کرمان رصد

آخرين مطالب

سياسي

200 سرمایه‌گذار در واگذاری پروژه‌های عمرانی کرمان سنجش می‌شوند

کرمان رصد - کرمان - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمان گفت: قابلیت 200 سرمایه‌گذار در واگذاری پروژه‌های عمرانی دولتی در این استان سنجش و روند واگذاری انجام می‌شود.

تقویت مفاهمه و گفتگو زمینه افزایش سرمایه اجتماعی در جامعه است

کرمان رصد - مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: نیازمند شکستن مرزبندی های غیرواقعی و اختلاف افکن در جامعه هستیم و رسانه ها و روابط عمومی ها باید زمینه گفتگوی مردم با مسئولین و مسئولین با هم را در سطح جامعه فراهم کنند چرا که جامعه امروز ما نیازمند دشمن تراشی توسط خودمان نیست و باید از طریق تقویت مفاهمه و گفتگو، سرمایه اجتماعی را افزایش دهیم.

رد یک شایعه در مورد آیت‌ الله مکارم شیرازی

کرمان رصد - دفتر آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با انتشار بیانیه‌ای انتساب یک شایعه به ایشان در مورد ملاقات معنوی با پیامبر اکرم (ص) را رد کرد

تسهیلات ویژه‌ای به متقاضیان سرمایه‌گذاری جنوب کرمان اختصاص می‌یابد

کرمان رصد - جیرفت - مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور گفت: تسهیلات ویژه‌ای در زمینه ترغیب واحدهای تولیدی برای سرمایه‌گذاری منطقه جنوب کرمان ارائه می‌شود.

2 طرح اقتصاد مقاومتی در جنوب کرمان افتتاح شد

کرمان رصد - جیرفت - 2 طرح اقتصاد مقاومتی با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران امروز (سه‌شنبه) در شهرستان‌های قلعه‌گنج و عنبرآباد به بهره‌برداری رسید.

تهدید روز گذشته ظریف چه تبعاتی دارد؟

کرمان رصد - اتفاقاتی که طی هفته‌های گذشته در منطقه خاورمیانه و جهان رخ داده، شرایط را به نسبت چند ماه پیش از آن به‌طور کلی دگرگون کرده و نور امیدی را که برای کاهش تنش‌ها وجود داشت، از بین برده است

جلسه بررسی حادثه جانباختگان مراسم تشییع سردار سلیمانی برگزار شد

کرمان رصد - کرمان - اولین جلسه بررسی حادثه جانباختگان مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی با حضور رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس و اعضای کمیته مربوطه برگزار شد.

مصادیق جرائم و تخلفات انتخاباتی چیست؟

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری مردم مورد تاکیداست،گفت: مسئولان امر برگزاری انتخابات باید زمینه یک رقابت سالم و یکسان برای همه نامزدهای تایید صلاحیت شده در ایام مجاز تبلیغات فراهم سازند و از هرگونه تبعیض پرهیز گردد.

تلاشمان بر این است جانباختگان حادثه جزء شهدا محسوب شوند

کرمان رصد - ایسنا/کرمان اولین جلسه بررسی حادثه جانبختگان مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی با حضور رئیس کمیسیون امنیت داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی و اعضای کمیته مربوطه برگزار شد.

جنگ رسانه‌ای دشمن اعتماد اجتماعی را هدف قرار داده است

کرمان رصد - کرمان - مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی با بیان اینکه امروز ما در جنگ رسانه‌ای قرار داریم و اعتماد اجتماعی مردم، تخریب شده و تضعیف زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی کشور و نظام هدف قرار گرفته است گفت: البته اگر آگاهی نداشته باشیم و به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، بصیرت نباشد و این ستون‌ها و زیرساخت‌ها آسیب ببیند دیگر نیاز به برخورد نظامی نداریم.

خاموش کردن صدای منتقدان منجر به تعارض اجتماعی می شود

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه اگر صدای منتقدان را خاموش کنیم، تبدیل به تعارض اجتماعی می شود، افزود: باید قدر منتقدان را بدانیم به ویژه منتقدانی که به بهبود وضعیت کمک می کنند.

اولین جلسه بررسی حادثه جان باختگان مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی برگزار شد

کرمان رصد - ایسنا/کرمان اولین جلسه بررسی حادثه جانبختگان مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی با حضور رئیس کمیسیون امنیت داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی و اعضای کمیته مربوطه برگزار شد.

خاموش کرمان صدای منتقدان منجر به تعارض اجتماعی می شود

کرمان رصد - مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه اگر صدای منتقدان را خاموش کنیم، تبدیل به تعارض اجتماعی می شود، افزود: باید قدر منتقدان را بدانیم به ویژه منتقدانی که به بهبود وضعیت کمک می کنند.

حضور مدیرعامل ایرنا بر مزار سپهبد شهید سلیمانی و همرزمانش

کرمان رصد - کرمان - مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی،جمعی از مدیران ایرنا و مسوولان استان صبح امروز (سه شنبه) با حضور در گلزار شهدای شهر کرمان و مزار سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به هزار و 112 شهید آرمیده در این مکان مقدس ادای احترام کردند.

پکن: برجام باید حمایت و اجرا شود

کرمان رصد - سخنگوی وزارت خارجه چین در نشست خبری هفتگی در زمینه برجام گفت که این توافق مهم بین‌المللی است و باید اختلافات از طریق گفت‌وگو رفع شود

سرکرده جدید داعش کیست؟ + عکس

کرمان رصد - یک روزنامه انگلیسی به استناد گفته‌ چند مقام امنیتی جزئیات جدیدی را درباره سرکرده جدید داعش منتشر کرد

لزوم آزاد کردن بستر و حریم رودخانه های 5 شهرستان جنوبی استان ظرف پنج ماه آینده

کرمان رصد - استاندار کرمان گفت: ظرف پنج ماه آینده باید بستر و حریم رودخانه های پنج شهرستان جنوبی استان توسط شرکت آب منطقه ای و با همکاری نهادهای قضایی آزاد شود و گزارش این اقدامات بصورت ماهیانه توسط فرمانداران به استانداری ارسال گردد.

حریم رودخانه‌های جنوب کرمان آزاد شود

کرمان رصد - جیرفت - استاندار کرمان در سفر به مناطق سیل‌زده جنوب استان با حضور در جلسه ستاد مدیریت بحران بر لزوم آزادسازی حریم و بستر رودخانه‌های این منطقه طی پنج ماه آینده تاکید کرد.

استاندار کرمان بر تسریع بازسازی راه‌های ارتباطی جنوب کرمان تاکید کرد

کرمان رصد - جیرفت - استاندار کرمان در سفر به جنوب استان از منطقه محروم و سیل‌زده مارز در شهرستان قلعه‌گنج بازدید و بر تسریع عملیات بازسازی و بازگشایی راه‌های ارتباطی این منطقه تاکید کرد.

سخنگوی وزارت خارجه: ظریف به داووس نمی‌ رود

کرمان رصد - سخنگوی دستگاه دیپلماسی گفت: به رغم دعوت رسمی و حضوری اولیه از ظریف برای شرکت در نشست داووس، برنامه ای که توافق شده بود را به هم زدند و به همین خاطر این سفر انجام نمی شود

محورهای ارتباطی کرمان باز است

کرمان رصد - کرمان - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: محورهای ارتباطی این استان با وجود بارش باران و برف و مه گرفتگی باز است و تردد در این محورها به صورت روان جریان دارد.

دلجویی استاندار کرمان از خانواده جانباخته مراسم تشییع سردار سلیمانی در فاریاب

کرمان رصد - جیرفت - استاندار کرمان در ادامه رسیدگی و ابراز همدردی با خانواده جانباختگان آیین تشییع سردار سپهبد شهید سلیمانی با حضور در منزل طلبه جوان مرحوم حسین محمدی سلیمانی در شهرستان فاریاب با خانواده وی دیدار و گفت‌ و گو کرد.

اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات سیل و آب گرفتگی

کرمان رصد - هیئت وزیران با اختصاص مبلغ 6,839 میلیارد و 635 میلیون ریال اعتبار برای بازسازی بخش‌های خسارت دیده ناشی از سیل و آب گرفتگی استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان موافقت کرد.

مس کرمان آرمان گهر سیرجان را شکست داد

کرمان رصد - کرمان - تیم فوتبال صنعت مس کرمان از هفته بیستم مسابقات لیگ دسته یک کشور حریف خود آرمان گهر سیرجان را شکست داد.

کرمان در ردیف پاک‌ترین شهرهای کشور قرار گرفت

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت: کرمان در زمره پاک‌ترین شهرهای کشور قرار گرفت ضرورت دارد با انجام برنامه‌ریزی همین روند را حفظ کنیم.

130 تخلف حوزه حمل و نقل در جنوب کرمان رسیدگی شد

کرمان رصد - جیرفت - رییس اداره حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان از رسیدگی به 130 پرونده تخلف مربوط به رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل این منطقه خبر داد.

شکارچی کل وحشی در جیرفت دستگیر شد

کرمان رصد - جیرفت - سرپرست اداره حفاظت محیط زیست جیرفت از دستگیری شکارچی یک راس کل وحشی در این شهرستان خبر داد.

دهه فجر فرصتی برای افزایش ارتباطات رو در رو با مردم است

کرمان رصد - مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: دهه فجر فرصتی برای افزایش ارتباطات رو در رو با مردم است و باید با تولید برنامه های اقناعی، دستاوردها و اهداف نظام را برای مردم تبیین کنیم.

دشمن درصدد تضعیف اعتقادات دینی مردم است

کرمان رصد - کرمان - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه دشمن برای ضعیف کردن اعتقادات دینی مردم سرمایه‌گذاری کرده است گفت: دشمنان سعی بر تضعیف موضع رهبری و جداسازی مردم از انقلاب دارند.

واکنش هاشمی به رد صلاحیت‌ ها در انتخابات

کرمان رصد - رئیس شورای شهر تهران با اشاره به رد صلاحیت‌های مجلس گفت: اگر بخشی از جامعه احساس کند که بیطرفی در تایید صلاحیت‌ها و یا استفاده از تریبون‌های ملی رعایت نشده است، طبعا انگیزه آنان برای مشارکت کاهش می‌یابد

برنامه‌های دهه فجر نباید محور تبلیغ کاندیدای خاصی باشد/27 بهمن،مراسم چهلم شهید سلیمانی در کرمان

کرمان رصد - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به نزدیک بودن ایام الله دهه فجر و انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برنامه‌های دهه فجر باید به‌گونه‌ای باشد که باعث ترغیب حضور حداکثری مردم در انتخابات شود اما در این برنامه‌ها به هیچ‌عنوان به نفع یا علیه هیچ کاندیدایی نباید باشد و تنها اصل انتخابات در نظر گرفته شود.

نمی‌خواهیم انتخابات را مهندسی کنیم

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مسوول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان کرمان با اشاره به اینکه افرادی می گویند نامزدهای یک جناح بیشتر رد صلاحیت شده و از یک جناح کمتر، بیان کرد: به مردم استان کرمان این اطمینان خاطر را می دهد که عندالله و تحت هیچ شرایطی ما به فرد نگاه نکرده ایم و در مواردی نمی دانستیم از کدام گروه و جناح است.

خسارت سیل به منازل مددجویان بهزیستی جنوب کرمان

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل بهزیستی استان کرمان از 312 مورد تخریب در بخشی از منازل مسکونی خانواده‌ها و گروه‌های تحت حمایت بهزیستی این استان در جنوب کرمان خبر داد و گفت: حدود 25 تا 30 درصد منازل مددجویان بهزیستی قلعه‌گنج شامل 150 خانه، 95 خانه در منوجان و 67 خانه در رودبار جنوب دچار آبگرفتگی و تخریب شده است.

محققان دانشگاه‌های آزاد جیرفت و اصفهان بذر هیبریدی تولید کردند

کرمان رصد - جیرفت - به گفته رییس دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت، مزرعه آموزشی تحقیقاتی این دانشگاه با همکاری کارگروه پژوهشگران موسسه تحقیقاتی دانشگاه آزاد اصفهان، ارقام مختلف بذرهای هیبریدی (چندبنیادی) را تولید کردند.

همکاری بانک‌ها برای جذب تسهیلات تبصره 18

کرمان رصد - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان با اشاره به فرصت یک ماهه باقیمانده برای جذب تسهیلات تبصره 18، همکاری بیشتر بانک‌ها را برای پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی خواستار شد.

واکنش هاشمی به تلاش‌ ها برای سقوط دولت

کرمان رصد - عضو هیات رئیسه حزب کارگزاران سازندگی ایران تاکید کرد: اصلاح‌طلبان در حوزه مسائل سیاسی صحبت‌های زیادی دارند اما در حوزه مسائل اجرایی باید بیشتر ورود کنند

ساير مطالب

فرد بافتی گرفتار در برف پس از 10 ساعت نجات یافت

هلال احمر کرمان به 8هزار آسیب دیده از سیل امدادرسانی کرد

راهیان نور عملیات فرهنگی و موثر علیه دشمن است

حقوق جان‌باختگان سانحه هواپیمای مسافربری اوکراینی پیگیری شود

کرمان آمادگی برگزاری راهیان نور 2 را دارد

مشکلات عشایر تَل‌سیاه جیرفت با حضور دادستان رسیدگی شد

مسئولان کرمان در برگزاری مراسم تشییع شهید سلیمانی کوتاهی نکردند

ژاپن و آمریکا درباره ایران تبادل نظر کردند

یک تحلیلگر: روحانی و ترامپ بهار دیدار می‌ کنند

اقامه نماز جمعه این هفته تهران به امامت رهبری

پیکر یکی از جانباختگان سانحه هواپیمای اوکراین وارد کرمان شد

کاپیتان با سابقه گل گهر از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

مدارس برخی مناطق در استان کرمان فردا تعطیل است

پیکر یکی از شهدای سانحه هواپیمای اوکراین وارد کرمان شد

مدارس برخی مناطق استان کرمان روز چهارشنبه تعطیل اعلام شد

سهمیه ویژه ارزاق عمومی برای مناطق سیل زده

منابع طبیعی جنوب کرمان پیشگام در اطلاع‌رسانی

مساله جانباختگان مراسم تشییع شهدای مقاومت در دست بررسی است

چهار تیم امدادی هلال احمر کرمان به سیستان و بلوچستان اعزام شد

خدمات پلیس به سیل زدگان مناطق جنوب و شرق استان کرمان تشریح شد

اختصاص فوری 100 میلیارد تومان برای سه استان سیل زده

پیگیری شهید محسوب شدن جانباختگان مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی

لزوم رسیدگی به وضعیت مصدومان و خانواده‌های جانباختگان حادثه کرمان

پیگیری قرار گرفتن جانباختگان مراسم تشییع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در زمره شهدا

به منتی که سردار سلیمانی بر سر ما گذاشت همیشه پایبند می‌مانیم

وزیر اطلاعات: کسی در حادثه کرمان متهم و مقصر نیست

وزیر اطلاعات با خانواده یکی از جانباختگان هواپیمای اوکراینی در کرمان دیدار کرد

قرار گرفتن جانباختگان مراسم تشییع سردار شهید سپهبد سلیمانی در زمره شهداء را پیگیری می کنم

اروپا مکانیسم ماشه برجام را فعال کردند

لزوم توجه به خانواده های جانباختگان حادثه کرمان

روابط عمومی منابع طبیعی جنوب کرمان جایگاه نخست کشوری را کسب کرد

آمریکا با جنجال تبلیغاتی به دنبال سرپوش گذاشتن بر روی ضعفش است

مراسم هفتمین روز شهادت سرداران جبهه مقاومت در کرمان برگزار شد

اداره کل منابع طبیعی جنوب کرمان پیشگام در اطلاع‌رسانی

سردار سلیمانی در مسیر خود هرگز تزلزل نشان نداد

هزار و 500 کیلومتر تله رسوب گیر در کرمان ایجاد می‌شود

صداقت و خضوع سپاه در برابر مردم را تحسین می‌کنیم/ حاج قاسم، امتداد عمّار بود

کسی متهم و مقصر در این قضیه نیست/ به صورت جدی این مسئله را بررسی خواهیم کرد

توجه استاندار کرمان به بازماندگان حادثه‌دیدگان تشییع پیکر شهدای مقاومت در کرمان

یک مقام ایرانی به اوکراین سفر می کند

آخرین وضعیت مناطق سیل زده جنوب کرمان

4 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد در جیرفت کشف شد

سبک زندگی شهید سلیمانی می‌تواند برای مسئولین الگوی عمل قرار گیرد

موضع متفاوت ترودو درباره علت سقوط 737

4000 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در جیرفت کشف شد

دلجویی استاندار و امام جمعه کرمان از خانواده شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی

مادر باردار قلعه‌گنجی از سیلاب نجات یافت

روحانی: حدس زده بودم سقوط 737 عادی نیست

نشست پاسخگویی ستاد آیین تشییع سردار سلیمانی در کرمان لغو شد

ابعاد حادثه شهدای مقاومت در کرمان را روشن خواهیم کرد

انگلیس و سوئد، سفیران ایران را احضار کردند

توضیح دانشگاه تهران درباره یک بیانیه

مجمع نمایندگان کرمان پیگیر حوادث تشییع و هواپیمای اوکراینی هستند

وزیر اطلاعات وارد کرمان شد

تشریح آخرین وضعیت مناطق سیل زده استان کرمان از زبان دکتر فدائی

شرایط در مناطق سیل‌زده کرمان تحت کنترل است

وضعیت آبی کرمان در حالت مطلوب قرار گرفت

پیگیری‌های انجام شده در خصوص حوادث اخیر کرمان و هواپیمای اوکراینی

بررسی موضوع از سوی وزارت کشور و هیات دولت/ابعاد حادثه را روشن خواهیم کرد

بیانیه وزارت‌ خارجه درباره اظهارات مقام‌ های انگلیسی

سیلاب 26 میلیارد تومان به راه‌های جنوب کرمان خسارت زد

نصب سنگ مزار سرباز ولایت در کرمان

شورا و شهرداری کرمان قصوری نداشته است

مهار سیلاب در جنوب کرمان

پنتاگون ادعای ضدایرانی ترامپ را تایید نکرد

دستور رئیس قوه قضاییه به مراجع قضایی استان‌های درگیر سیل

شرایط در مناطق سیل‌زده استان کرمان تحت کنترل است/ لوازم گرمایشی نیاز مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

در دیدار استاندار کرمان با خانواده شهید پورجعفری عنوان شد:

دیدار استاندار و نماینده ولی فقیه در استان با خانواده شهید قاسمی از شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی

ادامه صدرنشینی مس رفسنجان/گل ریحان شکست ناپذیر باقی ماند

خون شهید حاج قاسم سلیمانی اتحاد و یکدلی ایجاد کرد

گفتگوی پوتین و مکرون درباره برجام

مربی کرمانی به مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای دعوت شد

افق خوبی داریم/افراد با بیشترین مقبولیت، گزینه نهایی ما خواهند بود

بیانیه دولت در خصوص وقایع اخیر کشور

مطهری: رویه‌ های باطل 41 ساله باید منسوخ شود

ریشه تمامی این حوادث و اتفاقات در سیاست‌های استکباری آمریکاست

جهانگیری: همه امکانات برای رسیدگی به آسیب‌دیدگان از سیل بسیج شود

از تایید صلاحیت اصلاح‌طلبان در استان کرمان چه خبر؟

پلوسی: لغو استیضاح ترامپ، نتیجه مثبتی داشت

نخست‌ وزیر کانادا: به دنبال پاسخگویی خواهیم بود!

اطلاعیه معاونت حقوقی ریاست جمهوری پیرامون سقوط هواپیما

هشدار آمریکا به چین درباره خرید نفت از ایران

راه ارتباطی 114 روستای استان کرمان قطع است

شهید سلیمانی فدایی مردم بود

حاج قاسم سلیمانی مرد ماموریت‌های سخت بود

جزییات امدادرسانی به مردم سیل زده سه استان جنوبی

140 روستا در انتظار امداد/ برف و باران کرمانی‌ها را غافلگیر کرد

عذرخواهی دو نماینده مجلس از مردم

لایروبی رودخانه‌ها، قلعه‌گنج را از خطر سیل نجات داد

طرح مجلس برای کاهش رابطه با 3 کشور اروپایی

اختصاص 20 میلیارد تومان برای مبارزه با آفت ملخ صحرایی

ساخت مجتمع فرهنگی شهید سلیمانی در جنوب کرمان آغاز شد

35 راه روستایی کرمان همچنان بسته است

47 درصد داوطلبان انتخابات مجلس در کرمان تایید صلاحیت شدند

تایید صلاحیت 47 درصد داوطلبان انتخابات مجلس در استان کرمان

دلجویی مسئولان استان کرمان از بازماندگان حادثه تشییع شهدای مقاومت

آخرین خبر از وضعیت بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه کرمان و راور

سپهبد شهید قاسم سلیمانی سردار شجاعت ها و در جستجوی حقیقت بود

سردار حاجی‌ زاده به مجلس می‌ رود

جزئیات تازه از جلسه نمایندگان با فرمانده کل سپاه

توضیحات شفاف شورای امنیت ملی و تامین استان پیرامون علل حادثه کرمان

کمالی‌پور از داوطلبی دوره یازدهم انتخابات مجلس انصراف داد + دلایل انصراف

آخرین وضعیت مصدومان آیین تشییع سردار سلیمانی در کرمان تشریح شد

نقش سفیر سوئیس در عدم جنگ بین ایران و آمریکا

نامه ظریف به اتحادیه اروپا درباره سقوط هواپیما

مرور خاطرات مقاومت در " بچه های حاج قاسم "

گفت‌ و گوی روحانی با مقام‌ های کانادا و اوکراین

سفیر انگلیس در تهران بازداشت شد

غفلت یا بی تدبیری در حادثه کرمان

باید از سختی‌ها، راه بسازیم/ تحریم های جدید آمریکا، تنها یک بلوف‌ سیاسی است

بارش برف در محورهای غربی استان کرمان ادامه دارد

3 محور اصلی در جنوب کرمان مسدود شد

تبعات 72ساعته بارش برف و باران در استان کرمان

مدارس برخی مناطق استان کرمان روز یکشنبه تعطیل اعلام شد

تغییر دستور کار کمیسیون امنیت ملی مجلس با اولویت حادثه کرمان

مدارس برخی مناطق استان کرمان فردا تعطیل شد

نتیجه بررسی صلاحیت‌ها در کرمان امشب اعلام می‌شود

درخواست تغییر دستور کار کمیسیون امنیت ملی مجلس با اولویت حادثه جانباختگان کرمان

نتیجه تایید صلاحیت‌ها اواخر وقت امشب اعلام می‌شود

کاهش‌ 8 تا 12 درجه‌ای دما در استان کرمان

آینده روابط ایران و آمریکا بعد از یک هفته پر تنش

تا پایان وقت امشب نتایج بررسی صلاحیت‌ها از هیئت مرکزی به استان اعلام خواهد شد

سیلاب 2 جاده اصلی در جنوب کرمان را مسدود کرد

توکلی: حقیقت در همان ابتدا باید اعلام می‌ شد

دستور رهبری به ستاد کل نیرو‌های مسلح درباره 737

تکذیب استعفای رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

سیلاب راه ارتباطی 50 روستای ریگان را قطع کرد

44 روستای قلعه‌گنج در محاصره سیلاب

دلجوئی مسئولان کرمان از خانواده های جانباختگان تشییع سردار سلیمانی

خاطره گویی همرزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

توقیف 800 کیلو گوشت فاسد در سیرجان

واکنش سپاه به سقوط 737: مسئولیت آن را می‌ پذیریم

آخرین وضعیت راه‌های جنوب استان کرمان/ برخی محورها مسدود است

پرواز حاج قاسم و حاج حسین با عهد اخوت

چهار اثر تاریخی ‌فرهنگی کرمان در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار کرمان از خانواده‌ جانباختگان در مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

ترامپ: ایران قصد حمله به 4سفارت آمریکا را داشت!

آمریکا درخواست خروج نظامی از عراق را رد کرد

روایتی از واکنش رهبری به ماجرای پرواز 737

سفر دکتر اردکانیان وزیر نیرو به استان کرمان98/10/9

درخواست اتحادیه اروپا از ایران و آمریکا

واکنش اوکراین و کانادا به بیانیه ایران درباره 737

ابراز همدردی خاتمی با بازماندگان سقوط هواپیما

سرکشی به خانواده جان‌باختگان حادثه کرمان به صورت ویژه از امروز

سفر دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان کرمان98/10/10

سفر سفرای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای آسیایی، آفریقایی و اروپایی به استان کرمان98/10/10 الی 98/10/12

«سلطان قابوس» پادشاه عمان درگذشت

پیگیری نشست فوق العاده با وزیر کشور/ابعاد حادثه بررسی می شود

بیانیه روحانی درباره 737 و خطاب به ملت