کرمان رصد

آخرين مطالب

گل‌گهر سیرجان از معادن کوچک کرمان حمایت می‌کند سياسي

گل‌گهر سیرجان از معادن کوچک کرمان حمایت می‌کند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سیرجان گفت: این شرکت متناسب با نیاز خود، سنگ‌آهن استخراجی از معادن کوچک و خصوصی استان کرمان را با هدف حمایت و رونق تولید در این معادن خریداری می‌کند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، جمشید ملارحمان افزود: این شرکت در سال رونق تولید و برای ایجاد ارزش افزوده و جلوگیری از خام فروشی، آمادگی دارد که سنگ‌آهن استخراجی معادن کوچک و خصوصی را خریداری و با استفاده در خطوط تولید خود به اقتصاد معادن خصوصی کمک و ارزش افزوده ذخایر مواد معدنی کشور را حفظ کند.
وی اظهار داشت: راه اندازی و تکمیل زنجیره تولید فولاد در منطقه گل گهر، همچنین ایجاد ارزش افزوده برای ذخایر معادن این منطقه از مهمترین برنامه‌ها و دستاوردهای شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر است.
شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سیرجان به‌عنوان یک استراتژی خرید از معادن کوچک سنگ‌آهن را بیش از پیش توسعه می‌دهد و این اقدام علاوه بر تامین خوراک اولیه و نیاز شرکت، گامی در جهت توسعه و افزایش اشتغال در معادن کوچک و متوسط محسوب می‌شود.
عملکرد شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سیرجان در 6ماه ابتدای سال نشان می‌دهد تولید انواع محصولات نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 2 درصدی دارد، همچنین با گذشت 6 ماه از سال 98 این شرکت با تولید بیش از 14٫2 میلیون تن انواع محصول 52% از برنامه امسال خود را محقق کرده است.
تاکنون بیش از پنج میلیون تن سنگ‌آهن بر اساس برنامه تولید سال 98 از معدن شماره یک گل‌گهر استخراج و مابقی سنگ مورد نیاز از معادن منطقه تهیه شده که در صورت تامین سنگ‌آهن، شرکت گل‌گهر این توانایی و آمادگی را خواهد داشت تا نسبت به افزایش ظرفیت تولید خود اقدام کند.
3029/7420


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield