کرمان رصد

آخرين مطالب

طی روز گذشته؛

6000 زائر اربعین در موکب اوقاف ماهان اطعام شدند اجتماعي

6000 زائر اربعین در موکب اوقاف ماهان اطعام شدند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - ماهان - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ماهان از اطعام بیش از 6 هزار زائر ایرانی و خارجی اربعین در موکب این شهر خبر داد.

حمید مرتضوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: موکب خدمتگزاران حسینی توسط اداره اوقاف و امور خیریه ماهان در 40 کیلومتری جاده «کرمان-بم» برای پذیرایی از زائران داخلی و خارجی اربعین حسینی راه اندازی شده است .
وی افزود: تمامی خدمات اسکان، پذیرایی شامل میوه، خرما، چای صلواتی، اطعام و خدمات پزشکی به زائران در این موکب رایگان ارائه داده می شود .
مرتضوی گفت: با توجه به ارسال آمار و اطلاعات زائران داخلی و پاکستانی توسط موکب داران استان سیستان و بلوچستان و بم با آمادگی خادمین روز گذشته بیش از 6 هزار وعده غذای گرم پخت و در بین زائران توزیع شد .
وی با بیان اینکه غذاهای پخت شده توسط آشپزهای مجرب متناسب با ذائقه زائران پاکستانی با بهترین کیفیت طبخ می شود، افزود: 2.5 تن برنج، 20 هزار بطری آب معدنی و همچنین بیش از 350 کیلوگرم گوشت مرغ به آشپزخانه این موکب از سوی اداره کل اوقاف اختصاص یافت .
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ماهان با اشاره به فعالیت بیش از 100 خادم افتخاری به صورت شبانه روزی در موکب ماهان گفت: با همکاری دستگاه های مرتبط ایستگاه آتش نشانی، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، اوراژنس و پزشک معالج در کنار موکب مستقر شده و برای جبران مشکل فاضلاب و سیستم سپتیک بیش از 250 میلیون ریال از سوی این اداره اختصاص یافت .


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield