کرمان رصد

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی استان کرمان خطاب به نوجوانان و جوانان:

مراقب پیچ خطرناک فضای مجازی باشید علمي

مراقب پیچ خطرناک فضای مجازی باشید
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به فرصت‌ها و تهدیدات فضای مجازی عنوان کرد: در فضای مجازی مطالب علمی خوبی وجود دارد اما پیچ خطرناکی در فضای مجازی است که باید مراقب باشید تا دچار آسیب نشوید.

 سردار "عبدالرضا ناظری"صبح امروز 17 مهرماه در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی با فرزندان شاهد در دبستان پسرانه شاهد گفت: فرزندان شهدا در 57 مدرسه در سراسر استان مشغول به تحصیل هستند که فرزندان شهدای مدافع حرم، شهدای اقدامات تروریستی، حوزه انتظامی برخورد با اشرار و قاچاقچیان هستند.
وی به امنیت امروز و جایگاه علمی جوانان اشاره کرد و افزود: جوانان ما در حوزه آموزش و پرورش قله‌های رفیع علم را در جهان فتح کردند که این مهم مرهون تلاش و ایثارگری شهدا است و این امنیت و هر آنچه داریم از شهداست حتی این آرامشی که امروز حکمفرماست مدیون شهدا و تلاش و ایثارگری نیروی انتظامی هستیم.
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان با بیان این مطلب که نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام و آبروی نظام است، اظهار کرد: پلیس وظیفه مهم دارد و کار ارزشمندی انجام می‌دهد و امروز مدیون نیروهای انتظامی هستیم که در نقاط مختلف کشور در حال انجام وظیفه و امنیت را فراهم می‌کنند.
وی ادامه داد: خوشبختانه امروز جوانان و نوجوانان ما در دنیا مقامات علمی و ورزشی کسب می‌کنند و امیدواریم که در آینده این دانش‌آموزان موجب افتخار کشور شوند.
سردار ناظری از دانش‌آموزان درخواست کرد: هنگامی که سوار خودرو هستید اگر راننده رفتاری خلاف مقررات راهنمایی و رانندگی انجام داد به او تذکر دهید.
وی با تاکید برآنکه نوجوانان و جوانان در انتخاب دوست دقت لازم را داشته باشید، عنوان کرد: از ویژگی‌های نوجوانان باهوش همواره با افراد نخبه ارتباط برقرار می‌کنند لذا در انتخاب دوست حساسیت لازم را داشته باشید.
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به فضای مجازی عنوان کرد: در فضای مجازی مطالب علمی خوبی وجود دارد اما پیچ خطرناکی در فضای مجازی است که باید مراقب این چاله‌ها باشید تا دچار آسیب نشوید.
وی خاطرنشان کرد: در فضای مجازی فرد را نمی‌بینید و با شما ارتباط برقرار می‌کند و اطلاعات شخصی شما را هک می‌کند در این فضا خیلی باید مراقب باشید برخی اوقات از عکس‌های و اطلاعات شخصی در فضای مجازی افراد سودجو اخاذی می‌کنند خطرات فضای مجازی بیشتر از دنیای واقعی است و آسیب در این فضا بیشتر است.
 


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield