کرمان رصد

آخرين مطالب

سياسي

اعطای تسهیلات 40 میلیون تومانی برای مقاوم سازی واحدهای روستایی

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان گفت: به زودی تسهیلات 40 میلیون تومانی با کارمزد چهار درصد در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت اعطا می‌شود.

احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی در برخی مناطق استان کرمان

کرمان رصد - کرمان - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان در خصوص احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی در مناطق مرتفع شمالی و کوهستانی استان کرمان هشدار داد.

سپاه منافع آمریکا را به خطر انداخته است

کرمان رصد - کرمان - فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: سپاه نقش کلیدی در همه عرصه‌های کشوری و بین‌المللی دارد و منافع آمریکایی‌ها را به خطر انداخته است.

سرپرست فرمانداری جیرفت:اتحاد و همدلی رمز موفقیت نظام است

کرمان رصد - جیرفت - سرپرست فرمانداری جیرفت با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد نفاق بین مردم است گفت: امروز اتحاد و همدلی رمز موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل دشمنان بوده و باید این روحیه در جامعه تقویت شود.

مشکل آمریکا فقط سپاه نیست

کرمان رصد- فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: بحث فقط سپاه نیست. آنها با اسلام، مردم و ولایت فقیه و حرکت هایی که مقام معظم رهبری انجام داده اند، مخالف هستند و سعی می کنند در مقابل سپاه ایستاده و سپاه را به شکل های مختلف مورد هجمه قرار بدهند.

در بحث بازسازی شهرستان حمیدیه، منابع مالی از استان کرمان نخواهد بود

کرمان رصد- استاندار کرمان گفت: نگرانی در برخی مردم استان وجود دارد که درگیر شدن ما موجب غفلت از مسائل استان شود که به هیچ عنوان چنین چیزی وجود نداد و استان تنها مدیریت بازسازی این مناطق را به عهده دارد که این موضوع نیز توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان صورت می گیرد.

پیش بینی بارش 50 میلیمتر باران در کهنوج /با سیلاب سلفی نگیرید

کرمان رصد - کرمان - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان با اشاره به اینکه سامانه بارشی پرقدرت از ساعاتی دیگر وارد استان کرمان می‌شود، گفت: پیش بینی می‌شود در کهنوج شاهد 50 میلیمتری باران رخ دهد.

هشدار سیلاب برای جنوب کرمان / مردم از حریم رودخانه ها دور شوند

کرمان رصد - کرمان – ستاد بحران و هواشناسی استان کرمان نسبت به وقوع سیلاب طی ساعت های آتی در شهرستان های جنوبی و شرقی هشدار دادند و خواستار فاصله گرفتن مردم از حریم رودخانه ها شده اند.

قطع ارتباط زمینی کرمان با دو استان/ 5 روستا تخلیه شد

کرمان رصد - کرمان – سیلاب طی سه روز گذشته خسارت های فراوانی به زیر ساخت های شهرستان های مختلف استان کرمان وارد کرده و با وجود تلاش راهداران جاده کرمان به خراسان رضوی و خراسان جنوبی مسدود است.

خوزستان سرافراز تنها نیست/ در روزهای سخت همراهتان هستیم

کرمان رصد - کرمان-شهردار کرمان با حضور در کنار مردم سیل زده خوزستان گفت:روزهای سختی بر هموطنانمان درخوزستان گذشته و روزهای سخت‌تری نیز در پیش است البته جای نگرانی نیست چرا که خوزستان سرافراز، تنها نیست.

مزارع کشاورزی جازموریان زیر آب رفت

کرمان رصد - کرمان - وقوع سیلاب در جنوب کرمان موجب آبگرفتگی برخی از مزارع و هدر رفتن دسترنج مردم محروم منطقه شده است.

زمین لرزه 4.1 ریشتری در هجدک راور

کرمان رصد - زمین لرزه ای به بزرگی 4 و 1 دهم ریشتر بامداد امروز هجدک راور را در استان کرمان لرزاند.

پی گیر احیای قبه سبز هستیم

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان از پی گیری برای احیای قبه سبز در کرمان خبر داد و گفت: با وجود پی گیری های متعدد و مکاتبات با دانشگاه آزاد هنوز هیچ اقدامی در این خصوص انجام نشده است.

هجوم ملخ های آفریقایی به جنوب کرمان

کرمان رصد - کرمان - ملخ های آفریقایی پس از عبور از خلیج فارس خود را به تالاب جازموریان و مزارع جنوب کرمان رسانده اند.

نظارت بر امنیت جشن‌های نیمه شعبان/ با هنجارشکنان برخورد می‌ شود

کرمان رصد - کرمان - جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمان از نظارت پلیس بر برگزاری جشن‌های نیمه شعبان خبر داد و گفت: پلیس با افرادی که خط قرمزها را شکسته و جشن‌های را به انحراف می‌کشاندند، برخورد می‌کند.

دسته‌های ملخ وارد مزارع جنوب استان کرمان نشده اند

کرمان رصد - جیرفت - رئیس جهاد کشاورزی جنوب کرمان با اشاره به اینکه تاکنون ملخ‌ها در جنوب استان کرمان وارد مزارع نشده اند، گفت: در حال حاضر این آفت به مراتع و علفزارها هجوم آورده اما شرایط تحت کنترل است.

سخنان یاوه رئیس جمهوری آمریکا دلالت بر حقانیت سپاه قهرمان دارد

کرمان رصد - کرمان - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: سخنان یاوه و بیهوده رئیس جمهوری آمریکا دلالت بر حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سپاه قهرمان دارد.

سپاه پاسداران بزرگترین قربانی تروریسم است

کرمان رصد - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بزرگترین قربانی تروریسم در جغرافیای اسلامی است گفت: طبیعی است تروریستی که توسط آمریکا به وجود آمده نسبت به سپاه کینه داشته باشد.

فشار دشمنان اتحاد نیروهای مسلح را مستحکم تر می کند

کرمان رصد - کرمان - فرمانده مرکز آماد و پشتیبانی نیروی دریایی ارتش جنوب در سیرجان گفت: هرگاه دشمنان فشار و دشمنی خود را علیه نظام اسلامی و ملت ایران بیشتر کنند، انسجام و اتحاد در همه قشرها بویژه نیروهای مسلح بیشتر و مستحکم تر می شود.

رئیس جمهوری در تماس تلفنی با استاندار کرمان گفت و گو کرد

کرمان رصد - کرمان - رئیس جمهوری به منظور اطلاع از وضعیت خسارت های وارده به بخش های مختلف این استان در پی بارندگی های اخیر و اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات مردم با استاندار کرمان به صورت تلفنی گفت و گو کرد.

اقتدار ارتش در کرمان به نمایش گذاشته شد

کرمان رصد - کرمان - جلوه های اقتدار و صلابت ارتش همزمان با 29فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی با حضور استاندار کرمان، فرمانده قرارگاه منطقه ای ارتش جمهوری اسلامی در جنوب شرق کشور و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان استانی امروز (پنجشنبه) به نمایش گذاشته شد.

خطیب جمعه کرمان: سپاه مفتخر به پاسداری از انقلاب اسلامی است

کرمان رصد - کرمان - خطیب جمعه کرمان با محکوم نمودن اقدام وقیحانه سردمداران آمریکا نسبت به سپاه پاسداران گفت : امروز این نهاد مردمی مفتخر به پاسداری از حریم ولایت و انقلاب اسلامی است .

نیروهای مسلح، گوش به فرمان مقتدای خود هستند

کرمان رصد - کرمان فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش گفت: نیروهای مسلح ایران اسلامی همواره گوش به فرمان مقتدای خود در دادن پاسخ دندان شکن به دشمنان منطقه و فرامنطقه ای هستند.

نیروهای مسلح جمهوری اسلامی مقتدر و صلح طلب هستند

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به عنوان نیروهایی مقتدر و صلح طلب یاد کرد و گفت: ارتش استوار، سپاه پایدار و بسیج، همه نیروهای مسلح کشور در خط رهبری و در پی ایجاد آرامش برای مردم خود و مردم منطقه هستند.

فرماندار منوجان استعفا داد

کرمان رصد - جیرفت - فرماندار منوجان از اعلام استعفای خود خبر داد و گفت: منتظر نظر استاندار کرمان هستم.

محور سخنان ائمه جمعه استان کرمان

کرمان رصد - کرمان - ترویج فرهنگ غرب اشرافی گری، محکوم کردن اقدام آمریکا نسبت به نهاد مردمی سپاه افتخار سپاه در دفاع از ولایت و انقلاب و نقش سربازان گمنام در امنیت پایدار از جمله محورهای سخنان ائمه جمعه شهرستان های استان کرمان است.

جایگاه سپاه در داخل کشور در حال ارتقاء پیدا کردن است/بررسی جزییات طرح مقابله با مثل با آمریکا هفته آینده در مجلس

کرمان رصد - نماینده مردم کهنوج، منوجان، قلعه گنج، رودبار جنوب و فاریاب در مجلس شورای اسلامی نتیجه همه این خصومت‌های آمریکایی‌ها را ناشی از محبوبیت ...

اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران مسئله جدیدی در بحث اقتصادی نیست/ ترامپ کینه ضدانسانی و ذات ضدمردمی دارد

کرمان رصد - رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: این اقدامات، دست و پا زدن ترامپ برای نزدیک شدن به انتخابات بعدی است و می خواهد خرابکاری های ملی و بین ...

ایران امن‌ترین فضای هوایی در سطح کشورهای منطقه را دارد/ ترامپ با تحریم سپاه؛ مرتکب اشتباه فاحشی شد

کرمان رصد - فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش گفت: امروز فضای کشور ما امن ترین فضای هوایی در سطح کشورهای منطقه است. به گزارش ایسنا منطقه کویر، ...

مشاور رهبر انقلاب وارد کرمان شد

کرمان رصد - مشاور رهبر انقلاب اسلامی در امور بین الملل دقایقی پیش وارد فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی شهر کرمان شد. به گزارش ایسنا منطقه ...

فرماندار سیرجان استعفا داد

کرمان رصد - منصور مکی آبادی فرماندار ویژه سیرجان ظهر امروز با ارسال نامه ای از سمت فرمانداری سیرجان استعفا داد. به گزارش ایسنا منطقه کویر، منصور مکی ...

فشار دشمنان اتحاد نیروهای مسلح را افزایش می دهد

کرمان رصد- فرمانده مرکز آماد و پشتیبانی نیروی دریایی ارتش جنوب در سیرجان گفت: هرگاه دشمنان فشار و دشمنی خود را علیه نظام اسلامی و ملت ایران بیشتر کنند، انسجام و اتحاد در همه قشرها بویژه نیروهای مسلح بیشتر می شود.

استاندار کرمان خواستار تسریع در احیای دانشگاه قبه سبز شد

کرمان رصد- استاندار کرمان خواستار تسریع در روند بازسازی و احیای دانشگاه قبه سبز کرمان با سابقه 780ساله شد و گفت :مکاتباتی با دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده اما با وجود پیگیری ‌ها هنوز اقدامی انجام نگرفته است.

کرمانی ها در امدادرسانی به حمیدیه خوزستان موفق ظاهر شدند

کرمان رصد- گرچه استان کرمان همچون دیگر استانهای درگیر سیل و سیلاب متحمل خسارت های زیرساختی شده ولی بنا به تکلیف تعیین شده از سوی وزرات کشور به عنوان یکی از معین های خوزستان بخشی از نیروهای امدادی این استان در قالب معین منطقه دچار سیل شده حمیدیه مشغول به خدمات رسانی هستند،طوری که رضایت مردم و مسئولان این منطقه را در پی داشته است .

نامه سرگشاده اساتید دانشگاه های کرمان به سازمان ملل متحد

کرمان رصد- در پی اقدام تحریک آمیز ایالات متحده آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جمعی از استادان دانشگاه های استان کرمان در اعتراض به این اقدام به دبیرکل سازمان ملل متحدد نامه سرگشاده نوشتند.

آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در کرمان 31 درصد افزایش یافت

کرمان رصد- رئیس کل دادگستری استان کرمان از افزایش 31درصدی آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در این استان خبر داد و گفت: طی سال گذشته 367 نفر از مددجویان جرائم غیرعمدی واجد شرایط آزادی با پرداخت مبلغی بالغ بر 10میلیارد تومان از زندان های استان کرمان آزاد شدند.

خط هوایی آنی کرمان - خوزستان برقرار شد

کرمان رصد- استاندار کرمان گفت: با توجه به اعلام مدیران استان خوزستان مبنی بر تأمین نیازهای آنی سیل زدگان شهرستان حمیدیه، یک خط هواپیمایی موقت بین کرمان و خوزستان برقرار شد.

سخنان یاوه رئیس جمهور آمریکا دلالت بر حقانیت سپاه قهرمان دارد

کرمان رصد- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: سخنان یاوه و بیهوده رئیس جمهور آمریکا دلالت بر حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سپاه قهرمان دارد.

آمریکا جرات جنگ نظامی با ایران را ندارد/ همه ملت ایران یک صدا از سپاه حمایت می‌کنند

کرمان رصد- نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: همه ملت ایران و مسئولین یک صدا از سپاه که یک نهاد مقدس مردمی است حمایت می‌کنند و تا آخر در کنار سپاه مقتدر ایستاده‌اند و همراهند.

روحیه جانبازی، راه هرگونه نفوذ دشمنان را سد کرده است

کرمان رصد- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: روحیه جانبازی، ایثار و مقاومت که جانبازان داعیه دار آن هستند، می تواند به مانند گذشته راه هرگونه نفوذ دشمن را ببندد.

آمریکا منتظر پاسخ محکم و شکننده سپاه باشد/تداوم رویه 40 ساله سپاه

کرمان رصد - کرمان-فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت:تلاش آمریکا برای قلمدادن کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به عنوان گروه تروریستی بی پاسخ نمی‌ماند و سپاه حرکتی قوی، منسجم و شکننده انجام خواهد داد.

کتاب «به رنگ کویر» در کرمان رونمایی می‌شود

کرمان رصد - کرمان - معاون هنری حوزه هنری کرمان از رونمایی از کتاب «به رنگ کویر» خبر داد و گفت: این کتاب شامل اسناد و گزارشات محرمانه کنسولگری آمریکا در کرمان است.

رودخانه‌های سیلاب خیز حاشیه شهر کرمان شناسایی شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با اشاره به شناسایی رودخانه‌هایی که سیلاب را به سمت شهر کرمان سرازیر می‌کنند، گفت: یکسری اقدامات در بالا دست برای کنترل سیلاب در حال انجام است.

وحدت و‌همدلی مهم ترین سرفصل سیاسی کرمان است

کرمان رصد - جیرفت - سرپرست معاونت سیاسی٫ امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: مهمترین سرفصل کاری استان کرمان در حوزه سیاسی، وحدت و همگرایی برای پیشرفت نظام است.

خدمت به مردم و سیاست را ادامه می دهم

کرمان رصد - جیرفت - فرماندار پیشین جیرفت گفت: پس از بازنشستگی، خدمت به مردم و سیاست را همچنان ادامه می دهم.

سپاه پاسداران در دفاع از انسانیت و اسلام نقش موثری دارد

کرمان رصد- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: سپاه پاسداران نه تنها در دفاع از انقلاب اسلامی و کشور بلکه در دفاع از انسانیت و اسلام و جغرافیای اسلامی نیز نقش موثری دارد.

وابستگی به خارج از کشور باید رفع شود/ لزوم جبران عقب ماندگی‌ها

کرمان رصد - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: یکسری وابستگی‌ها به خارج از کشور وجود دارد که تا حد امکان باید این وابستگی را از بین ببریم و در کنار آن باید عقب‌ماندگی‌ها را جبران کنیم.

مستقل شدن لازمه استقلال است

کرمان رصد - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: هر کشور برای رسیدن به استقلال واقعی باید در محورهای سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به صورت جدی مستقل شود.

بارش‌های هفته آینده کرمان سیلابی نیست/دوره«تَر»سالی آغاز نشده است

کرمان رصد - کرمان - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان با اشاره به اینکه براساس نقشه‌های فعلی بارش‌های هفته آینده کرمان سیلابی نیست، گفت: در صورت تغییر الگوها اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون رییس جمهور وارد کرمان شد

کرمان رصد- دقایقی پیش (دوشنبه 19 فروردین ماه) معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان کشور وارد فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان شد.

سرپرست سه فرمانداری کرمان منصوب شدند

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان با صدور احکامی، سرپرستان فرمانداری های شهرستان های جیرفت، عنبرآباد و رودبار جنوب را منصوب کرد.

ارسال55 میلیون تومان کمک برای سیل زدگان توسط رفسنجانی ها

کرمان رصد - رفسنجان - مسئول موکب خاتم الانبیا (ص) رفسنجان گفت: با همیاری خادمان موکب، کمک‌های نقدی و غیرنقدی به ارزش 55 میلیون و 380 هزار تومان برای سیل‌زدگان استان گلستان جمع‌آوری و ارسال شد.

232 هزار نفر از آثار گردشگری رفسنجان بازدید کردند

کرمان رصد - رفسنجان - رئیس میراث فرهنگی رفسنجان گفت: در ایام نوروز امسال 232 هزار نفر از اماکن تاریخی، تفریحی و گردشگری شهرستان رفسنجان بازدید کردند که در بین آن‌ها گردشگران اروپایی هم حضور داشتند.

استاندارکرمان، سرپرستان فرمانداری‌های جیرفت، عنبرآباد و رودبارجنوب را منصوب کرد

کرمان رصد - استاندار کرمان با صدور احکامی، سرپرستان فرمانداری های شهرستان های جیرفت، عنبرآباد و رودبار جنوب را منصوب کرد. به گزارش ایسنا منطقه کویر، با ...

آحاد مردم برای جبران خسارت سیل زدگان دولت را یاری کنند

کرمان رصد - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به جاری شدن سیل در برخی نقاط کشور گفت: آحاد مختلف مردم باید برای جبران خسارت های ناشی از سیل همراهی و دولت را یاری کنند.

12 فروردین سند مردمی بودن نظام است

کرمان رصد - جیرفت - فرماندار جیرفت گفت: 12 فروردین سندی محکم بر مردمی بودن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

12 فروردین سالروز تجلی اراده آهنین مردم ایران است

کرمان رصد - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کرمان در پیامی مشترک آورده اند: 12 فروردین ماه به عنوان بهار انقلاب اسلامی و سالروز تجلی اراده آهنین مردم ایران اسلامی است.

بزرگترین قلعه خشتی جهان در تصرف گردشگران/ ارگ بم جان گرفت

کرمان رصد - کرمان - ارگ سترگ و با عظمت بم بار دیگر سر از ویرانی های زلزله سر برآورده و در صدر مراکز گردشگری قرار گرفته است و این روزها به قلب تپنده جذب مسافر در جنوبشرق کشور تبدیل شده است.

پورابراهیمی به پویش بهرفت پیوست

کرمان رصد- نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با امضای میثاق نامه در پست ایمنی و سلامت نوروزی شهرستان کرمان به پویش بهرفت پیوست.

یک گام به سوی شهری پر نشاط در کرمان

کرمان رصد - کرمان – شهردار کرمان با اشاره به برگزاری کنسرت‌های عمومی رایگان در کرمان از این اقدام به عنوان نخستین گام برای ایجاد یک شهر پر نشاط یاد کرد.

مسئولان به احیای صنعت بیمه توجه کنند

کرمان رصد - کرمان - امام جمعه موقت کرمان با بیان اینکه مسئولان به احیاء و توسعه صنعت بیمه توجه کنند گفت: پس از حوادث اخیر کشور، ضروری است که کشاورزی، دامداری، صنعت و منازل مسکونی مردم در مقابل حوادث و بلایای طبیعی بیمه شود و مسئولان به احیای این صنعت توجه کنند.

محور سخنان ائمه جمعه استان کرمان

کرمان رصد - کرمان - تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب اسلامی از جمله محورهای سخنان ائمه جمعه شهرستان های استان کرمان است.

ساير مطالب

کرمانی‌ها پذیرای مسافران نوروزی/بازدید از 6 اثر جهانی در یک استان

لزوم تلاش در جهت رونق تولید/ از دشمنان غافل نشویم

حضور مسافران نوروزی در کرمان 26 درصد افزایش یافته است

کرمان آماده میزبانی از مسافران حادثه دیده است

تصادفات جاده‌ای در کرمان منجر به مرگ 38 نفر شد

وجود 900 واحد صنعتی غیرفعال و نیمه فعال در استان کرمان

بارش 40 میلی متر باران در کرمان / آمادگی کامل در استان وجود دارد

زمین لرزه 4.2 ریشتری ارزوئیه را تکان داد

کرمان گزینه‌ای مطمئن برای مسافرت‌های نوروزی است

برنامه ها باید در راستای خنثی کردن تهاجم فرهنگی دشمن باشد

برای غلبه بر تحریم و مشکلات داخلی باید جهادی کار کنیم

تا دیدگاه‌ها درخصوص توسعه استان یکی نشود، توسعه وجود نخواهد داشت/ مدیری که نمی‌تواند کار کند، جای خود را به دیگری دهد

حوادث رانندگی در رفسنجان منجر به مرگ 2 نفر شد

محور «نرماشیر-ریگان» مسدود شد/لزوم پرهیز از سفرهای غیرضروری

باند سرقت مسلحانه در رفسنجان متلاشی شد

استاندار کرمان با خانواده شهید افتتاحی دیدار کرد

مسدود شدن جاده‌ها در جنوب کشور به دلیل طغیان رودخانه‌ها

راه برون رفت از چالش ها تحقق شعار رهبری است

حل مشکلات در سایه رونق تولید/ فرصت های طلایی خلق شود

حل مشکلات اقتصادی اولویت مسئولان باشد

محورهای سخنان ائمه جمعه شهرستان های کرمان

با «رونق تولید» می‌توانیم اشتغال پایدار را در کشور ایجاد کنیم

حمام گنجعلیخان؛ شاهکاری از هنر معماری و سنن کرمان

فراز و فرود ملی شدن نفت ایران

«گلباف» در کرمان لرزید

طرح احداث بیمارستان کهنوج در بودجه سال 98 قرار گرفت

5382 نفر از جمعیت زندانیان کرمان مشمول عفو رهبری شدند

بازار شکر در کرمان کنترل شود/ لزوم افزایش نظارت‌ بر قیمت ها

97 درصد اعتبارات هزینه‌ای استان کرمان تخصیص یافت

قیمت شکر در بازار کرمان به 8000 تومان رسید

28 جشن گلریزان در استان کرمان برگزار شد

آسمان زیر پا می‌رود/ دریاچه «مخرگه» بزرگترین آینه طبیعی ایران

دره راگه؛ بهشتی در قلب کویر/ رود گیودری در عمق 70 متری زمین

از دست دادن افرادی تاثیرگذار و با تجربه در مجلس امر مطلوبی نیست

علل جرایم ریشه یابی و رفع شود

354 مددجوی جرایم غیرعمد در کرمان آزاد شدند

15 روز مرخصی به زندانیان جرائم غیرعمد اختصاص می‌یابد

خانواده‌ها مراقب رفتارهای پرخطر فرزندان در چهارشنبه سوری باشند

تغییرات جدید تقسیمات کشوری در استان کرمان

دولتمردان گرانی‌های کمرشکن را در سال 98 مهار کنند

محور سخنان ائمه جمعه استان کرمان

حجم دارایی‌های بلااستفاده دولت 6 برابر نقدینگی کشور است

نرخ بیکاری استان کرمان 11.5 درصد است

جای خالی تیم لیگ برتری درکرمان/وضعیت فوتبال بانوان کرمان خوب است

شماره 37 مجله «ایران‌مهر» منتشر شد

موافق خام فروشی مواد معدنی برای فرآوری در داخل کشور هستیم

طرح ملی خدمات نوروزی هلال احمر در کرمان اجرا می‌شود

لزوم چاره اندیشی در خصوص فقر و بیکاری در استان کرمان

لزوم استعدادیابی فوتبال در جنوب و شرق استان کرمان

آماده باش بالگرد هوایی هلال احمر طی نوروز در کرمان

محدودیت منابع مالی نداریم

بستر لازم برای برگزاری مسابقات فوتبال در کرمان وجود دارد

دروازه های دومین بنای بزرگ خشتی جهان به روی گردشگران باز شد

ماجرای تغییر معاون مالی شهردار کرمان چه بود؟

معتادان متجاهر از سطح شهرهای استان کرمان جمع آوری و ساماندهی شوند

200 صندوق خرد روستایی ویژه بانوان در کرمان تشکیل شد

زمین لرزه 4.1 ریشتری بافت منجر به خسارت جزئی در روستاها شد

روش های کار متناسب با تکنولوژی روز شود

شکر 7000 تومانی جفا به مردم است/ 7000 تن شکر وارد کرمان شد

میزان مصرف شکر در استان کرمان 69 هزار تن است

شرکت خودروسازی رنو به ایران برمی گردد

زمین لرزه 4.1 ریشتری بافت را تکان داد

ظرفیت‌های معدنی کوه گبری رفسنجان در حال نابودی است

همگان برای اجرای محورهای گام دوم انقلاب بسیج شوند

مسئولان اشتغالزایی را در اولویت قرار دهند

حوادث کار در بافت 40 درصد کاهش یافت

51 گلزار شهدا در استان کرمان ساماندهی شد

ظرفیت‌های فرهنگی بسیاری در استان کرمان وجود دارد

برگزارکنندگان کنگره شهدای استان کرمان تجلیل شدند

کتاب «لحظه های عاشقی» رونمایی شد

کشف شیشه در کرمان 150 درصد افزایش یافت

سپاه نگاه حزبی و جناحی ندارد/ لزوم اجرای محورهای گام دوم انقلاب

کشفیات موادمخدر در کرمان 23 درصد کاهش یافت

باید این کشور را از خود و نسل های آینده بدانیم

فعال کردن نظام اداری از اولویت های استان است

بارش برف در کوهستان های شمال کرمان

1.3 میلیارد تومان در حوزه آبخیزداری رفسنجان جذب شد

ما ملتی صلح طلب هستیم - حامد سالاری*

میزان دستیابی به شاخص های فرهنگی مورد ارزیابی قرار گیرد

استاندار کرمان دریافت نشان افتخار ذوالفقار را به سردار سلیمانی تبریک گفت

برای هماهنگ شدن با گام دوم انقلاب باید در ساختار و رویکردهای فرهنگی تجدیدنظر کرد

یک ماه حقوق کارگران روغن نباتی گلناز پرداخت شد

راهبرد پیشگیرانه دیوان محاسبات در بروز تخلفات تاثیرگذار است

120 هزار نهال فصلی و دائمی در شهر کرمان کاشته شد

افزایش 50 درصدی مشارکت‌های مردمی در کرمان/ 4800 شغل ایجاد شد

پروژه های عمرانی شهر کرمان سال آینده به اتمام می رسد

نمایشگاه مرکزی جشنواره نوجوان خوارزمی در رفسنجان برگزار شد

21 پروژه عمرانی در شهر کرمان در حال اجراست

اداره تعزیرات رفسنجان مسئول ندارد

176 نخبه شاهد و ایثارگر در استان کرمان حضور دارند

تمامی محورهای استان کرمان باز و تردد روان است

4دولت و یک پروژه/ مردم ریگان با بیمارستان 100 کیلومتر فاصله دارند

پلمب انبار دپوی لوازم خانگی در جیرفت/ کشف میلیاردها ریال کالا

واگذاری شستا به بخش خصوصی درست نیست

16 هکتار اراضی حاشیه شهر کرمان رفع تصرف شد

خودروسازها باید پاسخگوی مردم باشند/ انتقاد از نظام انتخاباتی کشور

نظام انتخاباتی کشور حزبی شود

2000 مصاحبه با خانواده‌های شهدای کرمان انجام شد

آغاز بارش‌های پراکنده در کرمان/ دمای هوا کاهش محسوس پیدا می‌کند

اروپایی‌ها ما را تحقیر کردند/چرا برادر رییس جمهور محاکمه نمی‌شود؟/آغاز عملیات اجرایی پتروشیمی کرمان از سال آینده

تکمیل پروژه‌های بنیاد مسکن در روستاهای کرمان و راور

رقابت 8353 داوطلب در ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کرمان

مسئولان برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند

محور سخنان ائمه جمعه استان کرمان

قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی با قاطعیت برخورد کند

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی به ریاست قوه قضائیه منصوب شد

دادستان کل کشور از محل ساخت گنبد امام حسین(ع) در کرمان بازدید کرد

14 پارک در آستانه سال جدید در کرمان به بهره برداری می‌رسد

کرمانی‌ها مقام سوم المپیاد آتش نشانان کشور را کسب کردند

دستگاه قضائی به دنبال بستن فضای مجازی و مطبوعات نیست

بستن فضای مجازی مطرح نیست؛ فضای مجازی مدیریت شود

کرمان با کمبود قاضی مواجه است

سالانه 3 میلیون پرونده در پزشکی قانونی بررسی می شود

فساد در کشور گسترده نیست/ کم وزنی برخی از کالاها نوعی فساد است

حل مشکل کارخانه روغن نباتی گلناز / مطالبات کارگران پرداخت می‌شود

وضعیت نامناسب کاروانسرای ثبت ملی هندوها در کرمان

سند طرح جامع پدافند غیرعامل کرمان تهیه شد

آیین روز درختکاری در بوستان شهروند رفسنجان برگزار شد

اقدامات خوبی در زمینه امنیت و سلامت منابع آبی کرمان انجام شده است

15 درصد جمعیت استان کرمان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی است

2 کمپ نوروزی در ورودی‌های شهر رفسنجان مستقر می‌شود

دادستان کل کشور وارد کرمان شد

کرمان بیشترین آمار کودکان دچار سوءتغذیه را دارد

سفره خالی کارگران کارخانه روغن نباتی گلناز / مسئولان وعده می‌دهند

طرح بزرگ باغبان کوچولو در کرمان اجرا شد

برنامه های سفر دادستان کل کشور به کرمان تشریح شد

فرهنگ نیکوکاری و خیررسانی در جامعه تعمیق شود

بهره‌برداری از 520 نیروگاه خورشیدی خانگی در مناطق محروم کرمان

کانون وکلا نمی‌تواند برای قوه قضائیه تعیین تکلیف کند

کرمان، میزبان دادستان کل کشور

دادستان کل کشور به کرمان سفر می‌کند

وزش باد نسبتاً شدید در شرق کرمان/ بارش پراکنده باران در ارتفاعات

میانگین بارندگی امسال کرمان 70 میلی‌متر است

نیازمندان در حاشیه شهرهای استان کرمان مورد توجه قرار گیرند

مجمع ملی خانواده در کشور تشکیل می‌شود

نخستین نشست مجمع خیرین استان کرمان برگزار شد

کرمان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی/ ظرفیت هتل‌ها تکمیل شد

سیاسیون به جوانان بی‌اعتماد هستند/ نباید دچار آفت پیرشدگی شویم

20 درصد بودجه دستگاه‌ها صرف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شود

9 مدرسه در بافت برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است

سومین دفتر نمایندگی مسجد جمکران در رفسنجان افتتاح شد

ظرفیت‌های گردشگری کرمان به گردشگران خارجی معرفی شود

روابط گردشگری کرمان و ژاپن تقویت شود

نظارت بر قیمت کالاهای اساسی در بافت افزایش یابد

تدابیر لازم برای کاهش آمار تصادفات در ایام نوروز به کار گرفته شود

ظرفیت‌های گردشگری کرمان به مسافران نوروزی معرفی می‌شود

وضعیت مجتمع‌های خدمات رفاهی بین راهی کرمان بررسی شود

چیدمان12سفره هفت سین در کرمان/آماده میزبانی از مسافران هستیم

طرح نوروزی هلال احمر 27 اسفند آغاز می‌شود

مرغ از مغازه‌های کرمان پر کشید/ مردم: با سودجویان برخورد کنید