کرمان رصد

آخرين مطالب

نماینده مردم کرمان و راور عنوان کرد:

ضرورت آشنایی شرکت های دانش بنیان با مفاهیم اقتصاد روز سياسي

ضرورت آشنایی شرکت های دانش بنیان با مفاهیم اقتصاد روز
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - نماینده مردم کرمان و راور بر ضرورت آشنایی شرکت های دانش بنیان با مفاهیم اقتصاد روز تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا پورابراهیمی در آیین افتتاح مرکز رشد و نوآوری کرمان با تقدیر از اقدامات مثبتی که در دانشگاه پیام نور استان کرمان انجام شده است، عنوان کرد: اقتصاد نفتی باید به فرموشی سپرده شود و خوشبختانه مسیر حرکتی که در سال های اخیر در حوزه دانش بنیان بسترگذاری شده در حال به ثمر رسیدن است.
وی گفت: کرمان استانی کاملا اقتصادی است و ظرفیت های بزرگ کشاورزی و صنعتی و معدنی دارد و با حمایت یک فضای علمی بسیار در جبران بخش های دیگر موثر خواهد بود.
پورابراهیمی افزود: ده ها و هزاران قلم کالای وارداتی در کشور داریم که دانش تولید آنها را در داخل کشور و استانمان داریم، اتاق تعاون، بازرگانی و دانشگاه و صنعت را می توان با هم ارتباطت داد و از این دانش داخلی استفاده کرد.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: ما باید به سراغ بازار برویم، نشستی با مدیران بنگاه های اقتصادی استان با حضور مسئولان ارشد استان داشته باشیم و اقلام مورد نیاز آنها را دریافت کنیم و به سراغ صنعت تولید آنها برویم.
وی تصریح کرد: با راه اندازی مرکز رشد و نوآوری موقعیت خوبی است که تحولاتی در حوزه اقتصاد دانش بنیان را در استان کرمان با توجه به ظرفیت و نیازی که در جامعه وجود دارد شاهد باشیم.
پورابراهیمی گفت: مجلس هم آمادگی کامل را دارد که حمایت های لازم را در این زمینه داشته باشد و در ساختار فعلی عمده مباحث ما اشراف روی مسائل اقتصادی باید باشد.
وی گفت: کارگروه ویژه اقتصادی با همکاری دانشگاه و پارک علم و فناوری تشکیل شود تا ایده ها و مدل های اقتصادی بیان شود و از مفاهیم اقتصادی را مطلع شوند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield