فاریاب در جنوب کرمان را لرزاند این زلزله در شهر کرمان نیز احساس شد.

ساير مطالب

سیل زدگان همچنان در گل و لای/ مقابله با کرونا در اوج سیلاب

جیرفت مرکز جمع‌آوری کمک‌ برای سیل‌زده‌های جنوب کرمان

دکتر موسوی از مناطق سیلزده در جنوب کرمان بازدید کرد

طرح کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا در کرمان فردا آغاز می‌شود

فرماندار : مسافران نوروزی ظرف 24 ساعت آینده از بم خارج شوند

دستگیری قاچاقچیان عتیقه در شهرستان انار

407 خودرو با پلاک غیر بومی از ورودی‌های رفسنجان برگردانده شد

شایعه‌سازان تعطیلی جایگاه‌های سوخت جیرفت منتظر برخورد قانون باشند

مشکل شبکه فاضلاب شهر کهنوج مرتفع شد

توزیع کمک به مناطق سیل زده روستایی کرمان عادلانه انجام شود

85 درصد مردم جنوب کرمان غربالگری سلامت شدند

آغاز طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا ویروس در کرمان از 8 فروردین

مردم به شماره 4030، غربالگری کرونا پاسخ دهند

پرونده 176 واحد صنفی جنوب کرمان به تعزیرات ارسال شد

ارتقای آموزشی مناطق محروم کرمان با کمک 35.7 میلیارد تومانی بنیاد علوی

هتل جهانگردی کرمان فعالیت خود را از سرگرفت

اراذل و اوباش معروف قزوین در یکی از هتل‌های کرمان دستگیر شدند

202 نفر در کرمان به کرونا مبتلا شدند

ترور حاج قاسم و نظریه اثر پروانه‌ای

انتقاد استاندار کرمان از قطعی مکرر خطوط ارتباطی این استان در مواقع بحران

انعطاف پذیری شرکت های دانش بنیان در مواقع بحرانی

سامانه جدید بارشی از روز شنبه وارد کرمان می‌شود

پمپ‌بنزین‌های استان کرمان فعال است

ارتقاء آموزشی مناطق محروم کرمان با کمک 35.7 میلیارد تومانی بنیاد علوی

تعداد مبتلایان به کرونا در کرمان از مرز 200 نفر گذشت

تکذیب شایعه تعطیلی جایگاه‌های سوخت/ تمامی کالاهای اساسی موجود است

10 تُن کود شیمیایی قاچاق در جیرفت کشف شد

نامناسب بودن آنتن‌دهی در استان را از طریق نهاد ریاست جمهوری پیگیری می‌کنیم

مناطق سیل زده جنوب استان کرمان در قرق سپاه است

ریزش سقف در رودبار جنوب جان یک نفر را گرفت

پمپ بنزین‌های کرمان باز هستند/محدودیتی در ارائه خدمات نداریم

آبخیزداری از ویرانگری سیل در رودبار جنوب جلوگیری کرد

نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی کرمان به حالت آماده باش در آمدند

انتقاد استاندار از سریال قطعی خطوط ارتباطی در زمان بحران در استان کرمان

تعطیلی جایگاه‌های سوخت در جیرفت صحت ندارد

امام جمعه کرمان: جهش در تولید با عزم جهادی مدیران تحقق می‌پذیرد

جهش تولید، سرمایه‌گذاری را تسهیل می‌کند

مردم نقش محوری در پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس دارند

بمنظور مقابله با کرونا ورودی های شهر بم بسته شد

تشریح آخرین وضعیت شبکه آبرسانی 5 استان سیل‌زده

توضیحات مشاور استاندار کرمان در خصوص ساعات کاری ادارات استان

تست کرونای 12 مورد جدید در کرمان مثبت شد

آزمایش 12 مورد جدید کرونا در کرمان مثبت اعلام شد

سیل به 2 هزار خانوار کمیته امداد کرمان خسارت وارد کرد

لزوم تخصیص اعتبار ویژه طرح‌های مقابله با سیلاب در جنوب کرمان

سیلاب بیش از یکهزار واحد مسکونی در رودبار جنوب کرمان را تخریب کرد

استاندار کرمان: رسیدگی به وضعیت مناطق سیل زده و مقابله با کرونا ادامه دارد

فرماندار: کمک‌های مردمی برای سیل‌زده‌ها به سپاه جیرفت تحویل داده شود

سیلاب 160 میلیارد تومان خسارت به راه‌های جنوب کرمان وارد کرد

رییس جمهوری در جریان اقدامات استان کرمان در مقابله با کرونا و سیل قرار گرفت

اعتبار تکمیل پروژه سیل بند خرم در جنوب کرمان تأمین شود

سیلاب 160 میلیارد تومان به تاسیسات جاده‌ای کرمان خسارت وارد کرد

تنوع بخشی و رقابت پذیری کالا جهش تولید را سبب می‌شود

کمک به احداث سیل‌بند و جبران خسارت سیل در شهرستانهای جنوبی کرمان/ قدردان زحمات پزشکان، پرستاران و کادر درمانی هستیم

سامانه بارشی قوی در راه کرمان/احتمال طغیان رودخانه ها وجود دارد

آموزش‌ مجازی دانش‌آموزان کرمانی بعد از تعطیلات رسمی ادامه دارد

ناپایداری جوی در کرمان ادامه دارد

جهش تولید امتداد فرآیند توسعه کشور است

سیلاب سنگی به پای لنگ روزگار کرونایی کرمان

توسعه کرمان شتاب می‌گیرد/ آغاز طرح‌های بزرگ عمرانی

مدیرکل اوقاف استان کرمان درگذشت «عزت السادات خاموشی» را تسلیت گفت

دستگاه قضائی به موضوع سیل در جنوب استان کرمان ورود کرد

تدابیر مقابله با ویروس کرونا در کشور تشدید می‌شود

تشریح وضعیت مناطق سیلزده در تماس تلفنی معاون اول رئیس جمهور با دکترفدائی

اقلام زیستی بین سیل‌زده‌های جنوب کرمان توزیع شد

5 قرارگاه سپاه برای کمک به سیل‌زده‌های کرمان آماده‌باش هستند

آبشار «دوساری» بعد از مدت ها خروشان شد

گرفتار شدن مردم کهنوج و رودبار در سیلاب

تخریب پل ورودی کهنوج و ایجاد راه جایگزین

گردش مجازی در هفتگانه‌های جهانی کرمان/گنجینه‌ای مقابل چشم مردم

شمار کرونایی های کرمان به 179 مورد رسید / در منزل بمانید

آبگرفتگی گسترده شهر زهکلوت/ لزوم خارج کردن آب از شهر

درخواست مردم زهکلوت برای امدادرسانی فوری

بیش از 2 هزار راس دام در سیل جنوب کرمان تلف شد

غربالگری یک میلیون و 509 هزار و 607 نفر در استان کرمان

هزار و 446 خانوار در سیل جنوب و شرق کرمان دچار حادثه شده اند

طغیان رودخانه‌ها موجب قطعی محور ریگان به چابهار شد

سرپیچی از مصوبات ستاد مقابله با کرونا در کرمان یک سال حبس دارد

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کرمان به 179 نفر رسید

سیلاب بیشترین خسارت را به زهکلوت وارد کرد

115 راه روستایی در جنوب استان کرمان مسدود است

جهانگیری وضعیت مناطق سیلزده جنوب کرمان را بررسی کرد

تمامی راه‌های ارتباطی مسدود شده جنوب کرمان فردا بازگشایی می‌شود

فردا ادارات کرمان دایر هستند

امنیت منطقه جنوب کرمان تأمین می‌شود

200 امدادگر به مناطق سیل زده جنوب کرمان اعزام شد

خسارات شدید سیل در جنوب کرمان/ مردم به کمک فوری نیاز دارند

لحظه سرازیر شدن سیلاب به شهر کهنوج

بررسی وضعیت مناطق سیل‌زده جنوب کرمان با حضور استاندار کرمان

توزیع اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان با مدیریت فرمانداران و دهیاری‌ها / بازگشایی تمام راه‌ها تا فردا

آخرین وضعیت شهر سیل زده زهکلوت/ شهر زیر آب است

ورود سیلاب به منطقه جازموریان و زیر آب رفتن روستاها

سیلاب 20 میلیارد تومان به کشاورزی کرمان خسارت وارد کرد

سیلاب شدید در رودخانه رودبار جنوب/ خسارت به روستاییان

بیش از 200 هزار نفر در جیرفت غربالگری کرونا شدند

استاندار کرمان: خسارت‌های ناشی از سیل جنوب به استانداری اعلام شود

روستاهای جازموریان زیر آب رفت/ لزوم امداد رسانی فوری

دسترسی به 70 روستا در جنوب کرمان امکان پذیر نیست

دستور سرلشکر سلامی برای گسیل فوری امکانات سپاه به مناطق سیل‌زده

حضور 30 تیم عملیاتی و 200 نفر نیرو در مناطق سیل‌زه جنوب کرمان/ توزیع اقلام زیستی و غذایی در مناطق سیل‌زده