کرمان رصد

آخرين مطالب

با حضور استاندار کرمان

عملیات اجرایی گلخانه هیدروپونیک در ارزوئیه آغاز شد سياسي

عملیات اجرایی گلخانه هیدروپونیک در ارزوئیه آغاز شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - ایرنا - عملیات اجرایی احداث گلخانه پیشرفته هیدروپونیک با حضور استاندار کرمان در شهرستان ارزوئیه آغاز شد.

به گزارش ایرنا استاندار کرمان عصر پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی گلخانه هیدروپونیک شهرستان ارزوئیه گفت: توسعه کشاورزی در شهرستان های بافت و ارزوئیه با تاکید بر استفاده بهینه از منابع آبی به خوبی انجام شده است.
علیرضا رزم حسینی افزود: با توجه به صنعتی نبودن شهرستان های بافت و ارزوئیه، به دنبال سرمایه گذاری جدید در این شهرستان ها هستیم.
وی با اشاره به استقبال کشاورزان این شهرستان ها برای کشت کلزا عنوان کرد: تاکنون 2 هزار هکتار آبیاری سیستم آبیاری نوار تیپ در ارزوئیه انجام شده است.
وی با بیان اینکه شهرستان ارزوئیه ظرفیت های کشاورزی خوبی دارد گفت: مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان اقدامات خوبی را در این منطقه آغاز کرده اند.
استاندار کرمان بیان کرد: 2 هزار هکتار تفاهم نامه در راستای یکپارچه سازی اراضی کشاورزی در ارزوئیه انجام شده است.
وی با بیان اینکه احداث 20 هکتار گلخانه مدرن هیدروپونیک در دست اجراست گفت: هم اکنون پنج هکتار از این گلخانه های مدرن آماده بهره برداری است که برای راه اندازی این گلخانه ها 18 میلیارد تومان هزینه شده است.
رزم حسینی اظهار کرد: امروز نیز عملیات اجرایی 15 هکتار از این گلخانه ها در شهرستان ارزوئیه آغاز شد که برای احداث این میزان گلخانه، 43 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
وی افزود: با توجه به خرید تضمینی محصول کلزا کشاورزان رغبت دارند این کشت را توسعه دهند.
استاندار کرمان به همراه جمعی از مسئولان استان امروز (پنجشنبه) برای افتتاح چند طرح عمرانی و اقتصادی و شرکت در نشست های ستاد اقتصاد مقاومتی به شهرستان های بافت و ارزوئیه سفر کرد.
خبرنگار: کمیل بهشتیان ** انتشار دهنده: رسول محمدحسنی
7429/3028


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield