کرمان رصد

آخرين مطالب

رژه موتورسواران قانونمند در کرمان برگزار شد اجتماعي

رژه موتورسواران قانونمند در کرمان برگزار شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - در آخرین روز از هفته ناجا رژه موتورسواران قانونمند در کرمان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، سردار "عبدالرضا ناظری" ظهر امروز 17 مهرماه در همایش موتورسیکلت سواران هوشمند با اشاره به آمار تصادفات گفت: در تاریخ انقلاب اسلامی هنوز برخی نقاط تاریک را مشاهده می‌کنیم خصوصا در آمار تصادفات موتور سواران که باید به آن توجه کرد.
وی به تبیین آسیب‌های تلفات ترافیکی در ابعاد مختلف پرداخت و ادامه داد: عزیزی که در خانواده در اثر تصادف جان خود را از دست می‌دهد درد بسیار زیاد و دردناکی برای خانواده‌ها به جا می‌گذارد.
فرمانده انتظامی استان کرمان به جان باختگان دانش‌آموز اشاره کرد و افزود: این افراد شاید در آینده می‌توانستند شخصی مهم در جامعه باشد که در اثر بی‌احتیاطی جان خود را از دست داده‌اند.
ناظری از تصادفات موتورسواران سخن به میان آورد و تصریح کرد: این یکی از مشکلات بزرگی است که در استان باید حل شود و شاید یکی از علت‌هایی که دوربین‌های نظارت تصویری را در سطح شهرها گذاشته‌ایم، همین باشد. خیلی وقت‌ها موتورسوارانی را مشاهده می‌کنیم که طوری رانندگی می‌کند که مایه تاسف است لذا این افراد قانونگریزی را در جامعه ترویج می‌دهند.
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به حرکات خطرآفرین برخی موتورسواران تصریح کرد: موتورسواران با حرکات غیراخلاقی کارهای مخاطره‌آمیز انجام می‌دهند که در فرهنگ موتورسواری مایه تاسف است لذا باید همه پای کار بیایند تا این مشکل را با فرهنگ‌سازی مرتفع کنیم و یکی از برنامه‌های کاری پیش روی ما این است.
وی بیان کرد: امیدوارم با همکاری و همراهی همه جوانان بتوانیم در حوزه موتورسیکلت سواران در کرمان الگویی از فرهنگ پذیری و قانونپذیری در کل کشور و سطح دنیا باشیم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield