کرمان رصد

آخرين مطالب

تنویر افکار عمومی از هدر رفت سرمایه‌های ملی جلوگیری می‌کند سياسي

تنویر افکار عمومی از هدر رفت سرمایه‌های ملی جلوگیری می‌کند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان با تاکید بر ضرورت آموزش و اطلاع رسانی به جامعه در زمینه حفاظت از محیط زیست گفت: اطلاع رسانی دقیق و تنویر افکار عمومی از تحریف اخبار و همچنین هدر رفت سرمایه‌های ملی جلوگیری می‌کند.

مرجان شاکری روز چهارشنبه در گردهمایی آموزشی مدیران روابط عمومی حفاظت محیط زیست کشور در استان کرمان افزود: روابط عمومی ها نقش بی بدیلی در اطلاع رسانی سازمانی دارند و بهترین بیانگر وضعیت سازمان ها به جامعه هستند.
وی با اشاره به حساسیت حوزه محیط زیست و حفاظت از این ثروت خدادادی تصریح کرد: روابط عمومی از ارکان مهم و تاثیرگذار اطلاع رسانی و حلقه پیوند مردم و مسئولان هستند و اگر این حلقه مستحکم و کارآمد باشد می تواند جامعه را در زمینه حساسیت و اهمیت مسائل مختلف از جمله حفاظت محیط زیست آگاه کنند. ​
شاکری، روابط عمومی ها را رکن مهم مدیریت افکار عمومی در جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: روابط عمومی های عصر حاضر باید به نوعی پوست اندازی کنند و با توجه تغییرات در فضای ارتباطات بروز شوند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان تاکید کرد: گردهمایی آموزشی مدیران روابط عمومی حفاظت محیط زیست کشور با توجه به تاکید ریاست این سازمان بر اطلاع رسانی دقیق و شفاف، برنامه ریزی و برگزار شد.
وی ادامه داد: این همایش با مشارکت صندوق ملی محیط زیست و شرکت توسعه آهن گل گهر سیرجان برگزار شد و در واقع برگزار کننده اصلی همایش این شرکت صنعتی و معدنی است.
همایش یکروزه و سراسری روابط عمومی سازمان های حفاظت و محیط زیست کشور بمنظور ارتقای سطح آموزش کارکنان روابط عمومی در راستای تنویر افکار عمومی در محل هتل پارس کرمان برگزار شد.
3029


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield