کرمان رصد

آخرين مطالب

با حضور استاندار کرمان ؛

یک طرح دانشگاهی در بافت کرمان افتتاح شد سياسي

یک طرح دانشگاهی در بافت کرمان افتتاح شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - ساختمان شماره 2 آموزشی دانشگاه پیام نور شهرستان بافت با اعتیار چهار میلیارد و 600 میلیون تومان صبح امروز (پنجشنبه) با حضور استاندار کرمان و معاون آموزشی پیام نور کشور و جمعی از مسئولان محلی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 محمد جواد فدائی استاندار کرمان در آیین افتتاح این طرح با اشاره به اهمیت توسعه مراکز آموزش عالی گفت : دولت تدبیر و امید در راستای تقویت علم آموزی و مهارت افزایی و آشنایی افراد به حقوق شهروندی نگاه ویژه ای به ایجاد حوزه های تخصصی و مراکز علمی پژوهشی بخصوص در مناطق محروم دارد.
براساس این گزارش ساختمان شماره دو آموزشی دانشگاه پیام بافت با زیربنا هزار و 280 ظرفیت جذب 620 دانشجو در 12 رشته تحصیلی را دارد.
دانشگاه پیام نور بافت تاکنون سه هزار و 500 دانشجوبی فارغ التحصل داشته است.
شهرستان بافت در 180 کیلومتری شهر کرمان قرار دارد.
استاندار کرمان به مقام شامخ شهدای ارزوییه ادای احترام کرد
استاندار کرمان در ادامه سفر استانی خود به شهرستان های جنوب غرب استان پس از افتتاح ساختمان شماره 2 دانشگاه پیام نور بافت راهی شهرستان ارزوییه سفرشد و در بدو ورود به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.
افتتاح پنج هکتار زمین چمن مصنوعی، بهره برداری از طرح گلخانه ای با اعتبار 15 میلیارد تومان، بازدید از جاده وکیل آباد، شرکت در نشست اقتصاد مقاومتی شهرستان ارزوییه، افتتاح روکش آسفالت ارزویه به محمود آباد به طول هشت کیلومتر، روکش آسفالت دولت آباد به صوغان به طول 10 کیلومتر و در مجموع با اعتبار سه میلیارد و 6 میلیون تومان و افتتاح 300 هکتار آبیاری تحت فشار با اعتبار چهار و نیم میلیارد تومان در شهرستان ارزوییه در دستور کار استاندار کرمان قرار دارد.
همچنین استاندار کرمان امروز با سفر مجدد به بافت خط گاز رسانی به منطقه خبر و دشتاب را افتتاح می کند.
فدایی همچنین بازدید از دانشگاه شهرستان بافت را نیز امروز در بخش پایانی سفر به شهرستان های جنوب غربی استان کرمان در دستور کار خود دارد.
استاندار کرمان در سفرهای ادواری به شهرستان های این استان علاوه بر افتتاح طرح ها و بازدید از مناطق مختلف مشکلات و موانع پیش روی توسعه استان را بررسی و رفع می کند.
3029/ 5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield