کرمان رصد

آخرين مطالب

توانمندی شرکت‌های معدنی سیرجان به نمایش گذاشته شد سياسي

توانمندی شرکت‌های معدنی سیرجان به نمایش گذاشته شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سیرجان با همراهی شرکت‌های توسعه آهن و فولاد گل‌گهر و مجتمع جهان فولاد سیرجان با شرکت در هشتمین نمایشگاه سالانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و آخرین دستاوردهای شرکت‌های این منطقه را ارائه کردند.

به گزارش دریافتی روز پنجشنبه ایرنا، هشتمین نمایشگاه سالانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (MINEX 2019) و هشتمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی متالورژی و مواد (iMat2019) از 15 تا 17 مهرماه امسال با حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در تهران برگزار شد.
این نمایشگاه با هدف ارائه آخرین تجهیزات، تکنولوژی، ماشین‌آلات و خدمات داخلی و خارجی در زمینه معدن و صنایع معدنی ایران، معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی کشور، معرفی توانمندی‌های بخش خصوصی و سازمان‌های دولتی، معرفی منابع تأمین مالی جهت طرح‌ها و پروژه‌ها و شناسایی و معرفی توانمندی‌های معدنی ایران در محل مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار شد.
بر اساس این گزارش، در نمایشگاه ماینکس 2019 که با حضور بیش از 130 شرکت و بنگاه اقتصادی داخلی و خارجی از 18 کشور بزرگ از روز دوشنبه 15 مهرماه با حضور جمعی از مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان نظام‌مهندسی معدن و بنگاه‌های بزرگ معدنی کشور در مصلی امام خمینی (ره) افتتاح شد.
7420/ 5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield