کرمان رصد

آخرين مطالب

وب سایت انگلیسی استانداری و اپلیکیشن خادمین در کرمان رونمایی شد سياسي

وب سایت انگلیسی استانداری و اپلیکیشن خادمین در کرمان رونمایی شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - وب سایت انگلیسی استانداری و اپلیکیشن خادمین در کرمان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، مسئول وب سایت انگلیسی کرمان در آئین رونمایی از این وب سایت گفت: وب سایت انگلیسی استانداری کرمان به عنوان یک سایت مرجع، با رویکرد خبری، گردشگری، توسعه و جذب سرمایه گذاری شامل بخش های متعددی است که ضمن انعکاس اخبار استان در حوزه های بین المللی، جاذبه های توریستی و زمینه های سرمایه گذاری این استان در بخش های کشاورزی، صنعت، معدن، خدمات، زیرساخت ها و انرژی را معرفی می کند.
سپیده سلیمانی با اشاره به رشد 17 درصدی ورود گردشگران خارجی به استان کرمان در شش ماه اول سال جاری، افزود: تلاش سایت انگلیسی استانداری کرمان بر این بوده که وقتی گردشگر خارجی قصد سفر به کرمان را دارد و یا وارد این استان شده با مراجعه به این سایت بتواند نیازهای خود را برطرف کند و نیازی به تحقیقات بیشتر نباشد از این رو اطلاعات مربوط به تمامی هتل ها، اقامتگاه ها، اقامتگاه های بوم گردی، آژانس های مسافرتی، خدمات الکترونیک و سایت های مهم در این سایت در دسترس قرار گرفته است.
وی ادامه داد: وب سایت انگلیسی استانداری کرمان دارای بخشی به منظور معرفی جاذبه های گردشگری است که در این راستا اطلاعات موردنیاز در بخش های طبیعی، تاریخی و صنایع دستی و سوغات دسته بندی و ارائه شده است.
این مدرس زبان انگلیسی خاطرنشان کرد: یکی از وظایف روابط عمومی هر دستگاه و سازمان، اطلاع رسانی و نشر اخبار است و سایت انگلیسی استانداری نیز از این قاعده مستثنی نیست و سعی شده که در وهله ی اول به انتشار اخبار بین المللی مربوط به استانداری کرمان پرداخته و در ادامه به انعکاس درخشش کرمانیان در عرصه های بین المللی بپردازد.
سلیمانی تاکید کرد: در بخش دیگری از سایت انگلیسی استانداری کرمان به معرفی مفاخر استان از گذشته تاکنون پرداخته شده است و این بخش به صورت مستمر به روز رسانی می شود.
وی اظهارداشت: در بخش دیگری از سایت انگلیسی استانداری کرمان به انعکاس تصاویر با زیرنویس های انگلیسی و ویدئوهایی به زبان انگلیسی یا با زیرنویس انگلیسی پرداخته شده است.
وی گفت: سایت انگلیسی استان کرمان به آدرس قابل دسترسی است.
* رونمایی از اپلیکیشن خادمین در کرمان
طراح اپلیکیشن خادمین نیز گفت: این اپلیکیشن به منظور ارتباط مستقیم مدیران استانی و شهرستانی با مردم طراحی و اجرا شده و بر اساس آن افراد می توانند به اطلاعات جامعی از هر دستگاه رسیده و نیازی به مراجعه به سایت های متعدد نداشته باشند.
شهاب الدینی افزود: این اپلیکیشن ضمن ایجاد ارتباط مستقیم بین مدیران و مردم، به انعکاس اخبار دستگاه های مختلف می پردازد.
وی اظهارداشت: اپلیکیشن خادمین همچنین شامل لینک مستقیم نشریات محلی است که زمینه دسترسی به این نشریات را برای تمامی افراد فراهم می کند.
وی تاکید کرد: برای دریافت اپلیکشین رایگان خادمین می توان کلمه خادمین را به 10008590 پیامک کرده و یا از لینک KHADEMIN.IR/SITE/APK استفاده کرد.
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield