کرمان رصد

آخرين مطالب

سياسي

حضور آینده سازان والیبال ارومیه پای تلویزیون های شهری

کرمان رصد - ارومیه- بسیاری از آینده سازان والیبال ارومیه که موفق به حضور در سالن برگزاری دیدارهای لیگ ملت های والیبال نشده اند، در کنار والدین خود و با شور و نشاط این رقابت ها را از طریق تلویزیون های شهری تماشا کردند و گاهی نیز به وجد آمدند و ستارگان توپ و تور جهان را از همانجا تشویق کردند.

سخنگوی دولت: زنگنه از وزرای کلیدی دولت است

کرمان رصد - تهران- سخنگوی دولت با تکذیب شایعه برکناری زنگنه از مقام وزارت نفت از سوی دولت، گفت: آقای زنگنه با توجه به تجاربشان از وزرای کلیدی دولت هستند و چنین بحثی در دولت مطرح نیست.

خرس بزرگ مقابل والیبال ایران زانو زد

کرمان رصد - ارومیه- تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال مقابل روسیه به پیروزی رسید تا به نتایج درخشانش در این مسابقات ادامه بدهد.

اعتصاب همسر زاغری مقابل سفارت ایران در لندن

کرمان رصد - برخی رسانه‌های فارسی زبان با انتشار تصاویری از اعتصاب غذای ریچارد رتکلیف، همسر نازنین زاغری، مقابل سفارت ایران در لندن خبر داده‌اند

شهربابک با کمبود نیروی معلم مرد مواجه است

کرمان رصد - کرمان - رئیس اداره آموزش و پرورش شهربابک گفت: با توجه به اینکه فقط 28 درصد نیروی آموزش و پرورش این شهرستان را نیروی مرد تشکیل می دهد، در ساماندهی ان دچار مشکل هستیم.

معاون وزیر کشور:بایدحضور همه سلایق سیاسی در انتخابات فراهم شود

کرمان رصد - یاسوج- معاون سیاسی وزیر کشور گفت: باید زمینه مشارکت و رقابت همه علایق و سلایقی که ارزش های انقلاب و سیاست های نظام را قبول دارند و جزو خانواده انقلاب هستند در انتخابات فراهم شود.

مقابله با قاچاق باید از اقتصاد پنهان پیشگیری کند

کرمان رصد - سنندج - رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: کار ستاد فقط مقابله نیست چون مقابله هم باید با هدف پیشگیری و بازدارندگی از ایجاد اقتصادی پنهان انجام گیرد.

لهستان با یک برد ایران را ترک کرد

کرمان رصد - ارومیه- تیم ملی لهستان در سومین مسابقه خود در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال مقابل کانادا پیروز شد تا ایران را با یک برد ترک کند.

کودک مضروب 4 ساله اردستانی در بیماران بستری شد

کرمان رصد - اصفهان- مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: پسر بچه چهارساله اردستانی که مورد ضرب و شتم جسمی قرار گرفته بود، اکنون در بیمارستان بستری شده است .

بازار سیاه بلیت میلیونی در لیگ ملت‌های والیبال

کرمان رصد - ارومیه- بلیت مسابقات هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال در ارومیه در بازار سیاه قیمت زیادی پیدا کرده است و حتی بیش از یک میلیون تومان هم فروخته می‌شود.

اشتباه کمتر عامل پیروزی بر همسایه پایین تر

کرمان رصد - ارومیه- دیدار تیم‌های لهستان و کانادا در حالی با نتیجه سه بر یک به سود تیم لهستان پایان یافت که مهمترین عامل پیروزی لهستانی‌ها اشتباه‌های زیاد فردی تیم ملی کانادا، ناشی از خستگی این تیم در پایان سفر به ارومیه بود.

از تسویه مطالبات کاسپینی ها تا میراث خواران چابک و داستان ملخ های سیاسی

کرمان رصد - استان ها - افزایش تولید گوشت قرمز، تامین دو هزار واگن برای صادرات به آسیای میانه، تسویه مطالبات سپرده گذاران کاسپین، خروج خدمه نفتکش «فرنت الطیر» از کشور، کشف مزرعه تولید بیت کوین، میراث خواران چابکتر از میراث داران، رخت سیاه طبیعت درعزای علفزار و داستان ملخ های سیاسی چکیده ای از عناوین اخبار و گزارش های خروجی استان های ایرنا در 24 ساعت گذشته است که در قالب این بسته خبری ارائه می شود.

سد صفارود تاثیری بر جازموریان ندارد

کرمان رصد - کرمان - مدیر کل محیط زیست استان کرمان گفت: سد صفارود تاثیری بر جازموریان ندارد و برای کنترل سیلاب‌های آن منطقه احداث شده است.

نرخ شیوع مصرف مواد مخدر در کردستان پایین است

کرمان رصد - سنندج - معاون توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور گفت: مطابق آمارها و اطلاعات سازمان بهزیستی و ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در سال 94، نرخ شیوع ورود به مصرف مواد مخدر در استان کردستان بالا نیست.

زمینه ترغیب صاحبان سرمایه برای سرمایه گذاری های جدید ایجاد شود

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان به موارد مربوطه در حوزه مالیات و استفاده از ماده 132 اشاره کرد و افزود: به عنوان یکی از مشوق های سرمایه گذاری در حوزه مالیات و استفاده از ماده 132 ضرورت دارد اطلاع رسانی لازم به واحدهای مشمول، فرمانداران، بخشداران و دهیاران انجام شود تا زمینه ترغیب سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری های جدید ایجاد شود.

قیام دانش برای خودکفایی

کرمان رصد - جیرفت - حمایت از تولید محصولات دانش بنیان حرکتی برای کاهش وابستگی به خارج بوده و باید به این نهضت کارساز توجه جدی شود.

دستگاه قضا در عنبرآباد مانع بیکار شدن 60 نفر شد

کرمان رصد - جیرفت – رئیس دادگستری شهرستان عنبرآباد گفت: با ورود دستگاه قضایی موانع حقوقی شرکت فرآوری محصولات کشاورزی نیلی صنعت در عنبرآباد بر طرف و از بیکاری 60 نفر جلوگیری شد.

حفظ تنوع زیستی یکی از رسالت‌های سازمان حفاظت محیط زیست است

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان با اشاره به برنامه های این اداره کل در زمینه حفاظت از تنوع زیستی و محیط زیست گفت: حفظ تنوع زیستی یکی از رسالت‌های این سازمان است.

10 هزار تن پسته از رفسنجان صادر شد

کرمان رصد - کرمان - رئیس جهاد کشاورزی شهرستان رفسنجان گفت: طی 9 ماه گذشته بیش از 10 هزار تن پسته از این شهرستان به خارج از کشور صادر شده است.

افزایش هزار هکتاری کشت برنج در شرقی ترین اراضی مازندران

کرمان رصد - ساری- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گلوگاه گفت: بارندگی مناسب، افزایش دبی آب رودخانه ها و آببندان ها سبب شد تا سطح کشت برنج در این منطقه از یکهزار و 700 هکتار در سال گذشته اکنون به حدود 2 هزار و 700 هکتار افزایش یابد.

معاون وزیر کشور: استاندار جدید می‌تواند استان را به شاخصه‌های توسعه پایدار نزدیک کند

کرمان رصد - معاون سیاسی وزیر کشور به ویژگی‌های استاندار جدید گلستان اشاره کرد و گفت: حق شناس با برخورداری از برخی ویژگی‌ها مانند تحصیلات دانشگاهی، تجارب ملی و تعهد به اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های دولت، انتخابی مناسب است و می‌تواند این استان را به شاخصه‌های توسعه پایدار نزدیک کند.

استاندار سمنان: تمام شهرستان ها از آب خزر بهره مند می شوند

کرمان رصد - سمنان- استاندار سمنان با بیان اینکه طول خط لوله برنامه ریزی شده برای انتقال آب دریای خزر 180 کیلومتر و مجموع خط های لوله 664 کیلومتر است، گفت: از ایوانکی تا میامی، هیچ شهرستانی در استان از آب انتقالی از خزر محروم نمی ماند.

تقابل تیم های کانادا و لهستان دیدنی خواهد بود

کرمان رصد - ارومیه - کارشناس و مربی بین المللی والیبال گفت: تقابل تیم های کانادا و لهستان در آخرین دیدار از هفته سوم رقابت های لیگ ملت ها برای کسب نتیجه دیدنی و جذاب خواهد بود.

جایگاه تیم مس دسته اول نیست/ نحوه انتخاب مدیرعامل بدعت جدید است

کرمان رصد - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس به اتفاقات باشگاه مس کرمان واکنش نشان داد و گفت: بدعت جدید در نحوه انتخاب مدیرعامل برای مس کرمان غیرحرفه ای ترین اتفاق ورزشی کشور است.

«زاهدی» رئیس کمیسیون آموزش مجلس شد

کرمان رصد - محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در آخرین سال کاری مجلس دهم شد. به گزارش ایسنا، کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس امروز انتخابات ...

باید در انجام تصمیمات سرعت عمل داشته باشیم

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان گفت: گاهی تصمیم درست گرفته می‌شود اما به سرعت انجام نمی‌شود در حالی که در بحث اشتغال، سرمایه گذاری و رونق تولید زمان را نباید از دست بدهیم.

انتقال آب از بخش کشاورزی به صنعت اشتباهی بزرگ است

کرمان رصد - کرمان - رئیس سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان گفت: اگر تصور کنیم برای صنعتی شدن دیگر نیازی به بخش کشاورزی نیست و آب را از کشاورزی به صنعت انتقال بدهیم، یک اشتباه بزرگ انجام داده ایم.

تبعیت مدیران از نظرات کارشناسی

کرمان رصد - استاندار کرمان با تاکید بر تقویت بنیه کارشناسی افزود: نیاز به دید کارشناسی قوی تری داریم و مدیریت باید از نظرات کارشناسی تبعیت بکند. اینکه ...

70 محقق داخلی و خارجی جدیدترین یافته های ریاضی را در تبریز ارائه می کنند

کرمان رصد - تبریز - مدرسه تحقیقاتی بین‌المللی « گراف-الگوریتم و روش‌های احتمالاتی» با حضور 70 محقق داخلی و خارجی از کشورهای فرانسه، کانادا، ترکیه، هند، پاکستان و افغانستان در دانشگاه تبریز آغاز به‌ کار کرد.

قتل‌ های ناموسی یکی از خشونت بارترین جنایات است

کرمان رصد - زاهدان مدیرکل بانوان و خانواده‌ استانداری سیستان و بلوچستان گفت: قتل‌ های ناموسی یکی از خشونت بارترین جنایات است که معمولاً قربانیانش را زنان تشکیل می دهند و در اجتماع تا حدودی کمتر شده اما همچنان از گوشه و کنار اخبار تلخی مبنی برکشته شدن انسان‌ ها (اغلب زنان) توسط نزدیکانشان شنیده می‌ شود.

معاون رییس جمهوری: باید در مدیریت شوراهای شهر تجدید نظر جدی شود

کرمان رصد - تهران- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور گفت توفیقات شوراهای روستایی به مراتب از شوراهای شهرها بیشتر است، باید تجدید نظر جدی در مدیریت این شوراها صورت بگیرد.

ایران در تولید شکر در آستانه خودکفایی است

کرمان رصد - یاسوج- رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: به رغم مشکلاتی که به دلیل خشکسالی سالهای گذشته و سیل سال جاری در بازار شکر به وجود آمد اما کشور در تولید شکر در آستانه خودکفایی است.

رفسنجان تنها تأمین کننده کرایو از فرآورده های خونی استان کرمان است

کرمان رصد - کرمان- فرماندار رفسنجان گفت: مرکز انتقال خون این شهرستان انواع فرآورده های خونی را تولید و به دیگر نقاط استان کرمان ارسال می کند و تنها تأمین کننده کرایو از فراورده های خونی است.

وزیر ورزش تماشاگر ویژه مسابقه ایران و لهستان

کرمان رصد - ارومیه- وزیر ورزش و جوانان با حضور در سالن غدیر ارومیه، مسابقه تیم‌های ایران و لهستان در قالب هفته سوم لیگ ملت های والیبال را از نزدیک تماشا کرد.

عقیم سازی سگ‌ های بدون‌ صاحب در بندرعباس آغاز شد

کرمان رصد - بندرعباس- معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از آغاز طرح عقیم‌ سازی سگ‌ های بدون‌ صاحب و راه‌اندازی کمپ نگهداری حیوانات برای نخستین بار در استان هرمزگان خبر داد.

تجلیل از 4 پروژه برتر و حمایت از 13 طرح دانش بنیان در منطقه آزاد انزلی

کرمان رصد - انزلی - نخستین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور(exportech) از سوی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و با همکاری این سازمان به مدت دو روز در قالب اجرای پنل های تخصصی چالش های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و معرفی ایده های برتر بهمراه برپایی نمایشگاه محصولات فناورانه در این منطقه برگزار شد.

نقص فنی سبب تاخیر پرواز مشهد - اصفهان شد

کرمان رصد - مشهد- مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: نقص فنی منجر به تاخیر 2 ساعته پرواز هواپیمای شرکت زاگرس از مشهد به اصفهان شد.

از لزوم تحقق سهم مدیریتی زنان تا ساخت و سازهای افسارگسیخته در رامسر

کرمان رصد - استان‌ها - ضرورت اجرایی شدن سهم زنان در مدیریت ها، تاکید بر لزوم وحدت در برابر فشار اقتصادی دشمن، لزوم کاهش هزینه فعالیت سیاسی، صرفه اقتصادی انتقال آب دریای خزر به سمنان، ساخت و سازهای افسارگسیخته در رامسر، خودنمایی افراد به جای احزاب و افتادن پالان از اسب برخی از عناوین اخبار، گزارش‌ها و میزگردهایی است که در 24 ساعت گذشته روی خروجی اخبار استانها در ایرنا منتشر شده است.

دیدار شرقی‌ها

کرمان رصد - مروری بر سفرهای رئیس‌جمهوری به قرقیزستان و تاجیکستان

ابتکار: سهم 30 درصدی زنان در مدیریت ها زودتر اجرایی شود

کرمان رصد - تبریز - معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با اشاره به ابلاغ و دستور دکتر روحانی در انتصاب زنان برای پست های مدیریتی، گفت: سهم 30 درصد مدیریتی زنان در استان ها باید هر چه زودتر اجرایی شود و این پست ها تا پایان دولت تدبیر و امید در اختیار بانوان قرار گیرد.

قطار تهران - تبریز - وان راه اندازی می شود

کرمان رصد - تبریز - مدیرکل راه آهن آذربایجان گفت: قطار مسافری فوق العاده رفت و برگشت تهران - تبریز - وان (شهری در ترکیه) از هفته آینده راه اندازی می شود.

شورای نگهبان علت رد صلاحیت افرادی که انتخابات را زیر سوال می برند، اعلام کند

کرمان رصد - شیراز - نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: شورای نگهبان باید ساز و کاری را تعیین کند تا بر اساس اسناد و مدارک موجود، اگر فرد رد صلاحیت شده‌ای اعتراض، یا با آبروی شورای نگهبان بازی کرد یا حیثیت انتخابات را به خطر انداخت، دلایل رد صلایتش اعلام و علنی شود.

افزایش قیمت ارز، تامین تجهیزات اسکیت بازان را مشکل کرد

کرمان رصد - بجنورد- نایب رئیس کنفدراسیون اسکیت آسیا گفت: با توجه به اینکه قریب به اتفاق تجهیزات و لوازم ورزشی رشته های مختلف این فدراسیون، وارداتی است، ورزشکاران ما با افزایش شدید قیمت ها روبه رو شده و به مشکل برخورده اند.

مدیران کرمان قوانین مزاحم را اعلام کنند

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان گفت: بر رفع و اصلاح قوانین مزاحم تاکید کرد و گفت : مدیران باید مصادیق این قوانین مزاحم را مطرح کنند تا پیشنهادات رفع آنها ارائه شود که در ادامه تاثیر مثبت آن را بر روند تولید، اشتغال و توسعه شاهد باشیم.

105 طرح کشاورزی در جنوب کرمان افتتاح شد

کرمان رصد - جیرفت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: به مناسبت هفته جهادکشاورزی 105 طرح در حوزه های آب و خاک، تولیدات گیاهی، دامپروری، شیلات، آبزیان و صنایع تبدیلی و تکمیلی افتتاح شد.

رونق تولید را در جیرفت محقق می کنیم

کرمان رصد - جیرفت - سرپرست فرمانداری جیرفت گفت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و سیاست های اقتصادی دولت با همراهی مردم و حمایت از سرمایه گذاران، رونق تولید را در این شهرستان محقق خواهیم کرد.

سرمربی کانادا: جو سالن خیلی عالی بود

کرمان رصد - ارومیه- سرمربی تیم ملی والیبال کانادا گفت: جو سالن مسابقه با ایران در ارومیه خیلی عالی بود و تاثیر زیادی در کار ما گذاشت.

دیدار رهبر انقلاب با نخست وزیر ژاپن درس دیپلماسی انقلابی برای مسئولان بود

کرمان رصد - مشهد- نایب رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: دیدار رهبر معظم انقلاب با نخست وزیر ژاپن، درس دیپلماسی انقلابی برای مسئولان، مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار، افتخارآفرینی و کرامت روز افزون برای ایران و سازش ناپذیری با ظلم بود.

گتوند گرمترین شهر خوزستان اعلام شد

کرمان رصد - اهواز – مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: گتوند با 46.4 درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین شهر خوزستان در 24 ساعت گذشته بوده است.

گردش مالی معادن به شهرستان‌ها برگردد

کرمان رصد - زرند - وزیر صنعت، معدن و تجارت از تلاش دشمنان برای به تعطیلی کشاندن صنایع با استفاده از تهاجم اقتصادی خبر داد و گفت: امروز افتتاح هر کارخانه بیانگر پیروزی در این میدان است.

استقبال پرشور تماشاگران ارومیه‌ای از لیگ ملت‌های والیبال

کرمان رصد - ارومیه- مسابقات هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال با استقبال پرشور مردم ارومیه آغاز شد و اکنون که حدود 2 ساعت به دیدار تیم های ایران و کانادا باقی مانده، سالن 6 هزار نفری غدیر مملو از جمعیت است.

خطیبان نماز جمعه : رهبری با اقتدار مقابل قدرت های جهانی ایستاد

کرمان رصد - استانها - امامان جمعه سراسر کشور با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با بدخواهان نظام مذاکره نمی‌کند، گفتند: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با اقتدار و قدرتمندانه، در برابر قدرت های پوشالی جهانی ایستاده است.

صنایع برای فعالیت از نیروهای بومی استفاده کنند

کرمان رصد - کرمان - وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت )گفت: سیاست ما این است نیروی بومی در فعالیت ها جذب شوند و همه واحدهای صنعتی موظف هستند گردش مالی خود را تا جای ممکن به همان منطقه ببرند.

نهادینه سازی مطالعه ابتکار جدید استاندار کرمان

کرمان رصد - کرمان - طرح ابتکاری و نو استاندار کرمان در جلب و جذب کارکنان استانداری در ساعت اولیه روز پنجشنبه هر هفته با رویکرد توسعه گرایانه ای که محور و مبنایش به قول استاندار بر مبنای مطالعه و کتابخوانی می چرخد را باید گامی ارزشمند در راستای ترویج کتابخوانی ، نهادینه سازی و گسترش فرهنگ مطالعه برشمرد که استمرارش نوید بخش افقی روشن در دیار کریمان خواهد بود .

ایران 500 میلیون دلار صنایع دستی صادر کرده است

کرمان رصد - شیراز- مدیرکل آموزش و حمایت از تولید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در یک سال گشته با احتساب صادرات چمدانی و رسمی، حدود 500 میلیون دلار محصول صنایع دستی از ایران به خارج کشور صادر شده است.

مقام معظم رهبری مساله مذاکره با آمریکا را به خوبی مدیریت کردند

کرمان رصد - کرمان - امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه استکبار به صورت رسمی و غیررسمی می خواهد باب مذاکره را باز کند، گفت: رهبری این موضوع را به خوبی مدیریت می کنند و دشمنان به این امر اعتراف کرده اند.

جلوه های وجود رهبری محسوس و افتخارآمیز است

کرمان رصد - کرمان – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه در این چهار دهه برکات و خیرات امامت جامعه را به وضوح دیده و می بینیم گفت: بخصوص آنجا که شرایط حساس تر می شود ظهور و جلوه های زعامت رهبری در جامعه کاملا محسوس و افتخارآمیز است.

محور سخنان ائمه جمعه استان کرمان

کرمان رصد - کرمان - مبارزه با استکبار جهانی و بروز و ظهور آثار برکات امامت جامعه از جمله محورهای سخنان ائمه جمعه این هفته شهرهای استان کرمان است.

استاندار: آمادگی ساخت بزرگترین سالن ورزشی در ارومیه وجود دارد

کرمان رصد - ارومیه- استاندار آذربایجان غربی گفت: باتوجه به علاقه بسیار مردم ارومیه به والیبال در صورت موافقت وزیر ورزش و جوانان بزرگترین سالن ورزشی کشور در ارومیه احداث می شود.

پروژه آبگیری باطله کنسانتره فکور صنعت زرند افتتاح شد

کرمان رصد - کرمان - پروژه آبگیری و بازیافت آب کارخانه کنسانتره فکور صنعت زرند به عنوان پروژه زیست محیطی و اولین واحد آبگیری از باطله در ایران، امروز (جمعه) با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، افتتاح شد.

واژگونی اتوبوس در آزاد راه زنجان - تبریز 2 کشته و 23 مصدوم داشت

کرمان رصد - زنجان - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان زنجان گفت: واژگونی یکدستگاه اتوبوس در آزاد راه زنجان به تبریز حد فاصل سه راهی ماهنشان 2 کشته و 23 مصدوم برجا گذاشت.

اصلاح قانون کار مساوی با افزایش اشتغال است

کرمان رصد - کرمان – رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در سال رونق تولید در رابطه با موضوع بیمه در قانون کار باید چانه زنی ویژه ای با وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی انجام گیرد تا با اصلاح ساده ای در قانون کار موجب افزایش اشتغال شویم.

اصلاح قانون کار مساوی با افزایش اشتغال در کشور خواهد بود

کرمان رصد - کرمان – رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در سال رونق تولید در رابطه با موضوع بیمه در قانون کار باید چانه زنی ویژه ای با وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی انجام گیرد تا با اصلاح ساده ای در قانون کار موجب افزایش اشتغال شویم.

ساير مطالب

ایران، ادعای آمریکا درباره نفت‌کش‌ها را تکذیب کرد

واژگونی یکدستگاه اتوبوس در آزاد راه زنجان - تبریز 2 کشته و 23 مصدوم برجا گذاشت

مجوز استخدام 10 هزار نفر در وزارت بهداشت صادر شده است

دومین بانک اطلاعاتی انتقال خون کشور متعلق به رفسنجان است

قاچاقچیان مواد مخدر در شهربابک ناکام ماندند

سخنگوی دولت: مشکل کاغذ رسانه ها حل شد

هیچ خودروسازی حق واردات قطعه تولید داخل را ندارد

نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی میبد با حضور هنرمندان 10 استان گشایش یافت

62.3 درصد از اهداکنندگان رفسنجان جزو اهداکنندگان مستمر هستند

تفویض برخی اختیارات به استان ها در زمینه موضوعات بانکی و مالیاتی

اعتبار ویژه برای اکتشافات زمین شناسی در کرمان اختصاص یابد

ذخایر شکر کشور بیشتر از حد معمول است/تشریح علت گرانی برخی کالاها

تشکیل مجمع گفتگوی منطقه ای پیشنهادی ایران ضروری است

سخنگوی دولت: بیش از هر زمان دیگری نیازمند شنیدن صداهای خاموش جامعه هستیم

کولاکوویچ: انتظار دارم بیشتر از من ایران را دوست داشته باشید

جزییات آتش سوزی نفتکش های خارجی و نجات 44 دریانورد در آبهای عمان

حمایت از صنایع و معادن کوچک راهکار رونق تولید است

کارخانه مس کاتد سبزواران در جیرفت افتتاح شد

ازنجات ملوانان نفتکش های خارجی توسط ایران تا احتمال انتشار اسناد نزار زاکا

جشن جهانی شدن قنات بلده در فردوس برگزار شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: برگزاری کنگره مشاهیر کُرد یک ضرورت است

زمان‌بندی رقابت های فوتسال کرمان اعلام شد

70 درصد کرومیت کشور در جنوب کرمان تولید می شود

ازنجات ملوانان کشتی های خارجی توسط ایران تا احتمال انتشار اسناد نزار زاکا

حقوق دولتی معادن جنوب کرمان پرداخت شود

سیاست دولت تمرکز گردش مالی معادن در محل فعالیت آنهاست

وضعیت مشکلات اقتصادی فعالان صنعتی کرمان با حضور وزیر صمت بررسی شد

ابعاد مختلف دهه کرامت سیاست گذاری شود

سطح مناقشه و ماموریت آبه

طرح جنگ نظامی توسط آمریکا بلوف سیاسی است

مجتمع تیتانیوم کهنوج یکهزار فرصت شغلی ایجاد می کند

دهه کرامت باید به جریانی قدرتمند تبدیل شود

واردات 1500 قلم کالا تولید داخل ممنوع است

همزمانی حادثه تانکرها با دیدار آبه و رهبر ایران

سالانه 1500 میلیارد ریال درآمد مالیاتی صرف حوزه عمران عشایر می شود

ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم

استانداردترین کفپوش جهان در سالن رضازاده نصب شد

حجتی: 2320 سکونت گاه عشایری کد شناسایی دریافت کردند

25 درصد واحدهای تولیدی کرمان غیرفعال است

مسئولان در برخورد با رانت هیچگونه مماشاتی نداشته باشند

معاون راهداری کشور: راه های روستایی ساماندهی می شود

520نیروگاه خورشیدی مددجویان کمیته امدادکرمان به بهره برداری رسید

هدف گذاری امسال در وزارت صنعت و معدن صیانت از تولید و اشتغال است

نخست وزیر ژاپن در تهران: ایران باید برای پیشگیری از درگیری تصادفی نقشی سازنده ایفا کند

حادثه رانندگی در محور کرمانشاه - کامیاران سه کشته به جا گذاشت

تلاش فدراسیون ورزش روستایی، کاهش هزینه‌های درمانی است

دادستان کل: دستگاه قضا در صورت نیاز اسناد مربوط به «نزار زاکا» را منتشر می‌کند

دریاچه های کرمان عجایب ناشناخته کویر

هیچ محدودیتی در مبارزه با رانت نداریم

لاریجانی : عشایر وظیفه سنگینی در تامین گوشت دارند

70 درصد از کودکان خیابانی پایتخت از اتباع هستند

سگ‌های معدوم شده در تل سیاه بندرعباس بیمار بودند

520 واحد نیروگاه خورشیدی مددجویان کمیته امداد کرمان افتتاح شد

مستمری 216 کودک کار در لرستان برقرار شد

وزیر صنعت از شرکت معادن کرومیت فاریاب در جنوب کرمان بازدید کرد

اعتبار مبارزه با هجوم ملخ های صحرایی ملی دیده شود

استفاده مناسب از ظرفیت های شهربابک ضرورت توسعه است

آغازگر هیچ جنگی در منطقه نخواهیم بود، حتی با آمریکا

روحیه تعاملی استاندار کرمان با مجمع نمایندگان استان برای انتخاب فرمانداران و انجام تغییرات در مدیران

وزیر راه: درصدد تکمیل بزرگراه تبریز - اهر تا پایان سال هستیم

آموزش جوانان راهکار مقابله با مصرف مواد مخدر است

آتش سوزی مراتع روستای «گزم» کرمان مهار شد

رئیس مجلس شورای اسلامی وارد خراسان شمالی شد

امنیت، سلامت، مشارکت و رقابت ارکان مهم انتخابات است

از عدالت جنسیتی تا توقف سطح بندی دانشگاه ها و شلیک به قلب هنر پایتخت

ادامه طرح حیات شبانه شهر نیازمند تبیین بیشتر است

سپاه برای حفاظت از میراث فرهنگی کرمان آمادگی دارد

تحریم ها شتاب دهنده توسعه کشور است

2 داروی ضد سرطان با همکاری سوئیس در تبریز تولید می شود

2 داروی ضد سرطان در تبریز تولید می شود

نگاه بومی با صدای جهانی

از خصولتی به تعالتی؟

تهران در انتظار شب های روشن

سخنان استاندار آذربایجان غربی در جلسه روز کارگر ناظر به نماینده ارومیه نبود

علت تغییر فرمانداران و مدیران استان چیست؟

کودکانی که مردانه کار می کنند

ناجا 13 هزار شهید تقدیم نظام کرده است

دانشگاه های منطقه هشت نیازمند حمایت ویژه صندوق رفاه دانشجویان هستند

وزیر صنعت پنجشنبه به کرمان سفر می کند

نشان استاندارد عسل اجباری می شود

دشمنان جرأت حمله به مرزهای ایران را ندارند

مصوبات شورای آموزش و پرورش باید گره گشای مشکلات باشد

عمق استراتژیک کشور کیلومترها از مرزها فاصله گرفته است

وزارت نیرو از طرح های آب کرمان حمایت می کند

ایثارگری حافظان امنیت بر کسی پوشیده نیست

سردار سلیمانی عمق استراتژی ایران اسلامی را به آن سوی مرزها انتقال داد

شهدا بهترین الگوی تربیتی در جامعه هستند

امنیت ایران زبانزد دشمنان انقلاب است

دولت برای ساماندهی کوله بران اعتبار 42 هزار میلیارد ریالی تصوب کرده است

بندر شهید رجایی در ارسال کالا به بازارهای داخلی نقش اساسی دارد

30 هزار میلیارد ریال به «بانک مصالح» اختصاص می یابد

تکاپوی رضوان مرهمی بر زخم های محرومیت

روستای ده زیار ظرفیت تبدیل شدن به مقصد گردشگری مذهبی را دارد

700 مرکز تحقیقات علوم پزشکی در کشور فعالیت می کنند

اصلا چرا باید به استارتاپ ها امیدوار باشیم؟

102 تخته فرش 500 ساله در موزه امام رضا (ع) نگهداری می شود

نوبخت: ارز 4200 تومانی مبنای محاسبه کالاهای اساسی است

اقتصاد درون گرا مهمترین مشکل نظام اقتصادی کشور است

تعزیه بستر رشد و تعالی هنر معنوی را به همراه دارد

60 هزار دام سبک در بم علیه بیماری طاعون واکسینه شدند

از ساخت سه ماهواره تا 10 گسل اجتماعی و فاتحه خوانی مجازی

60 هزار رأس دام سبک در بم علیه بیماری طاعون واکسینه شدند

بی توجهی به استانداردها، بازی با آبروی کشور است

مونسان کلنگ مجتمع گردشگری «درک» کنارک را به زمین زد

فرار و دستگیری چند تن از سرداران سپاه تکذیب شد

محموله 2 میلیارد ریالی کالای قاچاق در سه راهی راین کشف شد

معاون وزیر صمت: 2 هزار واحد صنعتی به چرخه تولید باز می گردند

150 میلیون دلار با ساخت سکوی چهارم پارس جنوبی صرفه جویی شد

هاکی بازان نقده در لیگ اروپایی ترکیه خوش درخشیدند

غرق شدن در خنکای آب

وزیر ارتباطات پل سیل زده گلورد را افتتاح کرد

فرمانده نیروی زمینی ارتش: دشمن در حال عقب نشینی از اهداف خود است

معیشت مردم در برنامه های سازگاری با کم آبی مورد توجه باشد

روزانه 1000 هکتار از مزارع قلعه گنج سم پاشی می شود

آئین نامه اجرایی قانون رسیدگی به دارایی مقامات ومسئولان کشور منتشر شد

توفان شن موجب اختلال در تردد محورهای کرمان می شود

تنیسور کرمانی به اردوی تیم ملی ساحلی کشور دعوت شد

تقویت اکوسیستم نو آوری در پارک علم و فناوری به رونق تولید می انجامد

380 فرصت جدید شغلی در بوم گردی های کرمان ایجاد شد

مشکل تولیدکنندگان صنایع دستی کرمان رفع می شود

دهیاران در زمینه جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز همکاری کنند

نماینده تهران: رئیسی برای گشایش حصر کمک کند

کسی با ما جنگ را شروع کند ،پایان دهنده اش نخواهد بود

افزون بر 290 کیلوگرم فرآورده خام دامی غیرقابل مصرف در شهربابک معدوم شد

دستگاه های اجرایی اسناد خرانه را تا 15 تیرماه تحویل دهند

فعال مورد نظر وجود خارجی ندارد

اتحاد چشم آبی ها

دستور وزیر ارشادبرای اختصاص سهمیه فوق العاده کاغذبه مطبوعات کرمان

آمادگی ایران برای گفتگو با کشور‌های خلیج‌فارس

برادر میترا استاد به مطهری: عذرخواهی کنید

وزیر امور خارجه آلمان به ایران آمد

برنامه های هفته قوه قضائیه با نگرش و رویکرد جدید اجرا خواهند شد

سیاست های کلان قوه قضائیه برای مردم تشریح می شود

15 تیرماه آخرین مهلت جذب اعتبارات دستگاه‌های اجرایی است

روحانی حکم سرپرست آموزش و پرورش را صادر کرد

40 هزار نفر در جنوب کرمان غربالگری فشارخون شدند

بررسی عملکرد معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران

در مقطع کنونی جا برای کار کردن وجود دارد

مجیدی به هدایت تیم امید نزدیک شد

کرباسچی: نجفی قبلا منکر رابطه با میترا شده بود

زهرا لری از امشب در شورای شهر کرمان حضور خواهد یافت

آخرین مهلت جذب اعتبارات دستگاه‌ها؛ فقط تا 15 تیرماه

کلید منافع ژاپن؛ میانجی‌گری بین ایران و آمریکا

بررسی زندانی شدن عضو شورای شهر شیراز

استاندار کرمان بر هوشمندسازی مناطق شهری تاکید کرد

اجرای ارکستر سمفونیک تهران از قطعه موتسارت

40درصد افراد مبتلا به فشارخون از بیماری خود اطلاع ندارند

محفل مفسدان

فرماندار بافت در مورد شایعات ضرب و شتم محیط بانان توضیح داد

یادواره 573 شهید حوزه نظم و امنیت کرمان برگزار می شود