کرمان رصد

آخرين مطالب

پیام استاندار کرمان به مناسبت 17 مهرماه روز جهانی پست سياسي

پیام استاندار کرمان به مناسبت 17 مهرماه روز جهانی پست
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - استاندار کرمان طی پیامی 17 مهرماه روز جهانی پست را به خانواده بزرگ پست استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان،استاندار کرمان طی پیامی 17 مهرماه روز جهانی پست را به خانواده بزرگ پست استان تبریک گفت.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:
صنعت پست، این میراث تاریخی و ماندگار ارتباطات بشر به دلیل داشتن توانمندی های فراوان نقش ویژه و مهمی را با کاهش فاصله ها و بهره وری زمان در توسعه خدمات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و عمومی ایفا کرده است و این امر جز در سایه فعالیت دلسوزانه و مستمر کارمندان و مدیریت مجدانه مسئولان پست استان محقق نمی گردد
ساختار اصلی این صنعت را، نیروی انسانی تشکیل می دهد و در این بین اعتماد و اطمینان خاطر مردم شریف به کارکنان پست، پشتوانه‌ای محکم برای این شبکه به شمار می رود و پست، امروزه با مجهز شدن به پیشرفته ترین امکانات، سهم و نقش بیشتری در حوزه ارتباطات پیدا کرده است و پست استان کرمان به خصوص در زمینه محصولات بومی و استراتژیک و نیز در معرفی و افزایش فروش ها، توسعه کسب و کارهای نوین و حمایت از استارت آپ ها به منظور معرفی، عرضه و فروش محصولات استانی نقش پررنگ تری را پیدا کرده و در جهت تحقق پروژه اقتصاد مقاومتی دراستان گام های خوبی برداشته است.
هفدهم مهرماه روزجهانی پست فرصت مناسبی است تا زحمات و تلاش‌های کارکنان خدوم این شبکه را ارج نهاده و از آنان قدردانی نمایم. بی‌تردید اهمیت وجود پست در سطح جامعه و نقش مهم آن در بهره وری ملی و رشد اقتصادی بر هیچکس پوشیده نیست. این روز مهم را به خانواده بزرگ پست استان کرمان تبریک میگویم.
محمدجوادفدائی
استاندار کرماننظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield