کرمان رصد

آخرين مطالب

سياسي

دانش آموزان کرمانی آموزش های حفظ منابع طبیعی را آموختند

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان با اشاره به همکاری مستمر این اداره کل با آموزش و پرورش، گفت: تاکنون حدود یک میلیون نفر ساعت دانش آموز در 11 شهرستان در ارتباط با منابع طبیعی آموزش دیده اند و این طرح هم اکنون به عنوان الگوی کشوری مطرح است.

تبلیغات انتخاباتی از فردا ممنوع است

کرمان رصد - کرمان - رئیس ستاد انتخابات استان کرمان با اشاره به اینکه هر گونه تبلیغات انتخاباتی از فردا ممنوع است، گفت: مجریان برگزاری انتخابات اصل بی طرفی را رعایت کنند.

دانش آموزان کرمانی آموزش های حفظ منابع را آموختند

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان با اشاره به همکاری مستمر این اداره کل با آموزش و پرورش، گفت: تاکنون حدود یک میلیون نفر ساعت دانش آموز در 11 شهرستان در ارتباط با منابع طبیعی آموزش دیده اند و این طرح هم اکنون به عنوان الگوی کشوری مطرح است.

واکنش جهانگیری به نامه جنجالیِ نیلوفر بیانی

کرمان رصد - معاون اول رئیس جمهور به نامه منتشر شده از سوی یکی از متهمان محیط زیستی (نیلوفر بیانی) و ادعای او مبنی بر انجام برخورد‌هایی بر خلاف عرف با او در روند بازجویی واکنش نشان داد

رای‌گیری در محل مرقد شهید سلیمانی/نباید به خاطر آبادی دنیای دیگران، آخرت خودمان را خراب کنیم

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مسئول دفتر شورای نگهبان در استان کرمان با اشاره به اینکه قرار است در محل مرقد مطهر شهید سلیمانی نیز رای گیری انجام شود، افزود: هرکس در انتخابات پیروز می شود با ابزاری که برای نامزدها گذاشته شده مورد تائید نظام است و ما مجریان و ناظران نباید به خاطر آبادی دنیای دیگران آخرت خودمان را خراب کنیم.

حضوری حداکثری مردم در انتخابات، ایجاد قدرت برای نظام اسلامی است

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: حضور حداکثری آحاد مردم و گروه های سیاسی در انتخابات ضامن امنیت، اقتدار و تقویت کننده نظام و ارتقاء همبستگی و وحدت ملی، تقویت ارکان نظام تصمیم گیری، کمرنگ کردن تهدیدات دشمنان قسم خورده ما و ایجاد قدرت برای نظام اسلامی است.

511 هزار نفر، واجدین شرایط رای دادن در شهرستان کرمان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان فرماندار کرمان گفت: در حوزه انتخابیه کرمان و راور تا این لحظه 33 نفر نامزد باقی مانده است و 511 هزار و 389 نفر در شهرستان کرمان واجد شرایط رای دادن هستند.

انصراف 69 نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی استان کرمان گفت: تا ساعت 14 و 15 دقیقه روز چهارشنبه 30 بهمن ماه تعداد 69 نفر از نامزدهای انتخابات مجلس در استان کرمان از ادامه رقابت انصراف دادند.

69 نامزد انتخابات مجلس در استان کرمان انصراف دادند

کرمان رصد - کرمان - رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی استان کرمان گفت: تا ساعت 14 و 15 دقیقه روز چهارشنبه 30 بهمن ماه تعداد 69 نفر از نامزدهای انتخابات مجلس در این استان از ادامه رقابت منصرف شدند.

انصراف 69 نامزد انتخابات در استان کرمان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی استان کرمان گفت: تا ساعت 14 و 15 دقیقه روز چهارشنبه 30 بهمن ماه تعداد 69 نفر از نامزدهای انتخابات مجلس در استان کرمان از ادامه رقابت انصراف دادند.

عجیب و واقعی؛ تنها رقیب یزدی انصراف داد!

کرمان رصد - انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری جمعه دوم اسفند ماه همزمان با انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه قم، تهران، خراسان شمالی، فارس و خراسان رضوی برگزار خواهد شد

هدف اجرای صحیح انتخابات است

کرمان رصد - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان کرمان گفت: هدف ما اجرای صحیح انتخابات است و بازرسان به هیچ وجه در اینکه چه نامزدی انتخاب نهایی است دخالتی ندارند.

آمار کشته‌ های آبان‌ ماه تعیین تکلیف شد

کرمان رصد - سخنگوی قوه قضائیه در مورد آمار کشته شدگان آبان ماه گفت: طبق مستندات ما این مسأله تعیین تکلیف شده و در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی طی دو مرحله و در شورای امنیت کشور در یک مرحله تعیین تکلیف شده است

بهار هدایت آزاد شد

کرمان رصد - همسر بهاره هدایت از آزادی وی خبر داد

فائزه هاشمی: می‌ خواهم رئیس جمهور ایران شوم

کرمان رصد - فائزه هاشمی درباره انتخاب یک زن به عنوان رئیس جمهور گفت: در سال 1400 پیشنهاد می‌کنم این بار همه ثبت نام کنیم تا به جای یک نفر، 200 خانم کاندیدا برای نامزدی ریاست جمهوری داشته باشیم، شاید شورای نگهبان تغییر نظری بدهد

تبلیغات انتخاباتی فقط در مکان های مجاز امکان پذیر است

کرمان رصد - کرمان - رئیس حوزه شهردار کرمان با اشاره به اینکه تبلیغات انتخاباتی فقط در مکان های امکان پذیر است، گفت: کاندیداها و ستادهای انتخاباتی از نصب تبلیغات در فضاهای غیر مجاز خودداری کنند.

تکاپوی نامزدهای استان کرمان در آخرین ساعات کارزار انتخاباتی

کرمان رصد - کرمان - در آخرین ساعات مانده به پایان مهلت یکهفته ای تبلیغات رسمی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نامزدهای انتخاباتی و هواداران آن بر شدت تبلیغات خود در شبکه های اجتماعی و ستادهای ثابت در مرکز شهرستانها افزوده اند و مناطق مختلف شهری و روستایی استان کرمان حال و هوای دیگری به خود گرفته است .

مشارکت مردم در انتخابات، قدرت چانه‌زنی کشور در سطح بین‌المللی را افزایش خواهد داد

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان با تاکید بر اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات منجر به افزایش امنیت کشور خواهد شد افزود: حضور مردم در انتخابات کشور را در برابر قدرت‌های بزرگ، مقاومت‌تر و قوی می‌کند بنابراین هرچه سطح حضور مردم در انتخابات گسترده‌تر باشد قدرت چانه‌زنی کشور در سطح بین‌المللی برای احقاق حقوق ملت افزایش پیدا می‌کند.

مشکلی در برگزاری انتخابات مجلس در استان کرمان وجود ندارد

کرمان رصد - استاندار کرمان با بیان اینکه مشکلی در برگزاری انتخابات در استان کرمان وجود ندارد تصریح کرد: مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی در این دوره، تاثیر بسیزایی در برنامه های آینده کشور دارد و توصیه می کنیم همه مردم به ویژه مردم دیار کریمان در این انتخابات شرکت کنند.

رای دادن به هر شخصی و هر جناحی، به معنای پشتیبانی از نظام است

کرمان رصد - عضو شورای نیروهای ائتلاف انقلاب در استان کرمان گفت: اصل قضیه حضور در انتخابات به منزله بیعت مجدد با نظام و انقلاب است و به نوعی پاسخ دندان شکنی به تمام دشمنان بوده و اینکه می توانیم بگوییم پشت انقلاب و نظام هستیم و علی رغم همه مشکلات و دغدغه هایی که داریم پشتیبان و پایبند به نظام هستیم.

تخلفات انتخاباتی کمی در کرمان صورت گرفته است/35 نفر نامزد انتخابات برای حوزه کرمان و راور

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه کرمان و راور تصریح کرد: 13 اکیپ برخورد با تخلفات از ابتدای تبلیغات انتخاباتی فعال شده و کار خود را انجام می دهند و خوشبختانه تاکنون خیلی تخلفی صورت نگرفته است.

میانگین سنی نامزدهای انتخابات کرمان 47 سال است/ 77 درصد نامزدها دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد هستند

کرمان رصد - رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان کرمان میانگین سنی نامزدهای تایید صلاحیت شده در استان را 47 سال اعلام کرد و گفت: 77.4 درصد نامزدها دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، 20 درصد مدرک تحصیلی دکترا و 2.6 درصد تحصیلات حوزوی دارند.

چین اسکناس‌ ها را استریلیزه می‌ کند!

کرمان رصد - دولت چین در تلاش برای محدود کردن شیوع ویروس کرونا که تا کنون موجب مرگ 1770 نفر شده است، به بانک‌های خود دستور داده که اسکناس‌های خود را پیش از ارائه به مردم، ضدعفونی کنند

یکهزار پنل برای تبلیغات انتخاباتی در شهر کرمان جانمایی شد

کرمان رصد - کرمان - مدیر حوزه و امور شورای اسلامی شهر کرمان از جانمایی یکهزار پنل برای تبلیغات انتخاباتی در شهر کرمان خبر داد و گفت: در راستای حفظ و صیانت از اموال عمومی و زیبایی شهر، نامزدها و نمایندگان ستادهای انتخاباتی صرفا از مکان‌های تعیین شده برای تبلیغات استفاده کنند.

هر رایی با هر سلیقه‌ای، برای کشور ارزشمند است

کرمان رصد - مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: هر رای که از هر سلیقه ای باشد، برای کشور ارزشمند است و موجب اقتدار کشور در مقابل زورگویانی چون امریکا، اسرائیل، داعش وسعودی ها و مخالفانی می شود که به دشمنان نظام پناه برده اند.

احتمال ارسال جعبه سیاه 737 به کشور ثالث

کرمان رصد - وزیر راه و شهرسازی گفت: این احتمال وجود دارد در صورتی که نتوانیم جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را بازخوانی کنیم با هماهنگی کشور اوکراین آن را به کشور ثالث ارسال کنیم

حضور در انتخابات به معنای حمایت از نظام سیاسی است

کرمان رصد - یک استادیار بخش علوم سیاسی دانشگاه شهید باهنر کرمان خطاب به مردم گفت: برای حفظ ایران اسلامی، حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران و برای حفظ سبد انتخابات باید مشارکت 100 درصدی در انتخابات مجلس داشته باشیم و بدانیم که انتخابات در ایران یک رفراندوم بوده و به معنای حمایت از نظام سیاسی است.

واکنش سرپرست دفتر نظارت شورای نگهبان جیرفت به مدرک تحصیلی یکی از داوطلبین

کرمان رصد - سرپرست دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در شهرستان جیرفت از عدم ارایه مدرک تحصیلی یکی از داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مطابق با عنوان استفاده شده در اقلام تبلیغاتی خبر داد.

آمادگی استان کرمان برای برگزاری انتخابات باشکوه دوم اسفند

کرمان رصد - رئیس ستاد انتخابات کرمان از آمادگی استان برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: طبق قانون انتخابات و تقویم اجرایی آن، فعالیت های اعضای ستاد و هیات‌های اجرایی و نظارت تا کنون انجام شده است.

جنوب کرمان و درختانی از توران و عُمان

کرمان رصد - جیرفت - گونه‌های جنگلی و مرتعی ایرانی - تورانی و خلیج فارس و عمانی با ترکیبی شگفت‌انگیز و پراکنده در گستره‌ای به پهنای سه میلیون و 850 هزار هکتار از عرصه‌های منابع طبیعی جنوب کرمان دیده می‌شوند که می‌طلبد برای حفاظت از این گونه‌ها اهتمام بیشتری شود.

ساير مطالب

شهید محسوب شدن جانباختگان حادثه کرمان را پی گیری می کنم

معاون وزیر علوم : زوایای پیدا و نهان شخصیت شهید سلیمانی در اختیار جامعه قرار گیرد

پیگیری برای شهید محسوب شدن جان‌باختگان مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی

«رئیسی» با خانواده سردار شهید سلیمانی دیدار کرد

رئیس قوه قضائیه: سلوک شهید سلیمانی الگویی برای مجاهدت و مردم داری است

دیدار آیت الله رییسی با جمعی از خانواده جانباختگان مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی در کرمان + عکس

نشست شورای قضایی استان کرمان برگزار شد

آیت الله رییسی با خانواده شهید سلیمانی دیدار کرد + عکس

درخواست وکلا از رئیسی درباره پرونده دراویش

توکلی: یقه سفید‌ها از قمه به دست‌ ها خطرناک‌ ترند

سردار سلیمانی سرباز لایق مکتب ولایت است

شهید سلیمانی شاگرد لایقی در مکتب ولایت بود

شهید سلیمانی بهترین معیارها را برای تعیین یک سبک زندگی دارد

ادای احترام جانشین فرمانده کل سپاه ‌به مقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

محبیان: برای تعامل با آمریکا باید نگاه عمیق‌تر به مسائل داشت

سردار سلیمانی الگوی مجاهدت و اخلاص است

رئیس قوه قضائیه به مقام شامخ سپهبد شهید سلیمانی ادای احترام کرد

حکم اسحاق: باید در انتخابات شرکت کنید

سخنرانی «رئیسی» در جمع قضات کرمانی آغاز شد

رونمایی از سنگ جدید مزار شهید سردار سلیمانی

رونمایی از سنگ جدید مزار شهید سلیمانی

پرونده شهادت سردار سلیمانی در سطح بین الملل در حال پیگیری است

ادای احترام رئیس قوه قضائیه به مقام شامخ سردار شهید سلیمانی

رئیس قوه قضائیه به مقام شامخ سپهبد شهید سلیمانی ادای احترام کرد

رئیس قوه قضائیه: پرونده شهادت سپهبد سلیمانی در دادسرای تهران تشکیل شد

ادای احترام رئیس قوه قضائیه به مقام شامخ سردار سلیمانی

تشریح اهداف سفر رئیس قوه قضائیه به کرمان

رئیس قوه قضائیه وارد کرمان شد

تداوم تپش قلب جبهه مقاومت/ خونی که هزاران قاسم را بیدار کرد

آمادگی 220 امدادگر هلال احمر در مراسم اربعین شهدای مقاومت در کرمان

کرمان در محاصره ریزگرها قرار دارد

اعطای 18 میلیارد ریال جهیزیه به زوج های جوان رفسنجان

پیروزی در دربی و ادامه صدرنشینی مس رفسنجان/ سپاسی روی نوار ناکامی

پلیس، فعالیت‌های انتخاباتی را رصد می‌کند

هزینه میلیاردی برای حل مشکلات اقتصادی/ تنور وعده‌ها داغ شد

نیروی انتظامی برای امنیت مردم کرمان 580 شهید تقدیم کرده است

رئیس قوه قضائیه فردا به کرمان سفر می‌کند

مدیرکل ارشاد کرمان : رسانه ها نقش تاثیر گذاری در سلامت انتخابات دارند

وزش طوفان شن و خاک در شرق استان کرمان

توضیحات «ترودو» درباره دیدار با ظریف

تمامی محورهای استان کرمان باز و تردد در حال انجام است

رئیسی فردا به کرمان سفر می کند/ جزئیات برنامه ها

41 زوج کرمانی به خانه بخت رفتند

جاذبه های کرمان در نمایشگاه گردشگری با موفقیت معرفی شد

نفرات برتر مسابقات کیوکوشین کاراته اویاما کرمان معرفی شدند

معاون اسبق سیاسی، امنیتی استانداری کرمان، حوزه انتخابیه خود را از کرمان به قم تغییر داد

ظریف و ماس برای احیای برجام گفت‌ و گو می‌ کنند

ظریف: جعبه سیاه 737 را تحویل نخواهیم داد

سریال مشکلات مردم تا زمان عدم تصویب قوانین متناسب با شرایط استان‌ها، ادامه‌دار خواهد داشت

برخی از قوانین و مقررات متناسب با شرایط استان‌ها نیست

انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی به تجمل حرم امام

«رمشک»؛ نماد بارز وحدت اسلامی/ اقدام عملی موثرتر از کنفرانس وحدت!

تجدید میثاق بانوان کرمان با شهدا

25 بهمن، از سال 89 تا سال 98

برخی قوانین و مقررات متناسب با شرایط استان‌ها نیست

هیات‌های اندیشه‌ورز بازوی توانمندی برای مسئولان هستند

قوانین و مقررات متناسب با شرایط استان‌ها تصویب شود

مشکلات اساسی و عمده مردم در هیئت های اندیشه ورز بررسی شود

ترجیح معیار اصلح و کارآمدی بر نگاه قومی و جناحی در انتخابات

سپاه ثارالله کرمان مراسم چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی را برگزار می‌کند

یک ادعا: لیست اصلاح‌ طلبان تهران لو رفت

استفاده از دستگاه احراز هویت ضریب سلامت انتخابات را دوچندان کرد

جنوب کرمان در تامین پرتقال شب عید، یاور شد

جزئیات شهادت جانشین پلیس اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد

قاتل جانشین اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد کشته شد

پیروزی گل گهر و ادامه نتایج ضعیف صنعت نفتِ بدون سرمربی

شکست یک نیمه‌ای و خانگی صنعت نفت مقابل گل گهر

پیروزی خارج از خانه مس کرمان و صعود به رده دوم جدول

توجه به ویژگی های شخصیتی سردار سلیمانی برای انتخاب کاندیدای اصلح

امام جمعه کرمان : فردی از جنس شهید سلیمانی را برای نمایندگی مجلس انتخاب کنیم

فضای سبز گلزار شهدای کرمان بهسازی می‌شود

بوستان استاد شهریار اسفند به بهره برداری می‌رسد

عزاداران سردار شهید سلیمانی در 4 مکان اسکان داده می‌شوند

شاهین و دو تیم دیگر در اندیشه فرار از قعر جدول

بیش از 2 میلیون و 100 هزار نفر واجدین شرایط رای دادن در استان کرمان/69 هزار نفر رای اولی

تغییر حوزه یکی از کاندیداهای مطرح کرمان به شهر قم

جانشین اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد شهید شد

دومین عمل اهدای قلب در بیمارستان علی ابن ابیطالب رفسنجان انجام شد

8 طرح عمرانی و کشاورزی در بخش نوق رفسنجان افتتاح شد

سالن ورزشی سردار شهید سلیمانی در روستای لاهیجان رفسنجان افتتاح شد

تشکیل کمیته پشتیبانی ادارات مراسم چهلم شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در استانداری کرمان

حال و هوای آرامگاه شهید سپهبد سلیمانی

ماراتن انتخابات درایستگاه تبلیغات/بازار داغ تبلیغات در فضای مجازی

مشارکت بالای مردم موجب انتخاب نماینده قوی و کارآمد می‌شود

بارگاه سردار دلها وضعیت گردشگری کرمان را متحول کرد

5 نماینده فعلی استان کرمان در لیست حزب اعتدال و توسعه

قرائت بخشی از وصیت نامه شهید سلیمانی/ جزئیات اسکان عزاداران

نصب هرگونه علائم تبلیغاتی روی خودرو ممنوع است

جزییات برنامه‌های اربعین سردار سلیمانی در کرمان

گوشت در کرمان درجه‌بندی شد

قرائت بخشی از وصیت نامه شهید سلیمانی توسط نماینده ولی فقیه در استان کرمان

رقابت 11 نامزد انتخابات مجلس در جیرفت و عنبرآباد آغاز شد

2طرح اشتغالزایی صندوق کارآفرینی در کرمان به بهره‌برداری رسید

سامانه 10001517 راهکاری برای اعتبارسنجی کالای استاندارد

تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم در کرمان آغاز شد

مهار شعله‌های آتش در طبقه ششم یک ساختمان در کرمان

جزئیات بازداشت سه دانشجوی دانشگاه تهران

سفر معاون پارلمانی رئیس جمهور به استان کرمان

رقابت 190 نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمان

دیدار استاندار کرمان با تعدادی از خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد

نظارت بر فعالیت شرکت‌های حمل و نقل مسافر در جنوب کرمان تشدید شد

دادگستری کرمان در رفع نزاع های طایفه ای موفق عمل کرده است

نامزدهای اصولگرایان در 8 حوزه انتخابیه استان/انتخاب گزینه نهایی حوزه انتخابیه کرمان تا امشب

برگ برنده نظام مشارکت مردم در انتخابات است

رقابت 21 کاندیدا برای نمایندگی مجلس در حوزه رفسنجان و انار

اسامی نهایی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در کرمان اعلام شد

اسامی کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در استان کرمان

اسامی نامزدهای نهایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس در استان کرمان

فروش 2 میلیاردی در نمایشگاه کتاب شمال استان کرمان

آخرین آمار نامزدهای تأیید صلاحیت شده انتخابات مجلس در کرمان

تدوین دایره المعارف بانوان فرهیخته کرمانی

تمهیدات بهداشتی برای آئین چهلم سردار شهیدسلیمانی اندیشیده شده است

بستر لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود

سیلاب به راه‌های روستایی 4 شهرستان در جنوب کرمان خسارت وارد کرد

مشکلات 14 طرح در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بررسی شد

اعلام اسامی نامزدهای نهایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس در استان کرمان

چهارمین روز بحرانی در ریگان / سیل در جنوب و طوفان در شرق

189 نفر کاندیدای انتخابات مجلس در کرمان شدند

ظرفیت مرغداری های گوشتی شهر بابک 450هزار قطعه اعلام شد

دلجویی استاندار کرمان از خانواده یکی از جانباختگان تشییع شهدای مقاومت

آرایش سیاسی احزاب کرمان برای ورود به میدان انتخابات

گمانه‌ زنی درباره احتمال اعدام روح‌ الله زم

خط قرمز ما امام، شهدا و رهبری است

اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه بافت اعلام شد

2 نفر از حوزه انتخابیه کرمان، به حوزه‌های انتخابیه سایر شهرستانها انتقالی گرفتند

انجمن حمایت از زندانیان کرمان 17میلیارد ریال به خانواده های زندانی کمک کرد

اعلام اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه کرمان و راور

بازداشت 5 نفر به اتهام فروش نفت ایران به چین

دومینوی انتخابات مجلس به کارزار تبلیغات رسید

استکبار جهانی بر شدت جنگ رسانه‌ای افزوده است

رقابت 21 نفر برای هر کرسی استان کرمان در خانه ملت

واکنش پمپئو به پرتاب ماهواره ظفر توسط ایران

تقدیر از حضور حماسی کرمانی ها در راهپیمایی 22 بهمن

قهر کردن با صندوق‌های رای، هیچ مساله‌ای را به نفع مردم تغییر نمی‌دهد

سفر وزیر اطلاعات به استان کرمان

سفر وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به استان کرمان

سفر رئیس سازمان برنامه بودجه کشور به استان کرمان

دیدار استاندار کرمان با یکی از خانوده‌های جانباختگان مراسم تشییع شهدای مقاومت در روستای ده‌زیار

تقدیر امام جمعه و استاندار کرمان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن

گرد و غبار 163 ریگانی را راهی مراکز درمانی کرد

پیام تقدیر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان و استاندار کرمان از حضور حماسی مردم استان کرمان در راهپیمایی 22بهمن

راهپیمایی دشمن‌شکن 22 بهمن در رابر زادگاه علمدار جبهه مقاومت

برگزاری راهپیمایی 22 بهمن با گرامیداشت یاد سردار سلیمانی

صف مردم برای زیارت آرامگاه سردار سلیمانی

دیپلماسی انقلابی منجر به عقب نشینی دشمنان می شود

سپهبد شهید سلیمانی معمار بسیج میلیونی جبهه مقاومت و شکست داعش است

حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22بهمن اقتدار کشور و نظام را به اثبات رساند

اربا اربای بدن حاج قاسم قیامت به پا کرد/پیشرفت های کشور مرهون اسلام است، نه برجام!

روحانی: در ایران صفی برای غذا و دارو وجود ندارد

آیت الله خاتمی : حضور در انتخابات مانور مردمی بودن نظام است