کرمان رصد

آخرين مطالب

با حضور استاندار کرمان؛

چندین طرح در شهرستان «بافت» افتتاح شد سياسي

چندین طرح در شهرستان «بافت» افتتاح شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - بافت – چندین طرح طی سفر یک روزه استاندار کرمان به شهرستان بافت مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر ، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان عصر پنجشنبه در حاشیه افتتاح گاز منطقه دشتاب و منطقه خَبر با بیان اینکه شروع کار این دو پروژه در دهه فجر سال 96 بوده است، اظهار داشت: با بهره برداری این دو پروژ 26 روستا از نعمت گاز برخوردار می شوند.
منوچهر فلاح گفت: این دو پروژه با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد تومان انجام شده است و سه هزار و 600 خانوار از نعمت گاز برخوردار می شوند.
وی ادامه داد: برای منطقه دشتاب 40 کیلومتر خط تغذیه فلزی اجرا کرده ایم و یک ایستگاه CGS 30 هزار و دو ایستگاه TBS تقلیل فشار ثانویه ایجاد و 55 کیلومتر شبکه توزیع داخل 9 روستا اجرا کرده ایم.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: هزار و 100 علمک در روستا نصب شده است که 500 خانوار در حال حاضر از گاز استفاده می کنند و این تعداد علمک گنجایش هزار و 800 خانوار دارد.
فلاح بیان کرد: در منطقه خبر 17 روستا و هزار و 800 خانوار با اعتبار 22 میلیارد تومان از نعمت گاز برخوردار شده اند که در پروژه خبر 30 کیلومتر خط تغذیه و 71 کیلومتر شبکه توزیع اجرا شده است و یک ایستگاه تقلیل فشار
وی تصریح کرد: امسال شرکت گاز استان تعهدی که تا پایان سال داشته است اجرای هزار و 100 شبکه بوده است که تا هفته اول مهر ماه رکورد هزار و 100 کیلومتر راشکسته ایم.
فلاح عنوان کرد: برنامه امسال این است که به سطح دو هزار کیلومتر شبکه برسیم و از 71 شهر 53 مورد از نعمت گاز برخوردارند و از 18 شهری که گاز ندارند 17 مورد پیمان کار در آن کار می کند و امیدوار هستیم امسال گازرسانی به 10 شهر و160 روستا اجرا شود.
فرماندار بافت هم در این آیین گفت: ساختمان آموزشی شماره دو مرکز دانشگاه پیام نور بافت با زیر بنای هزار و 300 متر مربع افتتاح شد.
فتحعلی حمزه جواران گفت: عملیات ساخت این ساختمان در سال 1388 آغاز شد و مهر ماه 1398 به بهربردای رسید، ارزش افزوده این ساختمان سه میلیارد و 600 میلیون تومان است.
پوریا جلالی رئیس اداره ورزش و جوانان بافت اظهار داشت: افتتاح چمن مصنوعی گل هندبالی روستای خبر با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال از محل منابع استانی انجام شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield