کرمان رصد

آخرين مطالب

همراهان روح‌الله زم دستگیر شوند سياسي

همراهان روح‌الله زم دستگیر شوند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - نماینده ولی فقیه در استان کرمان با تاکید بر اینکه باید همراهان روح‌الله زم دستگیر شوند، اظهار کرد: باید مواظب باشید حرف‌های دو پهلو را کنار بگذارید؛ کشور در حالت و شرایط جنگی است و استکبار با تمام قوای خود برای شکست انقلاب به میدان آمده است و در شرایط اینجوری کشور نباید دچار دو قطبی شود.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام "حسن علیدادی‌سلیمانی" امروز 26 مهر در خطبه‌های نماز جمعه با تاکید بر رعایت هرچه بیشتر تقوای الهی و در ادامه با اشاره به دستگیری «روح‌الله زم» گفت: فرزندان انقلابی اطلاعات سپاه توانستند با هوشمندی سرکرده کانال ضد انقلابی « روح الله زم» را در عملیات پیچیده و حیرت انگیز و با آنکه سرویس‌های اطلاعاتی دنیا از آن مراقبت می‌کردند، شکار کنند.
وی ادامه داد: دستگیری سرکرده کانال ضد انقلابی نشان داد که هرکسی که دست به بیگانه می‌دهد هر لحظه ممکن است فرزندان رشید و دلاور ما به سراغشان روند و امیدواریم با پیشرفت این پرونده همفکران و همراهان این فرد منحرف شناسایی و مجازات شوند.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان ضمن تسلیت اربعین حسینی(ع) و در ادامه با بیان این مطلب که در اربعین حسینی زیباترین جلوه‌های تشکیل امت واحده اسلامی را شاهد هستیم، اظهار کرد: اربعین بسترساز جامعه برای ظهور ولی‌عصر است که امروز تبدیل به بزرگترین حرکت‌های پاک و مومنانه شده است که در دنیا نظیر ندارد؛ جریانی تنومند و پویا که سیل خروشان وحدت و امت اسلامی و امت آزاده جهان را به تصویر کشانده است و این همه همدلی عمود به عمود برای رسیدن به قلب تپنده کانون مردانگی و شهادت است و تا به مرقد شریف حسین (ع) برسند و به دنیا ثابت کنند اگر حسین و یارانش در کربلا مظلومانه شهید شدند امروز تبدیل به کانونی شده که همه از ملت‌های مختلف مسلمانان را به خود جذب کرده است.
وی افزود: در کنار هم راهپیمایی(راهپیمایی اربعین) کردند برای آشتی نکردن با ظلم و جور و فریب پیشنهادات رنگارنگ دشمن را نخوردن است؛ گفتمان توبه استکبار را رایج کنید؛ وقت عبور از حرف مذاکره گذشته است؛ گفتمان غالب سیاسیون ما باید توبه اسکتبار باشد.
امام جمعه کرمان اضافه کرد: باید مواظب باشید حرف‌های دو پهلو را کنار بگذارید؛ کشور در حالت و شرایط جنگی است و استکبار با تمام قوای خود برای شکست انقلاب به میدان آمده است و در شرایط اینجوری کشور نباید دچار دو قطبی شود؛ در تعجب است که بعضی‌ها طوری حرف می‌زنند که کشور به سمت دو قطبی برود؛ قانون اساسی جمهوری اسلامی میثاق ملی ما تحت سایه و هدایت و روایت و آیات است بنابراین حرفایی که امروز جامعه را دچار شک و تردید می‌کند اصلا پسندیده نیست بلکه باید همراه و همدل در خط رهبری انقلاب از نظام اسلامی دفاع کنیم.
وقت آن رسیده است فتنه‌ها را خاموش و کور کنیم
وی ادامه داد: وقت آن رسیده است فتنه‌ها را خاموش و کور کنیم و جلوی انحراف را بگیریم و کشور با وحدت و همدلی پیروزی خود را جشن بگیرد؛ امروز تحریم رنگی ندارد و تهدیدها معنایی ندارد؛ به کشتی نفت‌کش حمله می‌کنند نه با شجاعت و صلابت بلکه در حرکت کور کاملا طراحی شده به کشتی دزدانه حمله می‌کنند بنابراین باید این را بدانیم که اگر قرار است این آبراه ناامن شود برای همه ناامن خواهد شد، با دقت هرچه تمام‌تر به کشتی حمله کردند شناسایی و مجازات خواهند شد؛ جمهوری اسلامی نشان داده است مجازات خواهد کرد.
علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه پیامبر اکرم(ص) برای تغییر جامعه در چند محور کلی و مهم کار کردند، گفت: اولین محور و تلاش پیامبر برای این بود که معرفت و شناخت مردم را بالا ببرد؛ محور دوم تلاش داشت که در جامعه الگوسازی کند و انسان‌های شایسته به مردم معرفی کند؛ سومین تلاش و محور این بود که مواظبت کنند تا انسان‌هایی در مسئولیت و حاکمیت قرار گیرند که متناسب با آن لیاقت داشته باشند لذا بعد از 23 سال زحمت پیامبر و بعد از 5 دهه، آنچه که جامعه را دچار دگرگونی کرد، حادثه‌ای مثل کربلا و عاشورا رقم خورد.
وی افزود: در این سه محور پیامبر زحمت کشید و افرادی بودند که همین سه محور را خنثی و شناخت مردم را دچار مشکل کردند و فتنه‌ها را در دستور کار قرار دادند؛ لذا فتنه‌ها زمانی بستر برای رشد پیدا می‌کنند که تعداد قابل توجهی دچار هوی پرستی شوند؛ بنابراین زمانی هوی و هوس‌ها در جامعه رشد کرد، بستر برای ظهور و بروز فتنه‌ها مشخص می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان بیان کرد: سه خطر در فتنه‌ها وجود دارد که باعث می‌شود فتنه‌ها پررنگ‌تر دیده شوند؛ یک خطر هواپرستان است که به دنبال فضای آلوده می‌گردند و بعضی‌ها هواپرست نیستند اما خواصی که دچار شک شدند آنها هم در مقابلشان سکوت کرده و دچار ایراد می‌شوند؛ گروه دیگر توده مردم هستند که با اینکه نجابت دارند می‌خواهند بروند در میدان اما نمی‌دانند در کدام میدان باشند لذا این همانی است که حضرت علی فرمود" وقتی فتنه‌ها روی آوردند خیلی‌ها دچار شک می‌شوید" و وقتی خواص دچار شک می‌شوند توده مردم اینجور نشوند؟ لذا در کربلا در حین عملیات خیلی از خواص متوجه نشدند اگر متوجه می‌شدند در گروه حسین(ع) بودند بنابراین نهضت توابین برای چیست؟ لذا در تاریخ اسلام موثر واقع نشدند اگر همین‌ها در همان زمان بودند آیا کربلا اینجور می‌شد؟
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

روحانی : افزایش نرخ بنزین برای کمک به اقشار تحت فشار است

سیرجان در آرامش کامل/ تردد در تمامی مسیرها جریان دارد

شرایط در شهر کرمان عادی است/مردم به شایعات توجه نکنند

آرامش کامل در سیرجان برقرار است

اصلاح قیمت بنزین تصمیم و توافق همه مسئولان نظام است

آموزش و پرورش:‌ سرویس‌های مدارس نگران سهمیه بنزین نباشند

دستور شهردار تهران برای خدمت رسانی حداکثری به شهروندان

یک ریال از درآمد اصلاح قیمت بنزین به بودجه کشور تعلق نمی‌گیرد

شایعات بر عرضه سوخت در کرمان اثری نداشت

پیروزی شهرخودرو برابر گل‌گهر/ شاگردان گل‌محمدی صدرنشین جدید لیگ

تفاهمنامه توسعه متوازن آموزش عالی حوزه سلامت امضا شد

شکست تیم فوتبال بانوان سیرجان مقابل آذرخش کردستان

استان‌ها در فضای آرام به استقبال سهمیه‌بندی بنزین رفتند

طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزین

سند برآورد نیروی انسانی مناطق آمایشی به زودی نهایی می‌شود

ضرورت توسعه آموزش علوم پزشکی متناسب با شرایط کشور

تخصص و بورد مادر شرط فوق تخصص داخلی و جراحی کودکان است

مس کرمان و فولاد زرند ایرانیان قهرمان لیگ برتر تیروکمان کشور شدند

محور سخنان ائمه جمعه استان کرمان

987 هزار میلیارد تومان یارانه پنهان به چه کسانی می‌رسد؟

هیچ شلوغی در جایگاه های عرضه سوخت کرمان ایجاد نشد

تفکر عدالت خواه بسیج راه نجات ملت ها است

وضعیت جایگاه‌های عرضه سوخت در کرمان عادی است

کشور نیازمند اقدامات جهادی است

مدیران جامعه ما امروز نیازمند روحیه بسیجی هستند

مدیران کشور نیازمند روحیه و رویه بسیجی هستند

محدودیت سوخت‌گیری با کارت بنزین جایگاه‌داران برداشته شد

روند عادی عرضه سوخت در پایتخت

جهانیان تشنه حقایق اسلام ناب هستند/ وحدت نیاز اصلی مسلمانان

جای روحیه بسیجی در بسیاری از نقاط کشور خالی است

دوراهی بنزین ایرانی؛ صادرات یا قاچاق؟

باجه‌های پستی امروز برای تحویل کارت سوخت باز است

بعد از اعلام سهمیه‌بندی سوخت آرامش و امنیت در استان‌ها حاکم است

سهمیه کسانی که کارت سوخت ندارند، محفوظ است

کرایه سفر تاکسی‌های اینترنتی افزایش نمی‌یابد

میزان حمایت خانوارها در طرح جدید دولت

نوبخت: بیش از 60 میلیون نفر مشمول طرح حمایت معیشتی دولت می‌شوند

زلزله 4.3 ریشتری در استان کرمان

آغاز به کار نشست مسوولان ارشد حوزه آموزش وزارت بهداشت در کرمان

بیش از چهار هزار چشمه بهداشتی در شرق استان کرمان ساخته می‌شود

حضور میدکو در کرمان به اشتغال پایدار کمک کرده است

آغاز به کار نشست مسوولان ارشد حوزه آموزش وزارت بهداشت کشور در کرمان

دیدار قهرمانان جام‌ شرکت‌های کارگری جهان با استاندار کرمان

توسعه نامتوازن دانش در آموزش عالی وجود دارد

لطمه نظام آموزشی جدید به نهادهای پژوهشی و آموزشی

کرمان، پایلوت پیشگیری از حوادث رانندگی شود

ورود فعال شورای معادن در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی حوزه صنعت و معدن استان

استاندار کرمان خواستار پاسخگویی نامه‌های مردمی رییس جمهوری شد

احتمال عفو مشروط مشایی و بقایی

هشت هزار میلیارد تومان پروژه معدنی در کرمان آماده بهره‌برداری است