کرمان رصد

آخرين مطالب

شهردار کرمان:

تجارب مدیران بازنشسته حفظ و به دیگران منتقل شود سياسي

تجارب مدیران بازنشسته حفظ و به دیگران منتقل شود
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - شهردار کرمان بر حفظ و انتقال تجارب مدیران بازنشسته شهرداری کرمان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سید مهران عالم بعدازظهر پنجشنبه در مراسم معارفه سرپرست جدید سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان ضمن اشاره به تجارب و سوابق ارزنده محمدرضا قربانی مدیر عامل پیشین سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، گفت: متاسفانه مدیران با تجربه و سوابق کاری بالا به دلیل رسیدن به سن بازنشستگی از سیستم جدا می شوند که باید تجارب کاری آنها را حفظ و به مدیران بعدی منتقل کرد.
وی ادامه داد: وی تا چند ماه دیگر بازنشسته می شود که برای استفاده از تجارب وی با توجه به حساسیت سیستم مدیریت پسماند، از وی خواستیم به عنوان مشاور اجرایی، چند ماهی را در کنار ما باشد و روند کار را به دیگران انتقال دهد تا کار در این مجموعه با سرعت ادامه پیدا کند. آنچه می تواند به مجموعه کمک کند، تجربه است.
شهردار کرمان در ادامه علیرضا ریاضی، سرپرست جدید این سازمان را فردی توانمند، خوشنام و صبور معرفی کرد و افزود: وی چند سالی شهردار بم بوده و پس از آن مدتی است که در مجموعه بازرسی شهرداری کرمان فعالیت می کند که همیشه شاهد پشتکار، پیگیری و انگیزه بالا در وی بودیم.
عالم زاده ضمن آرزوی موفقیت برای این دو فرد، ابراز امیدواری کرد: همدلی و همراهی بین مدیران و پرسنل در شهرداری بسیار است که امیدواریم این همدلی با مدیریت جدید سازمان پسماند نیز ادامه داشته باشد.
معاون خدمات شهری شهردار کرمان نیز در ادامه با تاکید بر اینکه سازمان پسماند یکی از محورهای اصلی توسعه هر شهر است که ارتباط درون و برون دستگاهی دارد، گفت: این مجموعه با توجه به تاثیر بر مسائل زیست محیطی، باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
مهدی نیکویی به سوابق بالا و تجارب ارزنده محمد رضا قربانی مدیرعامل پیشین سازمان پسماند اشاره کرد و گفت: مجموعه پسماند روند کار و سیاست گذاری در پیش گرفته گرفته است که امیدواریم با شناختی که از آقای قربانی داریم، این تجارب و اطلاعات به آقای ریاضی منتقل شود تا به زودی شاهد تحولی جدی در این مجموعه باشیم.
وی به سوابق کاری علیرضا ریاضی سرپرست جدید این سازمان اشاره و برای وی آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه مدیرعامل جدید و پیشین سازمان مدیریت پسماند کرمان ضمن تشکر از حسن اعتماد شهردار کرمان، ابراز امیدواری کردند با استفاده از تجارب یکدیگر و کمک دیگر مدیران شهرداری، اقدامات خوبی در سازمان پسماند انجام دهند و این مجموعه را به هدف اصلی خود برسانند.
بر این اساس علیرضا ریاضی سرپرست سازمان مدیریت پسماند و محمدرضا قربانی مشاور اجرایی شهردار شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield