کرمان رصد

آخرين مطالب

فرماندار رفسنجان:

ردپای خیران در تمام زیرساختهای رفسنجان وجود دارد سياسي

ردپای خیران در تمام زیرساختهای رفسنجان وجود دارد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - رفسنجان - فرماندار رفسنجان با اشاره به ساخت ابنیه مختلف در این شهرستان توسط خیران، گفت: در تمام زیرساختهای شهرستان رفسنجان ردی از خیران وجود دارد.

به گزارش خبرنگار مهر ، مجید فصیحی هرندی ظهر پنجشنبه در نشست با مشاور ریاست دانشگاه پیام نور کشور و کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز رفسنجان اظهار داشت: اکثر دانشجویان این مرکز بومی هستند و جا دارد از زحمات همه روسای قبلی و ریاست فعلی دانشگاه قدردانی می کنم و تاکنون این دانشگاه به پویایی خود ادامه داده است.
وی بیان کرد: دانشگاه پیام نور مرکز رفسنجان از دانشگاه هایی است که نقش موثری در تربیت نیروی انسانی در شهرستان رفسنجان داشته است و همکاران این دانشگاه با تمام دشواری هایی که وجود داشته توانسته اند این دانشگاه را سرپا نگه دارند.
وی با بیان این مطلب که برای اینکه محیط زندگی خوبی داشته باشیم باید همه با یکدیگر همکاری داشته و به یکدیگر خوش بین باشیم، یادآور شد: جامعه در صورتی به نقطه مطلوب می رسد که همگی احساس مسئولیت کنیم.
فصیحی هرندی عنوان کرد: نگران می شویم وقتی برخی متخصصان و نخبگان کشور را ترک می کنند؛ باید شرایطی برای این افراد مهیا شود که آنها مجبور به ترک کشور نشوند و هم اینکه آنها منصفانه تر نسبت به محیط زندگی خود نگاه کنند. سالهای سال شرایطی فراهم شده و افراد از امکانات کشور استفاده کردند و خیلی منصفانه نیست که این افراد از این محیط بروند.
فرماندار رفسنجان تصریح کرد: رفسنجان شهر خیرساز است و بناهایی از جمله بیمارستان، مدارس، دانشگاهها و... توسط خیران ایجاد شده اند و در روستاهای این شهرستان مکانها و امکاناتی است که همه آنها توسط خیران احداث شده اند.
فصیحی هرندی تاکید کرد: در تمام زیرساختهای رفسنجان ردی از خیران وجود دارد و این شهر شایستگی این را دارد که برای مردم آن بهتر از این باشد.
وی با اشاره به احداث بیمارستان خصوصی 150 تختخوابی با تمام امکانات در رفسنجان، گفت: با احداث این بیمارستان برند خوبی برای شهرستان رفسنجان ایجاد خواهد شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield